Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
anja koniecznie musisz nam zdac relacje:)z fimu tez:P blueoczka fajnie,ze sie odezwalas:) drach wspolczuje:(nawet nie widzialam,ze mozna miec takie bole glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa a wiesz co jest najgorsze? ja mam tak od jakiegos 12go roku zycia...jak bylam mala...nawet jeszcze w liceum..to mdlalam z bolu...jestem zdrowa, po prostu tak juz mam.Jak w pracy powiem ze boli mnie glowa to od razu panika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wspolczuje:(ale tak boli Cie znienacka czy jak sie zdenerwujesz,przepracujesz? Moze glupie pytania le musi byc powod?Czy tak nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie w nocy,budze sie z bolem w bardzo krotkim czasie bardzo sie nasila.I na zmiane pogody...teraz jest straszna pogoda i boli mnie czesto.Najgorsze ze tych moich tabletek nie moge wziazc wczesniej, tylko jak juz boli glowa.To potrafi bardzo zdeorganizowac zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
no pogoda taka soebie u nas 3 dni nie pada ale nad ranem byl przymrozek:O jak zimno:O jakie znaczki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisiaj pierwszy dzien pada ( stad ten bol)...znaczki? no takie np. :P :) ;) znalazlam inne ale tu nie wyszly, albo tutaj musi byc inna kombinacja znakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam padam na twarz ale jeszcze pare slow napisze... efa Milo ze Ty sie odezwalas ;P zdrowko lepiej ale 2 tydzien kataru... Drach Wlasnie pogoda jet taka okropna ze dzis obudzilam msie z takim bolem zatok ze myslam ze umre i do tego rwace 8- zeby madrosci( co z reszta jedna usuwam juz w srode :/) moj organizm tak reaguje na zmiane pogody ze lepek peka!!!! Kazda musi cos miec potwornego u mnie dochodzi bolesne miesiaczki i kolejne mocne tabletki. A z tymi facetami to racja mozna miec przystojegno i madrego ;) nikt nie zaprzecza ale to polaczenie jest zbyt idealne ;) a idealów nie ma przciez ?:D:) buzka p.s. a tak w ogole to zdolowana jestem bo dostalam rozliczenie za centralne ogrzewanie i znowu wysoki rachunek a oszczedzam jak nie wiem co i zimno w mieszkaniu ja juz nic nie kumam :/ a inni sasiedzi mowia ze nawet zwroty dostaja a ja musze ciagle doplacac:/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka to prawie jak u Niemcow :D jak dostajemy rozliczenie za ogrzewanie to przy nastepnym okresie grzewczym najchetniej nie wlaczalibysmy ogrzewania, dopisuja jakies koszty nie wiadomo skad,pielenacje trawnikow,chodnikow itd. na koniec to jest zawsze taka suma ze powala na kolana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dziekuję Drach ! zobaczymy czy pomogą ... Jesssu od 12 roku zycia masakra ... ja odkad siegam pamiecia moja mama miała silne bole wymioty i zawsze byłam przy niej nie odchodziłam jej na krok bo bałam sie ze umrze ...strasznie to przezywałam jako dziecko ...wychodziłam tylko na chwile płakałam w moim pokoju aby nie widziała i wracałam :( i dokładnie tez zaczyna sie silny bol w nocy i wymioty :( Drach mama teraz lzej to przechodzi ponoć z wiekiem ból słabnie , ale chodziła tez na masarze stawianie baniek i po tej terapi mama mowi ze bol jest troche słabszy ... probowałaś ? Jestem jeszcze w pracy do 13,3 pozniej do domku grzeje wałki robie sie na bostwo i .... mam nadzieje ze mily wieczor :) juz byłam tak wyciszona z moim R a tu wczoraj wysłał smsa z sama smutną buzia :( spierd cały dzien miałam ale nie odpisałam i powiedziałam sobie ze nie ugnę sie chce spróbowac zyc NORMALNIE jak człowiek i zamykam moj toksyczny zwiazek .... kto nie był w takim zwiazku nie wie i nie zdaje sobie sprawy jak ciezko jest wyjsc z błędnego koła :( buziaki kochane i MIŁEGO WIECZORU zycze sobie i WAM :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
