Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nick:....... wiek:....... waga:....... długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS........12tyg....... 5600......... 64cm.......... Dziewczynka ...(3650) tymkowa.. 11 tyg.......7400,........ dł(?)........... Chłopiec Mot ........15 tyg,...... 5700,........ ok 64cm ,.......... Chłopczyk (3200) As-80.......13 tyg,...... 5600......... 62cm.......... Dziewczynka.... (3180) Bożi........14tyg.........7000g.........66cm..........Ch ł opiec...(3840g) aga15510..11 tyg........5300g........62cm...........Chłopiec...(3780) dopisałam się, ale są to dane z 6 tygodnia. Czytając jak ubieracie dzieci poczułam się jak wyrodna matka. Ja dopiero niedawno zaczęłam ubierać kombinezon zimowy. Do tej pory była to bardzo gruba bluza, a nóżki przykrywałam kocykiem. A pod kombinezon body w długi rękaw, jakieś śpiochy lub spodenki. Żadnych rajstop, dodatkowych bluzek, bo co ja ubiorę jak będą już prawdziwe mrozy? Z tym, że dziecko wkładam do takiego nosidła, które ma takie zapinane nakrycie jak w gondoli, i to z gondoli również zakładam. Bombastyczna kup tą maść DIPROBASE. Jedna z dziewczyn mi ją poleciła i wreszcie pozbyłam się suchej, łuszczącej się skóry. Smarują nią nóżki i brzuszek przy każdej zmianie pieluszki. Skóra zrobiła się miękka, a Antoś od 2 dni już tak się nie drapie. U Nas to był wynik za bardzo wysuszonej skóry. "do aga" jeszcze raz dzięki za dobrą radę. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ja sie dopisze jak za pare dni wroce ze szczepienia bo jutro dzwonie i musze sie umowic bo powinnam juz isc na szczepienie. Jakos przegapilam bo chyba n 8 mi wypadalo teraz. O ja wyrodna matka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj w zasadzie sie dopisze a dane uzupelnie po wizycie u lekarza Nick:.......... wiek:....... ...waga:........ długość:....... płeć:.... ( waga urodz): TNKS...........12tyg......... 5600......... 64cm........... Dz..... ...(3650) tymkowa.... 11 tyg.........7400,........ dł(?)............. Ch........ Mot ............15 tyg,....... 5700,........ ok 64cm ,..... Ch....... (3200) As-80...........13 tyg,...... 5600.......... 62cm........... Dz....... (3180) Bożi.............14tyg.........7000g.........66cm....... .....Ch........(3840g) lady_Ania109..15tyg.........?.................?................DZ (2450)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lecę myju myju i w kimę uderzam. Musze cos jutro w domu posprzatac chociaz nie cierpie sprzatac ale w balaganie tez nie usiedze :/ Dobrej nocki i szczegolnie dla tymkowej zycze duzo rzadkich kupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tymkowa a mnie sie zdaje ze idziemy łeb w łeb a raczej kupa w kupe ;-))) to sun dupencję z podium trochę bo jest eq sekwo:-))) :-))) :-))) a tak na poważnie to u mnie kolki wróciły z całą moca swą, darcie przez poł dnia a kiedyż to kurestwo się skończy? aczkolwiek po wodzie koperkowej było jeszcze gorzej. masakra a może to nie kolki tylko alergia? no ale najprosciej wrzucić wszystko do wora z napisem kolka. co do usypiania to ja od początku zupełnie nieświadomie ułatwiłam sobie sprawę bo po kąpieli i wieczornym jedzonku odkładałam małego do łóżeczka .....i tyle, teraz dodatkowo włączam karuzelkę i ostatnio daję mu tetrę i sobie mietoli przy buzi i zasypia. aczkolwiek ma zakodowane że łóżeczko jest tylko na noc bo w dzień nie daje się położyć jest ryk, w nocy ok. co do spacerów ja mam dwie opcje ubierania: opcja czasochłonna i express: express to go wkładam w pajacyku samym do takiego kombinezonka coś ala śpiworek (nogi luzem) i na to klapa ( swoją drogą to chyba ma to jakąs nazwę?) opcja czasochłonna polega na włożeniu do wózka takiego śpiworka ( nadaje się też do fotelika bo ma dziury na pasy) bardzo to ciepłe ( ostatnio mój m ubierał małego na spacer i przeoczył jedną sztukę odziezy w postaci kurteczki i okazało się że mały był tylko w sweterku na bodziaka ale nic mu nie było:-))) no i wtedy ubieram normalnie bodziak/ pajacyk spodnie sweterek albo lżejsza bluzeczka i kurtka sweterek i buciki. uwielbiamy oboje opcję ekspress:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wy psiekrwie!!! Nie dam się tak łatwo zrzucić z podium!!! TNKS🌻owszem, teraz codziennie, ale kiedyś to nawet 4 dni czekałam...i nie wypominać mi tutaj wspomagaczy:D:D:D Słuchajcie....Franek nie mieści się w kombinezon dla dziecka 6 miesięcznego:O:O:O A Bronek ...dla 2 latka...coś z tymi moimi bachorami [serce[ jest nie tak:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie usypiania mam tylko jedne wniosek:O Wszystko idzie w łeb poza zasypianiem na świeżym powietrzu:O W takich okolicznościach przyrody Franek śpi np 5 godzin:D w domu...zasypia na max pół godzinki, potem budzi się i je, smieje się, gada...nie potrafi zasnać na dłużej! Nie