Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość może warto spróbować ??
http://signup.wazzub.info/?lrRef=da26814a WAZZUB - a co to takiego:) WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością internetową, która chce płacić nam, użytkownikom fazy pre-launch (faza przed-startowa) tylko za korzystanie i polecanie jej innowacyjnej i zupełnie darmowej strony internetowej. To przełomowy koncept dzielenia zysku! Czegoś takiego jeszcze nigdy nie było! Nie przegap okazji! Projekt nazywa się WAZZUB. Wersja pre-launch rozpoczęła się 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 09 kwietnia 2012 roku. Firma będzie płacić użytkownikom 1$ miesięcznie (przez czas nieograniczony) za każdego członka zaproszonego z polecenia w okresie pre-launch (do 5-ciu generacji w głąb). WAZZUB to globalny projekt rozwijany przez kilku partnerów biznesowych z USA, Europy, Indii i Chin od roku 2007. Dotychczas zainwestowano już 2.000.000 $. Do pełnego startu projektu (09.04.2012) planowane jest pozyskanie, co najmniej miliona członków. Obecnie codziennie rejestrowanych jest ponad 50 tys. nowych członków. To absolutny rekord Internetu. Podobnie jak Google i Facebook, WAZZUB będzie zarabiał na reklamach. WAZZUB zaoferuje użytkownikom darmową, perfekcyjną stronę startową www wyposażoną w: mocną wyszukiwarkę, spersonalizowane wiadomości, spersonalizowane oferty, gry, wideo, ulubione linki, itp. Dodatkowo będzie mnóstwo darmowych ofert, przykładowo: obiady w restauracji, podróże itp. Firma postanowiła pozyskać miliony użytkowników poprzez polecenia osobiste. Dlatego też zamiast wydawać miliony dolarów na reklamę i marketing, będzie płacić swoim członkom za polecenia. Ale uwaga, ta niesamowita oferta jest ograniczona czasowo tylko do 09.04.2012. Ile można zarobić promując WAZZUB? Jest tu szansa na zarabianie naprawdę poważnych sum. Za każdego zaproszonego członka, niezależnie czy z bezpośredniego polecenia czy pośrednio (do 5-ciu generacji w głąb), firma będzie wypłacać około 1 $ miesięcznie (przez czas nieograniczony). Twoje dochody będą zależały od ilości zaproszonych członków. Przykłady: 1. Jeśli zaprosisz bezpośrednio tylko 3 osoby i każda z nich (aż do 5-tego pokolenia) zaprosi też tylko 3 osoby to będziesz zarabiał: 3 + 3*3 + 3*3*3 + 3*3*3*3 +* 3*3*3*3*3* =**363$*miesięcznie. 2. Jeśli będą to 4 osoby, twój dochód wzrośnie do: 4 + 4*4 + 4*4*4 + 4*4*4*4 +* 4*4*4*4*4 =*1.364 $*miesięcznie. 3. Przy 5 osobach będzie to już: 5 + 5*5 + 5*5*5 + 5*5*5*5 +* 5*5*5*5*5 =*3.905 $*miesięcznie. Chyba zgodzisz się, że nie jest trudno zaprosić kilka osób do zupełnie darmowego, innowacyjnego projektu, który oferuje możliwość poważnych, stabilnych dochodów za tak prostą czynność jak polecenie projektu kilku znajomym osobom. Wszystko to jest (i zawsze będzie!) zupełnie za darmo, nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym. Firma nie będzie wymagała żadnej innej pracy, instalowania jakiegoś oprogramowania, kupowania lub sprzedawania czegokolwiek. Pomyśl jak wielkie mogą być twoje dochody jak włożysz w to trochę więcej wysiłku i zaprosisz kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób - nie ma tu żadnych ograniczeń. Możesz zarabiać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy $ na miesiąc. Raz stworzona przez Ciebie "rodzina WAZZUB", będzie Ci przynosić pasywny dochód, co miesiąc przez nieograniczony czas. Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować nowych członków. Rejestracja możliwa jest jedynie z linku osoby polecającej, już zarejestrowanej. Faktem jest, że takie firmy jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $ co kwartał tylko dlatego, że my, użytkownicy Internetu korzystamy z ich usług. Czy my coś z tego mamy?zapytajnik Niestety nie. Właśnie teraz nadszedł czas, aby zrozumieć, że to MY "użytkownicy" będziemy decydować, kto ma zarabiać duże pieniądze. Jak to zrobić?1. Wejdź na stronę: WAZZUB - a co to takiego:) 1. Wejdź na stronę: http://signup.wazzub.info/?lrRef=da26814a 2. Wypełnij ramkę na dole i naciśnij słowo "join" - dostaniesz e-maila z potwierdzeniem /może być w folderze spamu - zależy od skrzynki 3. Skopiuj link referencyjny, który Ci się wyświetli po zalogowaniu 4. Wyślij go do wszystkich znajomych i daj im szansę w bezprecedensowej możliwości stworzenia "globalnej społeczności, która płaci za używanie jej home page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam go o to, powiedzial, że i tak będzie jeździł do rodziców, ale bedzie to zależało od sytuacji... więc być może będę zostawała sama z dzieckiem albo on będzie je zabierał, a ja będę siedziała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Dziewczyny rany boskie, bylam w Piasecznie, DRAMAT!!!!! jeszcze nie moge dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Boze to było straszne, Wysłałam SMS, o 18:00 że chcę przyjechać po rzeczy, odpowiedz, musisz dzisiaj może jutro? a ja na to , nie jutro mam rozprawę i nie dam rady. Po 20 min. dostaje SMS, jak skończysz daj znać. Rany myślę o co mu chodzi, dzwonie, nie odbiera, drugi raz dzwonie, odbiera. Głos zachrypnięty, oddech ciężki on wybiegł z domu, uciekł!!!!!!!!!!!!! Mówię mu zostań, bedzie mi niezręcznie samej sie pakować, a on że mam klucze, wiem które rzeczy sa moje, on ma dom nie zaufanie i nie bedzie go w domu. Dziewczyny to był szok, facet był OPĘTANY !!!!!!!!!!!!!!! przez jakiegoś demona, jego głos, krzyk, dramat, jak zwierze, jak szaleniec,. Krzyczał ze odebrałam mu jego osobowość, że debila z niego zrobiłam. Mówię co ty mi robisz, a on, co ty mi zrobiłaś, jak ty sie zachowujesz smsa wysyłasz że chcesz rzeczy zabrać, gdzie jest szacunek, on w te słowa mówił Musze ochłonąc, muszę ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się wlaśnie, że zachowuję się jak kobieta bluszcz i stawiam bariery między nim a jego matką, litości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze... to straszne.. niewiem co powiedziec,moze ta scena uswiadomi Ci ze dobrze ze nie jestescie juz razem ale to musi bolec... bo to osoba ktora kochasz itd... wierze ze sa osoby opetane, mialam wrazenie ze moj Ex ten od ktorego zaczelam temat byl opetany, chwilami dobry i mily a czasem jakby to nie on byl... troche czytalam nt duchow, egzorcyzmow itd,ale duzo ludzi w to nie wierzy wiec raczej nie poruszam tych tematw z ludzmi ktorych nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Poprosiłam kolezanke i pojechałyśmy, zapakowałam całe auto. WSZYSTKEI MIAŁYŚCIE RACJE. w domu posprzątane, moje rzeczy juz przygotowane do zabrania, płyty odłożone na kupkę, ogród wygrabione, nie mogłam uwierzyć, dom w najlepszym porządki. Pokój z moja garderoba zamknięty, wszystkie rzeczy moje, juz w garażu, przygotowane do zabrania (kuchenne). Alkohol nie ruszony, moje słodycze na kupce, mówię wam wszystko przygotowane, nie zabrałam wszystkiego bo nie miałam jak, muszę tam jeszcze wrócić. Słuchajcie on udaje że pracuje, na stole notatki, uwagi dotyczące prowadzenia radia, lub którejś z audycji. Ja jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre to jest ze on juz jest gotowy do nowego zycia, ze wszystko uprzatnal, ale z drugiej strony... moze i Ty sie szybciej pozbierasz pamietam oczy mojego exa, spojrzenie, po alkoholu, ludzie normalnie maja takie tepe spojrzenie, zamroczone a on po alko byl bardzo przenikliwy, jak nie on, dlatego mysle ze moze byc opetany, z tego co wiem i mam z nim kontakt to w jego zyciu sie nic nie zmienilo, dalej pije, ma dziewczyne w polsce, ale pwiedzial mi ze brakuje mu w niej paru moich cech, miedzy innymi sily walki.. wzrszajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Wyjechałam z Piaseczna, chciałam zadzwonić że wyjechałam, nie odebrał. Jak przyjechałam na Mokotów wysłałam smsa, nie odpowiedział. Jurto go zapytam gdzie jes mój złoty łańcuszek z brylantową przywieszką która od niego dostałam i jak zamierza rozliczyć sie zemną za Dominikanę, i za inne sprawy. LUDZIE RATUNKU!!!!! to był dramat on oszalał latał pewnie po tym Piasecznie jak głupi. Chodzi mi po głowie że nie bez powodu uciekł, czy on nie był po alkoholu, bo z jakiego powodu uciekł. na miłość Boską. Brak odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ta scene przed oczami, koszmar normalnie, przeciez nic mu nie mowilas, nie narzucalas sie, nie dzwonilas, i tak sie zachowuje dorosly facet?? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
już teraz rozumiem dlaczego zostawił mi klucze, pewnie nie pierwszy raz to ćwiczył. Klucze od domu były po to bym mogła sama wejść i sie spakować, bez jego udziału. Ten facet jest psychicznie chory, on wierzy w to ze ja jestem winna jego stanu psychicznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda!! normalnie jestem z Ciebie dumna!! za to co napisalas!! on jest chory i dobrze ze to widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
kochana, dziękuje, co ja dzis przeszłam, ale powiem Wam, że poczułam ulgę, odeszło to nieprzyjemne napięcie. dobrze ze pojechałam, zobaczyłam ile znaczyłam dla tego człowieka. Jak szybko o mnie zapomniał. Mam tam jeszcze całą masę rzeczy kolejny raz chce jechać w sobotę, w ciągu dnia, nie odpuszczę chłopinie, najwyżej znowu ucieknie.Myślę że był nachlany i dlatego uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny echhhh 3majcie sie kochane wierze ze wszystko sie pouklada choc teraz wydaje sie wam to niemozliwe... magda czytajac az sie zdenerwowalam szok... nie znamy sie a ja przezywam jak bys byla najblizsza znajoma ... my faktycznie jak psiapsioly jestesmy tutaj takie wiezi mamy dziewczyny ze nikt nam tego nie odbierze ani ich nie przerwie.!!!!! sila jest w nas ! zobaczyce juz niedlugo w to uwierzycie. poradzimy sobie z nimi wszystkimi choc rok temu jakbyscie mi to powiedzieli to bym was wysmiala. buziaki i do niedzieli bo pewnie juz tutaj nie wejde jak bede u rodzicow i siostry i chrzesniaczi mojej kochanej :))) sciska m cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
BlueOczka, Tez ściskam, trzymaj się do niedzieli, czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
jak tu się uspokoić, kurcze dwa perseny wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda nie daruj nic,zabierz co swoje , rozlicz sie z kasy, duzo osob odpuszcza mowiac ze kij z tym a pozniej zaluja ze nie wziely co ich, dlaczego ma sie niby odpuscic? niech oddaje co do grosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanhoe
współczuje wam dziewczyny... to bardzo trudne chwile... Najgorzej jest kiedy rządzą nami negatywne emocje... Przechodziłem to również. Nie pozwólcie porwać się arogancji i złości... http://utraconechwile.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
no magda ale mialas akcje,no ale dobrze ze wziełas rzeczy,ale rozumiem ze było ci ciężko. ja jestm jakas niewyspana,jestem zalamana,nie moge dojsc do siebie,jak mogłam byc taka glupia,tak pozwolic sobą pomiatac,jest mi przykro,a on tak sobie mysl jaka głupia,przyszedł czas na rozstanie.nie wiem czy odrazu powiedziec mu ze koniec,czy powoli konmczyc tzn.mało sie spotykac,byc obojętna itd, i dopiero potem powiedziec koniec,bo to juz nie ma sensu,jest mi bardzo ciezko ale widze jak jemu nie zalezy i nigdy nie zalezało.ide znowu spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda a mnie sie wydaje ze ten facet to po prostu podla swinia !!! zagral chwilowego idiote zeby jeszcze wymusic na tobie wspolczucie...o zesz ty... ty dziewczyno sie nie przejmuj, zobacz z jaka kanalia spedzilabys zycie, a gdyby taka akcje ci zrobil gdybys miala 60 lat? ty normalnie mu podziekuj ze zrobil cos takiego bo teraz to bedziesz unikac takich oszolomow...ale mnie wk...zdenerwowal...no to palant i to w takim wieku :D taki psychicznie chory ale zdarzyl padalec wszystko przygotowac to wywozki i posprzatac...ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam !!!! ale faceci potrafia byc mendy...no jestem w szoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hay :) magda48 Brak słów ... co Cię nie zabije to Cię wzmocni ! Dla mnie jest skończonym idiotą ... Spakował rzeczy ...jaki domyslny...;) szkoda tylko ze nie przygotował kasy i się z Tobą nie rozliczył ... gra wariata i tyle!!! Teraz bedzie tylko lepiej ...sciskam Cię kochana :* trzymaj się !!! U mnie BARDZO dobrze ale nie chce zapeszać ... bo weekend przed nami ...A_ona_ona zaraz mnie op****li ze jestem naiwna ;) (zartuje) jak czytam natkę to zastanawiam się czy przypadkiem ze dużo nie wymagam i daje mi do myślenia ... powiedział mi wczoraj ze mu zalezy i przyjedzie tylko nie rozumie dlaczego nie chce się z nim ożenic ... :O a po drugie powiedział ze nigdy z nim nie usiadłam i nie porozmawiałam co ma zrobić z umowami itd ktore ma zawarte do listopada ... ( dla mnie to logoiczne i proste) miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
natka przeczytałam twoją historię i powiem ci ze jestesm prawie w tym samym wieku,jesli chodzi o nasz i partnerów. moj ma dwojke dzieci i lat 31 ale on zachowuje sie jak dziecko bardzo byloby mi przykro gdyby nie przyjechał jakbym była chora, gdyby tak gadał ze czasami samemu do rodziców itd.ja byłabym bardzo zdziwiona, ja nie mam silnej woli,gdybym miała dawno bym zerwala z moim,wczoraj myslalam ze ooo cos przemyslał i zalezy mu a tu tak,po pierwsze oznajmil mi ze jedzie dzis z kolegą do niemiec po cos tam mimo ze mieslimy cos zaplanowane,uwaza ze nawet nie musial sie mnie pytac czy moze jechac bo po co.po drugie mowił ze narazie nie moze przyjechac do mnie bo jest zajety cos w aucie mu sie popsulo i musi zrobic,wiec heja po rozmowie jade do niego i co....on chcial pozyczyc od ojca auto by co....pojechac pogadac z kolezanka i ja zawiesc,ja bylam autem wiec mi powiedzial by pojechac do niej i ją odwiesc do domu,i jak pojechalismy oja jak moj zacząl flirtowac, ja zaczełam rozmawiac z kolezanką przez tel i moj sie zainteresowal,bylam taka zła i powidzialam ze co go to interesuje z kim rozmawiam.aaaa i wogole bylo pare takich sytuacji jeszcze wczoraj ale juz nie mam sily nawet pisac o tym,ale definitywnie klamie.ale ciesze sie