Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

o ja cie pier ***e TYLKO NIE SMART !!!!!! to ja wole pchac bmw czy mercedesa niz siedziec w smarcie :P te inne co napisalas moga byc...ja tez lubie terenowe,ale jak przychodzi do zakupu to i tak kupuje bmw, a na terenowe bmw to nigdy nie bedzie mnie stac :( anja to jezeli ty juz tak piszesz to jestem pewna ze ta znajomosc sie nie uda, no nic na sile, jak nie pasujecie do siebie to znajdzie sie ktos kto przypasuje. Cos sie dziewczyny znowu pieprzy u nas...zawsze kolo swiat i sylwestra, to tak juz bedzie zawsze? przynajmniej u mnie ZAWSZE NA SWIETA JEST CYRK. Zauwazylam od kilku dni ze komandos znowu pokryjomu popija, nie duzo, ale wystarczajaco zebym zauwazyla.Ale sie wczoraj wk****am,powiedzialam ze jak dzisiaj wroce z pracy to jego rzeczy ma juz nie byc.Rzeczy oczywiscie sa,a on sie nie odzywa, bo sie boi przyjechac do domu.Wie co go czeka.No jest alkoholikiem i tego chocbym na glowie stawala to nie zmienie.On uwaza ze mnie nie oszukuje, bo przeciez ja wiem ze on ma problem.To niech sie leczy...cisnienie mam podniesione, logiczne. anja widoki super i ten twoj kubraczek mi sie podoba...pieknie wygladasz na tych zdjeciach...jak ja sie ciesze dziewczyny ze wy takie gwiazdy jestescie :* oj zapomnialabym, umowiona jestem na niedziele na przedluzenie wlosow, prawdopodobnie moge zapomniec, jak mam krotkie i cienkie wlosy,biednemu to zawsze wiatr w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :)))))))!!!! Dawno mnie nie było tutaj :) W sumie byłam, wpadałam podczytywałam;) ale nie pisałam, musiałam zakończyć pewną sprawę, żeby nie sugerować się niczyimi radami tylko sama podjąć decyzje i uporządkować swoje życie;) Pewnie już po wstępie, domyślacie się o co chodzi ;) Tak tak nie jestem już z M, SKOCZYŁAM z nim raz na zawsze i powiem więcej bardzo dobrze mi z tym dziewczyny:) Jestem z siebie dumna i mam pozytywne myślenie i nastawienie :) Choć wszyscy są w szoku rodzina i znajomi na początku nikt mi nie uwierzył ;) Po prostu otworzyły mi się oczy i oprzytomniałam:) Wiem ze dobrze zrobiłam, trochę późno, ale mówią że lepiej późno niż wcale ;) Wcześniej, mówili mi o tym znajomi rodzina nawet Wy ;) ale jak się kocha to nie widzi się wielu rzeczy ;) same dobrze wiecie o co chodzi;) A tym razem wyleczyłam się na dobre z tej "miłości" dlatego odeszłam! P.S.moi znajomi sami się dziwią jak dobre mam nastawienie, ja sama jestem w szoku ze radze sobie bez niego o wiele lepiej ;) i nie potrzebnie kiedykolwiek miałam wątpliwości, naprawdę odżyłam, nie czuję leku, i niepokoju jak wcześniej gdy z M byłam i nie było wiadomo jak sobie dalej poradzimy. Jestem dużo spokojniejsza :) Dziewczyny mijają 3 tygodnie a ja czuję się dobrze płaczu nie było żalu pretensji zamknięty rozdział:) nie odpowiadam na jego smsy. Czas na nowe znajomości randki ;) Więcej o tym później ;) nie zapeszamy ;) Anja :* SUPER FOTECZKI ;) To widze odpoczęłaś:) a z wtereynarzem idz na sylwek zobaczysz po tym co bedzie dalej ;) choc ja osobiscie widzę ze to nie to;) wiesz o co mi chodzi ;) A ona ona :* Widze ze Ty tez zaczynasz od nowa, ale masz swoje pasje i one teraz najwazniejsze ;P ja tez mam swoja prace ;) A na sylwek wiadomo ma sie przyjaciół wiec z nimi spedzimy go jako singielki tez z anja wkraczamy w nowy rok ;) Mi z tym dobrze ;) A dziwne ze teraz Ci wszyscy byli "twoi" się odzywają ;) brakuje im kogoś ;)?:P drach:* efa:* buziaki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach masz racje, coś w tym jest, że na swieta cos sie pieprzy ale ja akurat sie