Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Cześć, nie było mnie tu całe wieki, chyba z miesiąc, ale się pozmieniało, chyba nigdy nie doczytam zaległości http://www.klamerka.pl/strona-6.html tu jest duży wybór imion od razu z datami wszystkich imienin, ja juz przejżałam całą listę i spisałąm sobie te najfajniejsze moim zdaniem. Pozdrawiam i mam nadzieję że częściej znajde czas żeby zajżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , też długo tu nie zaglądałam i widzę ,że lipiec 2011 będzie obfity w dzieciaczki ;)a ja od razu z pytaniem , które mnie dręczy Czy jest wśród was dziewczyna z podobną sytuacją jak moja ? tzn . na urlopie wychowawczym chcąca przejść na L4??ciekawa jestem w którym tygodniu można bez problemu przejść na nie zakładając oczywiście ,że składam wniosek o skrócenie urlopu , może miałyście podobne doświadczenia swoją drogą ciekawa jestem jak pracodawcy reagują na tego typu sytuacje , sama się strasznie denerwuje ,jak to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Troszkę mnie nie było.Nie jestem w stanie rzetelnie nadrobić zaległości ale postaram się być na bieżąco. Mam już za sobą badanie przezierności- wszystko jest ok. Wczoraj u położnej mogłam posłuchać jak bije serduszko. Wcześniej widziałam tylko. Jestem fryzjerką i według mojej wiedzy bez obaw można farbować włosy w ciąży, jest wiele farb bez amoniaku. Radzę uważać na farby firmy Schwarzkop Palette -zawiera sole metaliczne, które za każdym razem osadzają się głęboko w strukturze włosa, a nakładając farbę nie unikniemy styczności jej ze skórą głowy.Panie chętnie używają koloru czarnego z tej firmy a potem jak chcą wrócić do jaśniejszego zaczyna się problem, bo bardzo ciężko jest usunąć farbę z włosów. Stosowane w salonach rozjaśniacze mogą zawierać amoniak , zależy to od firmy- niektóre oferują rozjaśniacze bez amoniaku. Samo zrobienie balejażu czy pasemek jest nie szkodliwe robimy to przecież na folii , włos to martwa struktura i poprzez niego nie są transportowane żadne związki do naszego organizmu. Również polecam zakup spodni na allegro jest naprawdę duży wybór i ceny nawet przystępne.Mi się akurat udało kupić używane jeansy ciążowe w szmateksie a na allegro wylicytowałam sobie cieńsze z myślą już o wiośnie. Zaopatrzyłam się w koszulki nocne do szpitala. Zakupiłam na allegro.Wyglądają tak ,tylko żyrafki są w innym układzie. http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-xl-i1400319131.html Dla maluszka jeszcze na razie nic nie kupuję. Ale robię pomału rozeznanie. Beatris ciężko mi powiedzieć na ile funkcjonalny będzie ten przewijak bazując tylko na zdjęciu. Ciężko stwierdzić czy jest stabilny. Będzie zajmować też dodatkowe miejsce.Zastanawiam się też czy sprawdzi się przy większym i ruchliwszym dziecku. Przy córci używałam takie coś: http://www.ewilela.nazwa.pl/allegro/berber/przewijaki/dino/przewijak-tbw-54-pierwsze.jpg Obecnie planuję zakup łóżeczka turystycznego a ono ma już w zestawie przewijak. http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-angielski-model-puzzle-i1367131641.