MASAŻE. ... Dziś moja rączką się rozhustala Hahaha Ale to przez wieczorne spotkanie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sobie przypominam to ten bol byl zawsze taki sam, ogromny...roznica polega na tym ze w ciagu ostatniego roku te napady mam czesciej.Z tymi tabletkami o ktorych ci napisalam daje sobie doskonale rade, bez nich nie wytrzymam.Nie probowalam zadnych masazy,baniek itd., nie mam czasu, zreszta rozne zabiegi u nas mamy w ciagu dnia, w tygodniu, nikt mnie nie zwolni z pracy, wysmieli by mnie, my nie mozemy za bardzo chorowac.Nasz szef powiedzial nam,ze nie interesuja go nasze terminy u lekarzy.Moge wziazc wolne z mojego urlopu, ale trzymam zawsze kilka dni na przyszlosc, u nas jak masz dziecko powazej 12 lat to nie dostajesz zwolnienia na nie.Jezeli jest chore i potrzebuje opieki to mozesz wylacznie ze swojego urlopu kilka dni wziazc.A ja jako zapobiegliwa mama, bo nigdy nie wiadomo co sie stanie,trzymam te kilka dni gdyby mlodszy syn zachorowal.Pisalam juz wam ze jak mam jakis termin w banku czy gdzies indziej to wszedzie komandos z upowaznieniem od mnie jezdzi. milego wieczoru anja...gwiazdy gora :D wlasnie mialysmy u mnie na balkonie male babskie pogaduch z manon, anja i jej mama Carola..i oczywiscie juz zaplanowalysmy grilla na nastepny tydzien :P w dupska bedzie troche zimno w ogrodku, ale rozgrzejemy sie grzanym winkiem..teraz idzie moj czas, do wiosny pije wylacznie grzane winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale mialam zamieszanie male ha zaraz wam napisze to padniecie :] jakis czas temu kolega do mnie pisal ze wybiera sie do Londynu, ze ma prace zalatwiona do znajomych i ze chce byc w kontakcie. Kolega z podworka chodzilismy do jednej klasy w podstawowce, znamy sie ponad 20 lat Niedawno zaczal mi pisac ze jest juz w Londynie ale ma problemy z praca i czy czegos niewiem gdzie moglby cos znalesc. Nie za bardzo przykladalam do tego uwage poprostu nie wiedzialam na ta chwile o zadnej pracy, zycie toczy sie szybko i poprostu zapomnialam. Przedwczoraj pisze mi smsa ze potrzebuje pomocy ze znajomi kazali sie wyniesc z domu, on nie ma pracy i ogolnie zalamka. Wszystko pieknie ladnie pomagam jak moge ale w tym momencie ja wynajmuje pokoj, nie mamy w domu salonu i nie wiedzialam co mam z nim zrobic.Dzwonilam po wielu miejscach o prace , po znajomych o mieszkanie itd, suma sumarum on wczoraj poprostu zapukal do moich drzwi, totalna zalamka , prosil czy moze zostac u mnie jedna noc i kupic bilet do Polski z mojego konta bo on nie ma konta i nie ma jak zarezerwowac biletu. Zapytalam o jego historie, znajomi sciagneli go tu nie powiedzieli mu najprostszych zasad typu ze odrazu zalatwia sie nr ubezpieczenia, gdzie szukac pracy, jakie strony internetowe itd a po dwoch tygodniach powiedzieli mu ze ma spadadac :( On powiedzial ze wraca do PL , pojechalam po nim jak po burym psie, ze ma dorosnac i sie nie poddawac, jest jedynakiem zawsze mial pomoc od rodzicow. Dogadalam sie z chlopakami w domu, ma u nich miejsce puki co, nie moglam go wziasc do swojego pokoju sory ale nie mamy 15 lat i nie chce zeby moj nowy apollo mial jakies watpliwosci, zalatwione spotkanie o ubezpieczenie, prace