Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

ta pasta jest super, a co do szczypiorku to chyba mozna go miec z cebulki wlozonej do wody jak myslicie? bo te ze sklepu to bez smaku i zapachu zima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie robiłam specjalnego, narazie wszystko na szybko, ale jutro sobota i będę miała więcej czasu, więc coś zrobię bardziej czasochłonnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... muszę się Wam wyżalić :( poszłam po śniadanie i kupiłam sobie parówki sojowe. Myślę sobie - dobra alternatywa dla zwykłych parówek. Soja zdrowa, tylko 13% tłuszczu, do tego tańsze niż jedynki bo trzy zł z groszami.... No i co się okazuje? Przeglądam paragon a tam parówki za 7,99zł :(:(:( do tego jeszcze tak obrzydliwe, że nie da się przełknąć 😭 a taką miałam ochotę na parówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze co?? ze na półce inna cena a na paragonie inna?? no co za dziady!! ja bym sie kłóciła;) ale jak juz otwarte to nie ma z czym;) ja ise zastanawiałam nad kotletami sojowymi, bo te akurat w miare dobre są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn paragon mam, więc pójdę jeszcze raz sprawdzić tą cenę na półce i najwyżej będę się z nimi kłócić :) Nie bardzo mogłam się wrócić od razu, bo w pracy jestem, ale zaraz o 15 idę tam i robię burze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys kupilam tak samo ale kotlety sojowe paskudztwo.... tak to jest niby zdrowe ale nie do zjedzenia... ja wlasnie zrobilam salatke z tunczyka z odrobinka cebulki i jajeczkiem pychotka zrob napewno nie bd glodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak czytam i czytam i dostrzegłam ze chyba wszystkie mamy dzieciątka:) ja wlasnie sie rozstałam z moją córcią na całe 10 dni, chyba umrę bez niej. mam dziewczyny problem. bylam wczoraj u dentysty, wstawiał mi czesc brakujacego zeba i pal licho ze boli ale jesc nie moge, to jakas katastrofa, co ja mam zrobic, zjadłam tylko jogurt naturalny i nie wiem co mam zrobic dalej bo i to mi ciezko przez uzebienie przeszlo a dzisiaj mam dzien z warzywkami i nie wiem co mam na to poradzic. normalnie nie moge szczeki zamknac bo tak boli bo mam tam jakas srube czy cos takiego:(( ratunku, ja musze cos zjesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos dzieci, to ja ich nie mam :P hmm... nie wiem co Ci poradzić... musisz coś zjeść, bo na diecie nie powinno dopuszczać się do poczucia głodu. Może w takim razie ugotuj zupę z mieszanki warzywnej i zmiksuj? :) nie będziesz musiała gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie problem:( moze zmiksuj sobie to co powinnaś zjeść?? kurcze sama nie wiem. a lekarz nic nie mówił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentystka tylko mowila ze przez tydzien uwazac, nie jesc nic twardego i przerzuwać inną stroną. ale mnie to strasznie boli, wzielam ketonal na noc, rano tez wzielam. poprosze swojego jak wstanie z nocki zeby mi cos przygotowal najlepiej jakas papke i przyniosl do pracy. najgorsze jest to ze nawet mowic nie umiem, a jak sciskam zeby to juz wogole masakra. boje sie ze tym niejedzeniem wszystko zaprzepaszcze. a naprawde juz duzo osiagnelam od 1 stycznia. oj boje sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzieci to moja mała przebiła Was wszystkich, ważyła 2265 i mierzyła 51cm, ale wszystko było ok- na szczęście:) Campini 4800 to dopiero kolosik przy mojej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos dzieci to najwazniejsze zeby teraz duuuze rosly i byly zdrowe. :) przynajmniej one moga duzo wcinac i za mamusie i za tatusia:) zrobilam ten test i wyszlo mi ze na 1 fazie musze byc 2 dni tylko a na 2 az 80:( a wam jak wyszłó?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam i mi nie wyszedł :( Ale mną się nie sugeruj, ja nigdy dobrego sernika nie upiekłam ;) Aha... no i pamiętaj, że do pieczenia nie wolno używać aspartamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzik który nadaje się do pieczenia to SUSSINA GOLD. Polecają go dziewczyny z innego forum. Jest w słoiku, w proszku. Można go kupić w kauflandzie, almie i podobno w aptekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk33
haaallloooo!!!! jest tu kto? jak tam po dzisiejszym dniu? chwalić się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk44g
gdzie mi te trójki wskoczyły to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
No ja dzisiaj już 64, 7 ; ) tak że jest dobrze. codziennie mi leci o 0,1 .. a wam jak ?; > dzisiaj zjadłam pysznego kurczaka z grila , pycha . i na kolacje udka dwa bez skóry .. i jeden placek z otręb z jogurtem naturalnym . Pycha .. nie wiem czemu ale ciągle chce mi się pić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VucanEnergy
Hejka, widze, ze na tym forum same mocne dziewczyny, zadna jeszcze sie nie zlamala.No i dobrze tak trzymac! U mnie dzis 6 dzien mija, na wadze 1,3 kg mniej, nie zaduzo, ale musze przetrwac dluzszy czas by sie upewnic czy ta dieta jest dla mnie czy nie. Glodna na niej nie jestem(moze za duzo jem), ale jesli nie bedzie efektow nie ma co, trzeba bedzie pomyslec o jakiejs innej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszczykowa to możemy podać sobie ręce :) u mnie dzisiaj tak jak u Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na obiad dojadłam wczorajsze żeberko i zrobiłam na grillu schaby :) mmmm pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VulcanEnergy Ty się nie przejmuj, bo każdy organizm ma inny tryb spalania tłuszczu :) ja też jestem na diecie od 4.01 bodajże i schudłam tyle co Ty :) Tyle że ja z dukanki przeskoczyłam na zdrowe odżywianie. Mam nadzieję, że nie eliminuje mnie to z Waszego grona??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tluszczykowa__
Pewnie , że nie ; ) ja się zastanawiam nad jakimś ruchem ,ale ostatnio mam problemy z kręgosłupem i przydałby śię basen . A jedyny najbliżej to jakaś godzina drogi .. Masakra ! < podaje rękę > gratulacje ; )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×