Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość asdfghjkl;lkjhgfd
a Ty w Berlinie , jakiej dzielnicy?Jesli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam :D to prawda blueoczka,ze moje wypowiedzi sa nienajkrotsze...ale staram sie zawsze jak najbardziej wam wszystko zobrazowac ( wiem,nadgorliwosc gorsza od faszyzmu :P )...ale jak tak mi sie juz reka rozhusta to leceeeee :D anja jak masz sile czekac,to czekaj po prostu...moze jak raz cos sie pozmienia.Ja nie przekreslilam R....szkoda mi tylko, bo jestes bardzo ladna dziewczyna ( oj, nie czesto mowie kobietom ze sa ladne :P ), masz super prace...nie szkoda ci czasu zycia marnowac na czekanie?to nie zawsze jest wyjscie. Wiesz ze ja to bym baaardzo konkretnie porozmawiala z R, albo gosciu sie okreslisz ( tzn. w potocznym rozumieniu : masz jaja ;) albo ja biore sprawy w swoje lapki i szukam ojca dla mojego przyszlego dziecka. Nawinie sie jakas lafirynda i zostaniesz z przyslowiowa reka w nocniku. Bylam u mamusi na urodzinach, przebiegly nawet spokojnie, ale ciesze sie ze jestem juz u siebie w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja mysle ze mozesz dac mu szanse , moze sie uda a jak nie to przynajmniej bedziesz wiedziala ze probowalas wszystkiego u mnie nic nowego, urzadzilam sie juz tez, chociaz na tylko pokoj wynajmuje... fajnie by bylo miec swoje mieszkanie ale to narazie nierealne wczoraj bylam ostatni dzien w starej pracy, dzis ide do nowej na 14 och ile usciskow i czekoladek wczoraj zebralam ;-) bardzo mily dzien mialam, spedzilam tam prawie 6 lat az sie lza w oku kreci na mysl ze to juz koniec, ale wiem ze dobry krok robie , wkrotce bede trenerka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja mysle ze mozesz dac mu szanse , moze sie uda a jak nie to przynajmniej bedziesz wiedziala ze probowalas wszystkiego u mnie nic nowego, urzadzilam sie juz tez, chociaz na tylko pokoj wynajmuje... fajnie by bylo miec swoje mieszkanie ale to narazie nierealne wczoraj bylam ostatni dzien w starej pracy, dzis ide do nowej na 14 och ile usciskow i czekoladek wczoraj zebralam ;-) bardzo mily dzien mialam, spedzilam tam prawie 6 lat az sie lza w oku kreci na mysl ze to juz koniec, ale wiem ze dobry krok robie , wkrotce bede trenerka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ;) a ona ona To powodzenia w nowej pracy ;) Drach myslalam ze sie obrazisz na moj DLUGI komentarz o Twoich KROTKICH wypowiedziach :D ale jednak zarcik moj sie udal i wiesz o co chodzi ;) Mnie tez czasem poniesie w pisaniu ale wazne ze wy sie jakos doczytujecie :) inni nie wazni ;) Anja ja tez twierdze ze ostatnia szansa musi byc...:) trzeba sie przekonac ja bym nie chcia,la potem zalowac ;) buziaki :) p.s. a ja sie biore za siebie chodzi o moje zdrowie czas najwyzszy zalatwiam lekarzy roznych specjalnosci... mam nadzieje ze uda mi sie wszystko pozałatwiac i bedzie dobrze:) efa ???? co taka cisza ?:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka ja sie znam na zartach :D nigdy nie przyszloby mi nawet do glowy obrazac sie ...no chyba zeby ktos mi naublizal bezpodstawnie...to ide na noze :P a ona ona a ta nowa praca to w charakterze kogo jesli wolno zapytac? mowisz ze na lotnisku nie bylo tak fajnie? mnie chyba by sie podobalo, duzo kontaktow z ludzmi,rozne jezyki, fajnie...no chyba ze hu...malo placili :P efa ta cisza musi byc zwiazana z facetem...nie wiem tylko czy na plus czy na minus ?schoen gruess nach Kolberg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca na lotnisku bardzo mi sie podobala pracowalam na odprawach pasazerow. Ogolnie spoko kasa nie zla ale duzo godzin i juz bylam tym zmeczona pozatym zmiany w systemie 6 on 3 off. to mozna przezyc ale linie arabskie mam dosc, nosza sie jak niewiem, linie 5 gwiazdkowe trzeba bylo im niemal do dupy wchodzic ;-) teraz pracuje w business klasie