Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej laski! wczoraj sie zaczelam zastanawiac jak to w koncu jest z posciela dla dziecka 0-6miesiecy. moze te co juz sa matkami-co sie najbardziej sprawdza? czy lepszy jest spiworek czy kupic poduszke,koldre,posciel? moze cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamom..:) Co do tej pościeli...Ja wiem na przykładzie mojej siostry,ze ona miała dla małego kołderdkę podusie, pościel..czyli zwykłą pościel dla niemowląt... I ja tak samo zamierzam mieć tyle,ze już kupiłam mały śpiworek...także na zimne noce, zeby sie nie odkrywał czy coś..na penwo się przyda..:P aja ranek zaczęłam od szklanki wody z miodem, po czym zjadłam 2 krówki, teraz jem zozola i jeszcze lizak na mnie czeka..;/.;p;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny happy - ale słodziutko zaczynasz dzień. A ja na śniadanko jadłam swojską kiełbaske, ale była pychotka. W niedziele robiliśmy ognisko i kupiliśmy kiełbase ze sklepu - taka słona i dziwna, że w poniedziałek bigos robiłam, to się nie zmarnowała. Czy u was te produkty mięsne też są coraz gorszej jakości - a ceny coraz wyższej? Ja mam kołderke po córeczce, ale też kupie śpiworek jak dzidzia będzie się już odkrywała, bo miałam i wiem, ze to rewelacja jest. Moja spała w tych spiworkach chyba dwa latka. A dziś jest Dzień Mężczyzny, ja mężowi złożyłam życzenia i batonika Princeske mu dałam. Hehe póżniej może mu coś kupie, może jakąś koszulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) olin_ka - a masz jakieś plany do kiedy chcesz pracować? A i zastanów się nad tym co pisała łazanka o własnym biznesie bo to rewelacyjny pomysł. łazanka-super idea! :) pocahontas - jale ładny zwierzyniec :) ja 2 koty i psa ale jak już będę na swoim to chyba zaszaleje :) ten link do wózka - ten pomarańczowy cudowny ale ja muszę te koła jeszcze dokładnie przeanalizować pisze o tym kurzu w szufladzie - myślałam o szufladzie z tego względu, że jeszcze przez ok. rok do półtora będę miała ciasne warunki mieszkaniowe więc każdy schowek się przyda ale teraz muszę to jeszcze rozważyć. Chyba, że któraś z was taki miała i była zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem trochę mnie bolał brzuch - tak nisko na dole i zwłaszcza po prawej stronie. Bolał też w nocy, co czułam jak się parę razy przebudziłam. Bolał rano przed wstaniem. Teraz już tak tylko delikatnie coś czuję. Trochę się martwię, tym bardziej, że dziwne wydaje mi się, że to tylko po jednej stronie tak. Nie kłuje, nie skurcz tylko takie rozlane pobolewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot - nie masz się raczej czym przejmować..:) To normalne takie kłucia ...pamiętaj że macica się ciągle rozciąga, a mały też już daje popalić...także wszystko jest w porządeczku:) zeitgeits- świetny film/dokument. Polecam...tak nawiasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko, że właśnie to nie jest kłucie tylko rozlane pobolewanie, że tak to określe chciałabym pójść za miesiąc na zwolnienie, o którym już pisałam, ze względu na ten mój kręgosłup. Jednak mam jakieś opory powiedzieć o tym lekarce. Tyle wszyscy w koło narzekają na kobiety, które jak tylko zajdą w ciążę wykorzystują ten fakt żeby nie pracować, że mam opory. Co powie na to gin i co powiedzą w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Moje dzieci zawsze spaly pod kolderka i na malutkiej podusi ale tym razem postanowilam to zmienic i moj 3 maluszek bedzie na poczatku tylko w spiworku :) Kolderke i mase poscieli mam po synku ( tylko ze polowa w niebieskim kolorze, jak bedzie dziewczynka to musze dokupic ) Polecam wam marke Fretti : http://allegro.pl/posciel-feretti-bakt-3-czesc-gratis-i1484226832.html Jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki, a ja mam dzisiaj dzien przyjemnosci, zjadłam wlasnie 9 czekoladke i mam ochote na wiecej:-), nie wiem, czy czasem nie czuje bobaska (dzis zaczynam 17 tydzien), całą noc robily mi sie kule na brzuchu i sie te kule przemieszczały raz tu raz tu, przypomne,ze zaczelo sie to w 15 tygodniu ale wtedy byly dwie kule w ciagu dnia a dzis razem z noca naliczylam chyba 8:-) i dwa delikatne takie głuche puknięcia, czy to juz ruchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot- najlepiej powiedz jak będziesz u swojej gin...jak sprawa się ma..i