bo nie pozwolilam mu spac tej nocy u mnie,wiec....mały kroczek w moją strone??? ale i tak mi ciezko jestem głupia i naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja haha az na taka zolze wychodze ?:)) prawda jest taka ze ostatnio nie przebieram w slowach , jak mam kogos opierdzieic to robie to prosto z mostu. Sluchaj, jesli czujesz ze warto to tak zrob, nikogo nie sluchaj to Twoje zycie i Ty wiesz jak to wszytsko wyglada najlepiej :)) nie zapomnij zdac relacji !!! hehhe wczoraj rozmawialam z exem R, minal wczoraj dookladnie rok jak go zostawilam, wzielo go na wspominki ;/ pytal czy go wogole kochalam itd nic mu nie powiedzialam, on dalej pije w jego zyciu nic sie nie zmienia , masakra , a ja w zeslzym roku bylam 3 razy w Hiszpanii ;-)) bez niego ;P ide do pracy, moze uda mi sie napisac z pracy magda, trzymaj sie... zobaczysz ze bedzie lepiej i jszcze podziekujesz opatrznosci za to co sie stalo ale w domu mnie wczoraj wkurwili, wspollokatorzy, pytania kiedy maz kiedy dzieci, pojechalam im po majtach, ze dlazego uwazaja ze priorytetem w zyciu jest miec rodzine? ze bede stara panna itd, ludzie z polski maja dziwne podejscie do tego, ja znam babki po 30 grubo i ciesza sie zyciem, czas na rodzine bedzie pozniej. Moja mama miala troje dzieci byla rozwiedziona, powiedziala mi ze wolala by byc stara panna z 3 dzieci niz takiego meza jakiego miala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kto to mowil? dziewczyna ktora ma 22 lata, od 6 lat z pierwszym chlopakiem, kawal huja z niego, nie chcialabym go nawet jakby byl ostatnim facetem na ziemii.. ich zwiazek juz dawno nie istnieje tylko ona boi sie zostac sama, dziwne bo ladna mila dziewczyna ... i facet ktory ma dwojke dzieci w polsce i dziewczyne ktora tu sciaga, a podrywal mnie ( niewiedzialam o jego rodzinie wtedy), i kto wie kogo tu zaliczyl phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znowu zdążyliśmy się pokłócić. Najgorsze jest to, że jak jesteśmy razem to takie kłótnie się nie zdarzają, ale to nie jest żaden pewnik, że i tak będzie jak razem zamieszkamy. Zaczynam się obawiać co to będzie jak tutaj rzucę pracę, pojadę tam i nie znajdę pracy od razu. On powiedział mi, ze pierwszy semestr studiów mi opłaci, a na kolejny pożyczy, jeżeli jeszcze nie będę miała pracy, a oddam jak zacznę zarabiać. Ten jego materializm i egoizm tak strasznie mnie denerwują, bo zostałam wychowana zupełnie inaczej. A odnośnie mieszkania, to nie będę za nic płacić, bo w przypadku rozwodu jeszcze mogę chcieć udowodnić, że coś mi się nalezy. Powiedziałam mu, że możemy kupić swoje mieszkanie, razem, ale muszę mieć dobrą pracę, żeby być w stanie opłacić część kredytu. Wszystko oczywiście uregulowane u notariusza, bo chyba kpię, że jeżeli wpłacę 40% to moje będzie 50% mieszkania. Jezuuuu, czy w kwestii pieniędzy to jest normalne czy po prostu na takiego człowieka trafiłam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
dobrą cechą mojego jest to ze jak zarabiał pieniądze to nie odlicząl mi ile wziełam na to czy tamto,mogłam brac. ale teraz placze,wiecie niepotrzebnie go wpuscilam do domu,cokolwiek powiem gada ze go denerwuje i sie wscieka.placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
ja juz nie moge wytrzymac,lzy mi lecą,nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko, łatwo się mówi "Nie przejmuj się, dasz radę", ale tak naprawdę to jest cholernie trudne, bo mimo tego, kochamy nadal i liczymy, że coś się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×