ciesze ;) ze u mnie jest tak jak jest :) Spokojnie z komandosem juz dużo przezyliscie i sądze ze to tylko chwilowe, bo konca nie widze ;) U anji jak bedzie koniec nic sie nie stanie bo z weterynarzem chyba to nie poważna sprawa ;) A ona ona radzi sobie swietnie :) drach, anja, a ona ona, efa, bo siła w Nas Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co do auta to ja zakochana w Peugeot 206 :)) stary model ale iealne opływowe kobiece kształty ma :);) i niebieski takis obie kupie kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka🖐️🌼 no w koncu sie pojawilas:)tak myslalam,ze cos sie u Ciebie dzieje ale myslalam,ze apollo Cie wku*znaczy denerwuje a tu grubsza sprawa powiedz cos nowego,ze stare zgrzyty z ktorymi nie umieliscie sobie poradzic? Pytam z ciekawosci ale jak nie chce sz o tym mowic to wiesz... wspierac cie a nie oceniam:) pozdrawiam was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to sie juz wydaje ze faceci to potrafia tylko wk***c...denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
nie mnie się nie wydaje ja wiem że potrafią tylko WKUR***C!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach mi sie tez tak wydaje nie wiem czy sa normalni faceci niepijusy dbajacy o rodzine,majacy ambicje,pasje no normalni:P u X grudzien to miesiac popijawki kilkanascie wigili przeciez trzeba obskoczyc a tam sie dziela na pewno nie oplatkiem a jak Komandos?Pojawil sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana cisza...nie wiem gdzie jest i jakos mnie to nie interesuje :D dobrze sie czuje bez niego...wiem ze bede miec problemy organizacyjne,ale jakos musze sobie poradzic.Nie potrafie sie pogodzic z tym ze facet pije i jeszcze pokryjomu, dla mnie to oszustwo, moim problemem jest to ze dla mnie albo cos jest biale albo czarne, nigdy odcieni szarosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueoczka witaj! wiecie co mi to glupio jest bo potrafie po waszych wpisach przewidziec co ze zwiazku bedzie, Blueoczka juz jakis czas temu mialam nosa ze to ciagniecie na sile tak samo u Anji, wiem ze kazda z nas sama musi dojrzec do decyzji zerwania i chocby caly swiat krzyczal na nas to my i tak wiemy swoje ;-) skoro jestes szczesliwa to dobrze, czas na nowe zycie ;-))) ja to ostatnio dochodze do zwiazku ze wlasnie zwiazki to jeden wielki bulshit nie znam szczesliwych malzenstw, jak sa rozwody to kobieta zostaje z dziecmi i ma juz przerabane ciezko znalesc faceta ktory zakaceptuje dzieciaki i kobieta po przejsciach tez ma juz niejako zryta psychike w sprawie zaufania itd sama niewiem czy chce miec dzieci i widzac co sie dzieje naokolo i to ze mi sie tez nie uklada bo faceci poprostu nie nadaja sie do zwiazku na dluzsza mete zastanawiam sie jaki to jest w tym sens , predzej czy pozniej szlak wszystko trafi :P wiem ze to nie jest dobre podejscie ale tak poprostu jest w moim otoczeniu albo sie kloca albo ktos zdradza albo facet len i pije , oj duzo singielek porzadnych lasek jest po 30 i po 40 i po 50 tez a faceci to takie lajzy byle co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z toba w 100 procentach a ona ona, to wszystko jest przereklamowane, podoba mi sie slowo bulshit :) jest jakies takie super. nie wiem jak u was ale u nas jest tak slisko ze jak jade samochodem to sie modle, o hamowaniu nie ma mowy.Na sama mysl ze musze wracac do domu juz sie boje :( ARBEIT MACHT FREI :D trzymajcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho a ja dzis zdycham czyms sie zatrulam , wymiotuje i mam sraczke od rana, dzien spedze w lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa :)) witam ;))) sluchaj dalej oklamywal mnie kolejne kredyty nie wiem juz co bylo prawda a co nie tak naprawde :/ ale juz tego sie nie dowiem. Po prostu zrozumiałam jakby cos mnie strzelilo w twarz oprzytomnij kobieto i wez go zostaw! chcesz go utrzymywac klepac biede itd.slubu i tak by nie bylo brakowalo by Ciagle pieniedzy mialam dosc. Ale efa ja juz nie chce tego rozdrapywac.. poiwme tylko tyle ze nawet jego matka i bratowa poprosily o rozmowe ze mna bo chcialy poznac prawde co sie z nim dzieje ... okazalo sie ze rodzine tez oszukiwal i o niczym nie mialy pojecia. Milosc jest slepa. ZDECydowanie. A faceci to zaklamane gnojki :P;) ale to ze tak pisze nie znaczy ze nie bede szukac dalej i ze nie wierze ze moze sie udac :) Sciskam Cie Cieplo:) a ona ona Grypa żołądkowa:) niestety ;) wiem ze mieli racje inni ze na siłe ale chciałam walczyć co było to juz moje. Nie moge powiedzieć ze jestem szcześliwa, bede tak sie czuć dopiero jak założe rodzine. A teraz jest dobrze nawet lepiej niz bylo. Dobrze ze tak wyszlo. Tak ja tez jestem tego zdania ze nie ma normalnych facetow kazdemu mozna coś szarzucic a jak widze w około co sie dzieje rozwody rozstanua zdrady klotnie inne rzeczy to odechciewa mi sie tego wszytskiego. Ale z drugiej strony marze o rodzinie i nie zrezygnuje z tego marzenia i z probowania. Trzeba miec pozytywne myslenie. A tak swoja droga to ja tez mam przeczucia co wyjdzie a co nie:P A ona ona u Ciebie tez wiedzialam ze z kijanka nic nie wyjdzie (co do innych twoich tez tak mialam )wystarczylo mi to co opisalas ale cieszylam sie ze kogos poznalas i bylas "szczesliwa":P? jak mowilas o nim ;) ale bylo minelo ;) ale nie ma co zaczynamy od nowa dziewczyny :P anja a ona ona ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
dzięki dziewczyny został tylko niedosyt i zdjęcia. ... chciałabym tam zostać na zawsze to takie magiczne miejsce :-) tak to prawda zawsze święta Nowy Rok musi się coś spi*e***ic właśnie wtedy kiedy tak ważna jest druga osoba bliska sercu :O vet dzwoni pisze dziś napisałam mu to co mnie dreczylo czyli wykształcenie ... różnica w wyksztalceniu to przepaść nie do przeskoczenia...jest bystry i po tej wiadomości nie liczę na dalszy kontakt jedynie został sylwester na który zawsze można nie pójść :O szczerze mówiąc to lepiej jak teraz urwiemy kontakt niż za jakiś czas. .. zależało mi nawet na spotkaniach może i za bardzo najwyższy czas się otrząsnąć i pójść dalej a Nowy Rok tuż tuż a wraz z nim nowe postanowienia i cele do osiągnięcia :-) Zapomnialam Wam napisać że vet na mikołaja dał mi. .. aniolka z serduszkiem i......... kapcie. ..... w sumie bardzo fajne nawet nie byle jakiej firmy ale jak je zobaczyłam to od razu wiedziałam że koniec bardzo bliski :-( wszystko to popier***e jest a im człowiek bardziej się stara to jeszcze bardziej wszystko do d***y!!!! :-( blueoczka no cóż...witaj w klubie ;-) lepiej jak się teraz rozstaliscie nie marnujac kolejnych lat tylko dajesz sobie szansę na poznanie kogoś nowego! a ona ona zdrowiej bidulko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja :) Kochana :P z Weterynarzem dlugo nie pociagniesz :) ale sama wiesz to ;) tzn przepasc jest zobaczymy co dalej ;p Kapcie ? mimio iz super firmy to mogl sobie podarowac ;);) tak nasz klub suingielek sie powieksza :P niezwyczajna dolacz bo wiesz ze nic z tego nie bedzie ale .. z czasem to zrozumiesz jak my z anja..