Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaintrygowana kobiecością

Chciałabym spróbować seksu z kobietą a jestem w "normalnym" związku

Polecane posty

A ja mam męza, mam 21 lat i tez skrycie marze o przygodzie z kobietą ;)) Albo chociaz o jakichs gorących emailach... Ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SugarOne
To widzę , że jest więcej koleżanek o podobnym poglądzie.Masz rację WIktoreczka to jest hot:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie da sie spotkac to moza sie inaczej zadowalac, a sam fakt ze po drugiej stornie monitora jest kobieta i ma na Ciebie ochote jest podniecające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SugarOne
Miałaś jakieś doświadczenia z kobietami? Ja dotychczas nie. Tylko dwa razy po pijaku się całowałam z koleżanką. A tak z grubszych tematów nie.no... dwa razy mi się zdarzyło, że w klubie jak byłam z narzeczonym to kobieta próbowała mnie poderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, podobnie jak Ty, tylko całucy z koleżankami ;) Jakichs intymniejszych sytuacji nie było... Nawet nie było do tego jakiejs okazji... Ogólnie myśle że kobiety sie żadko upubliczniają z takimi zachowaniami i fantazjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SugarOne
U mnie to samo, ale jakiś czas temu ten temat zaczął mnie niesamowicie jarać, taki owoc zakazany. Jak to się mówi najlepiej smakuje. Czasem też mam tego typu sny. Taka osoba uważam, że musi mieć coś w sobie, musi mnie zainteresować. A mi się wydaje,że taką osobę otwartą o podobnych poglądach ciężko znaleźć, koleżanki to nie to samo, to musi być ten magnes no nie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki to nawet nie wiedzą że ja mam takie fantazje- szczerze to wstyd ie przyznac bo niektórzy pewnie uznali by to za nie normalne. Co do tego ze ta osoba musi miec cos w sobie to w 100% sie z Tobą zgadzam i jak napisałaś powyzej nie moze byc to kobieta krótko ścięta i jak to sie mówi taka męska... Ale wręcz taka kobieca, delikatna itd :) Pociągająca :D Musi miec ten grzeszny błysk w oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SugarOne
Ja nikomu nie powiedziałam o tym co mi w głowie siedzi, wyśmiałyby mnie chyba. Chociaż miałam taką przygodę, że najlepsza przyjaciółka mi wyznała, że chyba się we mnie zakochała, byłam w szoku, zakończyłam tą przyjaźń, ale jakby mnie do niej ciągnęło to wcale bym jej nie kończyła:P Po prostu wiesz przyjaciółka tak dziwnie. hehe co do twojego typu zgadzam się, Ja bym przed taką tzw. herod babą czuła bardziej lęk niż podniecenie.Sama jestem totalnie innym typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SugarOne
ok;-) cyu soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim kobietkom interesuje mnie ten temat nawet bardzo intryguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fixacja Indyjska
Witam, pisalam kiedys na innym watku o swoich upodobaniach, mianowicie jestem bi , bylam w zwiazkach z facetami ale spalam kiedys z dziewczyna i kobiety podniecaja mnie bardziej niz faceci. A dokladnie, indyjskie/pakistanskie kobiety. Moim marzeniem jest puszysta Hinduska uwazam ze sa bardzo sexy , nie mieszkam w Polsce od dawna( obecnie Holandia) i widuje wiele kobiet z Indii i Pakistanu nawet znam kilka , bardzo mnie kreca zwlaszcza takie o kobiecych ksztaltach , masturbuje sie czesto myslac o takiej Hindusce pracujacej w sklepie nieopodal , chyba kocham te kobiete, lecz gdy robie tam zakupy jestem strasznie speszona , czerwienie sie gdy na mnie patrzy , upaja mnie zapach Jej perfum , ostatnio powiedzialam jej ze ma ladna bizuterie, ciekawe czy sie domyslila ze na nia lece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieta38
Czy ktoś jeszcze tutaj zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kobiety - kobieta
...Bieta 38 .... ja też czekam , ale się chyba nie doczekam ......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyshoes69
sexik z kobietka super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zwykle konczy sie na tym, że ktoś pęka i znajomosc sie konczy nawet nie dojdzie do tego ze umowimy sie na kawe itp.szkoda.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady stokrotka
temat mnie też intryguje, ale zadam teraz naiwne pytanie, pomimo przeczytania wątku... tylko jak dać to do zrozumienia temu komuś? mam przyjaciółkę, z którą juz rozmawiałyśmy oględnie o takich fantazjach,ale nic więcej, żadna nie przekroczyła tej cienkiej linii, kiedys to ja bardziej się wzbraniałam i dziiwwlam, a teraz postąpiłabym inaczej...jak to zminić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej rozluźnić się alkoholem a później wydaje mi się, że człowiek jest odważniejszy i samo przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady stokrotka
kasial89, własnie zwykle (choć nie zawsze) rozmowy takie wychodzą po czymś %, nie wiem tylko jak dać sygnał, że mam ochotę nie tylko na teorię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123456789
super temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka123456789
ja poprzedniczka tez chociaz o tym bym chetnie popisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady stokrotka a może napisz jej smska :P bo tak wprost często jest ciężko.Żyjemy w dobie komputerów,telefonów może warto pogadać z nią o tym przez smsa.. nie będziecie widziały swojego wstydu nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem_prawde
Jak macie ochote na kobiete to bierzcie swoich facetow do swingers klubu. Tam zaszalejecie :) Jak maz czy chlopak zobaczy was w akcji z kobieta to oszaleje ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem_prawde
W takim razie musisz sama sie wybrac do klubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady stokrotka
może i racja kasial z tymi smsmi, o ile tylko się odważę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×