Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

hej dziewuszki wpadłam do Was się przywitac kiedys na początku forum i teraz, żeby tez Wam cos doradzić tak jak nasz Ewusia... :-) U mnie akurat butelko lovi to byla poraż, za to Avent świetnie się sprawdził, nie polecam laktatora tommee tippee bo potwornie się namęczylam z nim. Nie kupujcie kaftaników tylko bodziaki bo zawsze sie przydają, jeśli chodzi własnie o bodziaki i piżamki to zwracajcie uwagę, zeby byly rozpinane z przodu bo 99% dzieci nienawidzi ubierania, a mamusie potem spocone a dzieci rozwrzeszczane ;-) Ewusia miala rację, na 1-2miesiąc nie oplaca się kupowac zbyt eleganckich ciuchów, bo głónie piżamki się sprawdzają. Życzę Wam super przebiegu ciąz, rewelacyjnego samopoczucia i samych bezbolesnych porodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki :-) no i zapomnialam dopisac, ze jestem sierpniówką z 2010 roku, a takie fora sa super, poznałam mnóstwo extra dziewczyn i do dzis mamy kontakt na co dzień jsli macie jakies pytania piszcie, chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas Lovi pobiła Avent i Tommee Tippee - ta ostatnia fatalnie się odkręcała a smoczki z Aventu są twarde i młodemu spadowały miękkie smoczki z Lovi. Rady co do ubranek popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, miłego i słonecznego dnia Wam życzę oraz braku mdłości bo ja mam takie straszne od samego rana, że już nie wiem co czynić mam...:) Co do sexiku, to ja chyba zapomniałam co to znaczy mieć na niego ochotę ale nie wiem czy to przez ciążę czy przez kiepski stan zdrowia i ciągłe leczenie...a w pierwszej ciąży to mogłabym z łóżka nie wychodzić:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj oj jezeli chodzi o sex!!! podobno w ciązy wzrasta ochota ale ja mam z tym kłopot,zero ochoty. W sobote ide 4 raz na usg połówkowe,byłam w poniedziałek i kazał przyjes w sobote bo jak juz pisałam dziecko jest ułozone miednicowo i do tego kregosłupkiem do"nas" i nie ma opcji zbadania serca,z zołądeczkiem ok ,tylko mam jesc wiecej:) a serce...dopuki nie zbada serca to musze chodzic na usg a raczej sie juz z tego polozenia nie uodwruci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem mój maluch tak mnie skopał, że aż bolało i chcialam zeby przestał:-). Ma dziecię siłę! hehehe miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa 1984 masz termin dzień przede mną i już takie ruchy czujesz? ja jeszcze nic a nic :( mam nadzieję, że lada dzień dostanę kopniaka bo inaczej się zamartwię... a to Twoja pierwsza ciąża? dziewczyny z tym sexem też słyszałam, że ochota szczególnie w drugim trymestrze powinna być, ja nie wiem ochotę niby mam, ale po prostu się boję no i jak już mówiłam później mnie boli brzuch... słuchajcie a ile przytyłyście, ja dziś złapałam mega doła jak weszłam rano na wagę.... przytyłam już prawie 8.kg a to dopiero 4.m-c, jak tak dalej pójdzie to będę wyglądała jak wieloryb ehhh.... ale tak się zastanawiam gdzie to wszystko jest, nogi niby takie jak przed ciążą, no brzuszek jest już widoczny, ale na pewno nie waży 8.kg, tak się pocieszam, że może to woda się zatrzymuje czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Witam nowe dziewczyny :) Ale sie rozpisalyscie :) musialam nadrobic :) Fajnie ze wpadaja dziewczyny ktore juz rodzily i udzielaja nam dobrych rad :) Odnosnie sexu to nawet moj M stwierdzil ze w poprzedniej ciazy mialam wieksza ochote :( ja rowniez tego nie rozumiem, bo przed ciaza ochote mialam a teraz to cos z nia ciezko :( ale pocieszam sie ze przyjdzie bo nie mam obaw jesli chodzi o ciaze :) Co do butelek to polecam rowniez chicco : http://allegro.pl/fizjologiczna-butelka-do-karmienia-chicco-71350-i1499020408.html kupilam ja z polecenia szwagierki i u mnie rowniez sie swietnie sprawdzila :) Mnie tez kaftaniki tylko denewowaly, wiec rowniez polecam tylko bodziaki bo sa swietne.. aga_jabi nie przejmuj sie waga po ciazy ja zgubisz ;) ja juz tez mam prawie 9 na plusie, ale bynajmniej nie musze sie martwic ze nie przybieram bo to by bylo wieksze zmartwienie. U mnie juz leci 21 tydzien :) Dzidzius kopie slodko a jak sie obraca to az mi brzuch wykreca :) Tylko nie wiem czy jest nie za nisko bo ciagle przy uzyciu dopplera serduszko jest troche wyzej od spojenia.. Lekarka na polwkowym powiedziala ze niby nie jest za nisko ale jak cos mnie martwi to mam poloznej powiedziec . Jak to jest u Was w ktorym miejscu doppler serducho wychwytuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina29 Ja tez teraz przytyłam sporo ale tylko na wadze bo jezeli chodzi o moje rozmiary to nic sie nie zmiewniło tylko brzuszek a przytyłam prawie 7 kg,a teraz trwam w 22 