Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Witajcie Mamusie, U mnie juz minal miesiac jak leze w szpitalu....Wojtus odwiedza mnie co kilka dni /przemycany przez meza, bo jest zakaz wprowadzania dzieci do lat 7/ i sa to dla mnie piekne chwile :) synus rosnie jak na drozdzach, oczywiscie biega jak szalony, ciagle wola "am" i tak slodko robi cacy, kosi lapki czy tany tany :) Pytacie co u mnie ? niby niezle /szyjka dluzsza ale bardzo miekka/ ale dalej leze glowa nizej nog, przez co ciagle mam zgage :( co do swiat to jeszcze nie wiem, decyzja zapadnie pewnie w poniedzialek ale jest cien nadziei ze wyjde na swieta a potem wroce i bede lezala juz do konca. xxxxx Drugaszanso ja tez zaciskam piastki :) xxxx Rybciu mozemy pogadac :) xxxxx pozdrawiam pozostale mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) przenosze sie do was z forum "inseminacja" :) Moja ciaza to prawdziwy cud i szok zarazem wszystko było super aż do 8-go tygodnia, wtedy dostałam krwotoku, na szczescie to jakiś krwiaczek, nic groźnego. Ponoć w 25% ciąż tak sie zdarza. Ale ogólnie to od 8-go tygodnia miałam już chyba wszystkie najgorsze dolegliwości ciążowe. Pokolei ksiązkowo. Teraz przyszedł czas na niekontrolowane napady płaczu. czy któraś z was przechodzi tak ekstremalnie swoją ciąże? Ja całe zycie byłam przekonana ze ciąża to piękny stan, wszystko cie cieszy, czujesz sie wyśmienicie. Moze i niektóre tak mają ale nie ja Tak to juz jest Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaaa witamy i gratuluje serdecznie! :) Ciaza to piekny stan..tylko ze skutkami ubocznymi. Ja mialam takie napady placzu :) wszystko mnie wzruszalo..niemowlak w reklamie czy bezdomny pies w jakims filmie,jak czytalam czasopismo dla ciezarnych....co chwile beczalam :P najgorsze,ze to mi zostalo do teraz,nie moge spokojnie przeczytac czasopisma o dziecku,zeby sie nie rozplakac... Poza tym ja ciaze znosilam bezproblemowo wsumie. trzymaj sie , dasz rade :) xx Daisy...dobrze by bylo gdyby Cie wypuscili choc na kilka dni... Mozesz mi powiedziec ile mialas zarodeczkow podanych i jakie? calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam Wesolych Swiąt spędzonych w cudownej atmosferze ze swoimi upragnionymi Maluszkami albo Brzuszkami ;p dużo zdrówka dla Was a przede wszystkim dla Dziedziaczków, spokoju, radości i samych pysznościusmiech.gif Daisy oby się udało spędzić Święta z rodziną! WItak Majaa:) Ja na początku to tam gdzie usiadłam to spałam, placzliwa i nierwowa jestem nieziemsko i chyba czasami doprowadzam mojego M do szaleństwa bo naprawdę czasami jestem taka wściekła a w sumie o nic!Spoko da się przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugaszansa09, GosiulaK...moja mama mowi "ty sie teraz ciesz tym stanem bo potem to juz nie odpoczniesz" :) No ale jak tu sie cieszyć jak takie rzeczy człowieka dopadają :p no nic Jeszcze tylko 5 m-cy W sumie to juz chyba 4,5 Juz sie pogubiłam. Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i spokojnych świąt oraz tego co najważniejsze!!! ZDROWEJ DZIDZI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majaa witaj :) xxxxx Drugaszanso mialam podane dwa zarodki 13 i 14 komorkowy / bez nacinana otoczki/. A Twoje jakie byly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki daisy 2 trzymam kciuki za twoje maluchy .Rybciu pytałaś co u mnie ,a więc jestem już po całej procedurze .W 9 dniu hcg wynosiło 92 dzisiaj w 11 dniu 257 .Mam nadzieję ,że niedługo dołączę do was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to mialas piekne zarodeczki:-) Ja mialam dwa pieciokom. i dwukomorkowy w drugiej dobie po odmrozeniu.Wszystkie dobrej jakosci.Ciekawe czy ktorys ze mna zostanie:-) Moncia to czekamy na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Dziewczyny z okazji Swiat Bozego Narodzenia chcialam wam wszystkim zyczyc najpiekniejszych, najcudownierszych swiat spedzonych w rodzinnym gronie. drugaszanso caly czas zaciskam kciuki! W tym magicznym swiatecznym czasie marzenia sie spelniaja :) Moncia przyrost bety jest super! Piekne swieta przed wami :) Daisy mysle o was, trzymam kciuki za swieta w rodzinnym gronie :) Do nas sloneczko tez sie zaczyna usmiechac. Dzis mielismy scan i w szpitalu w Cambridge uwazaja ze serduszko jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie wesolych,zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia,spelnienia marzen w nowym roku :-) Xx daisy,a dla Was niech gwiazdeczka najjasniej swieci,zycze CI abys szczesliwa wrocila do domku ze swoimi dzieciatkami :-) Duzo,duzo zdrowka i usciski dla Wojtusia. Xx Vicky!!!super!! Ciesze sie ogromnie! I dziekuje :-) Xx Wam powiem,ze moj synus dzis zaczal samodzielnie maszerowac :-) I ma ogromna radoche O:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki! Z okazji tak pięknych świąt Narodzenia Jezuska,życzę WAM wszystkim dużo zdrowia i radości na każdy dzień roku oraz Mamusiom-pociechy ze zdrowiutkich dzieci, Ciężaróweczkom-łatwych i magicznych 9 m-cy i Staraczkom-grubaśnych kresek na teście i wysokich betek. Całuję mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Niech Swieta Bozego Narodzenia przyniosa Wam spokoj i ukojenie a wszelka pomyslnosc i cieplo rodzinne niech Was nie opuszczaja przez caly czas. xxxx drugaszanso -trzymam kciuki xxxx Daysi2-kochana tobie zycze abys mogla swieta spedzic z rodzina trzymaj sie xxxx Majaaa85-witaj i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaiBartuś
Witajcie :-) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego w gronie najbliższych. Spełnienia wszystkich marzeń i ogrom świątecznego, radosnego uniesienia. Życzy Kasia z Bartusiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia ,spełnienia marzeń i wszystkiego co Najlepsze w Nowym roku 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny z okazji Świat Bożego Narodzenia chciałam wam złożyć serdecZne życzenia oby te święta były pełne miłości i radości spedzone wśród bliskich.W nowym roku samej pomyślnośc***ociechy z dzieciaczkow a oczekującym szybkiego i łatwego rozwiązania. Daisy2 zycze Ci dużo siły i wiary i zdrowia dla dzidziusiow zebyscie w nastepne święta byli juz w pełnym komplecie szczęśliwi :-) Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Zyczę wam Spokojnych , wesołych świąt Bożego Narodzenia. :-) Drugaszanso piastki zacisniete :-) moncia chyba moge c***ogratulowac !!! Super niech betka rosnie :-) majaaa witaj :-) Serdecznie gratuluje!!! Daisy podaje maila roksana1976@o2.pl . Napisz numerek :-) Pogadamy jak stare kolezanki :-) Pozdrawiam was serdecznie!!! Kasiu dziekujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia niewiem co ja napisalam ale mialam napisac ze chyba moge c***OGRATULOWAC :-) dlaczego wyswietlilo mi taki post hm... nie mam pojecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że forum znowu ożywa :D I zaczynają się sypać kolejne ciąże z czego bardzo się cieszę i za wszystkie ciężaróweczki i ich fasoleczki trzymam mocno kciuki 🌻 Wszystkim wam również z Alą życzymy zdrowych spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, ciężaróweczkom spokojnych m-cy z brzuszkiem bez dolegliwości, bezbolesnych porodów a mamusiom przespanych nocy i spokojnych maluszków. 🌻 Drugaszanso trzymam kciuki za trzech króli :D 🌻 Moncia przy takiej becie to na pewno można ci już gratulować. Super prezent na święta, a kolejne już razem spędzicie. 🌻 Maju witaj i gratulacje. No niestety niektóre dziewczyny tak przechodzą ciąże. Ja miałam to szczęście że przeszłam bez dolegliwości całą no może przy końcówce puchła mi stópka jak nic nie robiłam :), i pobolewał krzyż jak odpoczywałam co najlepsze. :D (i 9 mc dlatego mógłby dla mnie nie istnieć, do 8 mogłabym chodzić cały czas taki był fajny) 🌻 Daisy super że bliźniaki też o nich marzyłam. Ale teraz to bym się chyba bała czy bym ogarnęła, z drugiej jakby było trzeba to czemu nie. W końcu kobieta ze wszystkim sobie da radę i wszystko wytrzyma i jak to mój tata po głębszym powiedział "że kobieta to taki twór nie do zaje...nia" w pozytywnym znaczeniu oczywiście. I super że c***ozwolili na przerwę w szpitalu tylko nie szalej :D 🌻 A u nas Alusia dzisiaj skończyła 10 m-cy raczkuje jak szalona od m-ca ma 2 zęby a reszty ni widu ni słychu, gada po swojemu jak najęta. Uparta jest że szok. I szkudzi zawsze z rozbrajającym uśmiechem na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha_001
Czesc nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale z okazji swiat Bozego Narodzenia zycze wam zdrowych, wesolych swiat, odpoczynku oraz samych radosnych chwil z bliskimi. Daisy oraz Drugasznso trzymam mocno za was kciuki. Daisy tobie abys spokijnie ta ciaze donosila do konca juz bez zadnych komplikacji:) Drugaszanso trzymam kciuki za wysoka bete :) Sory ze bez polskich znakow ale pisze z telefonu. Pozdrawiam Marta i Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia gratulacje :) xxxxxx Kochane przepraszam ze nie wyslalam Wam zyczen przed swietami :( ale w poniedzialek po poludniu wyszlam do domku i z tej radosci i cieszeniem sie synkiem zupelnie zapomnialam-WYBACZCIE. Ale wiecie ze zycze Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze na te mijajace swieta. Moje minely blyskawicznie /minely bo dzis od 12 juz jestem ponownie w szpitalu/ bylo cudownie, tylko teraz znowu strasznie tesknie :( Ale musze przetrwac dla dobra dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie juz imiona dla dzieci? :) zaczęliście juz kupować jakies rzeczy dla dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wpadłam pogratulować aktualnie "zaciążonym" i "nowym" mamuśkom :-) No i oczywiście SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! :-) XXX Daisy, bardzo mi przykro .... życzę Wam dużo siły !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ! Z okazji Nowego Roku, zycze Wam wszystkiego ci najlepsze,pociechy z dzieciaczkow, zaciazonym spokojnej ciazy i dla starajacych sie 2 kreseczek w roku 2014!,zyczy. Emi z rodzinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×