Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

AniaMC gratuluje super ze juz corcia z toba jest Gosia ja wzielam recznik ale nie byl mi potrzebny polozne do kapieli malej braly szpitalne tak jak i zel do mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka macie posciel dla malucha?? Ja kupilam jedna z kory i tej poscieli nie powinnam prasowac tak samo jak i przescieradla jak to bylo u Was?? A wlasnie nie pochwalilam sie hustawke juz mezus rozlozyl jest slodziutka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania gratuluję :) matko ale laski się sypiecie, jedna po drugiej jak kartofle z wora :P:P ja implant mam już prawie tydzień, jest okej póki co żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratuluje Ania (-;bez znieczulenia????ale numer(-;jestem pelna podziwu,tez bym tak chciala wytrzymac(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam dziewczynki Waszych malenstw. Tez bym juz chciala tulic swojego bobasa,ale jeszcze ok 4-5 tyg przede mna. Zastanwiam sie czy nie warto byloby na sam koniec udac sie na usg,zeby sprawdzic polozenie dzidzi,wage itp.Co wy o tym myslicie.Bylyscie na sam koniec ,bo jak wiadomo standardowo w uk to usg konczy sie w 20 tyg.Troche za wczesnie jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wszystkie po kolei juz bedziemy sie sypac, :) ja tez juz sie swojego malucha nie moge doczekac. Dzis mam wizyte u poloznej, ciekawa jestem ile juz wazy moj maly. A jeszcze zostalo mi 11 dni do pracy i zaczne przygotowania pelna para. W sumie juz prawie wszystko gotowe, ale obiecalam sobie ze dzis spakuje sobie torbe do szpitala, bo tak odciagam to i odciagam a w koncu nie wiadomo kiedy bedzie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,ja popakowalam wszystkiego po 3 (-:zobaczymy czy wystarczy,jak nie to chlop dowiezie.Ja juz wstepnie wiem,ze zostaje w szpitalu minumum 3 dni po porodzie, to zobaczymy jak to bedzie(-;ale jakbym normalnie rodzila to chyba wzielabym po jednej rzeczy z ubranek i tylko troche pieluszek,bo ponoc wypuszczaja po kilku godzinkach normalnie(-:a Ty jak w koncu rodzisz kochana???w wodzie?czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja poscieli jeszcze nie kupowalam, zostawiam to na zime, bo teraz moja corcia sypia pod kocykiem, kolderka bylaby za duza i za ciepla. a nie wiem czy juz pisalam Karolinka byla wazona w sobote i wazy juz 2kg-super ze tak szybko przybiera na wadze, kolejne wazenie bedzie po tygodniu czyli tez w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja dostalam liste ze szpitala co mam spakowac, a mianowicie: - pierwszy komplecik spakowany osobno aby latwo bylo go znalezc, - 4x pajacyki i 4x spioszki krotkie (vest) - te rekawiczki niedrapki, - 2x czapeczka - kocyk - sweterek albo cos cieplejszego na wyjscie ze szpitala - pieluszki - waciki - fotelik, I tylko tyle mam dla dziecka na tej liscie. Mam jeszcze troche innych rzeczy na tej liscie dla siebie i dla meza co mam zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitajakubek
Witam !! Julka a Ty na kiedy masz termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za gratulacje. Mnie w szpitalu dla dzidzi do ubrania to były tylko pajacyki i body z kr rękawem (vest), rękawiczki potrzebne, aha no i czpeczkę jej zakładałam bo temperaturę traciła (generalnie nie zalecają czapek), poza tym to standard: pieluszki, waciki, ewentualnie mokre husteczki ubranko i kocyk na wyjście. A dla siebie dziewczyny to kremu na popękane sutki nie zapomnijcie - mnie bardzo się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ania za cenne rady i gratuluje oczywiscie :) Ale sie coreczka pspieszyla, pewnie sie juz jej nudzilo w brzuszku i do mamusi chciala :) najwazniejsze ze jest zdrowa :) A tak powaznie to czemu 3 tyg przed term sie urodzila ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie było żadnych oznak, że małej się pośpieszy, mój mąż mówi, że to dlatego, że dzień wcześniej wysprzątałam łazienkę, pewnie się namęczyłam i dlatego mi wody odeszły ;) ja jednak myślę, że po prostu Lenka juz miała dosyć siedzenia w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie do mamuś- w czym kąpiecie swoje maleństwa??? W ogóle to jakich kosmetyków używacie? Ja na razie stosuję się do zaleceń położnej i używam tylko wody i szamponu do mycia główki, ale myślałam, żeby zacząć używać tylko oilatum, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja co prawda nie mamusia jeszcze, ale tez na pewno przez pierwsze miesiace bede wlasnie oilatum uzywala :) a jaki szampon masz do glowki bo jak tak czytam opisy to przewaznie sa po 1 miesiacu zycia dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moje gratulację :) a co do kąpieli to ja używałam mydełka bambino moje Dziewczyny nie miały żadnych uczuleń na nie a później z czasem to używałam jakiś innych kosmetyków do kąpieli ale zawsze patrzałam od jakiego miesiąca można używać a po kąpaniu standardowo oliwka bambino i to wsio ;) pozdrawia i jeszcze raz gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zestaw nivea dla maluszka ale niektore z tych rzeczy sa dopiero po 1 