Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

TNKS, zacewnikować Cię? :D Bo szkoda, zebyś cały dzień w WC spędziła ;) A tak serio, to życzę Ci żeby poskutkowało. Ja bawarki nie piłam nigdy, ale jakoś mnie na samą myśl odrzuca. Jak u Ciebie poskutkuje to się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady dla Wojciecha 🌻 🌻 🌻 vilia i aga przerypane z tymi wysypkami. tylko kurczę mnie się wydaje ze przy jedzeniu wychodzi cos od razu. a i moze wam się przyda- jak zaczęłam rozszerzac dietę to mały miał nieciekawe policzki. ale nie tak bardzo tylko troszeczkę. po soku jabłkowym ( chyba z bobovity) wysypało go na maxa. wierzyc mi sie nie chciało że to od jabłek bo przeciez juz jadł. widocznie w tym soku było za duze stężenie tych jabłek albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady odkurzacz centralny to suppppper sprawa :D zazdroszcze!!! Olinka mala miala kontakt z mm na samym poczatku - kilka pierwszych dni bo ja pokarmu nie mialam w ogóle :o Ps. Tort bedą jadly dzieciaki? Czy dla dorosłych? Jak dzieciaki to poszlabym w klasyke tj smietankowy z owocami, albo czekoladowy z lentilkami np ;) jak dla doroslych to koniecznie na spirytusie :D Villia physiogel nam DR polecil jak mala byla obsypana ( miala miesiac) to zasusza te wypryski! A na to smarowalismy bephentenem i znikkalo w oka mgnieniu :) Lady ciesz się, że się nie musisz uczyc "zycia" ( tego jacy ludzi bywaja) na wlasnym tylku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ja miałam bephanten w próbce ze szpitala- piałam tu ochy i achy. kupiłam potem "normalny" w aptece i cóz juz takich efektów nie było:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa cewnikuj :D kiedys nosilam pampersy od malej na cyckach bo tak się że mnie lalo - może teraz skorzystam w inny sposób? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka- Franciszek mój byłby zachwycony li i jedynie z dmuchania samych świeczek bez względu na to czy stały by na torcie czy na cisatku petitku, frajda jest ,że się plai i dmucha a potem ten dymek:) TNKS- tort dla dzieci, dorośli też bedą jeść więc chyba ten śmietankowy nie? a w lodówce już wariują od 2dni pijane misie i to będzie dla dorosłych:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, ja też nosiłam pampersy na cyckach, ale mrożone :D Jak miałam nawał z zastojem. To najpierw rozgrzewałam żeby mleko schodziło a potem chłodziłam takimi pampersami żeby więcej nie napływało ;) Także widać pampersy mają różne zastosowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka dlatego ja zamowilam bep z niemiec :D jest bez porownania lepszy!!! Nasz jest do doopy ;) a z lupkiem do poukladania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka, na samą myśl o torciku śmietanowym ślina mi kapie ;) Mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a wózek nie przybył jeszcze? Pewnie nie, bo byś na kafe nie siedziała tylko w teren wyjechała :) Szczególnie, że (przynajmniej u nas) dziś iście wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, a wózek nie przybył jeszcze? Pewnie nie, bo byś na kafe nie siedziała tylko w teren wyjechała :) Szczególnie, że (przynajmniej u nas) dziś iście wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villia wzkiem naciesze się chyba dopiero w przyszłym tygodniu :o dziś ma przyjechać - własnie mi dpd maila wyslali, ale: dziś mam gosci, m ma wyjsc wczesniej z pracy wiec niewiadomo czy go odbierze czy zostanie w firmie :o po 2 sob i nd mam zajecia w szkole od 8 do 20 wiec też lipa :o