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, też się zastanawiam gdzie w takim razie jest ta waga.. u mnie 18 tydzień i te 8 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi ja czuje od 15 tygodnia, to moja pierwsza ciąża. Jestem szczupła i lekarz powiedzial,ze dlatego czuje juz. najpierw były to wybrzuszenia, takie kule na brzuchu raz tu raz tam a potem doszly delikatne puknięcia, takie głuche, niewielkie. Wczoraj znowu kopniaki i to mocne. Nie wiedziałam, że małe może miec tyle siły,nie martw się, większość kobiet odczuwa ok 22 tygodnia, tak miala moja kolezanka ale ona jest troszke otyła, a ja chudziutka, waże 57 kilo przy wzroscie 160 cm. Przytyłam kilo w czasie ciąży, mma dzis ostatni dzien 18 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja jestem w szoku, że macie po 8 kg do przodu, jecie normalnie czy pozwalacie sobie na słodkosci? bo ja w ogole nie jem zadnych ciach, no może czasem od okazji. Zreszta, to indywidualna sprawa każdego, moja siostra przytyła od razu a ja nie i bardzo liczę tylko n ato, że bede miala tylko bębenek:-), marzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez tej wagi nie widac, a brzusio wcale nie jest jakis wielki jak na 5 miesiac :) Moze w weekend zrobie sobie jakiec fotki brzucha to wrzuce na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamjsjsjjjs
koteczkowa - 57 kg przy 160 to tak malo? sama mam 168 cm i waze 51-52 kg i uwazam ze to max a jak wazylam 55 kg to wygladalam strasznie, twarz jakby spuchnieta, wielkie uda nie mieszczace sie w spodniach dobrze dobranego rozmiaru... i nie, nie jestem zadna anorektyczka itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważyłam przed ciążą 57 przy 165 cm, teraz + 8 więc łatwo policzyć... słodyczy praktycznie nie jem, sporadycznie tylko, ale na prawdę bardzo rzadko bo za nimi nie przepadam, jem troszkę więcej, ale bez przesady... nie wiem może to dlatego, że przed ciążą nie jadłam w ogóle pieczywa tylko chrupkie, a teraz jadam razowe... no trudno po porodzie wezmę się za odchudzanie no i czekam cierpliwie na ruchy dzidzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale ładny dzień u mnie. Słoneczko świeci, cieplutko na dworze, ptaszki zaczynają śpiewać, aż miło :) Mam nadzieję, że wiosna już zostanie i nie będzie deszczowych czy zimnych dni. Co do wagi, ja już wypowiadałam się tutaj kilka razy. To sprawa indywidualna (tak mi się wydaje). Ja ważyłam przed ciążą 54 kg (przy wzroście 160 ), teraz już mam 5 kg do przodu. Ale np ja dużo na początku przybrałam. w drugim trymestrze to tylko jakiś kilogram. Staram się ograniczyć słodycze od jakiegoś czasu (choć nie rezygnuję z nich zupełnie), ale jem normalnie. Przbrałam chyba dlatego na początku bo zaczęłam jeść normalnie - śniadania, obiad, czasem jakąś kolację. Do tej pory nie jadłam śniadań w ogóle, w pracy czasem jakieś owoce i słodycze i dopiero coś "pożądnego" w domu. Nie był to zdrowy tryb życia. A teraz zmiana :) Mnie poszło w biust, brzuch i trochę uda. A tycie i chudnięcie sprawa indywidualna. Zaczniemy się martwić zbędnymi kg po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, wyglądam szczupło, dwa lata temu wazylam 49 kg i bylam tak chuda ze az nie moglam na siebie patrzec,więc taka waga nie bardzo, przynajmniej u mnie. teraz jest ok:-) Moze u Ciebie rozkladało sie to tak,ze nie moglas patrzec, ja rzeczywiscie mialam masywniejsze uda i tylek jak przytyłam na 56, ale jesli slysze dokola,ze jestem i tak za chuda, to mi to nie przeszkadza, a kobieta powinna miec kawałek tyleczka:-) chcialabym aby ta waga mi została, bo czuje sie najlepiej, a kiedy wazylm 49 kg, ciagle bylam slaba i ospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamjsjsjjjs przy takim wzroscie to nie moglas byc spuchnieta, chyba sobie to wmawialas, na pewno wygladalas bardzo szczupło. Moja twarz wreszcie jest pełna a nie wiecznie sińce pod oczami, a takowe mialam i wystajace kosci policzkowe, jak wazylam 49 kg, nawet gdzies czytalam,ze jak sie ma 160 cm to sie powinno wazyc 60 kg itd i rzeczywiscie jest to fajna waga odnosnie do wzrostu bo sie wyglada normalnie a nie jak jakas tyczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś zachcianki? Ja mam apetyt na pomidory, winogrono i lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie nie mam zachcianek ale dzidzia z tyłka sciagnela wszystko, jest dwa razy mniejszy:-), nie wiem, czy za mało jem czy jest jakas inna przyczyna. w 2 m-cu mialam zachcianke na ser feta i dopoki nie zjadlam to sie nie uspokoilam, a poza tym, nic. Mysle,ze nasze chudnięcie czy tycie będzie zalezalo indywidualnie od naszej gospodarki hormonalnej i nie ma sie za bardzo czym, przynajmniej na razie, przejmować. Choc