Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Aaaa w ddtvn mowili żeby dziś oglądać fakty bo podaja nowe info ws Madzi :( i dziennikarz faktow powiedzial "ws zabojstwa Madzi bo tak już chyba mozna powiedziec" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka a moze zrobisz taki samochód, jak w tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=Kgc7EPIPC-E Tu jest fajna galeria tortów: http://www.google.pl/search?q=tort+dla+chłopca&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=u2FsT4e7LMfAhAfs6oiVBw&sqi=2&ved=0CDUQsAQ&biw=1366&bih=643#hl=pl&tbm=isch&sa=1 W ogóle fajny pomysł jest na wykorzystanie pianek marshmallows ( do kupienia np. w Lidlu). Tu jest przepis: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,61532086,66207028,0,2.htm Można z niech wyczarować cuda. Co do Państwa W, to i ja przyznaję się że do końca ich broniłam: że depresja, ze toksyczna teściowa. Jego fotki na FB i NK nie robiły na mnie wrażenia, mój brat i znajomi tez mieli takie ze strzelanek lub z bractw rycerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 15510- autko gi!!!!t, ale już mam biszkopt okrągły x3. Z aytkiem myślę pobawię się na urodziny Mikołaj w czerwcu, bo to trzeba wcześniej zaplanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja ws wózka!!! ZAMAWIAJ!!! Zajebisty!!! M jest w szoku, że jest taki "porządny" :D a mala już się bawi kierownicą :D heheheh kolor jest intensywniejszy niż na zdjeciach - jesat dokladnie taki jak zielen w bolderze ecoline emerald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyyyyyyyyy wózek jest boski hehehe :D faktycznie składa się 1 ręką... Odnosze wrażenie że jest znacznie lżejszy niż bolder a wg info tylko 3 kg, ma duuuuuużo miejsca, 2 kosze na zakupy, w pojemnik na picie wchodzi litrowa cola :p hehehhe :D fajna ta "nakładka" dla malucha - dużo miejsca no i kierownica :D wypasiona hehehe nigdy nie byłam zwolennikiem skrętnych kół, ale tu chyba się przekonam, fajnie się prowadzi - tak lekko :D a kołaaaA są wielkie! W bolderze tylnie są duże a te w jeepie są jeszcze większe i wszystkie są jednakowej wielkości co ja uznaje za duzy plus :D jest jeszcze lepszy "system" rozkladania do spania :p taki jak w foteliku fp 0-18 kg czyli pasek :) pasy 5 pkt - fajne, duuuuuże siedzisko... Ale najlepsze jest to składanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS kule, no to teraz zareklamowałaś aż mnie się spodobał:) cieszę się ,ze taki fajny wózio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS kule, no to teraz zareklamowałaś aż mnie się spodobał:) cieszę się ,ze taki fajny wózio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No olinka fajny! Musze go co prawda w terenie sprawdzic - na razie dopiero w ogrodzie wozilam :p ale fajowy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to Ci się udał zakup. Pocahontas właśnie jak Oliwka. Antoś dał dziś popis. Został z dziadkami i wszystko było dobrze dopóki teść nie wziął go na ręce i nie zorientował że mnie nie ma. Dobrze ze do lekarza nie było kolejek i przychodnia jest blisko, bo musiałam zaraz wracać. No i teraz się zastanawiam jak to będzie jak wrócę do pracy bo dziadkowie mieli przychodzić z rana, a bratowa jak dzieciaki wyprawi do szkoły. Już raz zostali z Antosiem i wtedy nie było kłopotu. Usnął im na leżaczku. Antoś nauczył się kiwać głową na : NIE NIE NIE i ma z tego niezłą frajdę. I dzis rano przywitał mamę klaszcząc w dłonie. Poza tym jak chce go sadzać to tak się zapiera nogami że stoi. Dziś stał trzymając się tylko za moje palce. A siedzieć samodzielnie jeszcze nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks- to mowisz zeby zamawiac???? bo pozwolenie juz mam:D:D Jestem chyba jakas maniaczka ale chyba kupie bo bylam dzis w maclerenie i jest za mały, dziecku źle spać i niewygodnie. Napisz cos jeszcze bo mnie ciekawosc zrzera! Masz juz gości??? Wracaj tu do nas!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np powiedz czy jak zlozysz to masz sile sama wlozyc go do bagaznika? Wygodnie z tym jednym kołem? Jestes zadowolona???