ma jak spacerki...nawet w tak niesprzyjających okolicznościach przyrody:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój własnie na polu nie chce spać- w domu ma wszystkie sufity obcykane a na polu tyle ciekawych rzeczy...tzn nie jestem pewna co on tam z tej gondoli widzi..niebo na pewno...i zawsze zanim ruszymy a on już na polu ( ja jeszcze się grzebię z butami np) to przemawia:-))) tylko nie wiem do kogo. a na polu usypia tylko i wyłącznie na wertepach ale nie takich typu nierówny chodnik tylko na porządnie nierównej polnej drodze. już sąsiedzi chyba mnie mają za idiotkę- wszyscy spacerują z wózkami po ryneczku czy po sklepach a ja zasuwam w pola:-))) dziadek a może z dzieciakami wszystko ok a odzież ma zawyżoną numerację? co ty na taka opcję? a ile ważą z ciekawosci? lady ania szczepienie nie musi byc co do dnia, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo w kwestii koopek to ja też startuje do zawodów i nawet żadnego dopingu nie możemy zastosować bo mała nie chce nic spożywać poza mlekiem ;);) Nie ma tak łatwo laseczki :) konkurencja rośnie w siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...a dużo...po ojcu tak mają:P Choć stary wielki choć chudy::P:P A ja pamiętam jak swojego czasu z maleńkim bronkiem chodziłam na spacerki po wsi:D i leciałam jak stuknieta do tych oklic, gdzie pracowały kosiarki i inne warczące sprzęty,bo młody jakspał wtedy:D:D:D A pan sąsiad namiętnie na mój widok sprzęt wyłączał..bo przecież matka z małym dzieckiem nadążą:D:D:D i tłumaczył się, że przeprasza itd...a ja błagałam go równie namiętnie...Włącz pan to ustrojstwo, bo mi się potomek zaraz obudzi:P:P:P I nie waż się człowieku wyłączać tego sprzętu!!! I ta to działało...uprzejmie, acz stanowczo...wystarczyło spojrzeć....:D:D:D:D Cudowny sąsiad❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek coś w tym jest bo Martynka pięknie śpi jak mnie ogarnie szał sprzątania i odpalam odkurzacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak tytuły rozdają to teraz każda o kupach będzie pisać :) Dziewczyny dopiszcie się do tabelki :) Dziadku pisalas że się dopiszesz i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało tego...:D:D:D:D:D Teraz Brono ma 18 miesięcy i codziennie idzie sobie do pokoju, w którym jest odkurzacz....i łapie za rurę, albo szzotkę:D:D:D i sprząta na całego!!! A ja zrezygnowana codziennie gamonia❤️ pytam....:O kiedy wreszcze podłączy tę rurę do odkurzacza właściwego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Ty znów o koopach :) skoopiać Ci się zachciało :P ale masz parcie na to podium hehe :) Widze że taka wyrodna z Ciebie matka jak ze mnie - ja też mam ciągle problem z doliczeniem się tygodni ;) a co do Bronka to jak już się nauczy wkładać rure w odkurzacz to przyjedź z nim do mnie :P nienawidze odkurzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:........................... wiek:..............waga:............... długość:............. płeć:.........waga urodz: TNKS...........................12 tyg............ 5600................. 64cm................. Dz.............3650 tymkowa................... 11 tyg............ 7400,................ dł(?)................... Ch............. Mot ............................15 tyg,........... 5700,................ ok 64cm ,........... Ch............ 3200 As-80..........................13 tyg,........... 5600................. 62cm.................. Dz............ 3180 Bożi............................14tyg............. 7000g............... 66cm.................. Ch............ 3840 lady_Ania109.............15tyg............. ?........................ ?......................... DZ........... 2450 Aga15510...................11tyg............. 5300................. 62cm................. Ch........... 3780 Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ Aga_Jabi..................... _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... szymka...................... ciotka julia................. Dopisałam Was a Wy uzupełnijcie dane :P chtba wszystkie wymieniŁam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nienawidzę odkurzać zwłaszcza jak się pies leni...:-)))aczkolwiek odkurzacz ma wymienny worek a dziecko nie:-))) :-))) ciekawe ile siersci zezre zanim przeniesie sie z poziomu podłogi:-))) ps. że się zapytam: co jest do wygrania w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jak tam po nocy?Dzieciaczki smacznie spały?Ja też dołączyć moge do konkursu kupkowego no bo my dziś 5 dzień bez.Wczoraj tak bardzo chciał zrobić ale nic z tego,wyszło coś tak mini mini i dalej nic.Ciotka julia a czy ty coś podajesz na te kolki, bo nie pamiętam.U mnie pomógł esputicon,inne z innym składnikiem nic nie dawały ale mój mały nie miał takiej typowej kolki(miała za to córka)ale na wzdęcia pomagało.A i kupiłam