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Normalnie mamy wrozki wiec po co kase mam wydawac":P a o mnie jakie macie przeczucie?:) drach u nas tez slisko ile sniegu mamy,do kolan napadalo rano przedzieralam sie przez tunele sniezne 30min piechota do pracy nic nie bylo odsniezone,wydeptane tez jeszcze nie bo za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez witam w klubie :D jakie fajne te 2 mielismy z dziecmi bez komandosa, pelen luzik.Zostawilam auto pod firma i moj kolega mnie przywiozl do domu i jutro mnie zabierze do pracy,balam sie jechac, wieczorem jeszcze gorzej sie zrobilo.Anja jest 2 tyg. na zwolnieniu i nie ma kto mnie podwozic :P KAPCIE????????sluchaj,ty masz racje , miedzy wami jest PRZEPASC,bo miedzy kobieta a facetem krecacym sie kolo kobiety,ktory daje jej w prezencie nawet chanel kapcie musi byc ogromna przepasc.Ja bym zaniemowila :D nieeee, no w szoku jestem...i nie przekonujcie mnie,widzicie ?co z tego ze wyksztalcony, ze lekarz, ze matka w futrze i zlotem obwieszona,szok.... o przypomnialo mi sie, po pracy synowie namowili mnie zebysmy poszli do sklepu na zakupy( spozywka), smiali sie bo ja zawsze jade autem dzisiaj na nozkach:P i przed kasa normalnie wpier****la sie na chama pewna niemka z koszykiem.Miala piekna torbe Prady...stoje przy kasie i mowie tak do synow, taka kobieta jak jest matka wychowa wylacznie chamow i Prada nie pomoze jak czlowiek ,,nisoki" :P teraz zjedlismy z chlopakami kolacje razem, przy swieczuszkach, ubralismy razem choinke i jest pieknie.Jak wrocilismy ze sklepu moj starszy syn mowi: Mamo, co teraz razem porobimy?poogladamy jakis film, przytulimy troszeczke i bedzie fajnie...I TO JEST WAZNE ! nie komandos, acha, w pracy powiedzialam wszystkim, szefowi tez ze wyrzucilam komandosa, bo sie szef dzisiaj o niego zapytal .Nikt mi nic nie powiedzial, ja zreszta sie ciesze :) blueoczka, dasz rade, spokojnie...bo widzisz, bez zaufania nie ma zwiazku :)a moze jakims cudem juz na przyszly rok wyjdziesz zamaz? taaaak, jak swiat sie nie skonczy 21 grudnia, dlaczego 21 grudnia?od 22 mam urlop do 2 stycznia, ja to zawsze musze miec pod gorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach zaniemowilam? ???? ku****wa nie chciałbyś zobaczyć mojej reakcji :-D przypuszczam że jego mama je właśnie kupiła on... niewierze w to :-P jedyne co go uratowało przed moja reakcja to to że mikołaja nie było w niedziele :-D prezent miałam rozpakowac w mikolajki i moja reakcje tylko moja mama widziała :O jest przesadna jeśli chodzi o buty a w tym przypadku po mojej reakcji powiedziała nie martw się to kapcie nie buty :-P :-D a już myslalam że jestem pojechana. ... jednak mnie w tym utwierdzacie :-D buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach ja wiem ze dam rade :)czas na nowe wyzwania :))) masz super synow naprawde:) i oni sie licza ;) komandos moze byc ale zara moze go zabraknac dzieci beda zawsze ;) anja rownie dobrze moglby ci kupic szczoteczke do zębow nie wazne ze elektryczna albo szlafrok i inne takie dziwne rzeczy ktore nie kupuje sie kobiecie ktora sie zdobywa albo zaczyna znajomosc:/ ;) jesli kupila to jego matka to chyba jednak takiego gustu nie ma ;)juz wszystko wiesz :) ale na odwolanie sylwka za pozno ;)/:P;) Efa wrozka prawde Ci powie ;)trwasz w tym jak my trwalysmy wiele razy chcialas traz to zakonczyc ale dalej z nim jestes i tak juz bedzie ;)chyba ze sie wkurzysz i spakujesz ....siebie ;) jak to robisz ;) ja spakowalam M w 5 min na zawsze...;P Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
