Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość Hanahfragola
Witajcie moje drogie w Nowym Roku! Witam wszystkie nowe mamusia i bardzo gratuluję, szczególnie cieszę się że Kasia w końcu dołączyła do grona mam bo od dawna jej kibicowałam. Niestety nie nadrobię wszystkiego... Ogólnie to wasze maluchy bardzo duuużo jedzaą. moja Julia waży 10kg i nie wygląda na wychudzoną a je 3 razy dziennie mleczko 2x90-120ml z 2 łyżeczkami kaszki bezmlecznej i na noc ok 120ml z 4lyzeczkami Kashmir glutenowej. Oczywiscie zawsze robię więcej ale i tak zwykle ńie zjada. Do tego je miseczkę zupełnie i jest to zwykle krupnik bo innej w zasadzie nie ruszy, do tego czasem paróweczka, suchy chlebek, sucharki i słoiczek owocowy i to jest wszystko. Maju- Smutno, że u was nadal nienajlepiej. Napisz proszę czy Majeczka nadal wymiotuje i czy przybiera już na wadze. Mam nadzieję że jest lepiej niż było. Trzymajcie się! Magia- Ja kupiłam Juli nośnik dopiero jak skończyła roczek (pamiętam że Wy zaczynałyście dużo wcześniej), ale najpierw przeszkód 1,5 miesiąca to się nim bawiła, bo gra więc jej się bardzo spodobał:) Potem raz ją posadziłam po herbatę i bardzo się ucieszyła jak zagrały fanfary jak zrobiła siusiu! Biła sobie nawet brawo, noi z czasem zaczęła wołać - mama siusiu. W dzień chodzi z pieluchą ale w zasadzie jedna na dzień wystarczy, bo zwykle udaje jej się zawołać i robi na nośnik. Gorzej jest z kupką, bo woli w pieluchę:) noi w nocy jest problem, bo się budzi i wola siusiu, a tak to spała całą noc i był spokój. Co poza tym u nas, to JUlka rośnie jak na drożdżach, ma kręcone blond włoski i niebieskie oczka, jest przesłodka. Mówi coraz więcej, z każdym dniem niemal poznaje nowe wyrazy, jest naprawdę bardzo bystra. Dostaje nadal vit D, bio Gaja oraz ceniona multi. Mamy już 12 ząbków bo rosną nam po 4 na raz. Tyle na razie od nas, postaram się częściej pisać. A i gratulacje wielkie dla iwi i superburka! Chyba zaczynam wam zazdrościć, miło wspominam swoją ciążę... Buziaki dla wszystkich forumowiczek, starych i nowych, myślę o każdym bardzo ciepło i życzę szczęścia w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanahfragola
Hanahfragola to ja Emmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam was kochane, że w moim poprzednim wpisie było tyle błędów. Mam jakąś beznadziejną funkcję włączoną która ma niby pomagać w pisaniu a w rezultacie wychodzą błędy i bezsensowne wyrazy. Może uda mi się tego pozbyć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lullaby - u nas ukrywanie skończyło się na dobre w zasadzie jak JUlka zaczynała siadać. Natomiast pomagał nam nutriton i poduszka klin i ogólnie mleczko musiało być gęste. Poza tym dostawała debridat i poparzonych. Przy dużym ulewaniu warto zrobić usg Brzeska aby wykluczyć inne ewentualne dolegliwości. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariuję z tymi błędami - chodziło oczywiście o ulewanie i polprazol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! X Emi 75 widze,ze juz myslisz o rodzenstwie dla Kevinka:) , no ale to jeszcze chyba za wczesnie,po porodzie powinno sie min. 6 miesiecy odczekac , a po cc rok.Tak mowi moj doktorek. Ja tez powoli mysle o moich sniezynkach,w sumie to po tym wszystkim myslalam,ze David bedzie jedynakiem,ale mam moje malenstwa przeciez i chce je jak najszybciej zabrac :), mysle ,ze w marcu podejdziemy do krio. X Loniu , a jak Ty sie czujesz mamusko? mam nadzieje,ze wszystko ok u Was. X Azja