Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Mała mi- a jak u ciebie ze zdrobnieniem? Też ciężko :) coś się wymyśli. Mnie się kiedyś podobał sylwiusz ale odpada bo mąż sylwester i sylwek mówimy do niego. Więc jak by był sylwiusz to też sylwek he he :) mała- mi powiedz mi kiedy wracasz do polski i jak z ta waga u twojego malca? Beatris- też dobra historia. Ja blondynka nie jestem ale laska mojego szwagra nią jest. Kiedyś jakoś siedziała w kuchni ja wchodzę a ona mówi jejku ale duży masz brzuch. Więc ja uśmiech i mówię jej no mam. A ona mi na to: jak ono wyjdzie taka mała dziurka? A ja jej że ta dziurka się rozszerza i opisuje jej poród itd. A ona słucha zamysłoma i po chwili do mnie mówi tak: a to ta dziurka przez która się siusia? Ręce mi opadły. :) no ale to typowa solara jak ja szwagier sam ocenia tylko do dmuchania :( ale to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dziwi mnie, ze ktos aktywny seksualnie nie wie jak wychodzi dziecko, brak slow. Dziewczyny, a moze jak ktos juz jest pewny imienia, to bysmy do tabelki wpisywaly, czy nie? jak myslicie? Tak sobie od paru dni mysle, ze nie mamy w naszym gronie blizniakow.. Aaaa i jak myslicie? jak juz urodzimy to nadal bedzie nasz topik trwal? fajnie by bylo nadal do siebie pisac! ja bym bardzo chciala! poza tym caly czas mysle o tym by jakies spotkanie skrecic.. ale to ciezka sprawa bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris- to ja mogę powiedzieć że moje wymioty to żadne były. Fakt, częste i męczące ale tylko rano. Za to cały dzień mnie mdliło, a to też ciężkie było :( współczuję ci bardzo, serio. A miałam pytać jak tam filmy nakręcane kamerą? :) he he. Co do twardnienia brzucha to ja nie wiem jak to wygląda, nic takiego mi nie dokucza więc nie radzę wam w tej sprawie. Teraz bolą mnie piersi tylko, siara nie leci. Pepek wklesły ale jakby taki płaski, i takie kółko się wokól niego zrobiło taka wklesłosc. Lini negra nie mam :( siusiam bardzo często. W nocy ok 2 razy ale dość dużo pije. Czasami krzyż mnie boli tak na dole jak się plecy kończą. Tyle z dolegliwości narazie. Oby tylko tyle. A wiecie co że zaniepokoiło mnie to że gin nie mówiła nic o krzywej cukrowej :( a ja zapomniałam zapytać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aosa do polski jedziemy 9 kwietnia na 3 tyg póżniej wracam do UK 1 maja i 3 czerwca powrót do POLSKI!!! huraaa już nie mogę się doczekać.Nie wiem tylko jak mi teraz podróż minie, bo samolot odpada wiec beziemy jechac autem...już się tej drogi boje no ale... nie wiem ile dzidzia waży bo mi nie powiedzieli,stwierdzili że za wczesnie;/ buraki ;/ ale wiem ze ma 16 cm :) i na zdjęciu widać że kawał chłopa będzie :P bo okrąglutki jak nic hehe Co do szwagierki to normalnie niesamowita! dziurką co sie sika eheheheh nie moge!!! uśmiałam się:) to moja siostrzenica wie wiecej a ma 14 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris --Beata tak??? ja wcześniejszą ciąże miałam bliźniacą...i chyba przez to poraniałam bo organizm nie dawał rady. Co do imion w tabelce fajny pomysl :) aosa ja jak sie pytałam o krzywą cukrową to mi powiedzieli że do póki w moczu cukier nie wychodzi nie ma potzreby robić cukru z glukozy,No ale mówie wam tu mają dziwne zasady prowadzenia ciąży...ale chyba też dobre bo dzieci się zdrowe rodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi- to dziwne że nie powiedzieli ci wagi! Ale nie martw się jak okrągły to jest duży :) fajnie że wracasz do polski :) pewnie tesknisz za rodzina i przyjaciółmi? Beatris- a wy jakie imię wybraliśche? Ja też mam nadzieję że będziemy pisać jeszcze po porodzie chociaż będziemy miały niej czasu normalne :) spotkanie fajna opcja chociaż ciężko będzie. Ale takie pisanie ma swój urok :) powiedz że nie. Nie wiemy jak wyglądamy a jesteśmy ze sobą szczere, i zżyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała-mi też tak właśnie słyszałam. Prawda bliźniaków nie ma ale trojaczków też :) he he. Mała mi- a ty jak masz na imię? :) beatka nasza beatris :) ja anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Twoja imienniczka :) tez Anka :) czytałaś zdrobienia dla Sewerynka?pisałam wyżej ale nie wiem czy Ci się spodobają :) Dla Gracjana to chyba tylko Gracjanek, Gracuś,Gracek..coś się jeszcze wymyśli.ZA rodziną faktycznie tęsknie i niektóre chwile sa straszne,ale są takie dni że nawet nie odczuwam doległości.różnie bywa,zalezy od dnia i pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to samo uczucie mdlosci bylo okropne, non stop, 24h chyba ze spalam jesli spalam, po przez wymioty nocne spalam kilka godzin w podskokach. Jesli chodzi o filmy to narazie trenujemy sprzet na psie a dokladniej na wypadach z psem, dzis uwiecznilismy jego upierdzielenie sie w glinie hihi Brzucha jeszcze nie dalam sobie nakrecic poza tym czuje ze maz mialby ochote filmowac cos jeszcze hehe to tak jak ze zdjeciami.. zawsze sie tlumaczy ze "to sie skasuje", a potem jak ktos przeglada zdjecia w naszym aparacie to zawsze sie stresuje czy nie znajdzie tam moich posladkow (w najlepszym wypadku..) :-) Wasi tez tak maja? Ni eprzejmuj sie, na krzywa przyjdzie czas. Lekarka na pewno o tym nie zapomni! Mala_miii86 - tak, jestem Beata, jak chcialam takiego nicka to Beata bylo juz zajete i wzielam sobie dlatego Beatris. NIe wiem ile drogi przed Wami, ale moze warto by bylo zainwestowac i zorganizowac jakis w miare tani nocleg po drodze? Burakami sie nei przejmuj! Wpadniesz do Polski w kwietni to sobie pojdziesz do lekarza naszego i wszystkiego sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed nami jakieś hm...22 godz drogi i 2 godz promu :(przy dobrych wiatrach, już mnie trzesie jak sobie pomysle,ale z noclegiem pomyslimy właśnie bo ja z tymi bólami nie dam rady jechać non-stop.przerwy co 2 godz na pewno wiec trasa się wydłuży.Czytam ciągle co zabrać jak się zabezpieczyć przed taką długą trasą.I tak jak mówisz w polsce odwiedze swojego lekarza i na pewno podgonie ze wszytskimi badaniami za wami :) na pewno wage jaką ma synus też się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_miii86 - moja lekarka ta na fundusz to mi np. dopiero teraz ostatnio o krzywej powiedziala, wczesniej slowa nie wspomnala i tez sie stresowalam, ze tu dziewczyny robia a ja nie. A co do pomiarow to mi w szpitalu na polowkowym funduszowym podali 370 wagi przy nie skonczonym jeszcze 21 tygodniu i w szpitalu nie podali mi wzrostu! Lekarka powiedziala, ze teraz to sie juz nie podaje i nie mierzy bo dziecko si enei miesci na ekranie! czujecie???? takze jak pojde prywatnie do mojego drugiego lekarza to wreszcie sie dowiem ile maly ma bo jak bylam u niego 