lounge, takie miejsce przed odlotem dla pasazerow ktorzy leca w business klasie albo maja specjalne karty wstepu, ogolnie samoosbluga maja drinki kawki snacki pierdoly, bede zajmowac sie troche przyjmowaniem ich, troche papierkowej roboty i troche przynies wynies ale bez zadnych kelnerowan uslugiwania itd zadnego wchodzenia do tylka ;-) potrzebuje mniej godzin a tam bede miala tylko 22 tygodniowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajna praca :D wiesz, araby maja rope to sie panosza :P ja mam ich bardzo czesto w pracy, np. z dubaju.Kiedys wystawiam papiery u mnie w biurze ( bylo ich 3 ),patrze ze jeden jednego zaslania, pytam sie co ten jego kolega robi? a ten ze kolega musi sie pomodlic, zdja buty , polozyl sobie taki chodniczek z cepelii :P i do naroznika sciany zaczal sie modlic.No poj...ni :D Ja to mam zawsze z nimi wesolo, z jednym z Egiptu to tak sie zcielam o religie ze szef wylecial i pytal czy mi pomoc :D turasow mam duzo znajomych, ale z arabem nie potrafie sie dogadac,inny wymiar :P o.k, pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) drach masz wesolo ;) pracuj grzecznie :) a on aona to lajcik:P ale teraz trenerka wazniejsza :P a ja chora rozlozylo mnie dzis mam dzien wolny wiec jakos daje rade ale M zaraz pzryjezda wiec mna sie zaopiekuje;) wiec chyba nici z wielkich zakupow :((( ech:( buzikai efa odezwij sie ?:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D dzisiaj mamy swieto w Niemczech i nie pracujemy...zobaczcie jak to popieprzone,jak jestem w pracy to chce odpoczac,jak mam wolne to juz o 7ej gotowalam obiad i ciasto juz sie dopieka w piekarniku :D ja wstaje do pracy bez budzika i kiedy mam wolne nie potrafie sie przestawic...od nastepnego poniedzialku mam tydzien urlopu !!!!!!!!!!!!!! a w ta sobote robimy u anji w ogrudku party OKTOBERFEST....oj bedzie sie dzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach:) widze ze szykuja sie mile dni :)pazdziernika :)) a ja chora dzis gorzej niz wczoraj i pociagalam dzis caly dzien w maseczce ;P buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie ucze. Na poczatkuj troche mnie wszystko przeroslo, ale powoli, powoli daje rade. Zobaczymy co bedzie po egzaminach, pierwszy za tydzien. Strasznie duzo nowego slownictwa, prawa po polsku tez trudno mi sie uczyc, wiec obojetne czy to polski czy angielski. Jestem zaskoczona poziomem, jest wysoki, wyzszy niz w Polsce. Np ucze sie rozniczkowania, ja w Polsce sie nie uczylam wcale, znajomi mowia ze uczyli sie w szkole sredniej technicznej i na studiach a tutaj na egzaminie w gimnazjum juz zaliczaja roznicowanie. Ja mam kolezanke Egipcjanke, ogolnie bardzo ja lubie, bylysmy razem w collegu a teraz jestesmy na studiach.Jej maz bardzo dobrze zarabia. Dzisiaj poczulam od niej ladny zapach perfum, pytam jakie ma ale ona ma z Egiptu na zamowienie. Oni sa muzulmanami, bo nie jedza wieprzowiny, za to prosilam ja o przepis na baranine, bo ja nie umiem robic i nie jem a u nich to popularne mieso, wiec wiedza jak zrobic zeby nie smierdzialo. Ja na tematy religijne nie dyskutuje, bo pewnie bym sie bila jak Drach. Jestem zmeczona, prawie caly dzien mnie nie ma chodze do szkoly po to by mi dolozyli wiecej zadan i pracy.Marze o wakacjach a to dopiero 3 ci tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie o tobie myslalam dammar :D jak tam sobie radzisz :) pewnie ze ciezko, ale pozniej bedzie juz z gorki :) no mnie wlasnie ,, jagniecica " smierdzi, niemcy uwielbiaja kebaby, a ja chora jestem jak widze albo czuje kebaba, no chyba ze kurczakowego :P moze dlatego ja nie moge sie z muzulmanami dogadac bo jem tylko ,, swinine " :D u nas w domku caly dzien luzik, odpoczywamy...ale jeszcze tylko 2 dni i urlopik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dammar dawno Cie nie bylo ;-) hehe cos wiem o nauce w tym momencie bo robie kurs na instruktora i anatomia z fizjologia pieknie mnie od siebie odpychaja, robie wszystko tylko nie nauka :D wole praktyke niz nauke o miesniach itd ech :] a nauczyciel pogania bedzie dobrze ale bedziemy z siebie dumne jak to wszytsko pozdajemy :D Drach a ja znow lubie kebaba z baraniny bardziej niz kurczakowego :P Blueoczka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