kochana co u Ciebie?? X Calusy wszystkim i spokojnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku :-) xxx Emmi, Magia, Niunia dziękuję :-) xxx Emmi jak się mają sprawy z Twoim pieprzykiem :-) xxx Magia kiedy wracasz po śnieżynki :-) xxx Lonia, Vichy jak się czujecie :-) xxx Daisy, Lullaby-li ile ważą i mierzą Wasze skarby, byłyście już na szczepieniu - jak to zniosły, robicie dodatkowe szczepienia - pneumokoki i rotawirusy? :-) Lullaby-li ależ Ci zazdroszczę tych 7 godzinek snu, ja jestem szczęśliwa jak mamy spokojne 5 godzin w nocy, jak Ty to robisz ;-) xxx Rybciu jak nocki, unormowało się już? u nas już tak :-) xxx Beata u nas sprawdził się wózek Maxi-Cosi Mura, ma wysuwaną rączkę na ok 10 cm - ja mam 1,65 a M 1,86 i obojgu nam pasuje :-) xxx Miholichol ale głodomorek z Twojego Jasia, zgadzam się z dziewczynami, że sporo tych posiłków. Pamiętam, że Zuza w tym wieku miała 5 posiłków 150-200 ml ( w tym część lądowała poza buzią ;-) ) i była najedzona :-) xxx Mam pytanko do karmiących piersią - po jakim czasie od porodu dostałyście @? :-) xxx Pozdrawiam cieplutko :-) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszansa już w marcu wracasz po śnieżynki, ale super :-) Też bym tak chciała, a tu jeszcze tyle miesięcy czekania ... xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja @dostałam po ok 22-23tyg po porodzie dodam że dalej karmię i wg obliczeń powinna właśnie przyjść.zobaczymy :) buziaki dla Bartusia zzzzzzzzzz emmi piszesz że podajesz maleńkiej cebion multi ja też go kupiłam ale on w swoim składzie ma wit d więc nie podaję kropelek małemu tylko samą wit c.Hmm to podawać czy nie? zzzzzzzz pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mi pediatra kazała dawać 1 krople devicap - vit d oraz 5 kropli cebion multi, ale ja ten cebion jej wkrapiam do herbatki i wiadomo że zwykle całej nie wypija a vit d daję do buzi. Wiesz teraz zima, mało słońca to raczej ciężko przedawkować. Kasiu- Miło że pamiętasz o moich problemach. Na szczęście reszta usuniętych znamion była ok, tylko ten jeden był czerniakiem. We wtorek idę jeszcze na konsultacje do innego onkologa który się podobno w tym specjalizuje, bo nadal nie dają mi spokoju te pozostałe podobne pieprzyki. Napisz coś więcej o Bartusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Kasiu u nas nocki nadal takie jakie byly , nawet dalam malemu flaszeczke na noc ale malo pomoglo bo zjadl tylko 100 a obudzil sie za 2,5 g. Cos wspomnialas o szczepieniach nasz pediatra powiedzial ze nie musimy szczepic na rotawirusy poniewaz to szczepienie jest wazne jesli dziecko chodzi do zlobka jest w kregu duzej grupy osob my nie szczepilismy sie na rotawirusy ale na pneumokoki tak prevenarem 13 . Stas plakal bardzo i mial dwa dni temperaturke a ty Kasiu szczepilas juz? N rotawirusy tez? Pozdrawiam was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam do was pytanie sorki że tak z grubej rury, ale mały jest tak absorbujący że nie mam czasu na pisanie ale podczytuję was zza krzaków. Ponieważ zbliża się coraz bardziej ukończenie przez mojego Wiktorka 4 miesięcy co, wiąże się z wprowadzeniem nowych produktów do diety oprócz mleka modyfikowanego. Mam do was pytanie jak to robiłyście na początku bo ja nie bardzo wiem jak mam się za to zabrać, wyczytałam już w internecie że powinno się zacząć od produktów jednoskładnikowych np. marchewki ale nie wiem w jakich ilościach, ile razy dziennie itd. podobno można dodawać już