Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

u nas ok. plus 10 stopni,i zielono :D chudy to ty chyba ze wschodu Polski pochodzisz, dzisiaj u nas w wiadomosciach niemcy przerazeni opowiadali co sie dzieje na ukrainie i wschodzie kraju.Jak slisko to nie ryzykuj... acha jezeli to dla ciebie nie problem, to chcialabym wiedziec co cie sklonilo do ,,wstapienia w nasze szeregi " ?wiesz, ty mogles o nas duuuzzzzooo przeczytac, my o tobie nie wiemy nic, poza tym ze rozczarowala cie jakas laska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jestem ze wschodu Polski. Co mnie skłoniło? Myślę ze moja empatia. A znalazłem się tu dzięki wszechwiedzącemu google. Co do mnie. To zostawiła mnie żona ponad dwa lata temu. To tak w skrócie. Pozmieniałem wiele. Znalazłem wady i zwalczyłem je. Myślę za na lepsze. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie skupiaj sie tylko na zwalczaniu wad, rozwijaj zalety ;)wiesz co, to ty powinienes sie zglosic do nas 2 lata temu bo wlasnie po wigilii 2 lata temu tu sie spotkalysmy, lzej by ci bylo przejsc przez to wszystko.Robisz wrazenie,ze prawie dales rade, tylko zapomniec nie mozesz.A dzieci mieliscie? a wogole to ile ty masz lat? ja tak pytam, przez szacunek,lubie wiedziec z kim mam doczynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:-) Mam synka. Jestem mężczyzną który niedługo będzie mógł nucić sobie pod nosem znaną piosenkę z serialu o zabawnych perypetiach inżyniera Karwowskiego:-) A co do zwalczania wad. Kiedyś zdarzyło mi się usłyszeć ze w procesie restrukturyzacji swojej osoby niestety moje zalety też oberwały. Ale dość o mnie. Budzić się!!! Trzeba to wszystko zjeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej:) dzis nie jemy:Dlodowka zamknieta na klodke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie byla u mnie mamusia,jak ja lubie jak ona mowi ze sie ,,zaokraglilam" :P jutro znowu przyjedzie i na zakupy idziemy...juz sie ciesze :) ja dzisiaj na razie lece bez slodkiego...moze wytrzymam dluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudyszpieg witaj w naszych prograch wsrod Gwiazd ;-) ja wlasnie wrocilam od mamy, jeju jaki mam brzuchol masakra hhehe zaraz zasiadam do nauki a pozniej spotkanie z Kijanka, po wszystkich za i przeciw , o ile mozna takie wyciagac wnioski, chce z nim byc, czas pokaze co z tego bedzie moze to ja przesadzam oczekujac od faceta dowodow milosci i niewiadomo czego po dwoch miesiacach znajomosci. Jemu ze mna dobrze, mi z nim tez wiec niech tak bedzie :)czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A_ona_ona Dobre wnioski, czas jest najlepszym doradcą. Widzę ze nie tylko ja muszę się uczyć. Idę najem się cukierków to mózg będzie lepiej pracował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona jesli kijanka ma cieplutkie serce dla ciebie, to wystarczy,wszystko inne przyjdzie i rozwinie sie samo :) anja ja po prostu nie wierze, zeby taka gwiazda jak ty nie miala faceta, swiat zwariowal :D chudyszp... podoba mi sie twoja cukierkowa teoria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hello ;-) impreza mega udana byliśmy dużą grupa było bardzo wesoło :-) ale najlepsze Wam napisze ... na codzień noszę okulary których nienawidzę więc jak idę na imprezę chcąc kogoś wypatrzyć lub próbując kogoś wypatrzyć ;-) zakładam kontakty balowalismy ostro drinki się laly ale ja rzadko przesadzam z alkoholem mam swoją miarę ;-) sporadycznie z bólu i żalu wypije więcej :-D ale wracając do tematu wróciłam o 5 rano do domu i zaczęłam zdejmować kontakty masakra ...męczyłam oko dwie godz prawie go wydrapalam a szkła brak miałam krople do oczu dla mojego persa więc zaaplikowalam 3 razy i polozylam się na dwie godz. .jak wstalam oko czerwone przeczytałam ulotkę że absolutnie nie można kropli stosować używając szkiel :O strach mnie ogarnął i pojechałam do szpitala Pani Doktor zdadala i mówi że nic tam nie widzi i pewnie wypadło zauważając nawet :-D jedynie co to silnie zapalone ! ale stres był :-) Drach dziękuje za miłe słowa ale chętnie bym Was tam zabrała możecie wierzyć lub nie ale nie było tam nawet jednego przeciętnego faceta :O nie szukam modela miałam R który wiedział że jest przystojny i myślal że zostanę z nim na amen a on będzie mną pomiatal :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
