Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
ło matko spalam 12h chudyszpieg mozesz cos wiecej napisac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudyszpieg kazdy z nas dostaje po dupsku, bez wzgledu na plec :D nie moge sie wypowiadac za kogos, ale ja zawsze wybieram faceta ktory ma wiecej serca ,do mnie, innych ludzi i zwierzat.Mialam taki dylemat z komandosem i strazakiem.Strazak jak z zurnala,dobry facet, ale to komandos chcial sie mna zaopiekowac( chociaz nie musial),moze to oto chodzi? Wesolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
Gwiazdy :) Wesołych Świąt :).ciepełka rodzinnego i wszystiego o czym marzycie skrycie:) Co ma być to bedzie :) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
drach moze cos w tym jest po co mi przystojniak jak twierdzisz z zurnala jak lepszy okaze sie ten co wesprze przytuli zaopiekuje sie na ktorego mozna liczyc od tak po prostu nie wydziwia nie szpanuje nie klamie nie oszukuje po prostu jest z Tobą i Kocha taka jaka jestes... pozyjemy zobaczymy co się wykluje w nowym roku ;) randki sie szykuja na pewno ;) sciskam Cieplo!!!!!!!! anja, drach, efa, a ona ona zwarta ekipa 3ma sie razem :) to juz grubo ponad rok razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa78 może z czasem się otworze i coś tu napisze. W tym dniu lepiej aby porażka mojego życia została głęboko we mnie. drach1 raczej nie o to chodzi. Ale czytanie ze zrozumieniem sprawia mi problem;-) , zawsze mam dylemat co piszący miał na myśli, ile razy przeczytam tyle wersji. Może to i wada (zdanie polonistyki :-) która pozdrawiam) ale jaka ciekawa. A wracając do tematu. Zły to zły, nie jego praca która wykonuje. Komandos i Strażak to są profesje które nie są miarą faceta. Na pewno w jakiś sposób określają jego osobowość lecz nie są głównymi czynnikami jego osobowości i systemu wartości. Muszę iść coś zjeść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Facet musi miec to cos w sobie,musi byc troche chemii musi miec pasje jak dla mnie bo nie wytrzymam z kapiuchem,ktory wlepia sie tylko w tv i nie moze byc słodziaśny bo wtedy az sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
no prosze to moze podasz nam przepis na miksture po ktorej ludzie beda szczesliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleuoczka
chudyszpieg witam ;) poczucie humoru jest wiec nie jest zle :D chyba az tak ;) efa po prostu wszytsko musi byc z umiarem zeby nie zaglaskal na smierc ;) ani tez nie byl zimnym draniem ;) buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i taka istnieje. Lecz będzie to oszustwo. Każdy z nas najpierw musi poznać siebie żeby wiedzieć czego szukać. I tu nawiązuje do początku. Kobiety rzadko wiedza czego chcą. Kim jesteś? -Kobieta Czego potrzebujesz? -Nie wiem Kiedy chce to dostać? -Natychmiast ;-) Oczywiście żartobliwie to potraktujcie. Najlepiej trafić na kogoś kto wie czego chce i dba o to jak to już dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja myslalam ze szpieg to chlooop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudyszpieg czasami jak kobieta wie czego chce,tez nie jest za dobrze...a komandos i strazak to na potrzeby tutejsze, komandos-byly komandos-wojownik,szkolony przez najlepszych w KGB, policjant kriminalny, w tej chwili menager w miedzynarodowej formie, strazak jest najlepiej wyszkolonym sanitariuszem w Vatenfallu,takim ktory w razie wypadku jest wazniejszy od pielegniarki.I to on powinien miec z racji zawodu wiecej ciepla, a tak wcale nie jest :D komandos ,wielki byk, ale w srodku mieciutki i cieply...przegina jak kazdy facet :P, ale on ma to cos :D facetow tak jak kobiety nie mozna wrzucac do jednego worka....myslisz ze dlaczego ,,polegles" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Ja nadal nie wiem czy jestes nim czy nia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