np. kaszę kukurydziana no i kiedy wprowadzać gluten bo jedni piszą że już od 4 miesiąca a jedni że nawet od 6 będę strasznie wdzięczna za podpowiedzi wiem że kiedyś było już o tym pisane ale nie mogę znaleźć na której stronie. XXXXXXXXXX A co u nas mały już cały czas sobie guga zaczął się interesować zabawkami i oczywiście jak pisze Pysiaczek rączki to największy skarb, uwielbiam na niego patrzeć jak się śmieje:), ale martwi nas podnoszenie jego główki mało ją podnosi jak leży na brzuszku i nie bardzo chce się sam na bok przekręcać zapisaliśmy się już do Neurologa na czwartek zobaczymy co powie po za tym mam wrażenie że cały czas go na lewo ściąga bo jak już coś zaczyna robić to wszystko na lewą stronę . A u was kiedy maluchy zaczęły podnosić główkę na brzuszku i czy może któraś z was miała taki problem z tą lewą stroną bo martwię się trochę. XXXXXXXXXX Kulfoniku mam nadzieję że już wszystko ok. z Twoją Piranią :) XXXXXXXXXX Mamo Urwisów też przeszłaś ze swoim Piotrusiem XXXXXXXXXX Pysiaczku trzymam kciuki że twój Cypisek szybko wrócił do zdrowia XXXXXXXXXX Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123???
Dziewczyny potrzebuje pomocy bo jeszcze troche i oszaleje od 3 tyg kuba dostaje mleko bebilon pepti bo stwierdzili skaze bialkowa i ma diete je tylko marchewke , marchewke z ziemniakiem .kleik ryzowy na wodzie a i tak wieczorem na policzki jak cegla,dopoki bylna cycu to jadl wsztstk co mogl i nic mu niebylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123???
mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123???
Problemy sie zaczely jak chcialam go przestawic na sztuczne mleko bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :-) Zeżarło mi długiego posta...wrrrr...... Z radością oświadczamy, że szelki poszły precz!!:-) mamy się zgłosić do kontroli w maju:-) spalimy je komisyjnie:-P Co do choróbska to myslę, że najgorsze już za nami. Koopy są rzadziej i o lepszej konsystencji. Jeszcze troszkę za dużo, bo ok.5 w ciągu doby, ale jest zdecydowana poprawa. Noce są wolne od kup:-)Zuzia zaczęła już jeść normalnie, widzę, że stara się nadrobić, bo troszkę jej się schudło:-) baleronki jej zmarniały:-) ale dzialamy, więć pewnie już niedługo wróca do normy. Pupa po zastosowaniu kremu aptecznego w ciągu doby tak się poprawiła, że jestem w szoku. Z tak paskudnego odparzenia na lekkie zaczerwienienie mijscami:-) aż miło popatrzeć na takie pupsko;-) Dziś ku mojemu zdumieniu Zuzka pożarła kisiel z jagód, nie musiałam wmuszać strzykawą.....może wyczuła, że to była ostatnia porcja;-) Smecty już nie podaję od dwóch dni żeby nie przedobrzyć w drugą stronę. Jedyny problem to taki, że glizda nie chce pić wody ani herbatki. Soków nie podawałam, ale teraz zaczęłam znowu tak maksymalnie rozcieńczony dawać bo inaczej nic nie pije. na razie brzuszek zaakceptował. xxxxxxxxxxxxx MamoUrwisów przepisano nam Baktrin i elektrolity. więc chyba to nie było bakteryjne...zresztą sama już nie wiem..;-) xxxxxxxxxxxx Kurde monia nie wiem co Ci poradzić, zielona jestem....ale w sumie jak na cycu było ok, a teraz nagle tak się zepsuło to tak się objawia skaza???dziwne...my tez z Bebiko mieliśmy przeboje....przeszło jak zmieniliśmy mleko.. xxxxxxxxxxxxx Pysiaku cieszę się, że Cypisek zdrowieje:-) xxxxxxxxxxxxxx drugaszanso już po rodzeństwo się wybierasz? wow!!!!:-) xxxxxxxxxxxxx Pozdrawiam was serdecznie:-) jutro wracam do pracy:-) xxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123???