hay, wstalam i szykuje się do pracy ale dziś że mnie zwłoki. ... nie zadzwonił wczoraj a ją mam wyrzuty sumienia że za dużo mu napisałam niepotrzebnie :O dół okrutny :-( śniegu u nas nie żałują sypie i sypie ślisko zimno FATALNIE ale byle dotrwać do wiosny! miłego dnia Wam życzę! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! wracam do swiata zywych wczoraj caly dzien lezalam w lozku i ogladalam filmy, dobrze ze akurat mialam wolne w pracy. Anja Kapcie? hahah masakra!! kapcie mozna kupic wieloletniemu partnerowi ale nie jak facet dopiero zdobywa, niedlugo dostaniesz majty z bawelny przemyslowej hahah :D chociaz niektore kapcie sa smieszne jakies miski czy cos, ale bez przesady :D Blueoczka ja uwazam ze na odmowienie Sylwestra nie jest za pozno jesli np Anja woli spedzic go w inny sposob a nie z weterynarzem ;-) ja sie ucze mowic nie i czesto odmawiam pojscia na impreze na ktora poprostu nie czuje ze chce isc :) takie z nas wrozki hahah jestem singlem i dobrze , rozmawiam z Kijanka codzien smsy pol dnia i zawsze przynajmniej raz dzwonimy ale ja wiem ze juz nic z tego nie bedzie ale mysle ze mozemy sie przyjaznic , nie kocham go wiec bedzie mi latwo , chociaz troche szkoda bo naprawde fajny chlopak i z czasem moglabym go kochac Blueoczka normalnie nie wierze jaka w Tobie zmiana jest , czytajac posty odkad nie jestes z nim masz cos ciekawego do powiedzenia, jestes pelna optymizmu tak trzymaj! wczesniej to bylo tak "staramy sie nie klocic , widze sie z M" takie tam mialam wrazenie ze siedzisz jak mysz pod miotla w oczekiwaniu na boom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona on a moze wlasnie czekalam na boom ....zeby z tym skonczyc!!!! jestem silniejsza bez niego! Sama sie dziwie ze tak dobrze to znosze nie udaje bo po co. Po prostu jakbym nabrala pewnosci ze dam rade ze wole byc singielka niz "meczyc się" z nim. Z Drugiej strony nie zaluje ze wrocilam rok temu (bo rozstanie przezylam) wiec dalam szanse bo wtedy go jeszcze kochalam i mialam nadzieje, naiwne moze ale musialam sie przekonac czy sie uda czy to nie byl blad, ale wtedy to byla decyzja odejscia wszystkich tylko nie moja zrobilam czego oczekiwali wszyscy... teraz podjelam decyzje sama ktora chcialam i jestem z tego dumna i silniejsza:) Podnioslam się szybko bo uczucia umarly na dobre;) Temat zamknięty! Co do anji pewnie ze moze zrezygnować... ale sądze ze powinna pojsc zobaczyc go w innej sytuacji...i z nowym rokiem zrobić cięcie albo ...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hello, co u Was dziewczyny? mam nadzieję ze jesteście w lepszych nastrojach ja.... mam potężnego dola. ... w środę pojechałam domu o 14 z pracy wczoraj nie byłam w stanie wstać z łóżka, wogóle nie poszłam... wylam od rana do nocy dziś musiałam się zebrać ale nie mogę się pozbierać mam 1000 myśli ba minutę co robię zle i dlaczego za każdym razem wchodzę w kolejne gow****o? ?? nie mogę tego wytłumaczyć mama mi powiedziała ze ona już nie wie co ma mi poradzić. .. :O vet wczoraj dzwonił rozmawiał ze mna godz jaka to jestem super perfekcyjna kobieta dobra i blebleble a po h**j mi to wszystko skoro nie mogę znaleźć normalnej osoby i to nie żebym modela szukała tylko człowieka chodzącego po ziemi czy to za wielkie wymagania? ?? powiedzcie gdzie go mam znaleźć? ?? powiedział ze cieszy się na sylwestra ze mna bo wie ze będzie udany nie chce zrywać kontaktu zawsze będę mile widziana w jego domu i chce abyśmy zostali przyjaciółmi i jego zaproszenie jest nadal aktualne abym w styczniu poszła z nim do filharmonii :O a jeszcze powiedział ze mam 4 lata do czterdziestki to byłoby super gdybym poszła najeszcz3 studia dla samej siebie. .. pogielo faceta po co mi