Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

beatka - serdeczne gratulacje, fajnie ci ze masz juz to za soba, teraz bedziesz wspierac nas, te czekajace :) jeszcze raz gratuluje tego malego cudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Beatko dzielna z Ciebie babka 20 godz szok !!! Ale jak widzisz warto bylo :) Jesli mozesz to opisz mi jak wygladala cc bo ja nadal ja rozwazam, mialas pewnie ja pod epiduralem, czy dawali Ci zastrzyki w brzuch jesli tak to czy bola ? Czy Twoj M byl przy porodzie ? Giedy wstalas z lozka i czy bylo bardzo ciezko ? A i jakiego rodzaju Masz szwy zew ? Sorry ze az tyle pytan ale kto pyta nie bladzi :) i ucaluj syneczka ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko gratuluje kochana, super ze juz masz synka przy sobie- dzielna kobieta z ciebie :) teraz jestes dumna mamusia :) ucaluj syneczka- zycze wam zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane:) Malutki jest taki Kochany i daje tyle szczescia ze warto bylo:)) dzisiaj juz wybieramy sie na pierwszy spacerek:) wiec Biedronko dla mnie nie bylo nic gorszego niz przebicie wod uwierz ze skurcze sa naprawde bardzo bolesne i dla mnie wstane z lozka na nastepny dzien z bolem to byla pestka w porownaniu do skurczy jakie mialam przy porodzie.. Kochana mnie wiezli szybko na sale operacyjna zbieglo sie z 4 lekarzy duzo poloznych i wszystko szybko sie dzialo kazdy robil mi cos innego ja bylam juz bardzo wykonczona i malo co pamietam bylo mi bardzo zimno bo bylam cala mokra z wanny.mialam znieczulenie w kregoslup w jakies zastrzyki w reke nie wiem co to bylo.. i bylam przytomna byl ze mna maz dopuki nie zaczeli ciac i powiedzieli ze poczuje takie ciagniecie lekarz rozciagal brzuch ale ja tego nie wytzrymalam i kazalam sie uspic wtedy kazali wyjsc mezowi mi wlali jakas mala buteleczke do buzia pozniej juz tylko pamietam jak sie obudzilam 10 minut po operacji a maly byl juz przy mnie i ciagnal cyca:)) wstalam z lozka tego samego dnia nie bylo tak zle a teraz juz chodze bardzo dobrze i prawie nie boli, nie wiem jakie mam szwy ale nic nie widac tylko czerwona kreske pod brzuchem jestem bardzo zadowolona z szycia:) no to tak mniej wiecej wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sliczne Beatko :) Ja chyba tez sie na cc zdecyduje bo moj porod tez ciekawie nie wygladal i wole bol po porodzie niz przed :) Jeszcze raz gratuluje zdrowego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko,z to u Ciebie w szpitalu mozna sobie wybrac cesarke???bo u mnie to jest strasznie droga)-:czy Ty rodzisz prywatnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jam mam za soba dosc ciezki porod i po rozmowie z moja polozna powiedziala ze moge wybrac jak chce rodzic sn czy cc :) Teraz w czwartek mam dac jej znac zeby mogla wczesniej termin ustalic... Dlatego birth planu nie robilam jeszcze bo w tym przypadku nie bedzie on potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;) Beatko gratulacje:) Pochwal sie tym swoim smykiem??:) Ja wczoraj bylam u mojego chrzesniaka maly ma 3latka i 7 miesiacey jest cudowny rozkladal mi nogi i mowil ze mam mu pokazac Patryka hehe ;) Juz sie doczekac nie moze kiedy bedzie maly dzidzius ;) A jak sie mi na szyje rzucił to poczulam cos takiego fajnego w serduszku takie ciepelko fajnie by bylo tulic juz swoja perelke . Dlatego zazdrosze Wam rozpakowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitajakubek
Witam wszystkie mamy chciałam się przyłączyć , będę rodzić za 5 tygodni pozdrawiam serdecznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szczesciara z Ciebie biedroneczko(-:,u mnie w szpitalu nie obchodza ich wczesniejsze porody)-:mi polozna powiedziala ale to dawno,ze przy tym co mam moge wybrac cesarke,a jak poszlam do szpitala to powiedzieli,ze owszem ale musze doplacic,bo nhs nie zrefunduje.Dopiero jak w czasie porodu uznaja ze cesarka potrzebna to wtedy za darmo)-:ale zaczac trzeba naturalnie)-:ja chyba biore ten epidural i zobaczymy.w moim przypadku nawet w wannie nie mozna rodzic)-:aj...a od dzisiaj znow biore antybiotyk)-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitajakubek
Witaj Julka tak będę rodzić w Londynie w Homerton hospital a czuje się nawet nawet to w sumie też zależy od dnia i wyczekuje aby już było po a najdłużej to trwa teraz tak się czas ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki beatko jeszcze raz ogromne gratulacje i buziaczki dla was obojga, dzielna dziewczynka z ciebie :) date porodu wpisuja w ksiazke z pierwszego usg tj robionego pomiedzy 11 a 14 tyg ciazy a nie z usg polowkowego. ta data jest najbardziej wiarygodna bo pozniej kazde dziecko rosnie swoim rytmem i jedne na polowkowym beda mniejsze niz wlasciwy wiek ciazy a drugie wieksze. mi na kazdym nastepnym usg data porodu by sie przyblizala i gdyby brali wiek ciazy z tych wymiarow to musialabym urodzic miesiac wczesniej bo mala byla poprostu duza, a ja