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy widział ktoś takie łóżeczko turystyczne w użyciu, że się tak wyrażę. Bo ja też planuje jego zakup, ale martwię się torochę o ten przewijak, że nie jest do końca wygodny, bo dzidziuś trochę wpada do środka. Przynajmniej tak widziałam na jednym zdjęciu, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka używa takie łóżeczka dla swoich bliźniaków- chłopcy mają już 8 miesięcy. Jedyne zastrzeżenie miała do materacyka- powiedziała mi ,że konieczny jest zakup takiego grubszego jak do łóżeczek drewnianych. Ja akurat materacyk takowy posiadam. O przewijak zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziewczyny. Bezsennosc nadal ze mna. Pani doktor powiedziala, ze z reguly ciezarne zle sypiaja pod koniec ciazy, a u mnie juz teraz. Nie wysypiam sie od 2005 roku z powodu malych dzieci i nie wiem, kiedy sie w koncu wyspie. Lekarka powiedziala, ze mozna brac lek ziolowy ktory sie nazywa Euphytose, ale jakos ziol tez sie boje, wiem ze nie wsysztkie mozna stosowac w ciazy. Myslalam, ze moze mam problemy ze snem, bo w dzien ucinam sobie drzemke, podczas snu dzieci, czasami nawet godzine. Ale widze ze na przyklad Atena pracuje, wiec na pewno w dzien nie drzemie, a tez ja dopadlo, czyli dzienny sen nic tutaj do rzeczy. Dzis o 6:30 wymaszerowalam do miasta, by oddac krew na czczo, by sprawdzic glukoze. Lekarka powiedziala, ze albo sie sprawdza na czczo w krwi i w moczu, albo sie robi test obciazenia glukoza O'Sullivan, to w pozniejszej ciazy, chyba w 3m trzymestrze, i jest to upierdliwy test, bo najpierw pobieraja krew, potem musisz wypic pol litra obrzydliwego slodkiego plynu o smaku nibyto pomaranczowym, i potem musisz siedziec godzine czy nawet dluzej w laboratorium, zanim znow pobiora krew. Meczarnia to jest i bardzo ciezko wygospodarowac na to czas. Oddalam tez krew na markery z krwi na wady genetyczne. Ponoc jest ich 2, jeden mozna robic w 1m trzymestre i nazywa sie jakos test potrojny czy podwojny, czy Pappa, nie wiem dokladnie. No 1szy trymestr to juz po ptakach, wiec robilam ten inny test, ktory sie robi w 2m trymestrze. Zreszta robilam tez go w 1szej i 2giej ciazy, a nie robilam tego z pierwszego trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane lipcówki jestem już po badaniu. Wszystkie wyniki książkowe, przezierność karkowa 1.3, przepływy żylne w normie, kość nosowa widoczna. Lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń :) Płci nie określił jeszcze mówił, że 50/50 :) Uffffffffffff ciśnienie ze mnie zeszło, jestem szczęśliwa :) I tak pewnie przed kolejnym około 22 tygodnia znów będzie stres ale co tam matki Polki tak mają :D Teraz oglądam film z usg na spokojnie, maleństwo bardzo rusza nóżkami może będzie tancerzem :) hi hih hi rubina a jaki rozmiar tej koszulki ciążowej kupujesz? bo ja też się nad tym zastanawiam żeby sobie już leżały ale nie mam pojęcia jaki będę miała brzuch i jak dobiera się rozmiar hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa wiec tam. w 15 listopada zlozyłam wniosek o zakonczenie wychowawczego i powrot do pracy od 15 grudnia. wniosek zlozony na 30 dni przd powrotem bedzie rozwazony zawsze pozytywnie. Odrazu [owiedzialam kadrowej ze jestem w ciazy zeby nie szykowali stanowiska pracy dla nie i ze ide od 15 odrazu na zla ciazowe i w pierwszy dzien powrotu do pracy 15 dałam zwolnienie lekarskie z kodem B ciazowe i jestem na zla . platnym 100%. moja sutuacja jest taka ze mam umowe do 31 stycznia 2011 roku wiec dodatkowo musialam dowiesc teraz 4 stycznia zaswiadcznie ze jestem w 12 tygodniu ciazy . Poniewaz jak jest umowa na czas okreslony to moga rozwiazac ze mna umowe o prace jesli byłabym w krotszej cazy niz 12 tygodni bo dopiero