O jesssu Blueoczka Ty mnie zarazilas ;-) jestem tak chora że nie pytajcie cały tydzień na antybiotykach a nic nie pomagają jutro idę do lekarza :O Drach to bardzo miłe co napisalasDZIĘKUJE ;-)u mnie komplementy liczą się tylko kiedy mówią je kobiety. .... Mężczyźni mówią je tylko dla swoich korzyści i nie są szczere :-P Powiem Ci że bardzo mi szkoda czasu na czekanie i jeżeli znajdę odpowiednia osobę to zmienię moje życie radykalnie. .jak na razie kandydatów brak ;-) gdybym mieszkała w de to byłby moment i miałabym kogoś następnego tam przedział wiekowy jest o wiele starszy i jest w czym wybierać ;-) Dammar fajnie że coś nam skrobnelas :-) kto jak kto ale Ty sobie poradzisz! Ja zaczynam naukę angielskiego od poniedziałku :-P Blueoczka życzę zdrowia :-) Pozdrowienia i dobrej nocy! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Świnia baranina okrutnie mi smierdza nie przelkne. .dosłownie... :-P kurczak lub wół TYLKO! !! :-P Ogólnie dla mnie mięso może nieistniec przeżyje na warzywach owocach i zupie kapuscianej :-P :-D Drach Oktoberfest. .......super zazdroszczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zyje :P Ledwo:/ wcale nie jest lepiej... Nic ide do wyrka sie wyrzac:( a Jutro jade do domku i mala chrzesnice moge zarazic :( bede chodzic w maseczce trudno :( Do tego kaszel mi doszedl robi sie super :P dzis M po pracy przyjedzie to moze sie mna zaopiekuje ;) buziaki dammar powodzenia:) anja cos czuje ze sie ułoży ;) a ona ona anatomia nie jest taka zla jesli mowa o kosciach i miesniach gorzej z nerwami zylami to byla dla mnie katorga ;) efa????? drach odpoczywaj nalezy Ci sie :) chyba nikogo nie pominełam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj macie racje z ta anatomia, mialam w medyku,to wiem.Od ukladu kostnego czy miesni najgorszy byl mozg :D do dzisiaj pamietam ze znajduje sie tam istota szara i istota biala,nie pytajcie co to bo nie pamietam ale jakies totalne pojebanstwo jak zapamietalam :P acha i na tasiemca stosuje sie Yomesan :D skad wiem? mialam psa i mial tasiemca i to lekarstwo mu dawalismy.Pewnego razu pani , ktora jak mnie widziala to krew ja zalewala bo chodzilam najlepiej ubrana w szkole , chciala mi dowalic na anatomii i wezwala mnie do tablicy, z ogromnym jadem w glosie mowiac : No a teraz sprawdzimy gwiazdo ( juz wtedy tak do mnie mowili :P ) czy jestes przygotowana.Co stosujemy na tasiemca? A ja bez zastanowienia: Yomesan.Jej mina byla warta milion dolarow :D to was jakies przeziebienie, czy nawet juz grypa rozklada.Katar leczony i nie leczony trwa 7 dni, to wytrzymacie laski :D ale wspolczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach to Ty od urodzenia bylas juz Gwiazda?:P Dobre:D Ty sie poprostu najjasniejsza urodzilas:D Dziewczyny dopiero wrocilam z pracy.X w pracy,po mlodego nie zadzwonilam i tak zmoklam,ze zcieka ze mnie:O Doslownie Nawet bielizne mam mokra:O Czytam was codziennie ale wracam tak zmeczona-po pracy korzystajac z pogody biegalam,ze jak doczytalam to zasypialam:D nie zeby bylo nudna:Pale wiecie 12 godzin w pracy i godzina biegania robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