31 stycznia to zapomnialam zapytac. Nie sadze ze przyczyna poronienia byly blizniaki, na pewno byl inny powod, zreszta nie wracaj do tego (staraj sie nei myslec), mysl o dziecku ktore nosisz pod serduchem. Anka - my poki co wybralismy Natan. To spolszczone Nathan. I nie wiem czy walchyc o to "h" w urzedzie czy nie, bo i tak w Polsce wszyscy beda wolac Natan a nie "Nejtan" nawet gdyby w papierach mial "Nathan" wiec wtedy bedzie wiecznie wolany i czytany z bledem. A jak bedzie za granica to beda wolac Nejtan obojetnie pewnie czy w papierach bedzie "h" czy nie. Wiec co robic? Jesli zdecyduje sie na "Nathan" powinnam wolac"Nejtan" i tak go uczyc by bylo prawidlowo.. co bedzie trudne bo ludzie nie beda wiedzieli jak to czytac, dzieci tym bardziej. Wiec na 99% bedziemy wolac Natan normalnei po polsku. Poza tym czekala by mnie walka w urzedzie bo jak jest wersja polska bez "h" to o wersje z "h" bede musiala walczyc jak lwica alenei wiem czy jest sens.Oczywiscie nikt nie wiem o naszym pomysle i dlugo sie nie dowie, jestescie jedyne :-) Doradzcie dziewczyny co zrobic z tym "h". Na pewno bedziemy mialy mniej czasu ale fajnie bedzie popisac jak maluchy beda na swiecie :-) bedziemy wspolnie walczyc z kolkami, karmieniem i takie tam.. bedzie inaczej ale pewnie rownie ciekawie no i przydadza sie rady dosiwadczonych mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam spać kochane.kolorowych snów wam zycze i przespanej nocki!!! a co do robienia różnych zdjęć to mój tez jest takim maniakiem!!!raz wstydu się najadłam!poszłam wywołać tak na szybko zdjęcia,i czekałam na miejscu,jedno się zawieruszyło patrze w monitor u tego chinczyka co wywoływałam zdjecia a tam jaki monitor wielki leże ja! cała naga aż chinczyk się uniósł z krzesła i popatrzał na mnie,mówiąc coś po swojemu!Ja myślałam ze się spale ze wstydu a chłopa w domu zabije!od tamtej pory ma zakaz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jeszcze napisze :P Beatka ja bym dała chyba bez tego "h" normalnie Natan! śliczne imię i nie oklepane.koleżanka właśnie ma tutaj w UK Natana i Natana bez "h" .Wydaje mi się że lepiej będzie takie normalne Natan.I tak jak mówisz w urzędzie niebedziesz musiała się z nimi użerać, bo wiem że robia problemy jak mało kto, z wielką łaska coś wytłumaczą i wogóle. Zresztą Jak dasz tak i tak będzie ładnie :) Ale szczerze Bardziej Natan niż Najetan czy jakoś tak to było co pisałaś,bo już nie pamietam ;/Ale jak dla mnie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris- co do tego imienia to też mi się podoba ale u mnie by nie przeszło :( wydaje mi się że bez h. Tak jak mówisz za granicą i tak będą mówić po swojemu :) mała mi- to miło że jesteś imienniczka :) a zdrobnienia mi się podobają. O takich samych myślałam :) co do fotek to my oboje czasami mamy takie halo dla zabawy np mmsy mężowi wysyłam do pracy :) mam nadzieję że żaden z kolegów nigdy nie zobaczy przez ramię jakie wdzięki ma jego małżonka :) też idę spać. Jutro rano będę jak zwykle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze bez sensu bylo by dac Nathan a czytac po polsku Natan. Jak juz to czytac poprawnie. Uzerac to sie nie boje, jak by trzeba bylo to bym do trybunalu pisala hihi taka juz jestem. Ale bez sensu dac Nathan i czytac i mowic potem niepoprawnie co pewnei 99% ludzi by