zacznie od nast tygodnia, sprzatanie ulic ale zawsze to cos. Nawet nie wiecie jaka bylam wczoraj wkurzona ! ktos ni stad ni z owad zwala sie na glowe ech ale z drugiej strony trzeba pomagac bo niewiadomo co kogo w zyciu spotka. Wczoraj mialam impreze na odchodne z pracy, nawet nie wiecie jak sie ciesze ze odeszlam z tego syfu ;-) rano poszlam z kacem na cwiczenia a co :P zaraz jade na randke ;-) i to chyba tyle z nowosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czwartek jade do Amsterdamu z bratem i jego znajomymi, apollo jest chetny :D wracam w sobote jedziemy na koncert muzyki house :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona RESPEKT :D niewielu znam ludzi ktorzy postapili by na twoim miejscu identycznie...mam nadzieje, ze bedziesz mogla na tego chlopaka liczyc w potrzebie, takie sytuacje lacza ludzi. Zrobilas dobry uczynek, aureolka rosnie ;) pozdrow Niderlandy od nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-jestes wielka:)tez wychodze z zalozenia,ze trzeba sobie pomagac mam tylko 1 zasade-nie pozyczam kasy nie wiem gdyby to miala byc na leki to wolalabym kupic komus leki czy cos do jedzenia ostatnio kolezanka mnie zapytala(taka dalekka zajoma)wysylalac smsa czy jej nie pozycze kilka stowek na imprezy nie miala odmowilam ale o dzwo odzywa sie czasami-tak jak dawniej blueoczka my tez mamy te podzielniki ciepla i zawsze jest zwrot-jakies 4 stowki nie marzniemy bo mamy cieple mieszkanie i tak do -3 za oknem to u nas jest 20C bez grzania wiadomo przy silnych mrozach odkrecamy w tym roku jeszcze nie grzalismy bo naprawde jest cieplo anja jak tam po seansie?:Pzdaj relacje bo umieram z ciekawosci drach na tym grilu doopke wywieje:Pmusicie pic duzo cieplych trunkow:D wstalam rano bo X szykowal sie do swoich wojazy.pojechal zrobilam salatke z tunczykiem,przygotowalam obiad czekam na mlodego az wroci z kosciola(ta dziewczyna ma taki dobry wplyw na niego),malo tego to on mi dzisiaj oznajmil,ze bedzie przystepowal do bierzmowania na wiosne,wczesniej ksiadz go nie dopuscil bo sie poklocili trzeba bylo nosic kartki i oddawac na koncu mszy,ze sie bylo w kosciele mlody chodzil ale on jest trudny do wpisania w jakis system i powiedzial do ksiedza,ze wiare ma sie w sercu a nie na kartkach i skonczylo sie,ze go nie dopuscil ale czekal ze mlody przeprosi mlody zbuntowany nie przeprosil,mysle,ze wtedy mu nie zalezalo na bierzmowaniu zrobie mu ten obiad bo ma na popoludnie do pracy-mlody i moze pozniej pojde biegac:)zimno ale slonce za oknem na razie siedze z farba na glowie:classic_cool: w piatek bylismy paczka 10os na kreglach pozniej przyjechal mlody i zawiozl nas do pubu nie ma jak osobisty kierowca:P popilismy sie ,posmialismy ,wrocilismy nad ranem wczoraj troche mi łep pekal w pracy ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5000 ładny wynik
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na siebie samą w tym kraju
ęfa78***** jak sobie radzisz po takim czasie od rozstania? przeczytałam początek topicu i widzę,że nadal tu piszesz;) otrząsnęłaś sie z tej miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
haha 5000:)pomaranczko Ty masz spostrzegawczosc🌼 dziewczyny otwieramy szampana:) jak zakladalam ten temat to nawet nie pomyslalam,ze tyle bedzie trwal:) super wtedy nie myslalam o niczym:O nadal jestem z nim:0nie zakonczylam tego zwiazku wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5000 ładny wynik