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, super, że zakup wózka taki udany :) Nie odzywasz się, bo gości masz czy ze spaceru jeszcze nie wróciłaś ;) A jak cycki? Udoiłaś dużo mleka? Bo ja po litrze coli tylko 140 dałam radę - nie jest źle, ale... Karmi nie piłąm, bo nie zakupiłam. Jutro kupię. A teraz spijam herbatkę Hippa- nabyłam zaparzaną. Ogólnie to mam dziś kiepski nastrój... TNKS, nie możesz jakiegoś tira skołować i mojemu M przy...fest drzwami? Bo chyba tym busem za słabo było.. :o Znów się nie odzywamy... Byłam dzis u pediatry - -jej diagnoza brzmi "skaza białkowa" z AZS. Mam jeszcze stawić się u dermatologa i alergologa celem potwierdzenia diagnozy (wolałabym wykluczać niż potwierdzać). Mleko HA mam odstawić (raz dziennie mały dostawał) i przepisała Nutramigen... Mały mi HA nie chce pić to już widzę jak Nutramigen będzie wcinał :o Porażka... Ja mam przejść na diete bezmleczną i bez jajek :o I doła mam takiego jak stąd do Australii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady składanie w tym wózku jest ponad wszystko! Na prawde robisz to jedna reka i jedna Ci wystarczy bo go rozlozyc :D kurde wydaje mi się duzzzzzo lzejszy niż bolder :o nie wiem z czego to wynika? Ps.oglądał ktos fakty? Mowili coś o malej Madzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama ,
tnks termin moglabys podaj link sprzedawcy u ktorego kupilas ten wozek?z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja nie oglądałam... Byliśmy dziś oglądać foteliki 9-18 kg. Na razie się rozeznać, zeby wcześniej kupić a nie na ostatnią chwilę, jak mały już w ten nie będzie się mieścił. No i tak jak pisałam miał być Roemer King Plus albo Maxi Cosi Tobi. I niestety Roemer odpadł, bo mamy nie takie zapinanie psów (nie na 'sztywno') i fotelik nie będzie taki stabilny... Trafiliśmy na dobrego sprzedawcę, który zachwalał Roemera (że lepszy od Maxi Cosi, bo szerszy), ale jak zobaczył samochód to stwierdził, ze w takim przypadku odradza ze względów bezpieczeństwa. Dziewczyny, które macie Roemera napiszcie czy Wy brałyście pod uwagę te pasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już podaje http://allegro.pl/wozek-spacerowy-trzykolowy-jeep-pomp-kola-od-ss-i2205948409.html polecam ;) villia a moge Ci cos doradzic? lekarze lubią bardzo orzekać o skazie, a nie tylko ona daje takie same objawy:O pamietasz jak mowilam o mojej malej? daj maila to ci wysle foty jaka byla obsypana - objawy jak przy skazie a to nie bylo to! zrob prosze morfologie z rozmazem i ige calkowite, z piętki można pobrac krew, jak ige bedzie w normie to na 100% nie jeata skaza!!! co do m - jade :D chcesz pogadac? czym cie znow wkurzyl? a co do mleczarni - wypilam dzis 3 litry bawarki i mala karmilam cyckiem, teraz pije hippa i pojde sciagac - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja nie mam zdjęć małego jakie ma te objawy skórne, ale znalazłam w necie: http://atopowezapalenieskory.com/ Ma takie zmiany jak tego dzieciaka na nózce. Wyglądają identycznie. Nawet ma też w tym samym miejscu - plus w zgięciach łokci, pod kolankami, na nadgarstkach, na ramionkach i nad lewym kolankiem. Nie wiem co to za dziadostwo :( Ale ryczeć mi się chce... :( Ta pediatra sama mówiła, ze lekarze za często diagnozują skazę, której nie ma,więc pewnie to przemyślała kilka razy zanim powiedziała. Ale zrobię jak piszesz - zrobię te badania krwi. Jakby coś: vilia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób kochana te badania będziesz miałą 100% pewności! wysłałam Ci maila :P w czym kąpiesz? czym smarujesz? jak chcesz to Ci odstąpię jeden mój niemiecki bephanten ;) jest na prawde super a właśnie dostałm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks🌻 ZAMAWIAM!!!! ŁAUUUU jestem szalona!!! vilia- nie przejmuj sie na zapas, jeszcze nic nie jest przesadzone. Mi tez kiedys pediatra powiedziala ze mala ma skaze i wylaczylam nabial ale okazalo sie ze wysypalo ja wcale nie od tego i nie ma zadnej skazy. Mam nadzieje ze u ciebie bedzie tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady kupiłąś? bo 2 zostały ;) vilia masz maila? pomaranczko ty też na jeepa polujesz? ps. Lady on jest taki "pojemny" że moje Kaliny by sie tam dwie zmieściły :D ale kierownica nas rozbraja :D mała aż kwiczała heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma już tak od długiego czasu i jest coraz gorzej - zaczęło się od małej zmiany na nóżce. Pójdę w przyszłym tyg. zrobić mu badania krwi. Nie mam skierowania, ale zrobię to prywatnie - już patrzyłam w mojej przychodni : morf. 9 zł, rozmaz 9 zł a IgE całkowite to 28 zł. Czyli pędzę w pon. lub wtorek. Mam nadzieję, ze to coś zupełnie innego. TNKS, teraz smaruję go Emolium, kąpiemy w Nivei z oliwką, ale może EMolium do kąpieli jutro kupię. Plus natłuszczam Niveą SOS i Bepanthenem na zmianę. A Bepanthenu nie mam niemieckiego. Patrzyłam nawet na allegro, ale niemieckiego też nie ma kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, mam maila - ale mała wysypana - cała w krostkach. A od czego tak miała? Śliczna żabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×