Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Witajcie :-) Dziewczynki Życzę wam wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku , niech bedzie lpszy niz poprzedni. Szczęscia,zdrówka dla was i waszych pociech , niech rosną zdrowiutko. Roksana i Stasiu. Drugaszanso , ten test napewno sie pomylil!! Ja pamietam ze robilam chyba w 11 dpt i wyszla 1 krecha. czekamy na ogromniasta betke ;-) Pozdrawiamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu kochana,eh,chyba sie nie pomylil... No i juz czuje , ze do bety bedzie @ Co zrobic,nie zawsze da sie nature oszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Drugaszansa :-) kiedy powtarzasz teścik, a betka ??? Nadal mocno Ci kibicuję i czekam na dobre wieści :-) Rybcia :-) dziękuję za pamięć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki byłam dzisiaj na usg maluch ma prawie 3 milimetry i bije powolutku serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia gratuluje malenstwa :) Kasiu,dzis jest 15 dpt. tescik negatywny. Bete powinnam miec planowo wczoraj , ale klinika ma przerwe swiateczna i mam dopiero w poniedzialek. Przedwczoraj mialam lekkie brunatne plamienia i bol miesiaczkowy ,myslalam,ze to juz @ ,ale nic nie ma.A powinnam dostac wczoraj. Z tym,ze biore Progesteron wiec pewnie to jest znowu sprawca przedluzenia cyklu. Niby jakas nadzieja jest,dopoki @ nie ma, ale ja wiem,ze gdyby zalapalo to sikaniec bylyby juz pozytywny. Z Davidem wyszedl pozytywnie juz 7dpt. Kasia , a jak u Ciebie? Ty tez mialas swoje malenstwa pozabierac??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso ja mysle ze w twiom przypadku test mogl jeszcze nic nie wykazac, bo jest za wczesnie, przeciez Twoje zarodeczki mialy po kilka komoreczek to musialy miec troche wiecej czasu zeby sie rozwinac. Wiec poki @ nie ma szansa jest caly czas :) Ja kciukow jeszcze nie puszczam xxxx A u mnie znowu pogorszenie :( szyjka krotsza i ze stresu wczoraj mialam skurcze...... xxxxx pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy!!kochana trzymaj się wyobrażam sobie Twój stres jeszcze troszkę dasz radę!!!trzymamy kciuki Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana , dziekuje nadziejko moja :) Ja za Was tez trzymam kciuki. W ktorym tc jestes dokladnie? Nie denerwuj sie,juz tyle wytrzymalas,,,bedzie dobrze. Mysle o Was zawsze )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso zaczęłam 27 tc, lekarze mówią żebym wytrzymała do 34 tc- czyli do końca lutego powinnam wyprzeć. xxxx Ewa :D xxxxx Moncia dbaj teraz o siebie i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) xxx Moncia :-) spokojnej ciąży :-) xxx Daisy :-) jeszcze raz dużo sił, trzymajcie się dzielnie i niech czas Ci szybko leci. Dostajesz sterydy? :-) xxx Drugaszansa :-) U mnie ze względu na mnogość negatywnych wydarzeń ostatnimi czasy, nie doszło do transferu. Decyzja o rodzeństwie musiała zejść na plan dalszy, nie wiem kiedy wrócę po maluszki. A wy macie jeszcze mrozaczki? :-) xxx Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso do końca jest nadzieja, jeszcze zobaczymy...nadal trzymam kciuki za Ciebie! zzzzz Daisy a który masz tydzień?Ile musisz wytrzymać?Już tyle dałaś radę to dasz dalej cały czas myślę o Tobie! zzzzz Kasiu jak miło Cię widzieć:) 3maj się kochane oby Ci się wszystko ułożyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugaszanso tak bardzo się przejęłam wpisem Daisy że zapomniałam napisać do Ciebie a zajarzyłam jak wyłączyłam kompa :P skoro miałaś plamienia to trzeba być dobrej myśli bardzo trzymamy kciuki i życzymy wysokiej betki!!! zzzzzzz Daisy ja też się zastanawiałam który to masz tc jestecie jakoś przed nami to do 30tc chyba masz już bliziutko?cały czas kciuki zaciśnięte. zzzzzzzz Kasiu miło Cię słyszeć :) przykro nam...oby ten Nowy Rok był dla was radosny,pozdrawiamy buziaki dla Bartusia zzzzz Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy ale gapa ze mnie :P właśnie doczytałam że masz 27tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu sterydow jeszcze mi nie dali ale zamierzaja. W tym szpitalu daja je zazwyczaj /jesli sie uda/ to po 27 tc-czyli juz niedlugo :) Mam nadzieje ze u Ciebie juz wszystko dobrze. xxxxx Gosiulak powinnam wylezec do 34 tc- czyli jeszcze okolo 7 tygodni.....A Ty na kiedy masz termin ? xxxxx pozdrawiam pozostale mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to trzymam kciuki!!!!A powiedz