Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Siedzi facet nad stawem i łowi ryby. W pewnym momencie wynurza się żaba i pyta: - Proszę Pana, czy ja mogłabym wejść na spławik i skoczyć do wody? - A skocz sobie - odpowiada facet. Żaba skoczyła, a facet dalej łowi ryby. Po chwili żaba znowu się wynurza i pyta: - Proszę Pana, a czy ja mogłabym jeszcze raz wejść na spławik i skoczyć do wody? - No, skocz sobie - odpowiada już podirytowany facet. Żaba skoczyła, a facet dalej łowi ryby. Po chwili żaba znowu się wynurza i pyta: - Proszę Pana, a czy ja mogłabym... - widzi wkurzenie faceta, więc kończy - ...usiąść koło Pana? - A siadaj - odpowiada facet. Żaba siada koło faceta, a ten dalej łowi ryby. Siedzą tak sobie w milczeniu, aż ze stawu wynurza się druga żaba i pyta: - Proszę Pana, czy ja mogłabym wejść na spławik i skoczyć do wody? Na to pierwsza żaba: - Spier.dalaj! Dobrze mówię, proszę Pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet. Codzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex... Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka. - Cześć - mówi - Jestem złota żabka. Mogę spełnić Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów się dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią. Gość się popatrzył i mówi: - Je.bnij mi tu proszę mostek! Na to żabka stając na tylnich łapkach, wyginając się do tyłu: - Toś kur.wa wydumał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A U MNIE DZIŚ PRZED 6 BYŁO -----------28" I CO WY NA TO????????/MYŚLAŁEM,ZE JUZ CAŁY DZIEN BEDZIE TAKI MROŹNY,ALE WYSZŁ0 SŁONKO I JEST TROCHE CIEPLEJ,KASKI TEZ NADAL BRAK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,dzięki,tego mi było trzeba na poprawę chumoru,skąd bierzesz te kawały,a swoją drogą widzę ze jesteś wesoła dziewczyna,może te Basie tak mają,mam serdeczną koleżankę Basię i też umie mnie rozweselić i pocieszyć,ciepełka w ten mroźny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jesteś!próbowałam trochę rozbawić towarzystwo w Twoim zastępstwie, dzięki że jesteś z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode małżeństwo ogląda wystawę sklepową. Nagle żona zauważyła piękne majtki. - Kup mi je - mówi do męża. Ten, żeby żona nie oskarżyła go o sknerstwo mówi: - Eh, masz du*e jak kombajn! Gdzie Ty takie gacie włożysz? Wieczorem zebrało mu się na amory, a obrażona żona nawet nie spojrzała w jego stronę. W końcu mąż nie wytrzymuje i pyta: - Eee, stara co ty dziś nie chcesz? - Phi! Do jednego kłosa będę kombajn zapuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hej Wam Wszystkim,dobre te kawały nawet je spisuje haha.U mnie też mróz a piec co cieknie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka-śląskie
pozdrawiam wszystkich,super kawały,u mnie równiez kasy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem!!!!Basia ja myślałam co ty do mnie walisz,ale patrzę żeś jeszcze nie dotarła.Ja do wnusia nie pojechałam,kasy nie stykło,ale listę co mam mu kupić jak się wybiorę to sms-em przysłał.Listonosz wogóle dziś u mnie nie jeżdził,sąsiadka gada że chory chyba,jutro inny ma za niego być.Tak że decyzji na łapce niet,ale w Wawie jest moja lista do wypłat,no tak mi kurewnik z mojej powiatówki powiedział,jakżem go do muru przyparła.Też zimno jak na syberii,ale kawałki dajecie,u lala,rozgrzać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
syla doczekasz z tym piecem do wiosny czy bedziesz wymieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona tobie listonosza brakuje czy decyzji ......hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam troche mnie tu nie było Sola ja też miałam takie szczęscie że w największe mrozy musiałam wymieniać piec myslałam że przetszyma hociarz największe mrozy te mi ciek i terz mi wytrzymał tylko 5 lat jak u rat zaczynała sie zimateraz mam miałowyi juz mam z 8 lat ale w nim wszystko mozna palica unas mrozi jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Wadi nowy już mam,czekał za dopłatami,facio wczoraj przywiózł ale jak tu coś ruszać w taki mróz a w domu mam starszą schorowaną osobe,mam nadzieje,że jeszcze troche wytrzymie,maja mój piec ma 15lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
jeżeli mało jeszcze cieknie bo u mnie to co2 godziny musiałam dopuszczac wodę a grzejniki to i tak tylko grzały do połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Maja rok temu był spawany,dopóki się pali to jeszcze jakoś ale rano popiół mokry i pod piecem też woda.Mam nadzieję,że mróz troche puści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gdy mój zaczął przeciekać to dosypałem uszczelniacza i do wiosny doczekałem a tak jak piszesz syla to jeszcze do ciepła na nim "pojedziesz " aby bardziej nie przeciekał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona co ci sama decyzja da , gdybyś napisała ze przelew to rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem w temacie pieca bo wymienialam w grudniu stary byl 5 lat i walnal zalozylismy nowy i walnal przy puszczaniu wody byl felerny na spawie ale reklamavji nie skladalismy bo nie bylo czasu mij tata umie spawac i do 22 go spawal i jakos daje rade! tez czekamy za cieplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem w temacie pieca bo wymienialam w grudniu stary byl 5 lat i walnal zalozylismy nowy i walnal przy puszczaniu wody byl felerny na spawie ale reklamavji nie skladalismy bo nie bylo czasu mij tata umie spawac i do 22 go spawal i jakos daje rade! tez czekamy za cieplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
gabi a dlaczego myślisz ze śpią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam dziś nie jest tak ładnie słonka nie ma co się dzieje z Krololą kase dostała dziewczyna i czyni przygotowania do ślubu Iwonko do niedzieli napewno dostaniesz decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
co po decyzji gdy z przelewem mają czas do końca czerwca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Nareszcie was znalazłam na tej kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Decyzję dostałam 8 grudnia a kasę 18 lutego. Jest z czym zaszaleć.Też mam cieknący piec ale cieknie nam już 5 lat i tylko co dzień dolewamy wody i jakoś się pali. Myślimy o kupnie nowego ale zawsze są inne wydatki. Słyszałam o jakichś piecach na owies . Czy ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Żeby wam nie było przykro że już mam kasę to jeszcze czekam na największą kwotę za rolnośrodowiskowe. Decyzja 13 grudzień a niby wypłacają w ciągu miesiąca. Jednak kasy nadal nie ma. Dobrze że choć coś jest i jest czym dziury załatać. U nas też mróz - 20 stopni (wielkopolska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Ziomale!!!!-ale kur...a ziąb,ani samochodu odpalic,ani ciągnika.Kasy nie widać,i tak pewnie do czerwca.....skur....ny jeb...e,wszystko dla nich ważne tylko nie rolnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×