Dzięki. Wczoraj zauważyłam temat i pobieżnie przeczytałam posty Twoje Autorko. Jesteś bardzo fajną osobą, a mieszkasz tam, gdzie od paru lat jeżdżę z mężem na wakacje:) W przyszłości mamy zamiar kupić tam mieszkanie i miło mi czytać jak zachwalasz walory tego miasta:) Temat przewodni jest mi także dość bliski, ale to daawne dzieje. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Kocham swoje miasteczko z wielu powodow:)Mi tu zycie odpowiada Moj X nigdzie indziej by sie nie odnalazl;)Musi byc woda,duuuzo wody Mlody tez poszedl w podobnym kierunku ale teraz jest zachwycony Wroclaiwm-bo spoko ludzie,nawet policja inna:D,nikt sie lokciami nie rozpycha na ulicy(hehe ta bujajaca sie mlodziez) a ja dzisiaj mowie-synku ale niektorzy z nich na pewno nam zazdroszcza wiesz zawsze sie wydaje lepiej tam gdzie nas nie ma Mysle,ze moglabym mieszkac w Trojmiescie Kiedys mieszkama w Szczecinie:)Tam tez moglabym sie przeprowadzic:) mam sentyment a Ty pomaranczko z daleka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
fajnie:) dolny slask tez jest piekny:) blueoczka i anja sa z Twoich okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło:) Być może przeczytam cały topik, wtedy poznam resztę Koleżanek. Dolny Śląsk jest piękny i tajemniczy- nie do opowiedzenia, do zobaczenia:) I Mnie brakuje tutaj wody, dlatego tak ciągnie nas nad morze. W tym roku byłam przerażona plażą w Dźwirzynie, wprost w głowie mi się nie mieści, ze zniknęła:( Ale widziałam, że coś władze z tym robią, może uda się ją odtworzyć:) I Dwa ostatnie urlopy spędziłam w Grzybowie. Najbliższy mam nadzieję w cieplejszym kraju, ale może do Rusinowa uda się też na kilka dni zajrzeć. Trochę dalej, ale znajomi zapraszają. No i moje największe marzenie: zobaczyć nasze morze zimą, gdy jest zamarznięte. Z roku na rok to odkładam... I A Ty dzisiaj w domu siedzisz? TAk mi się podoba ta Twoja aktywność: fitnes, rower, kije itd. Niestety ja się wcale nie ruszam, za leniwa jestem. Wolę w necie pogrzebać. I Jeszcze tu zajrzę, teraz idę trochę się zdrzemnąć, mało mam takich chwil, kiedy mogę poleniuchować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
piekne jest morze skute lodem zima:)a jeszcze piekniejsze podczas sztormow ehh we wtorek bylismy zobaczyc fale przeletywaly nad molem super zawsze wtedy mysle,ze Neptun sie gniewa:O skad ja to mam:D susze wlosy i lece pobiegac przestalo padac,akurat przeschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
no i wrocilam:)1h10min fajna pogoda do biegania bez wiatru,10C spotkalam kolege,tez biegal ale w czapce i rekawiczkach ja chyba nie bede kupowala czapki do biegania bo niedlugo pewnie skonczy sie w sumie to juz myslalam,ze pogoda nie pozwoli joggingowac ale w dzien bylo znosnie czuje sie fantastycznie:Pjestem taka dobita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D efa, u Ciebie to dopiero doopsko marznie..Kolberg :P piekne miasto...nie wiem czy wam pisalam kiedys jak bedac w Kolobrzegu moj mlodszy syn namowil mnie ( w pazdzierniku :O ) na wyplyniecie w morze statkiem ,,Monika"...ty efa znasz na pewno...acha i chcial zostac na pokladzie...sluchajcie , ja nienawidze glebokiej wody..BOSZE...jak bujalo, utrzymac sie nie moglismy...najdluzsze pol godziny w zyciu..NIGDY WIECEJ :D hej Joolia :) no dolnoslaskie kolo lubuskiego to pasujesz tutaj idealnie :D a ze blisko Londyna,Irlandii, Niemiec ;)to juz wiadomo :D mniemam ze wszystkie panie tutaj sa zainteresowane ,,wyzszoscia weterynarii nad innymi naukami" ;) :D...ja tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×