Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej,dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze ? :) Nie zaglądałam Tu do Was bardzo długoooo dom dzieci praca same wiecie jak to jest. Chciałam Wam I Waszym maluszkom buziaczki przesłać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej kobiety zgłaszamy swoją obecność!Pijemy kawke?Zapraszam!Ciotka od dzisiaj ta promocja na pampersy jest w Tesco,ta sama cena,więc jak nie kupiłaś to nic straconego.TNKS może byś tak dała znak życia co?Pozdrawiam!Ps.U mnie wczoraj ok.północy padał śnieg,taki mokry i zaraz znikał ale śnieg!Masakra!Ale zapowiadali jeszcze ciepło od przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJ śnieg!Sama byłam zdziwiona.A rogalika poproszę dla synka,bo musi zażywać żurawinke w celu zakwaszenia moczu(tylko w jakiej formie,jak herbatki nie chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki witaj mania... co was tak ten snieg dziwi hę? wiem wiem rozpiesciła nas pogoda ostatnimi laty....a badz co badz juz połowa pazdziernika.... sanki macie? Hjk kupilłam wczoraj te pampki w realu. rano nic nie wyciekło bokiem to jestem zadowolona. a żurawiny nie ma przypadkiem w jakichs tabletkach? dla dorosłych są to moze i dla dzieci? albo kup gotowy dzemik moja mama takie do miesa kupowała, czasem widziałam nawet w biedronce (ale nie w stałej ofercie) DJ skad ty takie pomysły bierzesz? tu herbatka z tymianku tu rogaliki z zurawinką . ciesz sie ze mieszkamy daleko bo non stop bys nas miała realnie co rano na karku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Dzien dobry Melduje że zyje i ja i dziecie me! Mąż też się jakoś jeszcze przy mnie uchował ;) Niekończące się przeziębienie dziecięcia mojego okazaŁo się być krztuścem :o a co?! Tam się będziemy bawić w byle grypki jak można z grubej rury dowalić :o w każdym razie dziecko oznak choroby już nie daje, ale antybiotyk trza podać więc podaję :o wrrrrrr Po za tym - Amber a robiłaś Nikolce badania krwi? My robiliśmy, Kali ma wszystko w normie i nam dr powiedziaŁ, że nie ma w tym nic złego że waży 9 kg skoro parametry w normie... Od soboty szkołę zaczynam i mam niechcieja :o tym bardziej, że plan mam zajebisty :o 2 dni po 12 godzin co oznacza że 2 dni dziecka mego nie zobacze :o Hjk śnieg? Ty oszalałaś :o kobieto dmuchaj w niego niech idzie precz!!! Wystaczy że zimno i wieje!!! Snieg nam niepotrzebny!!! choć sanki mamy ;) nawet 2 sztuki :) na mikolaja mala dostala w ubieglym roku od babci i od chrzestnego :D tego samego dnia przywiezli :P nie dogadali się hehehhe Dziewczyny wstyd jak cholera ale takie to smieszne że Wam napisze :P otoz, mialam dziś troche latania od samego rana, troche niewyspana, już spozniona z dzieckiem na rekach i chlopem za plecami co pogania się zbieralam... Poprosilam m żeby podal mi buty - tzw "kowbojki" ( mam 3 pary co istotne w tej opowiesci ) podal jeden, ubralam, szukal drugi, podal, ubralam i ruszylismy... Ok poludnia gdy zwiedzilismy pol swiata zajechalismy do mojej cioci obejrzec nowe mieszkanie... Chodzimy ogladamy i nagle moja ciocia z niedowierzaniem zadala pytanie: "basia czy Ty masz 2 różne buty"? Qrwa! Tak!!! Ubralam 2 rozne kowbojki :D padłam że smiechu :P dobrze że ubralam 2 brązowe bo się aż tak to w oczy nie rzucalo ;) mam jeszcze Czarne :P DJ jak jeszcze raz mi tu o jakichs rogalikach z zurawinka napiszesz czy innym tego typu to przysiegam wezme dziecie moje pod pache i Cię znajde :D - tak, tak!!! Groze Ci :D A może Ci być wstyd jak Cię nawiedzi baba w 2 roznych butach :D hahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he;);););) TNKS🌻 ale masz piękne imię❤️ A i obuwnicza historia zacna:D:D:D Ciotka🌻 jutro też Ci zrobię herbatę i dam coś do herbaty. Wszystkim❤️ coś słodkiego i dobra kawa z rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Pierwsza;) Na kawe ide do SBX, nigdy nie mam czasu napic się jej rano w domu:) Do tego jakiegos croissanta i do roboty:o TNKS Nikola miala robione wszystkie badania, krew ma ok. Miala tez trzy razy badany np poziom cukru:) Hehehe ja w ciazy. I tutaj szybko jej spadal jak brykala. Doktor nam powiedzial, ze dawno nie widzial tak ruchliwego dziecka;) Ciotka my pampkow uzywamy od poczatku i czasami niestety przesika. Najczesciej np o 4 rano:o Niby caly czas tak nie bedzie z moimi godzinami pracy:) Ale koniec roku się zbliza:) Milego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamamamamamamam
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy, jako mama postanowiłam otworzyć stronę w 100% dla mam i w 100% wolną od reklamowo/ produktowych działań. Co dzień pojawiać się będą ciekawe wpisy i posty. Dodam, że z wykształcenia jestem psychologiem także kącik psyche też będzie:) Zachęcam do tworzenia tej strony razem ze mną. Ściskam serdecznie! zachęcam do polubienia strony dla mam :) https://www.facebook.com/babelek2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Amber nareszcie ktoś tu jest prędzej niż ja!A u mnie dziś ziąb straszny rano,jeszcze teraz jest -1.Ja wczoraj w końcu kupiłam małemu kombinezon,czekam aż przyjdzie.Jeszcze z córką może gdzieś w weekend do sklepu skoczymy,bo też potrzebuje.Jest już duży wybór w sklepach o tej porze?No i buty dla całej rodzinki,masakra finansowa normalnie.Dziadek gdzie ta obiecana kawka i coś na ząbek?Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziadek obiecałaś, obiecałaś!To może chociaż coś do popołudniowej kawki się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu weekend;) Tylko mnie jakies chorobsko rozklada:( No Dziadek, wszystkim smaku narobilas:) Gdzie Wy wszystkie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już dawno się nie odzywalam moja malutka była tylko 3 dni w żłobku i od tamtej pory choruje aż fo dziś dostala antbiotyk ale teraz znowu jej z nosa leci.a z katarem nie mogę jej posłać i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebys wiedziała:-D :-D :-D moge zrec za przeproszeniem badz co i na noc a waga ani drgnie:-P he he marze co by miec nadwage:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×