Kukfoniku po bebiku przez tydzien robil mi do 7 kupek na dobe .juz 4 tyg je tylko marchewke i kleik nawet po herbatce rumiankowej czoraj mial policzki jak cegla.ale na szczescie kupy sie w miare umiarkowaly srednio 3 ale czasami jeszcze robi do 5 ale juz nie takie zadkie.pozdrawiam wszystkie mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia123???
No inne mleko bebilon pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Martucha , ja wprowadzilam Stasiowi najpierw 4 lyzeczki zupki marchew z ziemniakiem 1 raz dziennie na drugi dzien dostal 6 lyzeczek ale nie zjadl tyle. Na 3 dzien podalam zamiast zupki 4 lyzeczki deserku ( jabluszka) i tak pokolei raz podaje zupke raz deserek zeby niemial wszystkiego na raz tym bardxziej ze mam go na cycu. Ja wprowadzilam tydzien przed ukonczeniem 4 miesiaca. monia 123 moj Stas ma niby lojotok dzieciecy jest caly czerwony na czole i wyglada to jak skaza bialkowa czy bylas u dermatologa? czy u pediatry? Ja proponuje dermatologa bo pediatrzy czesto siemyla w tej sprawie skaza jest przedewszystkim na zgieciach gdzie ma szorstkie czerwone plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bylismy ale tylko u pediatry i to ona przepisala nam to mleko ja mam skaze bialkowa i dlatego tez kuba moze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, mam 26;at,moze wam sie wydac ze mam jeszcze czas na zajscie ale ja sie coraz bardziej boje ze to juz nie nastapi, jestem po 3 poronieniach, teraz maz sie boi nowego podjecia proby.ja bym chciala juz zajsc w ciaze, nie wiem co mam robic, w jaki sposob go przekonac, ostatnie poronienie bylo 20.11.12 w 14tc. ja chce miec dziecko, jestesmy azem juz 11lat,zaraz po gimnazjum zwiazalam sie z moim obezcym mezem,od slubu moze pol roku uzywalismy antykoncepcji i efekty mam takie ze jeszcze nie jestem mama a od slubu minelo juz 5 lat...poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka 86 proponuje ci wejsc na forum "objawy ciazy po in vitro", tam jest duzo dziewczyn ktore walcza o maluszka i maja podobne problemy do waszych i sa na biezaco z przyczynami poronien i kolejnymi probami itd...i tez jest wiele ktorym potem sie udalo...ja tez jestem na tamtym forum. Moze tam dowiesz sie czegos wiecej na biezaco. Ja tylko chcialam od siebie napisac: NIE PODDAWAJCIE SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski :-) Milo, ze pamietacie i wywolujecie.. Dopiero wrocialam do domu, pobyt w Pl dobrze mi zrobil, akumulatory naladowane. Podroz niestety do najprzyjemniejszych nie nalezala, wytrzeslo mnie okropnie. Nudnosci nadal mnie mecza, doszly wymioty co jakis czas. Pochwale sie, ze jutro oficjalnie zaczynamy II trym., jestem taka szczesliwa, ze ta chyba najtrudniejsza czesc ciazy za mna. W zeszly pt. robilam przeziernosc, wszystko ok. Dzidzia ma juz 7 cm, rosnie jak na drozdzach, jest bardzo ruchliwa i chyba lubi byc w centrum zainteresowania, bo pieknie sie ustawiala do badania, ma sliczna buzke i dlugasne nogi :-) w sumie nie wiem po kim, hehehehe Sciskam Was bardzo mocno.. buziaki xxx p.s - na inseminacji pisano, ze Azji sie udalo.. wie ktos cos na ten temat? xxx drugaszanso - gratuluje decyzji.. ja tez mam zamiar szybko