ale na wtorek i na czwartek już się poumawialam na spacery :D pojedziemy się lansić na wiosce hehehhe Olinka śmietankowy zawsze bezpieczny ;) każdemu podejdzie :D a solenizantowi możesz u góry z owocow buzke jakas np zrobic Ciotka ja bawarke pije że smietanka :) litr już za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS- dobry pomysł z buźką, wykorzystam. POdpowiedz kaj twoja wiocha, blizej Lublińca moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, melduj jak tam Twoje mleczarnie zareagują na te specyfiki :) Jest we mnie nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, melduj jak tam Twoje mleczarnie zareagują na te specyfiki :) Jest we mnie nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Olinka przepraszam! Zapomnialam Ci wczoraj odpisac ;) ja zwiałam zupełnie w inną stronę ;) w stronę Dziadka Jacka :D powiem tak... Jak się postaram to góry widze i nie są to tarnowskie góry :D - kochana z ananasa usmiechniete usta, z winogron oczka, z truskawki nosek ;) ja ostatnio dla m robilam tort smietankowy z dodatkiem jagor i malin (t mrozone kupilam za per groszy :P ) a jak robisz krem do tortow? Villia jasne że zdam relacje ;) ta bawarka mi na poczatku pomogla - może i teraz ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz robic torcik dla doroslych to znam dobry przepis na "mocny" torcik heheheh :D A dla dzieci to albo owoce, albo czekoladki, letnilki, albo nawet żelki z haribo mozna dac do torvika i w zaleznosci od tego jaki krem takie dodatki - to smietankowego wiadomo - pasuje wszystko :D Villia siedze i pije :o już mi się chcę rzygac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, melduj jak tam Twoje mleczarnie zareagują na te specyfiki :) Jest we mnie nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Olinka - nie :D Katowice , dwupas i w kierunku Dziadka :D A co do kremow ja kupuje gotowe :p tylko z jakiej firmy? Zoltopomaranczowe opakowanie :D mozna je zrobic z z samym mlekiem lub z mlekiem i maslem, a ja robie ze smietanka 36 % :P są rewelka, nie rozpadaja się, kleja dobrze biszkopta i są bardzo smaczne! Nie są obrzydliwie słodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie pamietam z jakiej firmy zawsze kupuje :o ale robi się go w 3 minuty :D wsypujesz, wlewasz smietanke ( przepis jest na 300 ml mleka + maslo) ja daje ok 400 ml smietanki , mixujesz 3 min i gotowe :D 5 min z myciem miski i łopatek z mixera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:):):)
Witam....ogólnie ta taka wkooorwiona poszłam spać bo akurat przeczytałam wieczorem ten artykuł o Zayebistej Pani Kasi I Panu Bartłomieju..ale ja od razu móiłam kuuu..rcze...że oni razem na pewno ja albo udusili poduszką..albo zrobili coś innego..ale razem..zresztą te wszystkie fakty cholera jasna...mieli isć do tesció..ona się wróciła po pampki...i stwierdziła"a wykąpię Madzie"..wszystko w ciągu 5 min...jej popieerrrdolony mężulek...to wszystko jego przede wszystkim sprawka...ja śledziłąm też jego fb po tej akcji...jego fascynacja śmiercią ...jego spokój..on ma zryty doszczętnie beret , na warigrafie nic nie wykazało..bo on ma wewnętrzny spokój...zero emojcji w sprawie z śmiercią( zabójstwem) własnej córeczki... i żałuje ze to wszystkow PL się dzieje..bo jedyne co mogę dostać top dozywocie...a za dobre sprawowane wypuszczą ich po kilku/kilkunastu latach.. co mi przyszło do głowy, to mogą oni jeszcze tak rozwiązać sprawe..z tej wielkiej miłości do siebie, z tą fascynacją do umierania, ze strzelą sobie nawzajem w głowę..zeby