jak staje na wage i widze,ze nie rosnie to jestem mega szczesliwa, bo wiem, ze w 7 m-cu moze mnie wywalic na maksa i im pozniej to nastapi tym lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zachcianki zapachowe:) w nocy śnił mi sie zapach fig dokładnie taki jak w perfumach womanity aż musiałam zakupić próbkę, pewnie jak dojdzie już mi ochota minie. wogóle bardzo sie cieszę, ze znowu mogę używać zapachów choć zmienił mi się gust i normalnie gotować obiady bo wczesniej na sam odór z gotowanych ziemniaków robiło mi sie niedobrze. i tak mam, ze w trakcie jedzenia moich ulubionych potraw jestem gotowa zabić jak ktos mi przeszkodzi np telefonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie u poloznej bede miala coreczke jestem poprostu szczesliwa wszystko jest ok na szczescie caluje wszystkie mamuski buziaki i dopisuje niunke do tabelki pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi - ja od początku przytyłam 4 kg z czego w ciągu ostatniego miesiąca tylko kilogram. Ja z kolei myślałam, że przytyłam więcej a waga wskazuje mniej vili - ja właśnie z waga mam tak jak Ty i też na początku miałam 54 kg (tyle ze mam 170 cm wzrostu) koteczkowa - to z wagą to właśnie teraz czuję się bardziej kobieco, że mam w pupie i udach więcej dziś dowiedziałam się, że możliwe że będę mieć cesarkę. Mam kłopot z siatkówką - jest cienka. Nie ma ewidentnych wskazań na cesarke ale nie może mi okulistka też dać zielonego światła do porodu siłami natury. Wszystko ma zależeć ode mnie i ginekologa. Może być wszystko ok przy rodzeniu siłami natury ale może też odwarstwić mi się siatkówka. Dotyczy to obu oczu. Wszystko na granicy. Jestem trochę rozbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ meeg24.......................25............01.08.2011.... ........córeczka agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......Synek:*:* katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11... ......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka mamuska88 ....................23.............09.08.11........Córka :* Ewelina29......................29.............10.08.11... ..... synek ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... synek Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1 SYNEK hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1.......................27..............15.08.11. .........??? Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ...2 synków Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.......synek Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. aga_jabi........................28...............23.08.20 11........... Wikula-33........................33.............24.08.11. .córka ? ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011......sy nek mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... Mot .............................29 ..............29.08.11 .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska88 gratuluję córeczki :) ja czekam na poznanie płci do 19.kwietnia, ale to nie jest najważniejsze, oby wszystko było ok :) dziewczyny później założymy forum wspólnego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska88-gratulacje!! wreszcie jakas dziewczynka, bo zaczelo byc nudno wsrod samych chlopcow :))) co do wagi to u mnie tez ciagle balansuje, +/- 1kg. ogolnie przyjmuje ze 4-5kg przybralam od poczatku ciazy. detektor przyszedl, juz wyprobowalismy. miala byc slaba glosnosc,ale jak dla mnie serduszko dobrze slychac. jedynie sie dziwilam ze tak wolno zalapal tetno na wyswietlaczu-czy u was od razu po dotknieciu pokazuje? pokazal 135, choc powinno byc chyba nawet 140-160 dla dziewczynki. w kazdym razie nie bede jej meczyc za czesto, a jedynie sprawdzac gdy sie malo w ciagu dnia poruszy. no i przyszedl ostatni zamowiony dywanik. koniec zakupow dywanikowych ;) dzis chyba odbierzemy z poczty wozek, bo chyba to przyszlo wreszcie, wiec wrzuce potem fote. milego dnia! tu sliczne slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come Doppler musi miec baterie nowe zeby byl czytelny wynik... U mnie tez na poczatku jest 130 pare a pozniej wskakuje 140 150 :) Musisz chwile poczekac jak juz serduszko zlapiesz :) Ty to juz chyba wszystko masz dla swojej dzidzi :) SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina-no bateria jest mocna, bo pokazuje cala na wyswietlaczu. moze za krotko trzymam.choc z poczatku w ogole nie pokazywalo zadnego wyniku-byly same kreski,choc dzidzie wyszukalam. po chwili jednak zmienila polozenie i jak znow przytknelam to wtedy od razu wyskoczyl wynik. no nic, bedziemy probowac ;) nie mam jeszcze wszystkiego,dopiero zbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×