miesiacu, wiem ze na poczatek oilatum jest najlepszym produktem dla noworodkow :) Na pewno zapytam jeszcze pediatry w szpitalu i polozna, zobaczymy co one powiedza na kapiele w oilatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrocilam od poloznej, maly barrrrrdzo uros, przez 3 tygodnie moj brzuch powiekszyl sie o 6 cm, wg wykresu ma juz prawie 3 kg, ale wydaje mi sie ze chyba cos zle zmierzyla, bo nie brzuch mi nie urosl az tak bardzo, przynajmniej ja tego nie widze. Powiedziala mi ze maly jest juz bardzo nisko i lada moment jego glowka bedzie 'engeged'. Nie wiem jak to przetlumaczyc jednym slowem na polski wiec tak napisalam. A teraz pytanie. Jak dlugo od momentu jak to sie stanie jest do porodu? Ktoras cos wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia to super że z maleństwem jest wszystko w porządku:) i po polsku to chyba się mówi że jest w' ''kanale rodnym'' chyba tak a co do tego jak długo od tego to nie powiem Ci tego , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kapieli uzywam mydelka bambino lub plynu do mycia ciala i wlosow johnsons baby top-to-toe bath-tego co polozne w szpitalu, a po kapieli oliwke bambino-na spacerki krem ochronny bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam sudocrem jest poprostu rewelacyjny :) Moj M go nazywal cudny krem :) Nasz synek dzieki niemu nie mial odparzen az do momentu kiedy zaczal zabkowac a wtedy cuda zdzialal krem metanium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak będziecie miały chwilę to uzupełnijcie tabelke bo juz stracilam rachube ktore rozpakowane ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! ja uzywam szamponu Jonhson, nic w opisie nie ma że trzeba go używać dopiero po 1 m-cu. Jutro kupię oilatum. Co do kremów na odparzenia ja mam sudocrem i bepanten więc chyba zamiennie ich będę używała, oliwki nie stosuję, przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprawiam tabelkę ;) NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian.. .Bournemouth mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton Fabienka.........28.........26.09...........?............ ....Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm ewa_84........27.....26.06.11.......Karolina.......1900g/ 45cm katty@...........27 .........27.06.11 ......Omid......... 3680 / 52cm AniaMC........30........7.07.11.......Lena............2400g/ok 45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprawiam tabelkę NICK........WIEK....TERMIN.......PŁEĆ....IMIĘ.......MI E JS COWOŚĆ aapacz22...................29.04..........syn............ .............Bristol beatka@@@.....20........20.06........synek.......Fabian.. .Bournemouth mamunia27.......27.........16.07............?............ ...........Batley kasztaanka.....27........18.07..........dz............... ...........Rugby KasiuniaUK......28.........25.07 JULKA1609.....34..........09.08.........?... .......................Londyn Ewelina29.......30.........10.08.........synek...Nicolas. ....Helensburgh kasia ............20.........10.08.........coreczka............... .Aberdeen Ninka............27.........18.08.........?.............. ..... Grays77.........34.........22.08.............. ..Grays/Chafford Hundred S_Gosia_S.......23.........25.08............synuś....NAT ANIEL anitia............29.........26.08.............synek..... .Alex.......Exeter agi21.............24.........25.08 ankasoton.......35.........20.09......................... ...Southampton Fabienka.........28.........26.09...........?............ ....Southampton SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK........WIEK....... DATA.........IMIĘ...........WAGA/DŁUGOŚĆ kasiulka_x ...31......5 luty..........Joanna.......4510g/61cm KASIEŃKAA__..21....4 kwietnia.....Aleksander...3450/około 53 cm noussa.........27....17 kwietnia.....Sara..........3280/ok 52 cm izunia1986.....28.....31.05.2011.....Nathaniel....3420g/5 1cm ewa_84........27.....26.06.11.......Karolina.......1900g/ 45cm katty@...........27 .........27.06.11 ......Omid......... 3680 / 52cm AniaMC........30........7.07.11.......Lena............2400g/ok 45cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA1609 ja chce rodzic w wodzie ale tak jak juz wczesniej pisalam u mnie okaze sie to w ostatniej chwili jak mnie zlapia bole bede jechac do szpitala to musze do nich zadzwonic i im powiedziec ze chce rodzic w wodzie jesli tylko bedzie basen wolny to mi go naszykuja jesli nie to bede rodzic normalnie. Ewa ja juz mam kupiona kaderke posciel itp. ale tez na poczatek bede uzywac kocyka bo po 1 dziecko sie urodzi jak bedzie jeszcze cieplutko a po 2 tak jak piszesz koldra jest duza wiec nie bardzo aby teraz ja uzywaz ale jak bylam w PL wszystko juz kupilam;) Tzn brakuje mi wanienki i termometra a tak to wszystko mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem juz zmeczona,kolezanka dzisiaj mnie widziala i zdziwiona jak juz brzuszek nisko ale sie wystraszylam)-: anitajakubek ja mam termin na 9 sierpnia(-;a Ty moze chodzisz do tej szkoly rodzenia do Homertona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×