Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość madikaaa
Ja również chodzę do dr Krysty :) prowadziła moją ciążę z nadciśnieniem ciążowym. Byłam i jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Przy samym porodzie nie była obecna ponieważ nie miała dyżuru w tym dniu i z tego co tłumaczyła, oni nie mogą przekroczyć jakiejś normy czasowej na dyżurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc niestety z wzg.na problemy z siatkówką oka.kilku znajomym prowadziła ciążę ale też miały cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, doktor krysta zakupila nowy sprzet :) a jakbys rodzila to raczej nie przyjedzie bo co sie stanie jak zaczniesz rodzic w tym czasie co ona przyjmuje pacjentow w gabinecie??? nie zostawi ich i nie pojedzie do porodu... ale wierz mi bylam w szpitalu dlugo i opieka lekarska super, przynajmniej jak dla mnie.. bardzo sympatyczni ( nawet ordynator )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jezeli chodzi o porod polozne jak cie przyjmuja biora od razu podklady itp rzeczy bo czytalam ze wlasnie recznik dl amalucha trzba itp.. jak wogole wyglada przyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki, mam pytanie, czy przed porodem jest wymóg, aby rodząca była wygolona?wiem, że różnie z tym bywa w różnych placówkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie rzeczy czyli podkłady, ręczniki i inne będziesz miała ze sobą na sali, na której będziesz leżeć. Przed pójściem na porodówkę położna powie Ci co ze sobą zabrać. Będą to na pewno podkłady na łóżko (przydadzą się w trakcie i zaraz po porodzie), podkłady dla Ciebie, ręcznik, woda do picia, żel pod prysznic i klapki. Tyle chyba jeśli chodzi o poród naturalny, nie wiem jak to jest przy cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze dziecko ur na wyspiańskiego, w sierpniu urodziłam drugie, również chciałam w tym szpitalu, nie przyjęli mnie bo jak twierdzili nie było miejsca mimo, iż ciążę prowadził lekarz pracujący w tym szpitalu, położna na którą trafiłam na nocnej zmianie bardzooo nie miła- jakby za karę tam siedziała- urodziłam w wojewódzkim z prze miłą położną, szybko i sprawnie po 3h od przyjazdu synek był na świecie to co w wojewódzkim wg mnie jest super to tzw kangurowanie czyli kontakt matki z dzieckiem, skóra do skóry zaraz po porodzie przez 2h !!! bez mierzenia, ważenia itd. zapach świeżo narodzonego dzieciątka na zawsze pozostanie w mojej pamięci- bezcenne przeżycie- na wyspiańskiego tego nie ma, a mając porównanie jest to poprostu coś cudownego, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idziesz do porodu dajesz od razu podklady i podpaski poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak do naturalnego porodu ale ja do cesarki musialam byc calkowicie ogolona ale pewnie do naturalnego jest podobnie co do przyjecia to idziesz i zglaszasz ze do porodu, oni wypelniaja papierki a tobie robia ktg i pozniej juz porodowka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cesarce musisz miec tylko podklady i podpaski bo musisz ciagle lezec i masz cewnik, dopiero po kilku dobrych godzinach wstajesz i idziesz sie umyc jak masz sily, powinna c***omoc polozna chyba ze maz bedzie przy tobie to on pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr Krysta to taka młoda blondynka? bo nie kojarze po nazwisku tej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, młoda z kasztanowymi włosami w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do Lsatowicza, .... jeszcze tylko 4 mce i poród....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szpitalu jest kilka mlodych lekarek z blond wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam przyjemnosc byc badana przez jedna blond lekarke miala 2czlonowe nazwisko nie pamietam...ale to bylo moje najgorsze badanie gin... zero jakiejkolwiek delikatnosci i wogole podejscie do pacjentki.. mam nadzieje ze jak zaczne rodzic nie natrafie na ta babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sn porodu trzeba byc tez ogoloną?? i mam pytanie zaraz po porodzie dziecko daja do kocyka?czy moze w recznik i flanelowa pieluszke? no i jak z ubrankami trzeba zabrac ze soba? bo ponoc marnie tam z ubieraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubranka daja, chyba ze chcesz miec swoje ale musisz pilnowac bo moga nie wrocic.. najgorsze jest podejscie poloznych od noworodkow i lekarek -zmuszanie do karmienia piersia mimo ze nie zawsze masz od razu pokarm.. koszmar jakis.. a do porodu lepiej sie ogol bo roznie z nimi jest :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam cesarke i bylam w miare ogolona to im nie pasowało i ogolili mnie calkiem na zapalke-po prostu wszystko ... wiec lepiej w domu na spokojnie sie ogol niz mialaby cie obca baba golic !! :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madikaaa
do naturalnego porodu też trzeba się ogolić bo nigdy nie wiadomo jak pójdzie i czy nie skończy się cesarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, w jakim rozmiarze wziąć ubranka dla dziecka? jakie macie doświadczenie? czy 62 będzie w miarę ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh na zapalke...raz mialam taka "fryzure" i same nieprzyjemne rzeczy pozniej podraznienia itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madikaaa
Ja miałam kupione tylko 62 - okazały się za duże a urodziłam synka w terminie 3500. Mąż musiał zaraz po wyjściu z szpitala na szybko kupować zapas ubranek 56, więc polecam kupić parę sztuk z tego rozmiaru. Nosił je przez około 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madikaaa
a co do depilacji to nigdy maszynką...bo same podrażnienia się narobią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, lepiej miec kilka sztuk rozmiaru 56 bo u mnie 62 bylo za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mówiła położna z wyspiańskiego w szkole rodzenia (przyszpitalnej) to po porodzie albo możesz kangurować malucha przez 2 godziny tzn nie ubierają dziecka, nie waża i nie mierzą tylko leży sobie z tobą, kontakt skóra do skóry. Jeżeli nie masz ochoty lub siły to normalnie biorą dziecko, myją, ważą mierzą i ubierają, i ląduje w łóżeczku z tobą i tatą na salce poporodowej. Co do ubranek to położne radzą nie brać swoich, chyba że bardzo chcesz. Musisz mieć tylko ubranka na wyjście ze szpitala i najlepiej zabrać kilka rodzajów i w rozmiarze 56 i w rozmiarze 62. Położna sama sobie już generalnie ubiera dzidziusia na wyjscie w zależnosci od temp na zewnątrz etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madika to co polecasz jakis krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny te ktore sa na swiezo po porodzie,oodajcie prosze co ze soba zabrac do porodu,co wymagaja.....bo szukam na stronie internetowej szpitala i nie ma informacji zadnej,wojewodzki takowa ma a wyspianski juz nie....wiec bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szpitalu jest lista na ktorej pisze: koszule nocne przybory kosmetyczne podklady i podpaski klapki recznik dla dziecka : recznik krem np linomag alantan pieluchy chusteczki nawilzajace pielucha tetrowa i flanelowa kocyk i ubrania do wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lista uboga:P ale ja zabieram jeszcze smoka butelke mala na wszelki wypadek ciuszki dla dziecka dla siebie to wiadomo dobrze tez jak jedna tu pisala recznik papierowy do osuszenia rany zamiast recznika talerz sztucce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×