wykrzystac moja ostatnia juz probe tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, Emmi, Dzieki za rady. Niestety, na razie zageszczanie mleka nie wchodzi w gre, bo karmie tylko piersia...Jezeli do 12 tyg nie bedzie poprawy idziemy do lekarza i przepisze nam leki zageszczajace pokarm juz po spozyciu (tal, abym nadal mogla karmic piersia). Takze czekamy i zobaczymy. O USG tez pomysle, jezeli nie bedzie poprawy. xx Kasiu, U nas waga w zeszly piatek dobila do 4.7kg, czyli Adas przytyl 1.6kg od wagi urodzeniowej. I ma okolo 58cm. W sumie jest nadal malutki (przy urodzeniu mial tylko 49.5cm), ale dzielnie nadgania:-) Z tym spaniem to tez nie jest to konca az tak duzowo. Duzo spi w nocy, ale w dzien ma tylko krotkie 30-45 min drzemki.... Wiec cos za cos:-) Teraz wlasnie szaleje na placyku, traca raczka zabawki i smieje sie do nich!!!!! Cudny widok. Co do szczepien, to tutaj sa w podstawowym darmowym pakiecie szczepionki skojarzone i pneumokoki sa na pewno. Co do rota to nie wiem, musze sprawdzic xx Martucha, Co do problemu skrecania glowy na jedna strone. No coz, pozostaje tylko cwiczyc z maluchem. Jak kladziesz go spac, przekrecaj czasciej glowe na nielubiana strone. To samo na przewijaku (jezeli podchodzisz do niego z boku). Jak kladziesz malucha na placyku, macie, siadaj zawsze z tej strony, na ktora chcesz by przekrecal glowe i mow do niego. Jest tez masa cwiczen, sposobow noszenia maluszka, ktora ma pomoc w tym problemie. Poszperaj w necie:-) Co do podnoszenia glowy. To samo, tylko cwiczenia pomoga. Staraj sie klasc Wiktora na brzuszku codziennie po kilka razy. U nas z tym nie bylo wiekszych problemow. Adas podnosil glowe od 1 tygodnia. Na poczatku meczyl sie po jakies 20 sekundach, taraz moze wytrzymac 3-4 minuty. Po prostu cwicz z nim i cierpliwie poczekaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfoniku, Super, ze szelki poszly precz. I ze choroba wydaje sie pojsc w zapomnienie. Buziaki dla Zuzki! xx Loniu, Ciesze sie ogromnie, ze badania sa OK i maluch dobrze sie rozwija. II trymestr jest najfajnieszy! Chociaz ja lubilam tez i III. Swietnie sie czulam, wiec nie moglam na nic narzekac. Zycze i tobie takiej ciazy. I mam nadzieje, ze mdlosci szybko mina. A co do Azji... Nie mam pojecia, ale cudnie by bylo, jakby bylo to prawda i Azja bylaby w ciazy. AZJO ODEZWIJ SIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia123 u nas były jazdy ze skazą białkową, moje pierwsze pytanie na jakiej podstawie lekarz ja stwierdził tylko czerwonych policzkow??skaza białkowa objawia sie głównie szorskimi policzkami pozniej pojawiają się zaczerwienienia w zgięciach łokci i kolan, dziwi mnie że lekarz kazał podawać marchweke i praktycznie nic więcej, u nas jak były brzydkie kupy pediatra zrobiła posiew kału, Gabrysia bardzo źle tolerowała bebilon pepti 2 i zaczeliśmy jej podawać bebiko ha i stopniowo kaszki mleczno ryżowe poem przeszliśmy na zwykłe mleko modyfikowane które wcina do dziś. nie estem ekspertem, ale po doświadczeniach z moim dzieckiem i objawach które opisujesz zrobiła bym posiew kału :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia to fajnie,ze odpoczelas no i super ze juz II