powiedz o swoich obawach...i czy jest wskazane byś szła na zwolnienie czy też nie... Wiesz..teraz juz jesteś że tak powiem w lekko zaawansowanej ciąży... Moja znajoma dy tylko zobaczyła 2 kreski na teście od razu wzięła urlop w pracy i teraz indywidualny tok nauczania na studiach...gdzie ja w 5 miesiacu nadal chodzę na uczelnie, i mam zamiar do końca tego roku, a na następne pół roku po porodzie wezmę ITN....ale każdy też inaczej przeżywa ciążę..najlepiej powiedz o swoich obawach lekarzwi, a on bedize wiedział raczej co w takiej sytuacji zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Ja też planuje zakupić poduszeczkę i kołderkę. Moja siostra miała taki komplet dla swojej córeczki i sprawdza się rewelacyjnie. Chociaż jak dziecko wrodzi się we mnie to na bank będzie się odkrywało a ze śpiworka i tak będzie wychodziło - tak jak ja hihihihi więc nie będę robiła sobie dodatkowych kosztów ;P Ja dzisiaj dzień rozpoczęłam od kanapek z sałata i jajkiem na twardo mmmmm jakie było pyszne a do tego kakao mmmmm Gdybym miała jeszcze miejsce w żołądku to jak nic była by nie jedna dokładka. Zaraz pewnie zjem kilka ogórków konserwowych i popiję sokiem kubusiem - ostatnio tak mi taki zestaw pasuje :D Ja w sobotę odbieram łóżeczko Radek VII - używane za 190 zł. Kobieta radzi nam nie rozkręcać łóżeczka aby się nie uszkodziło ale będziemy musieli je u niej rozkręcić bo inaczej nie uda nam się go zapakować do auta. Jak myślicie czy podczas rozkręcania i skręcania może się coś stać??? chyba nie powinno co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot Jesli Cie to tak bardzo niepokoi to zadzwon chociaz do swojego lekarza i opisz mu swoj problem. Wiecie co mnie ciagle wysypuje na dekolcie i szyi. Z przykroscia stwierdzam ze chyba nagle dostalam uczulenia na lancuszek :( Troche dziwne bo nigdy w zyciu nie mialam alergii na bizuterie a tym bardziej zlota :( No coz uroki ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come Ja na pewno spiworek kupie wlasnie tej fimy :) Na zdjeciach te zeczy nie wygladaja tak slicznie jak w realu, co uwazam jest kolejna zaleta tej firmy bo nie koloryzuja obrazkow :) Raz mi sie tylko zdazylo kupic dziecku posciel ktora wygladala tylko pieknie na zdjeciu a przyszla blada i beznadziejnego gatunku :( ( teraz lezy w szufladzie i ani razu jej nie zalozylam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateKiss J tez kupilam lozeczko uzywane w okazyjnej cenie i nic sie z nim nie dzialo po ponownym skreceniu :) Teraz znow jest rozkrecone i czeka sobie na strychu na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina dziękuję. Pytam bo kobieta od której kupuje za wszelką cenę broni się przed rozkręceniem tego łóżeczka ale powiedziałam jej że w takim razie mój mąż rozkręci i dopiero wtedy dokonamy płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa - moje gratulacje :) happy -dzięki za rade. Poza kręgosłupem czuje się dobrze ale praca bardzo ogranicza mi możliwość dbania o niego. Poza tym 6 godzin przed komputerem codziennie też mu nie służy KateKiss- to chyba chodzi o to żeby śruby się nie wyrobiły. Te wszystkie składane mebelki chyba mają taki urok, że im częściej składane i rozkładane tym większa tendencja do rozchwiań i obluzowań. Myślę, że jednak jak raz rozkręcicie to nic się nie stanie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - teraz przeszło ale jak się powtórzy to zadzwonię jeśli ta kobieta tak bardzo nie chce go rozkręcać to pewno właśnie obrobili jakąś śrubę więc dobry pomysł - rozkręcić, sprawdzić i dopiero kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczylam sobie to lozeczko :) Ono jest drewniane a nie z plyty wiec tym bardziej nie masz czego sie obawiac :) No i bardzo ladne po za tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietom w ciąży podobno jest cieplej. Macie tak? Mi w zasadzie nie jest cieplej ale się o wiele bardziej pocę. Ogólnie nie odczuwam większej temperatury tylko same pachy działają ze zdwojoną siłą co bardzo mi się nie podoba. nie chodzi o zapach bo od tego są dezodoranty tylko o plamy na bluzce, które nie wyglądają estetycznie ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jak u Was z pogodą? Bo u mnie buro i pada deszczyk :| A już myślałam, że wiosna przyszła piękna i słoneczna. Co prawda ciepło jest :) Mot