umowa zostaje przedluzona do dnia porodu jesli jest cie w 12 tygodniu ciazy . ale jesli jest sie zatrudnionym na czas nieokreslony to nie trzeba miec takiego zaswiadczenia wystarczy zwolnienie z kodem B . mi nie robil problemow nikt z tego powodu ze chce przerwac wychowawczy i isc odrazu na zla ciazowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lozeczka turystycznego to ja takie uzywa dla synusia od poczatku firmy graco , przewijaka nei uzywalam wogole lezy nowy do tej pory ;-) z lozeczka jestem bardzo zadowolona na poczatku jest wyzszy polap dla noworodkow i malenst tak do 4,5 miesiaca pozneij obnizalam na dol bo sie balam ze wypadnie i oczywiscie do kupilam materac 10 cm na to kladlam ten co sie obniza . rozne sa lozeckza u nie jest sztywny materac wygodny , w innych lozeckzach widzialam takie miekie te materace podwieszane ze raczka wpadala jak sie naciskalo to zalezy . takie tylko ze niebieskie jestem mega zadowolona http://allegro.pl/lozko-graco-contour-electra-deluxe-wys24h-gls-i1398684502.html łózeczko przejdzie na malenstwo a synus juz jest duzy i ma takie kitty z ikea z barierka drewniane . http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39858939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka ciesze sie ze wszystko wporzadku . ja mam wizyte dopiero 25 stycznia w 16 tc i nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dokladnie z tym obciazeniem glukozy to nie mila sprawa trzeba sie wysiedziec . ja mamzawsze 2 punktowa czyli jade na 8 pobieraja mi krem wypijam 0,75 lub 0,5 glukozy pobieraja mi krew o 9 i pobieraja o 10. wiec sie na patrze nasidze na slucham hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calla-przejrzałam tę listę imion, mój Boże takie wymyślne, że niekótre słyszę pierwszy raz. Ja powoli równiez myślę nad imieniem dla malenstwa, choc plci nie znam jeszcze, ale mysle ze moje preferencje co do nadania imienia zmienia sie jeszcze w ciazy 100 razy ;) Akurat u mojej fryzjerki rozjasniacz zawiera amoniak, pozostale farby nie, chce sobie zrobic wlasnie dwa kolory. Dlatego zastanawialam sie czy nie bedzie to grozic dziecku. Fakt pasemka sa na folii i nie od podstawy skory glowy az tak, wiec nie przenika. Dziękuje Rubino i Ateno02 bede spokojniejsza teraz.Ja znow dzieki Bogu kolejna noc mialam przespana, moglam dzis sobie pozowolic na przeleniuchowanie dlatego spalam az do 12 i to bez budzenia sie w srodku nocy, od poczatku ciazy to druga taka dobra noc :) Elu1974 ja rowniez ucinam sobie dzemki w ciagu dnia, ale nie ma to jak mowisz nic do rzeczy, jesli chodzi o niespanie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka, bardzo sie ciesze razem z toba z twojej pomyslnej wizyty. Przy trzecim dziecku juz nie bedziesz miala takich emocji :). Balbiina, moja starsza spi w identycznym lozeczku z Ikei. Wkrotce do tego dozyjemy, ze wszystko na calym swiecie bedzie identyczne i made in China :). Tak ze cieszmy sie, poki jeszcze mozemy wybierac i przebierac w tych wanienkach i wozeczkach. Choc z wozeczkami to tez juz tendencja, jak sie spaceruje po ulicach Paryza, to co drugi wozek to parasolka Maclarena. No bo wazy tylko 5 kg i miesci sie na waziutkim chodniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ta bezsenność to jest jakiś koszmar. Przed ciążą zawsze spałam jak zabita, teraz budzę się co godzinę, półtorej i biegam do łazienki. Rezultat jest taki, że wstaję