trymestr:) Ja wlasnie tez juz Azji wypatruje,ale zapadla sie pod ziemie,mam nadzieje,ze wszystko u niej ok.. X Kasiu,czas tak szybko leci,ze sie nie obejrzysz a juz rok minie,masz juz jakies plany co do rodzenstwa dla Bartusia? Masz jakies sniezynki jeszcze? Pozdrowionka dla Was. X Martucha, Ja zaczelam podawac malemu najpierw na obiadek marchewke z ziemniaczkiem,na poczatek po 4-5 lyzeczek i stopniowo zwiekszalam porcje,teraz po 2 tygodniach je juz prawie caly sloiczek,po 2 tygodniach (czyli wczoraj) wprowadzilam mu juz miesko,wolowinke,do warzywek dodalam pare lyzeczek no ale nie byl zachwycony.miedzy posilkami dostaje jabluszko,lub jabluszko z bananem,a wieczorem mleko. Nie eksperymentowalam sama,to wszystko z zalecenia pediatry. Wiec poszlo gladko,tylko kupki sa znowu twarde no i efekty zapachowe tez sie zmienily:P X Kulfoniku ja tez sie ciesze ,ze Zuzia juz bez szelek:) Ano wybieram sie po moje maluchy,decyzja zapadla.Mielismy poczekac az David bedzie mial przynajmniej roczek,ale nie ma na co czekac,za pare dni skoncze 37 lat,czekanie na roczek Davida,pozniej ciaza,bede miala 40,mi to juz za pozno,a jeszcze chcialabym znalesc jakas prace,popodrozowac troche,mysle,ze nie ma na co czekac:) Nie dzwonilam jeszcze do kliniki ale zabieram sie za to i zobaczymy co mi doktorek powie. X Buziaki,awanturnik wszczyna burde, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello! 🌼 Dzisiaj ja i mój mąż przeżyliśmy szok. Cyprian dziś wstał jak gdyby nigdy nic, aż tu nagle zaczął się chwalić nam swoją nową umiejętnością "MAMO, TATO JA SIADAM!" Normalnie SZOK!!! I nie powiem że siada już sam. Co to, to nie. Ale wystarczy, że tylko coś złapie (najczęściej nasze palce) to ciągnie do przodu jak szalony. A jaki jest przy tym zadowolony. Śmiej się przy tym w głos. Ale też się martwię. On teraz ciągle chce się podnosić. Jak mu nie pozwalamy to jest wielki żal, a ja nie chce mu krzywdy zrobić i się trochę boje czy to nie za wcześnie. On ma dopiero 3,5 miesiąca :-O 🌼 Martucha - u mnie z Cypriankiem też była walka, żeby leżał na brzuszku. W końcu zaczęłam mu podkładać pod paszki zrolowany kocyk (lub ręcznik), a jego końce układałam wzdłuż tułowia. Tak podparty chętniej leżał.A i podłoże raczej musi być bardziej twarde np stół a na nim kocyk. No i Cypiska też znosiło na jedną stronę. Żeby tego go oduczyć to podczas leżenia coś atrakcyjnego musiało być po tej drugiej stronie np. grzechotka, komputer, telewizor. W końcu się wyrównał. Teraz leży chętnie choć krótko. 🌼 Podłączam się o prośby w sprawie rozszerzania diety, bo choć Cypisek jest tylko na piersi to chcę zacząć mu podawać jedzonko wcześniej gdyż wracam do pracy szybciej i nie chce z tym zostawić swoją teściową. Muszę już pomalutku oswajać cycki na 8 godzinną przerwę w dzień. 🌼 Eewa - dzięki, jak coś to jeszcze podpytam, sama wiesz gdzie 👄 🌼 Kulfoniku - no to otwieramy szampana i świętujemy. Jupiii!! :-D Pozdrowienia Wsjem!!👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pilnie poszukuje gazety wyborczej z 5 stycznua 2013 bylo tam zfjecie Olafka a tu nie dostalsm :( jutro nadrobie wasze wpisy calujemy z Olafkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×