jeśli chodzi o nadmierne pocenie się, to wyczytałam że to norlalne w drugim trymestrze, a trwać może nawet do rozwiązania. Nam nie będzie ułatwiać sprawy lato ;) Ja na szczęście jeszcze tego nie doświadczam, ale chodzę z lekkim katarem. Tzn. jakby woda mi znosa płynęła i mam nadmierną wydzielinę z pochwy.. (Sory za bezpośredniość). Wyczytałam, że to też ponoć normalne. Także takie uroki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina-no wlasnie chyba sobie upatrze cos tej firmy skoro tak polecasz :) my kupilsmy w niedziele lozeczko uzywane, poprzedni wlasciciele rozkrecili je sami, my zabralismy w czesciach i poki co czesci drewniane stoja w piwnicy a materacyk wzielam do szafy. mysle,ze sie spokojnie zlozy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot też mi się tak wydaje ale sama rozumiesz, jak ona tak dziwnie nalega to się zaczęłam zastanawiać o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ...kupiłam łozeczko razem z materacem,a posciel mam mam po Emilce:) kolderke i podusie typowa do łozeczka i posciel tez mam ale zamierzam kupic jeszcze jedna bo mam tylko 3 szt. Ja tez miałam zamiar kupic turystyczne ale sasiadka ma i cake sie kiwa wiec stwierdziłąm ze kupie tradycyjne i jestem zadowolona z wyglądu wizualngo:) Buteleczki tez kupiłam i smoczki i w sumie mam wszystko oprócz kosmet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś u nas ciepło 12'C i świeci słonko przez chmury, więc jutro pojadę kupić sobie kwiatki na balkon -> nareszcie :D. Mot jeśli boli cię kręgosłup koniecznie na następnej wizycie powiedz o tym gin być może skieruje cię na gimnastykę wzmacniającą mięśnie grzbietu i brzucha albo da zwolnienie lek (bo w ciąży nie należy się przemęczać) a nawet ból kręgosłupa wywołany np: przepukliną kręg jest przeciwwskazaniem do porodu naturalnego! ponieważ parcie jeszcze bardziej uszkadza kręgosłup (a jak później z bólami zajmować się maleństwem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj byłam na kolejnym USG...no cudeńko te maleństwo :) aż płakać się chce ze wzruszenia :) u mnie wszystko ok, mój lekarz jest dumny bo i moje i malucha wyniki są idealne... niestety nie poznaliśmy jeszcze płci...maluch zasłonił tamte okolice stópką...ale za 4 tygodnie idę na usg połówkowe to wtedy w 100% będziemy wiedzieli co noszę pod serduszkiem :) już nie mogę się doczekać...a potem szaleństwo zakupowe :) Pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlesiaZ gratuluję! :D Dziewczyny fajne te wasze pościele. Mnie podobają się też produkty polskiej firmy AMY http://www.amy.com.pl/ Na pewno coś wybiorę dola mojej dzidzi... :) A moja mama kładła nas do łóżeczek bez poduszki i wiem, że z tą kołderką też nie ma żarów bo dziecko jak zacznie fikać nóżkami bo może przykryć sobie twarz i się udusić - ale to taki już czarny scenariusz-oby nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam Was, że już kupujecie łóżeczka, ja to zrobię gdzieś dopiero w czerwcu, nie chce do tej pory zapeszac, ubrank pierwsze tez w czerwcu, mamy jeszzce czas. No ale wszytsko z naszymi pociechami bedzie dobrze prawda? Co dzis gotujecie na obiad, bo ja duszony schab z sosikiem wlasnej roboty i z surówką z czerwonej kapusty:-). Mniam Ja tez mam straszne bole kregoslupa, przeszło mi na pare dni, ale sobie wlaczam muzyke i tancze po domu jak nikt nie widzi,zeby sie troche poruszac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja kupię łóżeczko na kółkach wiem z własnego doświadczenia (choćby w opiece nad najmłodszą siostrą) że to duża wygoda tak bujać dziecko w razie jakby się obudziło w nocy... My mamy ten komfort, że dla dzidziusia mamy osobny pokoik i już niedługo zaczniemy urządzać. Mimo to maleństwo będzie spało z nami w sypialni w łóżeczku czy u nas w łóżku... PS do wózków: pisałam wczoraj o kryteriach mojego/męża wyboru wózka zapomniałam dodać, że jesteśmy wysocy (ja mam 171cm a mąż 194) więc wózek musi być dostosowany do naszego wzrostu (rączka i gondola). A i pewnie nasze dzieciątko do najniższych nie będzie należało więc gondola musi być dostatecznie duża. Wczoraj jak byłam nad morzem zapatrzyłam się na dziewczynę z wózkiem X-lander, który kilka tyg temu jeszcze mi się podobał na żywo już takiego dobrego wrażenia na mnie nie wywarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×