niewyspana. Do końca tygodnia jestem na zwolnieniu więc mogę przynajmniej rano poleniuchować, nie mam jeszcze dzieci, ale od poniedziałku wracam do pracy i pobudka wcześnie rano. Jakoś nie mogę się wkręcić jeszcze w Wasze szczegółowe dyskusje na temat wanienek i przewijaków, dam sobie jeszcze 2 miesiące luzu ;) Zapisałam się za to do szkoły rodzenia i dobrze, bo lista już się zapełnia a kurs trwa 2,5 miesiąca od końca marca. Może mnie czegoś tam nauczą bo jestem kompletnie zieloną mamuśką, żadnych małych dzieci w rodzinie więc nie umiem nic. Kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia508
Rubina, ja też już patrzyłam na te koszule i chyba od raz kupię 2szt. Wczoraj je widziałam w sklepie z bielizną i są bardzo fajne, z tą różnicą, żę w sklepie kosztuje 39zł, a na Allegro z przesyłką ok 28-30zł, więc przy dwóch ok 20zł zaoszczędzone. Też zastanawiam się nad rozmiarem, bo normalnie zawssze nosiłam M lub L (z racji, że piersi nie wchodziły:)), ale zamówię sobie chyba XL (chyba wystarczy), a w razie czego mama zwęzi, bo krawcową jest:) a co do przewiajaka to jestem za takim zwykłym ,bo można go wszędzie położyc i dzidzię przewinąc, więc chyba na taki się skusimy. mam jeszcze pyt o tą przeziernośc karkową, bo mi nawet jeszcze żaden z tych lekarzy, u których byłam nawet nie wspomniał. Przy jakim badaniu się to robi??? przy usg???bo nie mam zielonego pojęcia. Jeśli macie jakieś fajne propozycje na imię dla chłopca to chętnie poczytam, bo mamy dylemat. Może Bartek(Bartosz), Mikołaj, Kamil... nie mam pojęcia. A jeśli chodzi o dziewczynkę to na 100% będzie to Julka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie wozkw i lzeczek, co kupukecie najpierw? bo wlasnie sie tak z M zastanawiamy czy pierwsze kupic lzeczko czy wzek (mamy juz wybrane ale niestety nie mozemy kupic 2 na raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wydaje mi się, że łóżeczko powinno być pierwsze, musi się odpowiednio "przewietrzyć" z tego zapachu nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudko ja zakupiłam największy rozmiar jaki znalazłam bo kawał kobity ze mnie. Nie brałam jednak pod uwagę wielkości brzucha bo zamierzam je założyć dopiero jak już urodzę - do porodu założę inną. Mam taką po poprzednim porodzie ,leżała sobie w szafie. Ciężko mi doradzić jaki wziąć rozmiar,jeśli bardzo nie przybierasz na wadze to może być o rozmiar większa niż się nosi zwykle.Uważam ,ze koszula lepiej by była ciut za luźna niż za ciasna. Sprawdzajcie dokładnie wymiary podawane na płasko. Ja zawsze rozkładam swoje jakieś domowe ubranko i sprawdzam ile powinno mieć max te które zamierzam kupić. Kasiu508 ja zakupiłam sobie 3 szt za 19 zł- zgadzam się ,ze na allegro jest bardzo tanio. Przezierność bada się podczas usg. Przewijak taki miałam dobrze mi służył. 321Mysza ja najpierw kupuję łóżeczko- wózek kupowałam dopiero jak się dzieci urodziły- i tak przez pierwsze 2 tyg nie wychodziłam nigdzie na spacerek , by uniknąć zaglądania do wózka ciekawskich sąsiadek co jest normą jak się mieszka w małej miejscowości. A jak będzie teraz to nie wiem- ale łóżeczko najpierw. Ja jak na razie nie przybieram na szczęście na wadze, w drugiej ciąży zaczęłam przybierać ok 20 tyg i na koniec miałam 10kg na plus, a dwa tyg po porodzie wróciłam do wagi z przed ciąży. Teraz z tego co widzę bedzie podobnie. W pierwszej ciąży byłam o 20 kg na plus- nawet musiałam 2 razy