Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mychal91

Uczucie bez wzajemności. Proszę o pomoc !!

Polecane posty

Witam !! Jestem nastolatkiem mającym 20 lat. Jakieś półtora roku temu odszedłem od mojej poprzedniej partnerki, którą kochałem lecz te uczucie wygasło. Byłem z nią ok. 2.5 roku. Od dwóch miesięcy jestem z nową partnerką. Chodzę z nią razem do szkoły i od kąd się rozeszłem to mi się strasznie podobała lecz byłem w takim okresie zabawy i wiedziałem, że nie mogę jej zranić w żaden sposób ponieważ czułem, że jest miłą i dobrą osobą choć nawet jej nie znałem. W minione wakacje stwierdziłem, że mam braki w sobie ponieważ jestem bardzo uczuciowym mężczyzną i mam potrzeby przytulenia się do kogoś, porozmawiania z kimś bliskim w ciężkich sytuacjach. Więc postanowiłem zagadać do niej. Ona na początku nie chciała za bardzo ze mną rozmawiać bo spotykać się nie mogliśmy ze względu na to, że nie było mnie w kraju. Nie chciała się ze mną spotykać bo słyszała co nie co, że przez ten czas jak byłem sam to troszke balowałem i nie chodziło mi o związek tylko o sex. Lecz to się zmieniło. Znudziło mi się imprezowanie i bycie non stop z inną. Więc jak już wróciłem do Polski to spotkałem się z nią, dobrze mi się z nią rozmawiało i spędzało czas. Po naszym spotkaniu, dzień albo dwa dni później spotkała się jeszcze z jednym kolesiem, którego nawet nie znam. Kiedy się już związaliśmy powiedziała mi o tym i, że postanowiła wybrać mnie, ponieważ coś w sobie mam, że lepiej się jej ze mną rozmawiało. Jesteśmy już razem 9 tygodni. Na początku związku czułem do niej jedynie jakieś zauroczenie, pociąg do niej. Po tych dwóch miesiącach czuje, że się w niej zakochałem. Bo wiem jakie to uczucie, już je kiedyś przeżyłem. Ona natomiast jest krótkozwiązkowcem, była w związkach max po 2 miesiące. Zakochała się kiedyś raz czy 2 razy. Lecz nie była w związku z tymi osobami. Tęskniła za nimi, ciągle o nich myślała. To tak samo jak ja mam teraz, ciągle myślę o niej co robi, co się z nią dzieje. Bardzo dużo rozmawiamy między sobą nawet na takie tematy i wszystko sobie mówimy. Jestem jej pierwszym facetem tzw. straciła ze mną dziewictwo. Dzisiaj sobie tak rozmawialiśmy i powiedziała mi, że teraz jest inaczej niż wcześniej, że myśli o mnie, co teraz robie lub gdzie jestem. Jesteśmy bliżej siebie niż to było w niedalekiej przeszłości. Zastanawiam się teraz czy nie powiedzieć jej o swoich uczuciach. Czy się nie przestraszy ? Ja wiem o tym, że ona jak narazie nic do mnie jeszcze nie czuje bo mi to mówiła. Wiem natomiast, że jest ze mną szczęśliwa, bezpieczna po prostu jest jej ze mną dobrze i chce ze mną być nadal. Problem tkwi w tym, że jest ona bardzo podobna do swojej matki. Jej rodzice się non stop kłócą. I pewnego dnia zapytała się jej czy Kocha Tate ? Odpowiedziała jej, że nie. Zapytała czy Kochała go kiedyś ? Odpowiedziała, że nie. Związała się z nim ze względu na to, że miał mieszkanie i widziała przy nim jakąś swoją przyszłość. Miłość jest dziwna, czasami jest od pierwszego wejrzenia, czasami jest po miesiącu, dwóch. Mam takie pytanie do was i strasznie proszę was o pomoc. Czy jest to możliwe aby co kolwiek do mnie poczuła po dłuższym okresie ? Po roku albo 2 latach ? Boję się tylko tego, że pewnego dnia straci te nadzieję i wiarę i sobie poprostu odpuści... Wiem, że nie można być z kimś na siłę, ale wydaję mi się, że to też może przyjść z czasem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×