robilo, wiec chyba lepiej dac "po polskiemu" i tak tez czytac. Czekam na kolejne opinie.. :-) Tez zmykam do snu, dobrej nocki dziewczeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Ja jestem panikarą jeśli chodzi o dziecko, więć każdy ból traktuję poważnie (lepiej dmuchać na zimne), czasami jak boli można wziąć nospę, jak nie jest to silny ból powinno pomóc, ja aplikuję sobie wtedy 3x1, przez jakieś dwa dni i obserwuję czy przechodzi, podstawą na skurcze jest magnez. Pomaga też myślenie, że w końcu dzidźka tam rośnie, wszystko się rozciąga i ma prawo pobolewać, ale lepiej czasami asekuracyjnie przy małym bólu, takim ćmieniu wziąć nospę, żeby się dalej nie rozkręciło. Mnie też boli kręgosłup, ponoć na tym etapie ciąży to jest normalne, lekarz powiedział że mgę wziąć apap, jak na razie wystarczy zmiana pozycji - leżenie na boku, tylko z małym płaskim jasieczkiem pod głową oraz poduszka między nogami. Zauważycie jak będzie coś się działo złego, bo ból będzie nieznośny, wiem bo sama trafiłam do szpitala ze skurczami. Nospa wtedy niestety niepomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie jaki fajny sklep z naklejkami na ścianę znalazłam, moj niunio będzie miał owieczkę, kroliczka i pieska (takie najmniejsze) i taką wieeelką malinową żyrafę ;) Jak klikniecie w dane zwierzątko, pokaże się paleta kolorów, w których dostępne sa zwierzątka :) http://www.wikam.com.pl/pl/sklep/naklejki_dekoracyjne_do_domu/naklejki_dla_dzieci_2/zwierzatka.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) kocio-rybka jesteś pierwsza he he :) ale piękna pogoda, słońce wręcz bije promieniami eh. Mąż jeszcze śpi ale zacznę go budzić zaraz. Trochę się wczoraj obraził bo zamiast się przytulać pisałam z wami he he :) zastanawiam się jakby tu spędzić dzisiaj dzień. Wczoraj jak pisałam byłam u mamy dostałam od niej balerinki czarne abym nie musiała się schyłać wiązać buta :) dzisiaj je chyba włoże i mój płaszcz z tamtego roku w który o dziwo wejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Faktycznie, zapowiada sie super ciepły dzień. To dobrze, potrzebujemy zastrzyku wit. D po zimie :) Ruszam dzisiaj w rejs po sklepach. Mam nadzieje wyszukać jakieś fajne pomysły na zakupy :) I mam nadzieję na obiadek w terenie, bo nie za specjalnie chce mi się dzisiaj gotować. Co do tych różnych bóli to ginka mówiła że jeśli to są bóle związqne z brzuszkiem to mam wziąć no-spę i położyć się. jeśli to coś naturalnego i banalnego to powinno przejść, a jeśli cos poważniejszego bo nie przechodzi mam do niej dzwonić. podała mi nawet numer prywatny bym mogła ja zastać o każdej porze. Klikam jeszcze pod kołderką, ale już wstaję bo nie mogę się doczekać zakupów. Ciąglę tylko pędzę, i nawet zakupy w spożywczym zlecam mężusiowi :) To dzisiaj po prostu mam Eldorado :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pogoda co raz bardziej mi się podoba :) Wstałam niedawno i jem śniadanko, nie lubie tak od razu jeść ale muszę żeby wziąć ten cholerny antybiotyk (jeszcze tylko 2 dni , ciesze się bo tak mi niedobrze po nim jakoś :( ) Anusiak dr. Snaczke to babeczka po 40-tce , ma ciemne włosy takie za ucho :) i nosi właśnie okulary. calla mój mąz też nie jest skory do dotykania czy gadania do brzucha, ale maleństwo najmocniej figluje kiedy on jest w pracy albo jak już śpi a ostatnio