uniknąć odpowiedziallności.... od początku na niego stawiałąm w pierwszych myślach...ona swoją drogą.ale to raczej jego wpływ na nią tak działał...bo ona się wykruszała...psychika jej siadała już..a on?...jakgdyby nigdy nic....chill qrwa mać....aż całą się trzęsę jak o tym w ogóle myślę.. co to trzeba mieć z psychiką...wyobraźcie sobie ( o ile macie tak szeroką wyobraźnię, bo mnie pokonuje to)...sama tą sytuacje... - słuchaj kaska, poszukajmy jakie profity będą nam sie należeć jak by umarła Madzia..ile kosztuje pogrzec, trumna...a ile bedziemy na czysto....- no choooj mnie jasny strzela... a później...sama akcja..nie ma w PL kary dla nich za to wszystko... a zRutkowski..tak jak na początku byłam za nim...to dał takiej dooopy ze szok...i nie rozumiem jaki on ma w tym interes...bo coś musi byc na rzeczy..tylko nie mogę rozszyfrować co..achhh....brak mi słów....mogłabym pisać, bluzgać na ich temat..tylko to zwyczajnie nie ma sensu....ale tak jak zawsze u kogoś szukam jakiś wytłumaczeń w danych nieodpowiednich zachowaniach.to tu zwyczajnie dałąbym ich na krzesło elektryczne...a przed tym tortury, ukazać obraz dziecka któe zabili..wpłynąć na nich tak..ach..bez sensu już nic nie piszę....dobrego dnia wam życzę dziewczyny!!!!:)... przepraszam za te bluzgi ... jak tam wasze pociechy?.. mój wczoraj miał tak marydny dzień..masakra:)..a dziś za to spał do 9!!..gdzie zawsze o 6- 7 sie budzi..:) miłęgo dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy a ja im zycze żeby zyli 100 lat! Tak!!! 100 lat niech ich gniecie to co zrobili, niech 100 lat się boją na kazdym kroku, że swiat ich zlinczuje, niech ich 100 lat to maleństwo straszy po nocach! A co na fb tam znalazlas? Mnie też takie nerwy biorą jak o tym mysle, że najchetniej bym sama znalazla ich i zrobila porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie masakra. Oliwia w nocy 3 razy ostro wymiotowala, rano dostala biegunke. Dzwonie do lekarza,po godzinie odbiera pigula i z pretensjami do mnie " dlaczego jak wczoraj bylam z Kacprem to nie zabralam Oliwii? " kurcze zagotowalam soe. Ale odpowiadam z kulturka ze bardzo przepraszam ze wczoraj bylam tylko z malym,ale Oliwia raczyla sie rozchorowac dopiero dzisiaj w nocy. Teraz obmyslam zemste , macie jakies pomysly? Ta pigula zawsze wszystkich wkurza,potrafi 3razy w tug ubezpieczenie sprawdzac i iest niemila ze noz w kieszeni sam sie otwiera. Ide spac,poki maly spi a Oliwia sie spokojila z wymiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas współczuję córa pewnie umęczona bardzo. heh ja na niemiłe pielegniarki zemsty nie wymysliłam, a moza któras dziewczyna cos podpowie. ubezpieczenia jeszcze nigdy mi nie sprawdzali ale to dla mnie chore bo z tego co pamietam dzieci do lat 18 są konstytucjnie objęte darmowa opieką zdrowotną. no tak ale w naszym kraju jest wszystko na odwr ót. widziałyscie jak gdzies u nas wyremontowali jakis dworzec pkp? tak go wyremontowali ze jak ktos zasłabnie na peronie to poza teren dworca trzeba go na noszach wynosic. są windy towarowe ale zamknięte jak to pani z pkp oznajmiła trzeba im zgłosic do 24H wczesniej to otworzą:-))) to było a propos jak jakis facet zasłabł. kurcze jakby wiedział ze zasłabnie to by poszedł do lekarza a nie na pociąg. logika co nie których osłabia... mykam na spacer do póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas - biadna Oliweczka :( villia - w cyckach cos sie dzieje - poad litr bzwarki wypilam ps,wózio dotarł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×