straciłam przez h*a 7 lat a teraz w moim wieku ciężko będzie mi faceta poznać bez bagażu :O chyba że młodszego o 6 lat :-D vet dzwoni i o dziwo jest bardzo miły , bardzo mi to podejrzane :-D może że względu na zbliżającego się sylwestra :-) czas pokaże. .. a ona ona super decyzja! wierze że będzie dobrze wiesz że ideałów nie ma ale trzeba idealnie się dopasować :-D o slodkosciach nic nie piszcie bo ja mam kilogram do przodu przez ta cholerna zalegajaca wodę :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja nie myśl ze to stracone lata, coś przeżyłas i byłaś szczesliwa przecież, kijanke wam pokaże wkrótce a teraz zobaczcie na komentarz pod moim nowym zdjeciem na fb to jest właśnie J sportowiec ciacho niezle! Smali cholewki ale już za pozno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no james fajny, ja w pierwszej chwili myslalam ze to kijanka :D dokladnie anja, nie zaluj nigdy tego co bylo, nigdy :D mamusia przywiozla kolorowa prase z Polski i w kazdej gazecie horoskop na 2013 rok, dla mnie ZAMAZPOJSCIE :D :D w kazdej doslownie tak samo, najgorsze ze u wodnika rowniez...nie przypominam sobie z wczesniejszych lat zeby pisali u panny o zamazpojsciu...na pochybel horoskop :P glowa mnie boli, wlasnie komandos zrobil kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza. Jak u niedźwiedzi na zimę. Przestroga ;-) Jedno ciało drugie gniecie i powstaje ciało trzecie :-D Nie spać, wstawać, zwiedzać Bo mi się nudzi ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Szpieg a Ty spac nie mozesz? ja wczoraj padlam ale poprzednia noc mialam z glowy.zwijalam sie z bolow zoladka.Masakra.Wczoraj w pracy ledwo zylam Swiateczne przezarstwo chyba wyszlo Pozdrawiam Was serdecznie.U mnie sloneczko za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
witam:) U mnie tez sloneczko za oknem :) efa mam to samo obzarta jak nic brzuch wystaje jak w ciazy ;)ale apetyt nadal jest i to jest problem ;) Jak swieta minely? u mnie bylo dobrze nie bylo pytan co z m itd bo ktos sie juz wygadal i wiedzieli ciekawe skad ale podpytki jeszcze byly ;) Oczywiscie m sie odzywal zamiast zyczen tylko zale i tesknoty, jak on to bardzo nie moze o mnie zapomniec nocne smsowanie brrrr. ja twarda nie odp...ale moja wscieklosc rosnie na niego co zrobil i co mi spieprzyl.. ale wiem ze to byla dobra decyzja i tego sie 3mam !:P ale nie wytrzymalam i wygarnelam mu co mysle. lzej jest tylko komu;P milego dnia gwiazdy:) p.s. czy ktoras z was mysli juz o wakacjach ?:)) bo moja kumpela singielka juz tak ?:) Proponowala chorwacje i juz jestesmy nakrecone ale teraz wymyslila krete ;) marzy jej sie cos lepszego .... pewnie zmienimy zdanie jeszcze nie raz ;) i nie w sezonie ;) macie moze przypadkiem jakies fajne oferty?:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kocham miec urlop :D u mnie z gorki...wczoraj prawie caly dzien z rodzicami...przyjechali do mnie...zakupow narobilismy,tatus zaplacil :D mowilam mu zeby uwazal z propozycja bo moj starszy syn nie zna granic, ale dziadek szczesliwy ze mogl z nami zaszalec :D blueoczka ja z dobrej oferty do chorwacji tez chetnie skorzystam, sprawdzalam juz ceny,nad naszym morzem drozej,duzo drozej.Najpierw to niemcy musza dac mi urlop,w styczniu juz musimy zglosic kiedy kto chce 2 tyg.Ja planuje od 1 lipca,chyba ze ktos juz zaplanowal podobnie, jak na razie martina bierze we wrzesniu a anja chce po mnie wziazc to nie powinno byc problemu,matthias bierze zawsze w sierpniu bo ma rocznice slubu. a tak wogole to odpoczywam, pelen luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