moj synek jedzie jutro do Wroclawia.Latem poznal dziewczyne-siostra jego kolegi,zdazyli sie szybko zakochac i rownie szybko ona 2 tyg temu wyjechala na studia(jest starsza o rok) ten usycha z milosci i jutro jedzie.ledwie mu wybilam z glowy,zeby jechal PKP bo przeciez prawo jady zdal 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest, moj mlody jest juz z jessi ponad 2 lata, ona patrzy w niego jak w obrazek i jest dobra, ale jej matka troche sie wpieprza miedzy nich.Znam ja, jest 2 lata ode mnie mlodsza...i glupsza :P...no taka prawda, co poradze :D...lubie ja, ale czasami przegina, powinna byc bardziej wyrozumiala. Mlody tez jest bardzo przewrazliwiony na punkcie mlodej, musze uwazac jak mnie wk...zdenerwuje :D...teraz jest w domku, chociaz moglby u niej siedziec, powiedzial ze woli u mamusi :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
myslalam,ze Jessi jest 2 lata mlodsza:D czytalam 3 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam,ze tak zrozumiecie, jak przeczytalam to tez jakos mi tak wychodzilo :D lapka sie rozhustala,czasami lapka nie nadaza za myslami :P :D :D ARBEIT MACHT FREI ;) milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nowa praca mi sie nie podoba. ale jakos przezyje dopuki nie rozwine skrzydel, ogolnie chodzi o to ze wtym miejscu pracuje pelno starych angolek nie zebym miala cos do wieku ale to wredne babska sa, czesto kolo 60 historia bedzie teraz o moim ostatnim J otoz nie spotyakamy sie juz od jakis 2,5 miesiecy a malo kiedy byl dzien zeby do mnie sie nie odezwal, smsy codziennie kilka razy dziennie z pytaniami co u mnie itd troche mnie to cieszylo a troche denerwowalo bo nie dawal o sobie zapomniec, ostatnio pytal czy chodze z kims na randki itd ja sie wymijalam z odpowiedziami zauwazylam ze jest troszke zazdrosny ale uznalam ze to pies ogrodnika- sam nie zezre a drugiemu nie da Dzis od rana smsy niewiem czy kojarzycie jak to sie skonczylo - on napisal mi smsa z Grecji jak byl na wakacjach ze ja zasluguje na lepszego faceta, ze jestem fajna piekna bla bla bla, ze nie moze mi dac tego czego bym chciala ok przyjelam to do wiadomosci ale on nie daje o sobie zapomniec tydzien temu go widzialam niewiem czy wam pisalam , chcial mi sie biedaczek wpakowac na chate ale odprawilam z kwitkiem, poznalam jego znajomych bo wpadl do Londynu i byl z nimi w knajpie a ja mu chcialam dac pare drobiazgow. tp byl bardzo mily wieczor. Widzialam jak patrzyl na mnie malo mnie nie zjadl wzrokiem ale ja twarda bylam i dzis pytania ze zauwazyl na fb ze uzywam Zoosk to taka stronka gdzie jego poznalam to stronka randkowa, a na fb bylo powiadomienie ze tam wchodze pytal czy chodze na randki itd odpowiedzialam ze jestem wolna prawda? ;-) ze skoro nie chcial ze mna byc i chce byc wolny to prosze bardzo a on mi na to ze chcial mnie odwiedzic a ja mu dalam jasno do zrozumienia ze go nie chce ojj ale potem pojechalam po nim jak po burym psie, ze nie bede jego laska na zawolanie i to ze on napisze ze przyjezdza nie znaczy ze bede skakac z radosci i ze oczekuje wiecej staran i nie szukam wolnego zwiazku zatlako kakao sory za brak znakow i chaotyczne pisanie ale wkurwil mnie lubie go ale niewiem czy da sie to uratowac by the way mam dzis randke :P pol anglik pol chinczyk ale ciacho haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wczesniej i wszystko zniknelo :P napisze wieczorem. zabieram zaraz prosto po pracy mlodszego syna i jego najlepszego kolege Nielsa na krotki wypadzik do Polski, zaszalejemy z chlopakami, raz sie zyje :P :D BO JUZ ZA 9 MIN MAM UUUUURRRRRLLLLOOOPPPP !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatek urlopu wymarzony :P tak mnie glowa nap....booli ze wytrzymac nie moge...musze zasnac bo oszaleje...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach zły początek dobry koniec będzie urlopu :-P :-P Udanego wypoczynku Ci życzę ;-) Ja jeszcze nie do końca zdrowa ale grzeje walki i szykuje się na disco :-P Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa urlop, wlasnie upieklismy ze starszym synem szarlotke :D ale mamy zachcianki :P...pol blachy juz nie ma i teraz idziemy spac :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×