wrócił wcześniej i wykorzystałam okazje. Brzuchol tak falował ,że stwierdziłam -Jak tego teraz nie zobaczysz to jużci nigdy nie pokarze :P no i co miał biedny zrobić położył sięo bok mnie i czekał hehe A powiedzcie mi jakie zdrobnienia są do imienia Dorian? Bo moja mam wciąz ubolewa że ona wolała by dziewczynkę, bo jak do Tego Doriana będzie mówić haha. Brak mi słów ale już wolę się z tego śmiać, bo mnie wkurzają że im się nie podoba :/ Ostatnio zapytała mnie ciocia jak u niej byliśmy z rodzicami czy jak będzie dziewczynka to już wybrałam imię? Mówie że Nina, a tu moja mama wyskoczyła znowu i mówi że Nina fajnie ale to tak dla starszej dziewczynki :/ Powiedziałam jej że jak ona była mała to raczej Stefania dla dziecka też nie pasowało haha i czy mam wybrać kilka imion i zmieniac je dziecku odpowiednio do wieku :P Myślałam że mnie zabije wzrokiem, jak się będzi edalej czepiać to jej coś gorszego powiem , a zdolna do tego jestem :D wierzcie mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorian - Donek, Donuś albo Donat - choc mi kojarzy sie z ciastkiem. Co do imon nigdy nikomu nie dogodzisz, my dajemy takie, ktore nam sie podobaja nie patrzac na innych. Beatris co do Nathana za granica czesto tez sie mowi Natan, ale ja bym dala w Polsce bez "h", bo poki co nie ma u nas miedzynrodowego aktu urodzenia z mozliwosci zapisu imion wg wlasnej woli i pisowni. Chyba, ze planujesz przeprowadzke i chcesz sie wtapiac w tlum, co wg mnie tez nie jest konieczne, bo zagranica co 3 osoba to obcokrajowiec. Bole krzyza, miednicy, kosci lonowej, rwa kulszowa, temat rzeka, niestety przy silnych bolach nie pomagaja zadne tabletki, dlatego dobrze jest codziennie toche pocwiczyc, by rozciagac miesnie i przemieszczac miednice, odkad pilnuje codziennej gimnastyki, wlasciwie bol jest znikomy, ale tez macice mam bardzo wysoko jak na ten tydzien, wiec nacisk jest mniejszy. Aosa swietnie, ze to byla tylko awaria internetu, fajnie masz , ze maz gotuje, u mnie niestety wszystko na mojej glowie tzn gdy sie zle czuje, obiadu brak, ale co tam raz na jakis czas to nie tragedia. Masz juz calkiem duzego synka. U mnie brzuch tez jest duzy, tak bylo w kazdej ciazy, duzo wod, pieknie rozciagajaca sie macica, ja wygladam jak hipcio, ale dziecku wygodnie, po ciazy powoli wszystko wroci do normy, choc nie od razu, ale to juz kwestia wieku. Latwiej jest 20, a ja zaczynalam duzo pozniej. I tak od 47 kg przed ciazami, dobilam dzis do 65 kg masakra, jak pomysle, ze moze byc pod koniec ciazy ponad , no nic wazne by male bylo zdrowe i takie przyszlo na swiat. Slyszalam wiele zlego o sluzbie zdrowia w UK, dobrze Mala-mii , ze zwijasz manatki. Co do tabletek rozkurczowych mam to szczescie, ze nie mam zadnych doswiadczen, nigdy ich nie bralam, jak sie maluch zagniezdzi to juz siedzi i nie lobuzuje stresujac matke. Chociaz w poprzedniej ciazy wymiotowalam przez 9 miesiecy, lezalam od 5 w lozku, bo saczyly mi sie wody plodowe, no i ciagle na antybiotyku. Moj organizm po ciazy to byla ruina. Ale maluch urodzil sie 2 dni przed terminem , dostal 10 punktow i nadal wiedzie mu sie dobrze. To sa czasem te poswiecenia cos za cos, ale mysle, ze warto. Lozeczka temat rzeka chyba kupie dwa, jedno takie do pol roku przykrecane do naszego, by nie latac w nocy i nie budzic szkolniakow