co lekarze mówią co z córeczką?My ogólnie mamy termin na 24marca ale rodzimy jakoś przed 15 chyba bo mamy cc.Teraz kończę 29tydz w pon zaczynamy 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) moncia cudowne uczucie zobaczyc i usłyszec serduszko prawda?? :-) Fajnie ze prawidlowo wszystko sie rozwija :-) Dziewczyny dojechalyscie na naszą Stacyjkę Cudów :-) Pocią pierwsz klasa prawda? he he ;-) Pozdrawiamy was serdecznie :-) Kasiu , fajnie ze wrócilas ;-) Buziaki :-) Daisy , pozdrawiam cie szczegolnie :-) drugaszanso , miejmy jeszcze nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki. Narazie nic sie nie dzieje. Kasiu zycze Ci aby nowy rok byla dla Was szczesliwszy i wszystko wrocilo do normy. Mrozaczkow juz nie mamy,to byly ostanie 3. Niewiem czy zdecyduje sie na kolejne ivf. Zobaczymy co lekarz powie. Xx Daisy damy rade;) Stycznia jeszcze kawalek,ale luty krotki,zleci szybko,choc wiem jak w szpitalnym lozu czas leci..... Odpoczywaj i nie zamartwiaj sie. Calusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Drugaszanso przykro mi, ze sie nie udalo. Ale to chyba nie boli az tak bardzo jak ma się dziecko:) Przynajmniej mnie tak juz nie bolało. I widziałam ze tez wzielas trójeczke i niestety bez rezultatu. A moze jednak mimo negatywnego rezultat jest skoro okresu nie ma? Dzięki za wywołanie:) zzzz Daisy długo myslalam co Ci napisac i szczerze po prostu napisze, ze jestem przerazona tym co Cie spotkało. Tyle problemów na raz to bardzo smutne, nie wiem jak sobie dajesz rade. chyba cczlowiek zbiera sily i tyle jak musisz, bardzo Cię podziwiam za silę i zycze jej wiecej i wiecej. Mam nadzieje ze Zosia urodzi się bez albo z najlagodniejsza forma Edwardsa jaka jest mozliwa. zzzzz Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!! U nas ok. Dominis jest cudowny, w przyszym mcu skonczy 2 lata. mowi po polsku i angielsku. Nie jakos mowi zdaniami ale mozna się dogadac szczegolnie jak się go umiejetnie wypytuje. Jest naszym calym swiatem. Idealny. wiecznie usmiechniety i rozesmiany, madry, mily, spokojny z duzym poczuciem humoru. Cudownie jest byc mama, moge o nim mowic*****sac caly dzien. Ja pracuje a Dominik dni spedza z niania. tam spotyka się z innymi dzieciakami i duzo od nich uczy. Do niani biegnie uradowany i nawet nie czuje potrzeby się ze mna zegnac jak u niej zostaje wiec ja spokojnie bez myslenia moge pracowac, wiem ze jest tam szczesliwy. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion milo Cie widziec:) Bylam dzis na becie,czekam na telefon,zobaczymy. No i masz racje,mam swoje sloneczko i nie bedzie bolalo niepowodzenie tak bardzo,szkoda bedzie no ale nie bede rozpaczac. A czy Wy bedziecie starac sie o rodzenstwo dla Dominika? Wow juz dwujezycznie taki maluch rozumie:) mowicie do niego w dwoch jezykach czy jak go uczysz? Calusy dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Drugaszanso dzis Trzech Kroli! Mam nadzieje ze choc jeden dotrze. Kciukow nie puszczam. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky kochana dziekuje za pamiec. I Wam wszystkie za wsparcie. Niestety... 4.02 mam termin na rozmowe z doktorkiem,pomyslimy co robicie dalej i czy wogole. No i tak samo jak przez te wszystkie lata w dniu testu przychodzi @ . Winko otworze chyba jak synusia uspie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso przykro mi...ale jest Synuś spojrzysz na niego i buzia sama się uśmiechnie, dobrze ze jest i masz go przy sobie!A winko też sobie otwórz a jutro jest nowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Przykro mi kochana, naprawde z calego serducha przytulam cie... Przytul synusia, ucaluj i pomysl ze na razie masz swoje male wielkie szczescie :) A na braciszka lub siostrzyczke bedzie musial troszke poczekac. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Dawno mnie nie było, na początek wszystkiego najlepszego w tym nowym roku:) Żeby był pełen dobrych wiadomości, fantastycznych narodzin i poprostu... szczęśliwy. Kasiu- fantastycznie, że się odezwałaś. Jak Bartuś? Już duży chłopak z niego:) xxx Sabiba- a co u Was kobiety? Cisza, spokój? Jakieś plany rodzicielskie? xxx Mama urwisa- ty się moja droga tak długo nie odzywasz, to aż dziwne? Zapomniałąś o forum? Jak dzieciaki? xxx Drugaszanso- szkoda, że się nie udało, chociaż podziwiałąm za zabranie całej 3. Ale chyba presja jak się ma dziecko jest o wiele mniejsza, przynajmniej ja tak czuję... Oj wypij winka również za nasze zdrówko;). Pozdrawiam... i może nastąpi naturalny cud? Przykładów na forum mnóstwo... xxx Daisy- kochana dzielna jesteś niesamowicie, trzymam za was kciuki, żeby udało się do tego marca wytrzymać... a może jeszcze dłużej. xxx Kushion- dwa lata... czas szybko leci. Niby u swojego dziecka to się dziwi, ale jak popatrzę na wiek innych dzieciątek na forum bywam zaskoczona, że to już .... tyle czasu są z nami:) Pozdrawiam xxx Olafasola- bywasz, czytasz? Napisz co u Was słuchać? Jak Filip? xxx A u nas hmm, spokojnie;) Ja już zaczynam 29 tydzień, zatem za połową ciąży. Nie powiem, że jest lekko- bo ta stanowczo bardziej dała mi popalić niż poprzednia. Z ciekawości zapytam- czy któraś z was miała problemy z wysokim tętnem? Ja mam od kilku tygodni bardzow wysokie i generalnie nie wiem na ile powinnam się tym stresować. A że stresować się lubię to pytam:) Już wiemy, że będzie druga baba, no niestety dla męża który liczył na syna... ale ja póki co planów rodzicielskich więcej nie mam to muszą mu wystarczyć babeczki:) Ale przynajmniej koszta ciuchów, zabawek i wielu innych rzeczy odpadają przy drugim dziecku, lub też się zmniejszają... co tylko cieszy. Wiem,że ze względu na wskazania po pierwszym porodzie teraz będzie ustalona data cc- ale strsuje mnie to okropnie. Niby się zapomina jak było, ale strach pozostaje... eh. Lena ma już 2,5 roku. Jest mega wesoła i rozgadana, szczególnie to drugie wszyscy komentują bo nadaje za 3. Chodzi od 3 miesięcy do przedszkola, co kaurat w jej przypadku okazało się świetnym pomysłem bo niesamowicie się rozwinęła słownie w tym czasie a i zna wiele wierszyków, piosenek... zatem mama spokojna i ma czas by wypocząć;) Nic kobietki pozdrawiam Was wszystkie, jeszcze raz życząc najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Dawno mnie nie było, na początek wszystkiego najlepszego w tym nowym roku:) Żeby był pełen dobrych wiadomości, fantastycznych narodzin i poprostu... szczęśliwy. Kasiu- fantastycznie, że się odezwałaś. Jak Bartuś? Już duży chłopak z niego:) xxx Sabiba- a co u Was kobiety? Cisza, spokój? Jakieś plany rodzicielskie? xxx Mama urwisa- ty się moja droga tak długo nie odzywasz, to aż dziwne? Zapomniałąś o forum? Jak dzieciaki? xxx Drugaszanso- szkoda, że się nie udało, chociaż podziwiałąm za zabranie całej 3. Ale chyba presja jak się ma dziecko jest o wiele mniejsza, przynajmniej ja tak czuję... Oj wypij winka również za nasze zdrówko;). Pozdrawiam... i może nastąpi naturalny cud? Przykładów na forum mnóstwo... xxx Daisy- kochana dzielna jesteś niesamowicie, trzymam za was kciuki, żeby udało się do tego marca wytrzymać... a może jeszcze dłużej. xxx Kushion- dwa lata... czas szybko leci. Niby u swojego dziecka to się dziwi, ale jak popatrzę na wiek innych dzieciątek na forum bywam zaskoczona, że to już .... tyle czasu są z nami:) Pozdrawiam xxx Olafasola- bywasz, czytasz? Napisz co u Was słuchać? Jak Filip? xxx A u nas hmm, spokojnie;) Ja już zaczynam 29 tydzień, zatem za połową ciąży. Nie powiem, że jest lekko- bo ta stanowczo bardziej dała mi popalić niż poprzednia. Z ciekawości zapytam- czy któraś z was miała problemy z wysokim tętnem? Ja mam od kilku tygodni bardzow wysokie i generalnie nie wiem na ile powinnam się tym stresować. A że stresować się lubię to pytam:) Już wiemy, że będzie druga baba, no niestety dla męża który liczył na syna... ale ja póki co planów rodzicielskich więcej nie mam to muszą mu wystarczyć babeczki:) Ale przynajmniej koszta ciuchów, zabawek i wielu innych rzeczy odpadają przy drugim dziecku, lub też się zmniejszają... co tylko cieszy. Wiem,że ze względu na wskazania po pierwszym porodzie teraz będzie ustalona data cc- ale strsuje mnie to okropnie. Niby się zapomina jak było, ale strach pozostaje... eh. Lena ma już 2,5 roku. Jest mega wesoła i rozgadana, szczególnie to drugie wszyscy komentują bo nadaje za 3. Chodzi od 3 miesięcy do przedszkola, co kaurat w jej przypadku okazało się świetnym pomysłem bo niesamowicie się rozwinęła słownie w tym czasie a i zna wiele wierszyków, piosenek... zatem mama spokojna i ma czas by wypocząć;) Nic kobietki pozdrawiam Was wszystkie, jeszcze raz życząc najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga szanso bardzo mi przykro ,szkoda ,że się nie udało .Daisy trzymam, kciuki za was ,dzielna z Ciebie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×