Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

cześć Deadman , mam dzisiaj fatalny nastrój :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Breja 🌼 To witaj w klubie ja tak samo niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I szczerze mowiac mam ochote teraz wyjsc na rower i jechać byle gdzie na cala noc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet który nigdy nie będzie moim facetem :O u Ciebie czemu źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zakochany nieszczesliwie i kumpel na dodatek mnie wkurzyl niesamowicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslalem że sie wyrwe z tego wszystkiego ale znowu wrocilo a wlasciwie Jej osoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie tak jak u mnie :O życie momentami jest beznadziejne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzel se w pysk , to możesz zrobić . u mnie i tak to nie działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest okropne uczucie a najgorsze ze nic z tym nie zrobie, serca nie oszukam a mysli nie wyrzuce :o Chyba tylko sznur na szyje i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bym musial siebie skatowac do nieprzytomnosci :o Nie umiem poprostu nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co teraz juz wiem jak bardzo tesknie za dziecinstwem, przynajmniej nie musialem sie tak martwic i dostawac tak mocno od zycia w pysk :( Tylko dlaczego znowu to samo nie wiem moze powinienem asceta zostac albo do klasztoru pojsc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak wyjechałem z tym sznurem ale juz czasami mam dosyc ludzi, życia, codziennosci i tej codziennej monotonni :( Nawet gdybym sie zesrał to nic z tym nie zrobie :( Niby facet powienien byc twardy ale jestem tez czlowiekiem i tez chcialbym zaznac tej bliskosci drugiej osoby, potrzebuje tego bardzo ale chyba sie nie nadaje do tego :o I przepraszam ze tak nawijam o sobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje wierzyć że będzie lepiej . chyba se pójdę na spacer , daleko przed siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam kumpli, znajomych, przyjaciol, rodzicow i siostre ale to nie jest to samo :o Na dodatek siostra od niedawna nie mieszka juz ze mna i jest strasznie nudno i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym porostu tkwi problem, moze we mnie, moze nie jestem przystojny, super facetem z bryka, przebojowy. Ale ciesze sie ze jestem soba tylko ze to chyba w dzisiejszych czasach za malo:( A co innego mi pozostalo tylko wierzyc, gdyby nie to i moi przyjaciele to bym chyba juz dawno to skonczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbbcccdddabc
Deadman nie smutaj 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej , znajdziesz sobie kogoś kto Ciebie pokocha 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbbcccdddabc Witaj 🌼 Dziekuje :) Ehh nie chce ale niestety życie mnie to tego zmusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie byl bym tego taki pewien, bardzo bym chcial ale...no coz najwyzej zostane sam jak ten palec i bede zyl dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dosyć zamnknieta osoba, nie lubie o sobie opowiadac bo wychodze z zalozenia ze nie ma oczym, nie mam super fryzury stylu moze dlatego mnie zadna osoba nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostaniesz sam.. idę na spacer bo zwariuje zaraz tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego czesto tez jezdze na rowerze, bo czuje sie taki wolny i chociaz na chwile moge o wszystkim zapomniec i pomyslec o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przpraszam Ciebie bardzo Breja że jeszcze Ciebie dołuje moimi wpisami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz pogadać to napisz mi na maila , bo nie lubie tak o swoich problemach na forum . xagg@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman, nie smuć się, wiem że to banalne co napiszę, ale jesteś jeszcze bardzo młody i na pewno znajdziesz miłość, a może to ona znajdzie Ciebie. W sumie to zazdroszczę Ci troszkę, nie tego że jesteś nieszczęśliwie zakochany, ale tego że umiesz się w kimś zakochać, bo ja nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×