http://allegro.pl/dostawka-do-lozka-lozeczko-babybay-kolyska-i1407983091.html i takie z przewijakiem i szafeczka, podobne mialam dla pierwszego dziecka i bylo genialne, gdy miejsca na nowe szafki, komody brak http://www.bellamy.pl/index.php/pl/offer/17/96 masakrycznie drogie, ale jak przelicze, ze to na pare lat i nic wiecej nie potrzebuje to ujdzie. Nad wozkiem ciagle mysle, fajnie by bylo maly lekki stelaz , ale bardzo duza gondola, pompowane kola i duzy koszyk na zakupy, niestety takie cuda sa bardzo drogie, cos za cos albo pojazd, albo spanie, wiec mysle o czyms takim http://allegro.pl/wozek-babyactive-ballerina-gratisy-i1484226983.html No to sie rozpisalam od rana ide wszamac co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny, U nas deszcz leje, maz zly, bo czeka go mycie podlog. Ale pocieszam go, ze to przeciez duzy wydatek kalorii, moze schudnie troche po tym :) Beatris, uwazam tez, ze po co wydziwniac, niech bedzie Natan bez h, przeciez bedzie mieszkal w Polsce, ogolnie jestem zwolenniczka, by imiona byly jaknajprostsze i zeby nikt nie przepytywal po 10 razy jak to sie pisze czy czyta, mam to na codzien, uwierzcie mi, to jest wnerwiajace. Jedna znajoma, jak mieszkala we Francji, to uparla sie , ze synek bedzie Kajetan. No ale Francuzi to czytaja jako Karzetan, wiec wymyslila, ze napisze to imie przez y. Teraz chlopak mieszka w Polsce, nie dosc, ze ma francuskie nazwisko, ktore Polacy nawet nie probuja usilowac przeczytac :) to jeszcze musi kazdemu tlumaczyc, ze on jest z tym igrekem. No i po co to bylo,- ani naszym, ani waszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) witam w miare ogodną niedziele :) oby bez deszczu była!!!reszte da się przeżyć :) kocio-rybka super stronka z tymi naklejkami,ja juz mam wizje nad łożeczko maleństwa :) :P Chmurki, słoneczko , ze 2 ptaszki drzewko, trawka zyrafa z boku :) i jakies kwiatuszki :):):) a w łożeczku Gracjanek :):):) i już mi sie gęba cieszy hehehe Mój jak się w piatek dowiedział że będzie synuś tak wczoraj popił z kolegami,że pół nocy w WC spędził ;/ a miałam go wyciągnąc nad oean na spacer :( myśle że mu przejdzie do popołudnia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax Też pewnie jestes Ania więc pewnie mamy podobny charakterki.Mi tez jak cos nie pasuje od razu powiem co mi siedzi na języku :P więc wiem co masz na myśli mówiąc, że kolejnym razem powiesz więcej :P heheh tak wogóle to chyba dużo tu Ani jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mała mi ty się nie przejmuj. Ja też nie lubię jak mój mąż świętuje :) he he. Wolę nie myśleć jak nasze chłopy będą pić jak już będzie po wszystkim he he. Aneczqa- dorian też ładne imię i nina też mi się podoba. Co do zdrobnien to doruś, dorianek, dorciu, ale nasze imiona jakie wybrałysmy są takie że bez zdrobnien ładnie brzmią :) ja właśnie jadę w podróż do męża babci do krasocina pod kielce. I mam wątpliwa przyjemność podróży z teściami :( i tej babki też nie lubię. Niby starsza kobita a wyrachowana cwaniara! Ale jakoś to przeżyje. Chociaż świeże powietrze na wsi mi dobrze zrobi he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, dużo nas tu jest he he :) kiedy świętujecie imieniny? Ja 26 lipca he he lipcówki :) co do imion ja też nie dam sobie w kaszę dmuchać bo to jest mój syn i jego imię i nikomu nic do tego a z