tez obstawialam faceta po wpisie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
jasne że facet :-D uwielbiam właśnie takie poczucie humoru :-D nienawidze zamroczoncow :-D chudyszpieg witaj :-) fajnie byłoby gdybyś został z nami z Twoim poczuciem humoru napisał cos więcej o sobie i nas czasem pocieszał :-D jak kochani mijają Wam Święta? u mnie był zjazd rodzinny teraz szykuje się i uciekam na disco zapowiada się rewelacyjne kuzyn kuzynka bratowa itd cala nie mała ekipa więc będzie się działo i picie % lało :-D :-P a jutro filtrowanie Hahaha :-D miłego wieczoru i dalszego świętowania! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie jutro przyjezdza mamusia :P....a bylo tak spokojnie i fajnie :D caly dzien przed tv,pelen luzik....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja udanej zabawy:) boshe jak sie nazarlam.nawet z domu nosa nie wychylilam i chodze w pizamie caly dzien cieplo wiec moglam isc biegac ale padalo do teraz jutro na pewno pobiegne,wywale to co zle drach Twoja mamuska to jak nasz juz rodzinka:Plubie jak o niej piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ty musialabys zobaczyc mnie,normalnie odlot,nie wymalowana, miekki dresik,jesc juz nie mam sily,od niedzieli 2 kg do przodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja tez ze 2kilosy:O ale drach to na pewno zalegajaca woda:D pekne,seri pekne Boshe jaki czlowiek glupi,je ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
ja też jestem tak nazarta że tylko pękać ale muszę się opanować od jutra bo nie wejdę w sukienkę sylwestrową :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze zalegajaca woda :P jak ja mam przejsc obok bigosiku :D komandos sie smieje caly czas,ja chyba zaczne z nim chodzic na silownie, bo jak tak dalej pojdzie to bede sie toczyc :D a jeszcze wielkanoc przed nami :D ja cale zycie tyle nie zjadlam co przy komandosie, popieprzylo mnie juz calkiem :D milej zabawy anja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jestem u mamy czuje sie jak w 5 miesiacu ciazy! Masakra! Wigilia minela milo, Kijanka byl domownicy go polubili, chce sie dzis spotkac ale w Londynie dzis transportu nul zero nic a mieszka na drugiej stronie miasta nie ma jak sie spotkac.Dzis byl u swojej mamy na obiedzie Bo Anglicy maja 25 grudnia a nie 24 jak my wigilie. Lepil ze mna pierogi karp smakowal, barszcz z uszkami tez, zurek nie bardzo, a kompot okresil jako woda z rodzynek haha :-) Jezu ledwo siedze jaki czlowiek glupi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Zlo jutro z siebie wyrzucimy jak pobiegamy:P a ja tak pomyslalam,ze jak szybciej zjem wszystko to nie bedzie mnie to kusilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat zwariowal, normalne 2 dni a ja juz zjadlam dzialke za caly przyszly rok :O a ona ona a co anglicy jedza w swoja wigilie? co niemcy nawet nie pytajcie :D parowki i salatke warzywna :P jak im opowiadalam co ja przygotuje,byli w szoku...komandos nie oponowal :D lubi bardzo nasza kuchnie :) acha, zapomnialam wam napisac jaka byla reakcja mojego mlodszego syna jak rozpakowal prezent z wymarzonym aparatem....mial taka pieknie usmiechnieta buzke, ukochal mnie i komandosa...mlody tez sie cieszyl...my z komandosem jedziemy na wiosne na wspolny weekend i na wakacje do chorwacji. a do was gwiazdor przyszedl? ( acha i jessi, mlodego dziewczyna kupila mi kolczyki :) ) chudyszpieg no ty chyba mozesz wiecej ,,wciagnac",jesli jestes chudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudy to raczej przeszłość. Brat mnie tak nazwał. Teraz siedzę i zastanawiam się jak to strawić. Biegać nie dam rady bo ślisko ;-) Dobrze ze jutro ostatni dzień Wielkiego ŻARCIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u mnie na +za oknem,teraz +6C a w dzien jeszcze cieplej bylo nie pamietam takiej pogody w swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×