robić test na obciążenie glukozą ale cukrzycy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spaniem też u mnie różnie. Raz padam jak mucha już o 22godz a innym razem przewracam się do 12 godz a w nocy wybudzam się co jakiś czas. Na początku toaletę odwiedzałam 2 razy w nocy teraz brzuch mam chyba wyżej bo do rana wytrzymuję. Co do imion to podoba mi się Bartosz i Mikołaj ,ale mój osobisty faworyt to Hubert -niby mąż ma wybierać dla synka ,może uda mi się go przekonać do tego imiona. Dla córci wybrałam Laura. Mam już Jakuba i Hanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina... dwa razy w nocy? a teraz wytrzymujesz do rana? zazdroszczę, ja albo mam nerwicę albo dziwną budowę :) Co najmniej 4-5 razy w nocy wędruję, będę miała niezłą kondycję bo łazienkę mam piętro niżej niż sypialnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rowniez wedrowanie do toalety troszke sie skrocilo, na poczatku latalam co chwile, budzilam sie w nocy setki razy, teraz jest spokojniej, dwa razy to max, czasem tez wy3muje do rana i noc jakos lepiej znoszę niz na poczatku, dwa ostatnie dni pieknie sie wyspalam przez cala noc ani na chwile sie nie przebudzilam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie było mnie, bo wczorajszy dzień to była masakra. wymiotowałam kilkanaście razy, wypiłam łyk wody i do toalety. do tego w pracy miałam 10 klientów, z każdym rozmowa ok. 30 minut i po każdym rajd do toalety. jak na złość byłam sama, nie miał mnie w pracy kto zastąpić. jak pech to pech. w domu znowu sama i znowu to samo, zamieszkałam w toalecie. wieczorem już tak bolała mnie głowa od wymiotowania, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić. w końcu zrobiłam sobie kąpiel - albo mnie dobije albo będzie lepiej. i leżałam tak w wannie strasznie długo, aż mi troszkę przeszło. nie miałam już czym wymiotować, normalnie koszmar. a dzisiaj zupełnie dobrze - nawet zjadłam pół obiadu i ćwierć kolacji, o śniadaniach nadal nie ma mowy. ze snem nie mam problemów, nie biegam do wc, może dlatego że niewiele piję, bo tylko od soku z marchwi mnie nie odrzuca. to już 13 tydzień, więc mam nadzieję że mi przejdzie. pytałam lekarza o farbowanie włosów. farby nawet z amoniakiem nie szkodzą, bo nie przenikają. problemem jest jedynie drażniący zapach, mogący wywołać nudności. zdecydowanie najpierw łóżeczko. wózki lubią się psuć, warto jak najdłużej mieć gwarancję! ja wózek kupię ok miesiąca przed porodem, bo chcę wielofunkcyjny i potrzebuję fotelika na powrót ze szpitala. ja kupuję komodę kąpielową z kilku powodów. męża często nie ma. nie ma mi kto przynieść wanienki z wodą, komoda ma kółka i wężyk do spuszczania wody. łazienka jest mikroskopijna. pokój dziecka duży i bez zbędnych gratów. odpada problem przewijaka. dziewczyny, poradźcie. w którym tygodniu najlepiej zrobić usg 3d/4d? chce mężowi zrobić niespodziankę, u naszego ginekologa jest tylko zwykłe. macie jakieś doświadczenia kiedy jeszcze nie ma za dużo wód a już ładnie widać dzidzię i jej płeć można choć z jakimś prawdopodobieństwem stwierdzić? w 14 tyg mam przezierność na zwykłym usg, może 16-18 tydz.? chciałabym zdążyć przed walentynkami ale nie wiem czy to ma sens... poinformowałam szefową, bardzo się ucieszyła. ja w pracy uprzedzałam, że chcemy mieć niedługo dziecko, więc tylko była zaskoczona, że udało się za 1 razem;) a co! mam umowę na czas nieokreślony, miejsce na mnie