urodzilam 6 dni po terminie :) Gosiu te bole ktore mialas to moze byc rwa kulszowa, dzidzi ci poprostu naciska na nerw ale zawsze warto sprawdzic zwlaszcza na tym etapie ciazy. no i juz nie popisze, mala wzywa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitajakubek! ja tez rodze w Homertonie(((-: to na ktorego sierpnia masz termin?i co bedziesz miala?zaczernij sobie nicka(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka mozliwe ze to mogla byc lwa kulszowa ;) na ta chwile czuje sie swietnie i znow pochlaniam slodycze;D A juz mysallam ze mi przeszlo hehe ;D Wlasnie dostalam hustawke ;) Ale ciezka jest i musze czekac do 18stej az ja mezus rozlozy ;p A i dzis piore ciuszki ;) I w zwiasku z tym mam pytanie ponowne co zabrac do szpitala i ile ??? A wlasnie kupilam juz mleczko aptimil 2 od urodzenia w kartonikach x3 mam nadzieje ze starczy mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitajakubek
Julcia to super że w tym samym szpitalu będziemy rodzić i jeśli mogłabym Cię prosić o jakiekolwiek informacje na temat tego szpitala bo ja kompletnie nie wiem o nim nic i się zastanawiam czy nie zmienić go :( a termin mam na 17 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitajakubek
aaa i będę miała Synusia bo nie napisałam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Julka ja muszę znikać na razie ale jakby co to pisz do mnie na gg 33688614 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie balam a maly juz ma tydzien:) Biedronko jesli masz wybor i boisz sie o zdrowie to popros to cc.. bol po cc w porownaniu do moich skurczy to ulga takze jesli masz taka mozliwosc.. tylko 2 lata nie mozna miec pozniej dzieciaczka zeby wszystko dobrze sie wygoilo.. a jak sie tutaj dodaje zdjatka to sie pochwale synkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko dziewczyny dodaja na stonce a pozniej podaja nam linka ;) Fajnie by bylo abys i Ty nam pokazala swojego szkraba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dlaczego aptamil 2 ?, z tego co pamietam to to jest mleko dla glodnych dzieci, bardziej kaloryczne, nie wydaje mi sie zeby noworodek juz od samego poczatku potrzebowal takie mleko. ja dawalam to mleko na noc jak Asia miala 2 miesiace a wdzien aptamil1 i asia miala zielone kupki. moja health visitorka powiedziala mi ze najlepiej dawac tylko aptamil1 do roku zycia dziecka, zwlaszcza jesli dziecko normalnie sie najada nim. a co masz zabrac do szpitala to jak sie tu juz nie raz okazalo to zalezy od szpitala. napewno musisz miec ciuszki dla dzidziusia, pampersy i cos do wycierania pupy (chusteczki lub waciki) i cos dla siebie do ubrania (koszule lub pizdzame) i ewentualnie na zmiane. kosmetyki dla siebie, wkladki poporodowe. no i cos na wyjscie dla siebie i dla dziecka w zaleznosci od pogody. w zasadzie nic wiecej ci nie bedzie potrzebne. to by bylo tak ogolnie, reszte musisz dopasowac z wlasnym szpitalem, np czy potrzebne bedzie mleczko i butelki ( u mnie to dawali). ja polowe rzeczy ktore wzielam nie byly mi potrzebne wiec nie ma sensu brac za duzo tym bardziej ze mezus moze doniesc. beatko czas bedzie lecial teraz coraz szybciej :) a dzidziusia mozesz pokazac wrzucajac fotke np na stronce wrzuta.pl i pozniej skopiuj linka do tego zdjecia i wklej w kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka kupilam bo 1 nie bylo ale ja i tak chce karmic 1 nie zginie mi to mleko bo moge tak jak ty wrazie W dac na noc;) A kupie do szpitala 1 ...Ja mimo wszystko wezme do szpitala swoja butelke i swoje mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam mieszac aptamil 1 z 2. u mojej skonczylo sie to problemami kupkowymi i szybkim przyrostem wagi. jezeli dziecko tego nie potrzebuje dawaj tylko i wylacznie aptamil 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! troszkę zaniedbałam forum, ale chciałam się pochwalić, że moja córcia jest już na świecie, urodziła się 7/07/11 22.22 - 3 tyg przed terminem, ale jest zdrowiutka. Choć w szpitalu spędziłam cały dzień, obserwacja pod ktg itd, to sam poród był szybciutki - 2 godziny, nie miałam żadnego znieczulenia, skurcze dało się znieść, a samo parcie bolało oczywiscie, ale wszystko da się wytrzymać. Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy i lecę kąpać moją Lenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super wiadomosc, gratulacje. Super ze masz juz mala przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Was dziewczyny wszystko macie juz poprane poprasowane?? Jasli jeszcze nie radze to zrobic jak najszybciej bo ja dzis popralam i prasuje ale nie daje rady po 3 pieluszkach musialam zrobic przerwe teraz moze z 5 bodow wyprasowalam i kręgosłup doslownie peka mi :( Jak dobrze ze robie to teraz a nie np. 3-4 tyg przed porodem ;) Jutro moze zaczne sie pakowac do szpitala ;) A wlasnie bralyscie reczniki dla dziecka do szpitala czy nie??? AniaMC gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×