Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziadku i Ciotko ja mam Pedicetamol, ale do podawania strzykawką, więc nie wiem czy się nie skuszę na ten ibum. Jaki macie/polecacie? Ten z reklamy w plasterkach czy inny? Jeszcze jutro sprobuje to co Tymkowa mowi, bo tez o tym juz myslalam, moze mu za cieplo (robie mu 37st, wg terometru OK, wczesniej mu pasowalo, a teraz...zobaczymy jutro) Nie chce mi sie wierzyc, ze przez zeby plakal by tylko w kapieli, chyba, ze co innego go boili, zobaczymy jutro po chlodniejszej kapieli, ale imum kupie niech bedzie w domu, tylko powiedzcie laski ktory? TNKS wracajac do termometrow wydaje mi sie,ze w porzadku jest ten w smoczku. No ja dzis tez sobie pozwolilam na pol lampki wina, za 3 godz juz go we mnie nie bedzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ... pisalysmy kiedys o paleniu papierochow. i ... wyobrazcie sobie ze bylam ostatnio u qmpeli na piwku, jej maz wyszedl z mala na spacer, a moj zostal w domu wiec bobaski zdala byly. A ze ona tez ex popalająca a maz jej zostawil cienkiego fajka na stole i jakos strasznie rzucał nam sie w oczy. ;) nie uwierzycie, i ja sama tez w to nie uwierzylam ze.....zapalilysmy go.... Musialam az usiasc zeby sie ogarnac, wydał mi sie taaaki mocny :) i smakowal bez rewelacji. nie pozostawil we mnie takiej ciągoty do nastepnego, Chcialam sie przetestowac i chyba nie wezme tego do ust szybko :) Czy wy tez mialyscie okazje zapalic poownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja mam nurofen do podawania strzykawką. mam tez paracetamol w czopkach. nie wiem jak z ta kąpielą ale wiem ze jak zeby ida to np mleko (ale ty chyba cycem karmisz to nie) daje sie jak najchłodniejsze ok to odezwij sie jutro co i jak a teraz czas do spania.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_jabi Antoś też tak miał z kąpielą przez kilka dni i mu przeszło. Wcześniej uwielbiał się kąpać i nagle zaczął się prężyć w wodzie i przeraźliwie płakać. Uspokajał się dopiero po wyjęciu z wanienki. Próbowaliśmy najpierw z M z temperaturą, aż w końcu zrozumiałam że nie czuł się stabilnie i zaczęłam kłaść go na całym swoim przedramieniu, a nie jak wcześniej na dłoni i nadgarstku, i to pomogło. Vilia i As, a to się odnaleźliście na forum. Przyznawać mi się - może któraś też rodziła w Malborku ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ciotko ja karmię piersią i jest tak, że on nieraz wypluwa cycka, nie bardzo chce jeść więc to może i zęby... dam znać jutro wieczorem jak kąpiel poszła, spróbuję ja go wziąć bo jak jest mąż to on go trzyma i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tekstu napłodzilyscie. Tymkowa mnie to czasem ciagnie zeby przypalić chociaz wiem ze to straszny syf wiec nie pale ale nie powiem ze chcice to czasem mam ;);) Tak w zasadzie to przyszłam sie pozegnac , ide spać. Ciao buziaki 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jabi - z tym podtrzymywaniem malca to tez moze sie sprawdzic. Mi sie strasznie reka trzeesla jak sama go kapalam bo M w delegacji . To maly tez czul moja niepewnosc. Wiec kupilismy tego wielkiego misia z gabki i klade go w normalnej wannie z minimalnym poziomem wody, i jest rewelacja. Ja juz nie panikuje, maly sie cieszy, wali pietami w wanne az huczy. Ok 15zeta a ulatwia. Przed kazda kapiela oblewam misia wrzatkiem wiadomo.... Ah... Pierwsza noc bez m po milym weekendzie.... Reszte dni mam zaplanowana ostro wiec zleci szybko. Jutro standardowa gimnastyka ogolnorozwojowa z laskami ze szkoly i wpada psisiola potem ktora tez w ciazy....10tydz, aaah pamietacie poczatki? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod zlikwidowaniem prac sie podpisuje obiema ręcami! Ciotko mam Nepomuckiej dusze na skalpelu i "serafina i kochankowie" zamówilam jeszcze moje życie z kosmitą i oczekiwanie , niestety z serii niedokonalosci i doskonalosci nie mieli nic :/ ale poszukam na allegro albo zapytam wujka googla gdzie mozna ów serię kupić :) będę polować :) ale skoro autorka dobrze pisze to pewnie i owe knigi będą dobre :) zdam relację po przeczytaniu :) dziś już pewnie nie dam rady, ale jutro zacznę lekturę tłamsić :) Serduszkowe dziewczyny moja siostra miala dziurke a dziś ma grubo ponad 3 dychy 2 zdrowych dzieci i dziure chyba w "mózgu" ale na sercu żadnej ;) A na dotatek od znajomych maluch ( z pazdziernika) urodzil się z bardzoooooooo chorym serduszkiem ( generalnie serce było puste bez komor zastawek etc) i w czwartek tydzien temu mial operacje ( mial miec w kwietniu ale stan się bardzo pogarszal) i dziś wyszedl do domu caly i zdrowy także nie ma problemow nie do przeskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczwa :((((((((((((((((((((( inteligentni ludzie wiedzą o co chodziło Tymkowej w pytaniu i nie mają Jej nic za złe :*wrecz przeciwnie bo przynajmniej się interesuje naszymi maluszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jedną nogą jużem w łózku ale jeszcze zajrzałam... TKNS dusza na skalpelu jest...mocna:-D serafiny i .... nie dałam rady przeczytać:-((( ale niedoskonałosci nie musisz kupowac na pewno jest w bibliotece. ps. spotkała się ktoras z książką "ucieczka od zapachu świec?" k. pająkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie mi tu tytuly piszecie. Nie musze zagladac na wp do ksiazek polecanych, tez poczytywalam, teraz totalnie mi sie nie chce przy dziecku. Moze mi to powroci. Napewno mniej niz wy czytalam ale moge polecic. Manuele gretkowska i jej ksiazki a dla ciekawych czegos nowego to tworcosc maslowskiej doroty, wojna wiadomo juz znana kazdemu, ja ja przeczytalam zanimbyla slawna, maslowska chodzila ze mna do lo i wiadome bylo ze cos z tej dziewuchy sie wykluje,, potem wydala "spaw krolowej" tez wykrecone . P.Colheo to "11 minut" mi sie najbardziej zapamietalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lele i w komie bateryjke mecze. Dziewczyny ta dusza na skalpelu to czyje to? Kryminal moze? Ciekawy tytul. A znacie moze jakis kryminal z romansem polaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przez was to ja spać nie pójdę bo o książkach to ja długo moge... tymkowa jak chcesz kryminał z romansem to ja ci polecam ogród kosci t. gerritsen i zbrodnia i miłość i poprzednie wcielenia a czyta się super zwłaszcza że akcja zaczyna się w XIX w na oddziale połozniczym:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masłowską może bym i zniosła ale przed książką widziałam wywiad z nią i jakos mi laska nie pasuje. gretkowską lubię. ok spadam bo inaczej chłop mi zaraz wyrwie klawiaturę.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciotka , spojrze na te polecone pozycje. A maslowska powinna pisac a nie mowic, fakt, strasznie sepleni i dziwnie przekazuje to co ma do powiedzenia, ksiazki odwazne. Jesli ktos lata czesto samolotami, to niech przeczyta ksiazke air babylon. Jeszcze jej nie dorwalam, ale slyszalam. Jest w wszystko na faktach i duzo podpowie czego nie robic faktycznie w samolocie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymkowa muffiny zrobione? :-D ja bym chciala czytac, ale nie dla mnie to, nawet kiedys sie zmuszalam ale dalam spokoj... nie lubie czytac :-/ lubie filmy, ale jakies inteligentne, z sensem i przeslaniem:-D polanskiego filmy lubie np :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzaniec - ech, marzenia... Ja dziś jakoś o suchym pysku się ostałam... Któraś z Was, chyba Misiaczkowa, wspominała, żeby pomasować maluchowi dziąsła. Wykonałam dzisiaj, naprawdę działa, przyniosło mu to ulgę. Dzięki! Prace wszelkie pisemne... Ja to już chyba