reszta szokującego imienia mieć nie będzie więc niech się odczepią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam w śliczny i słoneczny niedzielny poranek :) Ekstra! Uwielbiam taką pogodę i oby się nie zmieniła! Kocham wiosnę i zawsze marzyłam o tym aby rodzić właśnie o tej porze roku, bo wtedy wszystko budzi się do życia, jest zielono, cieplutko i pięknie :) Oczywiście lipiec, to też piękny miesiąc, ale nigdy nie przepadałam za latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrsi81
Jestem dziewczyny! ogarnelam nowe wpisy.. i zaraz cos popisze.. sloneczko u nas pieknie swieci :-) pies jak to przy niedzieli, meza wyrzucil na spacer o 6:00 i poszedl spac do salonu a maz potem zasnac nie mogl.. a ode mnie wymusil sniadanie o 8:00 i dalej spal do 9:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam obiad u mamusi, bo ma imieniny. Objem się napewno, bo mama zawsze dobrze i dużo gotowała aż mi się buźka śmieje na samą myśl o tych wszystkich pysznościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrsi81
Mala_miii86 ale sie usmialam z Twojej historii zdjeciowej, teraz to sie z tego smiac mozna, wtedy z pewnoscia nie bylo Ci do smiechu.. Dziewczyny dzieki za rady w sprawie Natana! :-) Coraz bardziej jestem przekonana na bez "h". Zdrobnienia narazie wymyslilam; Nati, Natuś, Natanek, no i fajnie ze czytajac od tylu pisze sie tak samo heh zdrobnienia: Seweryn: Sewi, Sewir, Sewuś, Sewerynek, Sewo Dorian: Dorek, Dorciu, Dorianek, Dori. Doruś, Doreczek, Doriuś xAneczQax - tez sie usmialam! nie daj sie kobito i walcz jak lwica albo zacznij olewac.. kocio-rybka - co do brzucha pewnie masz racje. Jedyne co bym chciala wtracic, to zamiast apapu lepiej kupic zwykly paracetamol, raz ze czysty jest dwa ze 3 razy tanszy, 50sztuk mozna kupic za 10zł :-) i nie placisz za marke. NIe wolno tez przekraczac zalecanej dawki bo wtedy taki apap ostro daje po watrobie. Naklejki sa super! Wlasnei pokazalam je mezowi i sadze ze na pewno na jakies go namowie! Co do scian to my w sypialni mamy 3 sciany fioletowe taka sliwka ale nie wegierka tylko bardziej ciemny fiolet, na jednej scianie mamy tapete. Dokladnie taka: http://www.krainabarw.pl/product-pol-1517-Tapeta-DP2-05-tlo-fioletowe.html Kupilismy ja w obi ale jest tez w castoramie. Lozko krotszym bokiem bedzie stalo na tej tapecie i obok krotszym bokiem na niej lozeczko a dluzszym bokiem lozeczko bedzie dotykac pomalowane sciany.. Nad lozeczkiem, od strony dluzszego boku czyli napomalowanej scianie chcialam umiescic takie obrazki kwadratowe dostepne w liroy z bohaterami z kubusia puchatka.. I teraz pytanie, czy malowac pokoj p. na niebiesko, czy zosatwic ten fiolet dla chlopca? Ja jestem za zostawieniem bo, cale mieszkanie mamy nowe, lacznie z meblami, to wszystko pewnie do dzis oddycha roznymi srodkami i toksynami wiec po co jeszcze malowac pokoj ktory jest nowiutki. Jesli mialabym malowac to bym musiala robic to teraz zeby troche pooddychal zanim przyjdzie maly na swiat. Fiolet to nie roz prawda? Pytam bo maz jak tylko dowiedzial sie ze bedzie mial syna to zaraz rzucil haslo ze pokoj trzeba przemalowac.. Sadze ze powoli good tego pomyslu odwodze. aosa - takie balerinki to super sprawa, ja tez chce sobie na wiosne kupic takie wlasnie buciki wsuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×