ja tez odpoczywam :) bycze sie jeszcze u rodzicow :) ale juz po malu mam dosc ;) bo ile mozna ale na sylwek wracam do wrocka na domoweczke znajomych wiec troszke sie rozruszam bo lenic sie za duzo tez nie dobrze :D p.s. drach ja tez juz po malu bede musiala sie okreslic z urlopem ale ciezko z tym bo nigdy nic nie wiadomo ;) choc ja zawsze bralam 3 tygodnie przelom lipca i sierpnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hello A_ona_ona masz wiecej tam takich CIASTECZEK :D chetnie przyjade ... tez myslałam ze to kijanka :P Drach musze kupic prase i poczytac co mi tam pisza :P ale mnie raczej staropanienstwo :D takiej to sie zycie udału urlopujesz nic nie robisz ...:P ja mam zero czasu renanenty :( o urlopie mysle ale to jeszcze bardzo odległe nie lubie wczesnie planowac jest wolne kupuje jade :) wczoraj dzwonił R widziałam jego nr telefonu i nie odebrałam mam nadzieje ze nie chce spe****lic mi kolejnego sylwestra :O juz wystarczająco sie stresuje czy aby złapie rytm z vet haha :D :D jak o tym pomysle to brzuch mnie boli :D :D wieczorem impreza wiec dobrze sie u mnie zapowiada :) miłego weekendu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja- kijanka to kijanka heh on ma matke chinke :-) James pisze oj wczoraj byla jazda Bo biedaczek nie wyobraza sobie mnie z kims innym, wzruszajace.. Drach co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komandos zamowil stolik w restauracji i zaprosil mnie na kolacje...niby powinnam sie cieszyc ale jakos nie potrafie.Cos ukrywa, czuje...non stop ma przy sobie komorke,tak jakby sie bal ze znowu cos wyczytam.Przeciez jak nie ma nic na sumieniu,to by jej tak kurczowo nie pilnowal.Cos sie ku***a swieci...nie wiem czy mi juz odbija totalnie...ale mam pewne podejrzenia.Pisalam wam ze jego szef byl z mojego szefa corka, oszukiwal ja,zdradzal,rozeszli sie przed swietami.Okazalo sie jeszcze ze komandosa szef bedzie za 2 mies.tatusiem z jakas lafirynda.D...corka mojego szefa jest totalnie zalamana,znam ja bardzo dobrze osobiscie i nawet przed swietami rozmawialysmy,ona opowiedziala mi ze ma z H problemy, ja jej powiedzialam ze wyrzucilam komandosa.My wszyscy dobrze sie znamy. Przedwczoraj D byla w biurze u komandosa ( jej H jest do 2 stycznia w Tajlandii) i plakala jak to ja H oszukiwal itd.Komandos oczywiscie wspolczuje jej,opowiada jaka ona biedna itd.Dzisiaj wygadal sie podczas rozmowy ze ona dzwonila , wczoraj tez dzwonila.Teraz jest tylko pytanie kto do kogo tak ambitnie dzwoni, wczesniej wogole nie mieli kontaktu ze soba.Nie mam jak sprawdzic( znam numer D )bo ten caly czas piluje komorki...mam bardzo zle przeczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach wspolczuje ale kurcze moze sobie wkrecasz sama nie wiem ale o najgorszym zawsze mysle ostatecznie tak jak juz pisalam nigdy nie miaam doczynienie z jakimis ulrytymi smsami,polaczeniami od innych kobiet moze dlatego mam taka uspiona czujnosc w tym kierunku pisz co sie dzieje kolacja?:) poszlam dzisiaj do rossmana i zgadnijcie co nakupowalam:D bombki w promocji kupilam zlota tasiemke i wieszalam na zapchanej juz choince ,a sie te jazdy no i pobiegalam:) :) :) nie pytajcie jak sie czuje czysta,wolna i spelniona KOCHAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam minute i sprawdzilam jego komorke, to on do niej dzwonil, raz,ale juz nie zdazylam sprawdzic jak dlugo rozmawiali.Niby zachowuje sie normalnie,na kolacji bylo tez fajnie,ale no czuje ze cos jest nie tak...no nic na to nie poradze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
drach badz czujna ale bez przesadyzmu bo my lubimy sobie wkrecac czegos cczego nie ma! ja jednak mialalm pecha bo ... było cos .... i szybko wyszlo szydlo z worka. Ale moze ona dzowni czy tez K. bo dobrze go zna tego szefa swojego i dlatego a nie ma sie komu wyzalic. Moze sama wyciagnij do niej reke wtedy komandos sie usunie baba z baba lepiej niz komandos z nia. a Wy co robicie na sylwka ?:) anja nie pekaj bedzie dobrze prciez nie idziesz tylko z nim tylko tam bedziez miala zanjomych ;) powodzenia:) efa, podziwiam :) ja po swietach znowu przytylam i gdybym miala twoj zapał to bym gory przenosila :) a ona ona powodzenia z kijanka i z J;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Drach poczekaj i dobrze sprawdź zanim coś podskoczysz..... komandos