od nich uzależniona jestem...:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do książek to nawet nie zaczynam tematu. Mam sporo zaległości, bom wiecznie zajęta całodobowo, ale lubię bardzo. I filmem też nie gardzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leceeeem nyny :-D bo mi maz tez zaraz wyrwie, ale telefon :-D bu:-*ziaki na dobranoc :-*:-*:-*@-}--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka no nie mieli mleczka kokosowego w osiedlowym sklepiku. Nie chcialam jakiegos zastepnika wiec jutro ruszam na mocniejsze lowy zakupowe. A moj m tak daleko....... I nikt mi nie zabiera komma....... ..a chyba bym chciala :P dla dobra dziecka zebym na porannym karmieniu o 5 trafila mu butla w dziubek a nie w nosek to ide spac. Dobraaaaaaanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, jak u was nocka przebiegła? Ja ide zaraz kawkę 3w1 robić, moze któraś też ma ochotkę, to ZAPRASZAM. U mnie szpital domowy. Ja z Oliweczką leżymy w łóżku a M zajmuje się Kacperkiem. Oliwia ma wirusówkę a ja anginę, masakra. Ale powiem wam, ze M sobie świetnie radzi w opiece nad Kacprem. Tylko w kąpieli pomagalam i rano w czyszczeniu noska, a tak on sam w dzień i w nocy. wczoraj cały dzień w łóżku odizolowana od Kacpra i strasznie mi się tęskni. Dziś jeszcze zebranie u Oliwii i nikt nie pójdzie. Tak dziś rozmyślałam nad gotowaniem dla szkrabków i mam pytanko. Czy gotujecie marchewkę, ziemniaczka nieobrane tzn w mundurkach ? Ja z rozszerzaniem diety niestety muszę czekać do 4 lutego, aż skończy 6 miesięcy, to z powodu jego nieokreślonej alergii. buziaki i odezwę się póżniej, jak powstawacie leniuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem pierwszy raz u Was na kawce ;) bo my zawsze wstajemy o 11 a Wy wtedy już po kawce :(. Wstałam dzisiaj wczesniej bo zauważyłam ,że Nicole męczy kaszelek i na 10 jade do przychodni niech ja przebadaja na wszelki wypadek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dziekuje,dodałam sobie syrop waniliowy do kawy więc już wystarczy słodkości z rana ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek jacek bez cukru to tylko sypaną mam. Też uwielbiam w ziemi grzebać, ale ja całe życie w mieście mieszkałam i zero praktyki w tym temacie. A odkąd mieszkam na wsi to 2 razy robiłam ogródek. Pierwszy mi zarósł chwastami, bo w tym czasie też obronę miałam i 2 letnią Oliweczkę a 2 raz nawet coś tam urosło. W tym roku mam zamiar zrobić taki wypas. Ale ciekawe czy mi sie uda. Ty to pewnie jesteś ekspertka. waneska oby to nic groźnego było u Nicolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki to mój nałóg. czytałam 1 dziennie (góra 2 dni) teraz nie mam czasu . nauczyłam się czytać szybko i w związku z tym zapamietuje tylko 80%treści. wolałabym wolniej a dokładniej. nie potrafie czytać na głos, bo zanim wypowiem jedno zdanie oczami juz jestem pięć linijek dalej. muszę zacząć ćwiczyć dla dobra dziecka:-D a zawsze chciałam żeby moje dziecko czytało. ze mna miał kto czytać to załapałam haczyk. no ale wtedy nie było internetu a w tv kiszka. tymkowa to nawet nie chodzi o to ze sepleni ale po wywiadzie stwierdziłam ze jej nie polubię. a "Ono" czytałyscie? ok starczy juz o książkach, teraz kacik poszukiwana:-D jagódka, greys bombastyczna olinka eriss, majka! mum to come gdziescie są? odmeldować się? ps co u łazanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska jedz bedziesz spokojniejsza. mój tez ma co jakis czas cos w rodzaju kaszlu ale dr powiedział że to za duzy sliny i dziecko ja sobie odkaszluje. pocahontas a pogon no ty te choróbska! ja warzywa gotuje obrane. bo miksuję z ta wodą w której sie gotowały. z tym ogródkiem to jest szczęście początkujacego:-D im mniej wiesz tym lepiej rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×