leżaczek,zwykły bez pałaka z zabawkami i maly bardzo lubi w nim leżeć i oglądać co się wkoło dzieje.A wczoraj kupiłam karuzele o łóżeczka i czekam na przesyłke.Co do rozmiarów ja mam kombinezon na 74 i jest troszke za duży a obecnie chodzi w kurteczkach roz.68.Do tabelki dopisze się jak wróce ze szczepienia tj.za jakiś tydzień,bo dalej czekamy co z tą ospą będzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane teraz się dopiszę a później popiszę u mnie nie mierzą, dopiero po usg bioderek czyli u nas pod koniec grudnia resztę podam orientacyjnie a poprawię za tydzień bo mam wizytę szczepienną aha jutro kończy mój synek 12 tyg więc zawyżam :) Nick:........................... wiek:..............waga:............... długość:............. płeć:.........waga urodz: TNKS...........................12 tyg............ 5600................. 64cm................. Dz.............3650 tymkowa................... 11 tyg............ 7400,................ dł(?)................... Ch............. Mot ............................15 tyg,........... 5700,................ ok 64cm ,........... Ch............ 3200 As-80..........................13 tyg,........... 5600................. 62cm.................. Dz............ 3180 Bożi............................14tyg............. 7000g............... 66cm.................. Ch............ 3840 lady_Ania109.............15tyg............. ?........................ ?......................... DZ........... 2450 Aga15510...................11tyg............. 5300................. 62cm................. Ch........... 3780 Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ Aga_Jabi.............12.tyg.......ok 6300 g....dł (?)........Ch.......(3600g) _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... szymka...................... ciotka julia................. p.s. to i ja może dołączę do konkursu koooopowego :))) u nas zaczął się drugi dzień bez buuu ale jak mówię zaczął więc szansa na zrobienie jest...oby...bo jak nie robi przez dzien albo dwa to później strasznie się przy tej robocie bidulek namęczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane troszkę za dużo wykropkowałyście bo coś się rozsypuje ta tabelka, ja lecę teraz maluszka nakarmić i się ogarnąć jak któraś ma czas to poprawcie a jak nie to ja później poprawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie pierwszy raz zdazyl sie wczoraj dzien bez kupki...nie zebym chciala rywalizowac z Wami:)dzis czekam...musi byc:)dzis dziemy na bioderka..oby tam kupa nie przyszła..bo ostatnio obsiusial Pana doktora , ale z kupa byloby gorzej. ah jak milo ze mnie TNKS umiescial w tabeli:):):**** moj maly jeszcze nke byl mierzony u pediatry , teraz szczepnienie ma 30-go wiec moze wtedy dowiem sie ile warzy i mierzy . odezwe se pozniej papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:........................... wiek:..............waga:............... długość:............. płeć:.........waga urodz: TNKS...........................12 tyg............ 5600................. 64cm................. Dz.............3650 tymkowa................... 11 tyg............ 7400,................ dł(?)................... Ch............. Mot ............................15 tyg,........... 5700,................ ok 64cm ,........... Ch............ 3200 As-80..........................13 tyg,........... 5600................. 62cm.................. Dz............ 3180 Bożi............................14tyg............. 7000g............... 66cm.................. Ch............ 3840 lady_Ania109.............15tyg............. ?........................ ?......................... DZ........... 2450 Aga15510...................11tyg............. 5300................. 62cm................. Ch........... 3780 Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ Aga_Jabi.............12.tyg.......ok 6300 g....dł (?)......Ch.......(3600g) _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... szymka.....................12 tyg,..........ok6500 g....dł(?)...Ch( 4050g) ciotka julia.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:........................... wiek:..............waga:............... długość:............. płeć:.........waga urodz: TNKS..........................12 tyg............ 5600................. 64cm................. Dz.............3650 tymkowa................... 11 tyg............ 7400,................ dł(?)................... Ch............. Mot ............................15 tyg,........... 5700,................ ok 64cm ,........... Ch............ 3200 As-80.........................13 tyg,........... 5600................. 62cm.................. Dz............ 3180 Bożi.............................14tyg............. 7000g............... 66cm.................. Ch............ 3840 lady_Ania109............15tyg............. ?........................ ?............................ DZ........... 2450 Aga15510..................11tyg............. 5300.................. 62cm.................. Ch........... 3780 Aga_Jabi......................12.tyg............ ok 6300 g...........dł (?)...................Ch............3600g szymka........................12 tyg,........... ok6500 g............dł(?)....................Ch............4050g) Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... ciotka julia.............. Aga mam nadzieje że już tabelka w miare wyrównana? Ja pisze z telefonu i nieco inaczej to tu wygląda ;) Szymka gdzieżbym śmiała o Tobie zapomnieć :* Hjk to pytanie o spanie dziś jest nie na miejscu :P mojej się dziś o 3 w nocy coś ubzdurało i się obudziła... Do 4:30 wciskałam jej smoka, aż w końcu się poddałam, dałam cyca i po cycku wkładałam smoka jeszcze do ponad 5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia juz dluzszy czas po ostatnim karmieniu ok 19.30 budzila sie dopiero ok 4 lub 5, a teraz jej sie znowu odminilo i dzis pobudka przed 2, godzina walki zeby usnela, potem pobudka o 5, no i na szczescie jeszcze ok 6.30- usnela na godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopisuje się :) mogę ?:) Nick:........................... wiek:..............waga:............... długość:............. płeć:.........waga urodz: TNKS..........................12 tyg............ 5600................. 64cm................. Dz.............3650 tymkowa................... 11 tyg............ 7400,................ dł(?)................... Ch............. Mot ............................15 tyg,........... 5700,................ ok 64cm ,........... Ch............ 3200 As-80.........................13 tyg,........... 5600................. 62cm.................. Dz............ 3180 Bożi.............................14tyg............. 7000g............... 66cm.................. Ch............ 3840 lady_Ania109............15tyg............. ?........................ ?............................ DZ........... 2450 Aga15510..................11tyg............. 5300.................. 62cm.................. Ch........... 3780 Aga_Jabi......................12.tyg............ ok 6300 g...........dł (?)...................Ch............3600g szymka........................12 tyg,........... ok6500 g............dł waneska (3480g).....dz.....14 tyg............6300 gr............dł. 62 cm (?)....................Ch............4050g)< br /> Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... ciotka julia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tnks teraz tez pisze z komorki, jak uda mi sie podejsc do kompa to sprawdze raz jeszcze czy juz nie jest rozsypane :). Laski a myslalyscie juz nad prezentami na mikolajki i gwiazdke dla naszych pociech??? Ja zupelnie nie mam pomyslu co takiemu maluszkowi kupic, moze wspolnie cos wymyslimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick:.....wiek:.....waga:........długość:........ płeć:.........waga urodz: TNKS........12 tyg....... 5600....... 64cm........ Dz........3650 tymkowa........ 11 tyg....... 7400,....... dł(?)......... Ch......... Mot ......15 tyg,..... 5700,...... ok 64cm ,....... Ch....... 3200 As-80.....13 tyg,....... 5600...... 62cm.......... Dz........ 3180 Bożi......14tyg.........7000g........ 66cm....... Ch........ 3840 lady_Ania109.....15tyg....... ?........ ?........ DZ........... 2450 Aga15510.....11tyg.... 5300....... 62cm..... Ch........... 3780 Aga_Jabi......12.tyg.... ok 6300 g.......dł (?).......Ch.....3600g szymka........12 tyg,........... ok6500 g............dł waneska (3480g).....dz.....14 tyg............6300 gr............dł. 62 cm (?).......Ch............4050g)< br /> Dziadek Jacek............ Bombastyczna........... Olinka........................ _aga_.......................... Pocahontas1984......... Mama8327................. Monisiacz3k............... Misiaczkowa.............. smallgirl.................... grays 77.................... wikula-33.................. mum to come........... Malkatunka............... mt78.......................... hjk33.......................... ciotka julia..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszyłam, mam nadzieję, że nic nie skasowałam :) dajcie znać później jak z tymi prezentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski i caluje maluchy wszystkie. do tabelki sie dopisze jak wejde na kompa. co do pobudek nocnych to chyba taki okres bo mojej tez sie cos poprzestawialo i sie budzi o 4-5 dzis na szczescie o 6.20. Jak jej probuje zamknac buzke smoczkiem to placze jeszcze bardziej. Wiec zostaje mi transfer do lozka do cyca. I na nim usypia na nastepne 1-2godz. co do olimpiady kupkowej to niestety tymkowa jestem na podium bo my robimy raz na tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×