studia skoro one NIGDY nie będą mi potrzebne? ! nie wiem co powiem lekarzom i jak im wytłumaczę zaistniała sytuację i co tym razem się stało skoro to facet Very nice i byłaby z nas idealna para ...:O żeby tego było mało to na sylwestra idzie syn i córka znajomych lekarzy. ... nie muszę Wam pisać jak będę się czuła i jakiego wariata będę musiała grać :O o wycofaniu nie ma mowy gdyż oni wszystko zorganizowali i idą z nami że względu na sylwestra mnie i vet :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Sorry trochę namieszalam ale jestem roztrzesiona. ... cieszę się że mogę "tu " napisać i wyrzucić wszystkie żale szkoda tylko że pisząc nie można choć trochę zminimalizować bólu :-( :-( :-( buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja no wlasnie zauwazylam ze cos ,,polecialas po bandzie", jak mam to rozumiec? ze vetek zaproponowal ci tylko przyjazn? tzn. ze nie chce byc z toba?wiesz, studia to nie jest zly pomysl, ale to trzeba chciec samemu.Zreszta tobie chyba naprawde nie sa potrzebne, nie musisz lepszej pracy szukac :P chociaz zawsze obstaje za wyksztalceniem, to nie jest ono dla mnie wykladnikiem inteligencji czy poziomu czlowieka :P jezeli ta znajomosc ma tak wygladac, to odwolalabym tego sylwka...a w imie czego masz sie meczyc?????czlowiek ma skrupuly a inni i tak nas oleja jak beda chcieli...umow sie z jakimis dobrymi znajomymi i pobaw sie dziewczyno chociaz i nie zwracaj uwagi na nikogo, to twoje zycie I TO TY DECYDZJESZ Z KIM CHCESZ SIE BAWIC A NIE RZNAC GLUPA W SYLWESTRA.Nie wypada odmowic?za pozno? a kto tak powiedzial?to nie jest ,,przyznanie nobla" ze nie wypada odmowic...TO TWOJE ZYCIE !!!!Kup fajna kiecke, wypij drinka i pobaw sie :D :D :D .D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
hej:) anja buzka wielka ffaktycznie zamotalas na maksa:) drach jej chodzilo chyba oto ze nagadala mu o tym wyksztalceniu ze chyba nie pasuja do siebie a on jej zaproponiowal w takim ukladzie przyjazn ze nie chce kontaktu zrywac ;) ja tak to zrozumialam ;) to idzcie jako znajomi czy musi byc to odrazu jakas wielka para randka itd.. ale decyzja nalezy co Ciebie;) Mozesz calkowicie sie wycofac ;) anja odezwij sie jak dzis kobietki Ci doradza! nie ma sie co załamywać, poszlo juz nagadalas mu teraz trzeba z tego jakos wybrnac :) nie chowac glowe w piasek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja zapraszam na sylwestra do mnie:)Zrobimy babski wieczor:)starszego nie bedzie,mlodemu dam na kino;) Na ta chwile sylwestra spedzam sama ale przygrucham jakas funfele:) flaszke zrobimy i bedzie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelllllllll
gfgfhfhfhfh60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelllllllll
trtrtyryryry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gwiazdy ;-) sorki ze niewiele sie odzywalam ale zdycham od wtorku na grype zoladkowa, sroda czwartek bylo w miare znosnie a wczoraj atak wrocil i dzis jest jeszcze gorzej Anja jak nie czujesz ze chcesz z nim spedzic Sylwestra to nie idz, nie ogladaj sie na innych ludzi, to zbyt wazny dzien jest zeby byl byle jaki czy nie odpowiednim towarzystwie, ja bym wolala zaprosic kolezanke i posiedziec przy filmach drinkach czy cos, sama niewiem co bede w Sylwka robic...a Studia... nie potrzebne Ci do niczego, i teraz juz wiesz ze spotykajac sie z Wetem zawsze by to ciazylo Kijanka codzien sie odzywa, dzwoni chcial mnie odwiedzic ale powiedzialam ze nie bo moze sie zarazic ,caly czas dopytuje sie co ze mna ech Efa ja przyjade ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×