sie Ciebie boi stąd ta reakcja. .. to nic nie znaczy że do niej dzwonił ale bądź czujna :-) ja wróciłam z disco super bylo przetanczylam cale :-) ale też mam mega dola. ... ku***a nie mogę wyjść tego. ... mało tego vet dziś dzwonił i powiedzial że on przyjedzie swoim autem bo może będzie musiał jechać poród odebrać.... nosz ku****a poj****o gościa? ! mógł powiedzieć mi wcześniej a chętnie poszłam z kimś innym :-( jak dla mnie to ma nierówno pod sufitem. .. czuje że ten sylwester będzie najgorszym w moim życiu. ... tęsknię bardzo za R :-( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby wczoraj rozmawialam z komandosem i powiedzialam mu ze jakos dziwnie sie czuje, ze atmosfera jest podejrzana.On mowi ze sobie wmawiam, ze najprawdopodobniej to przez jego ostatnie przegiecie i moze przez tego smsa o 6 rano od ,,kolezanki", ale ze on przeciez nic takiego nie robi.Nosi ta komorke caly czas przy sobie, non stop ja sprawdza,sygnal ma wylaczony.On mial zawsze pierdolca z tym telefonem.Mojej komorki to ja prawie nie uzywam, w pracy wystarczajaco sie nadzwonie :D nie wiem, moze dlatego ze jestem caly czas teraz w domu to mi odbija...ta firma skrecila mi kregoslup.Wczoraj byla anja u mnie i powiedziala ze wraca z firmy,nasz szef zrobil jej cyrk i powiedzial ze jak wrocimy w styczniu do pracy to on nam pokaze gdzie jest nasze miejsce i ze po nowym roku jak ktos pojdzie na zwolnienie to go od razu zwolni.No po****ny to on byl zawsze,ale ze do tego stopnia ?Na sama mysl ze mam tam wracac,jestem chora. anja no wiesz, jak sie jest weterynarzem to zawsze mozna miec dyzur, jak policjant czy strazak.Pobawic sie zawsze mozna,ale cos mysle dziewczyno, ze mowiac po polsku...wpier*****as sie po pachy :D a jezeli R po takim czasie dzwoni caly czas do ciebie,to obojetnie jak,widac ze facetowi zalezy.Zreszta, z tego co widzialam na zdjeciach....bardzo przystojny facet jest R :P widze ze chcesz ,,wyprostowac wielblada ",a samej siebie nie oszukasz. blueoczka najprawdopodobniej pojdziemy na domoweczke do anji na sylwka, nie chce mi sie ale juz wczesniej obiecalam to glupio, zreszta razem pracujemy i tylko mnie zaprosila,to wyjde na totalnego prosiaka jak nie pojde :D nie moge spac jakos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Jasne, rozumiem że można mieć dyżur. ... oczywiście że tak. .. ale on dyplomatycznie mnie załatwi jak nie będzie po jego myśli . ... musi jechać praca wzywa :O on myśli że ja jestem tepa i inteligentnie mnie wyru***a :O też nie mam spania :O jadę do pracy na 9 30, żeby spać 4 godz i budzic się bez budzika to tego u mnie nigdy nie było. ... STRES i tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja nie za duzo myslisz? do glowy mi nie przyszlo ze vetek moglby byc tak podly.Masz racje,jezeli bedzie chcial sie urwac to i tak nie sprawdzisz czy rzeczywiscie bylo jakies wezwanie, no bo jak?Na twoim miejscu najlepiej byloby sie rozchorowac, nie zycze ci tego oczywiscie, ale jak juz tak bardzo nie chcesz z nim isc to juz dzisiaj zacznij symulowac grype zolodkowa i takie tam .Widze ze wogole nie masz ochoty tam isc, stracisz sylwka,impreze jedyna w roku.Ale scheiss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja dla mnie pomysl ze spedzeniem Sylwka z wetem od poczatku byl poroniony o czym juz wczesniej pisalam. Moze on nie kreci a faktycznie ma dyzur ale sory troche nie tak brac dyzur wychodzac sie bawic. Drach dobrze radzi " rozchoruj sie" Idz z kolezankami sie bawic. Tesknisz za R Bo sobie wkrecasz I przypominasz fajnie chwile my zawsze tesknimy za tymi co Dali nam po dupie! Jakbys miala kogos to bys inaczej myslala :-) Drach a Ty Moze sobie wkrecasz a Moze nie, kobieta ma intuicje I czesto nie zawodzi. Badz czujna! Blueoczka do J sie nie odzywam od dwoch dni pora zerwac kontakt a nie takie pitu pitu on zazdrosny, mial swoj czas, a Sylwka spedzam z kijanka zrobimy sobie mily wieczor z filmami, jedzonkiem I drinkami, mam juz dosc dyskotek gdzie sa tlumy I drogo :-) a pozniej zwloki do domu sie wiezie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×