czeka, po macierzyńskim dzidzia do babci a mama do roboty. poradzą sobie beze mnie te parę miesięcy. to tyle, trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz co do usg3d to rozne czytalam opinie... wydaje mi sie, ze najlepiej zapytac lekarza ktory ma to zrobic bo co lekarz to ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik_82 -co do usg na przeziernosc karkowa, moja ginekolog powiedziala ze badanie trzeba wykonac miedzy 12 a 15 tygodniem, jednak lekarz ktory wykonywal to badanie ze najlepiej miedzy 12, a 13i 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 4.oo snuj ę się po domu już nie wiem kiedy ta bezsenność minie :( śpicie na brzuchu czy to już nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak jest z tą pozycją podczas snu, moja ulubiona to na boku i tak prawie na brzuchu. Zaczęłam sobie podkładać pod brzuchol małą podusię bo mam wrażenie, że nie ma oparcia :) ciekawe co będzie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja każdej nocy budzę się po kilka razy, bezsenność męczy, a rano muszę wstać 4-5, bo dłużej nie mogę wyleżeć... Do jutra mam L-4, a od poniedziałku wracam do pracy. Jestem w 12 tc i planuję jeszcze popracować z dwa m-ce, a potem to już na zwolnienie do końca. Nie wiem jak to wytrzymam, bo teraz po 2 tyg L-4 myślałam, że zwariuję w domu. Ciążę znoszę bardzo dobrze, praktycznie nie mam żadnych nieprzyjemnych objawów. Tylko często boli mnie kręgosłup, no i brzuch sporo przybrał na wadze, mój mąż powtarza w kółko, że to muszą być bliźniaki :) Jutro rano idę do gina, więc się przekonam ile przytyłam, aż strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana przy kawce. Zebra- być może za dużo płynów spożywasz na noc albo może być inna przyczyna.Czasami stan zapalny nie daje żadnych objawów poza częstym bieganiem do toalety. A w dzień jak często bywasz w toalecie? Anik - Co do usg 3D/4D najlepiej robić przed 25 tyg ciąży a po ukończonym 20 tyg.Później dzidziuś jest już za duży i ma mniej miejsca w brzuszku więc nie koniecznie może nam się ładnie ustawić do oglądania.Moja przyjaciółka robiła później i ma tylko fotkę buźki a filmiku nie dało się nagrać. Ebudko -ja czasami pozwalam sobie jeszcze na spanie na brzuchu ale nie całą noc.I też kombinuję z podkładaniem poduszki. Wydaje mi się,ze lekarz nie będzie musiał zabraniać,sama poczujesz kiedy się już nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tak sobie czytam Wasze wypowiedzi nt.koszul nocnych i się zastanawiam: ile powinnam zabrać koszul do szpitala? Proszę o podpowiedź, bo okazuje się że w najbanalniejszych sprawach też jestem zieloniutka.:) Te co pokazywałyście są bardzo fajne i w przystępnej cenie, ja chyba też się skuszę, ale to już później bo muszę zobaczyć jak będę przybierać na wadze... Szefom jeszcze nie oznajmiłam, że jestem w ciąży- jak na złość unikają biura;) Chyba coś czują;) Ale dzisiaj (tak wczoraj jeden z nich twierdził) mają się pojawić więc czeka mnie rozmowa....Przyznaję się- stresik jest;( Co do bezsenności to drugą noc w miare spałam, niestety co 1,5-2 godziny budzę się. W tą noc w toalecie byłam 2 razy. Ale i tak jestem niewyspana. Ja ostatnio wymyśliłam nowe imię dla chłopca: Alan. Napiszcie co o tym sądzicie. Oprócz tego podoba mi się:Jakub, Bartosz,Kacper. Dla dziewczynki: Liliana,Alicja. Ale pewnie jeszcze mi się pozmienia. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×