Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość maja lubelskie
Iwonko gdzie ty się zawieruszyłaś trzeba sie zbierać na urodzinki dzis do Syly na świeżą kiełbaskę a jutro do Halinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare śmiesznych nazwisk: Psikuta Jarosław,Kozibobek Jan,magda-patiarcha,anna-palma-grzanka,Maria Pipa - Trzecia ,Robert Dymacz,Aleksander Krzyweucho ,Jarosław Kret,Kurcipka Jan, Fiuto Małgorzata, Wyczesany Dariusz, Dziurka Jan, Spleśniały Jan, Jąder Dezyderiusz, Cyc Izabela, Sierota Maria, Jezusek Brunchilda, Pinda Małgorzata, Porąbaniec Marek, Zachciała Elżbieta, Kiełbasa Roman, Moczymorda Sławek, Paskuda Katarzyna, Orgazm Dorota, Szmata Józefa, Pyta Aleksandra,Anna Kutafoniczna,Adam Wisimulacha,Marta Rozwarta,Roman Narkoman,Popchaj Antoni,Grzebie Arkadiusz,Wytarta Zofia ,Lolek Ogór - Kabanos,Czopek Artur,Świnia Euzebiusz,Anna Zadroga - Cebula Katarzyna Nietrzeba,Alfreda Podnieś-Grzywka,Genowefa Wypierdek,Paulina Micha-Półlitr,Zbigniew Dziąsło P.S.takie nazwiska sa naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
No , uporałam się z plackiem ale nie próbowałam bo zgodnie z postanowieniem nie jem słodyczy w poście. Zgadzam się że takie nazwiska są naprawdę. Osobiście znam Lucynę Jąder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w mrozna ale sloneczna niedziele czas letni wszedl:)moze i od dzis samopoczucie bedzie letnie co tu tak cicho,gdzie wszyscy??poimrezowali:D milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tak cichutko, u nas mroźno na pomorzu ,teraz nawet śnieg pruszy,gdzie ta wiosna boćków też jeszcze nie widać a mam u siebie gniazdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei@onet.eu
Witam kochani czy mozna wysadzac juz nasiona mieczyków do gruntu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze za wczesnie na mieczyki cebulki mieczykow moga byc w ziemi ale zaczna wybijac kielki ktore sa bardzo wrazliwe na przymrozki chyba ze przykryjesz je wluknina to owszem ale lepiej jeszcze poczekac ziemia jest jeszcze zimna wiec to i tak nic nie przyspieszy jezeli chcesz miec wczesniej kwiaty to mozesz w piewnicy ulozyc w skrzynce belgijce i zasypac torfem a potem nic nie stoi na przeszkodzie wysadzenia do gruntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Dziękuję Wam za rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
witam w piekny słoneczny i mrożny poranek co to się zwami dzieje czy to po tych imprezach nie powracali do domów ja posadziłam wrezje i czosnek ozdobny i takie bulwy nie wiem jak się nazywa mieczyki i dale będę sadzić w tym tygodniu bo jak pójdę w pole to nie będę miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta dziewczyny!!!!!!Prawie cały weekend bez kompa bo siadł,na dziś majster umówiony,a wczoraj wieczorkiem 12-letni syn sąsiadki mi toto naprawił.O świniobicie!-ja się łapię,kurwa uwielbiam świeżyznę,butelczynę wezmę jaką.Co tam dziś gotujemy?A.....kasy ni widu,ni słychu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,czy juz przestawiliscie się na nowy czas,dziewczyny co sądzicie o posadzeniu truskawek na czarnej włókninie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slonce swieci ale cholera zimno truskawki na włókninie? a owszem bedzie szybciaj i porzadniej! a ja mam chyba kur..a alergie bo wczoraj mnie katar wymeczyl a dzis oczy mi napuchly milego dzionka iwona ja myslalam ze sie zatracilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.mnie wczoraj nie było bo ciotka sie przeprowadza i meble jej przewoziliśmy cały dzień.wbijam sie do basi,nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a basia,jak jesteś może przypomniałaś se jakiś kawał,bo ja już wyczerpałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Kasy zero , wiosna w pełni a minister rolnictwa ogłosi wielki sukces w realizacji dopłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Nareszcie mam chwilę czasu. 2 dni świętowania to już nie na moje zdrowie. To i młodego może wykończyć. U nas też zimno jak diabli. Nie chce nic się robić na dworze bo wieje jakby się kto powiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co żeśta do Basi pojechali?To ja też lecę,może jeszcze co zostało?wieje i u mnie jak skurwysyn,byłam na cmentarzu chciałam jakie kwiatki dosadzić,ale pieprze za zimno.Ja kamienie na skalniaki dziś nosiłam,przywieżli mi trochę piaskowca i jakichś jeszcze dwie wywroty,z tydzień będę się jogingować.Potem staw obłozyć,roboty full.Oby tylko zdrowie i kasa dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska!!!!!Słońce niczym wzrok teściowej,zajebiste.Aż żyć się chce.Stary w pole dziś jedzie,na pożyczonym paliwie,potem oddamy,trza se pomagać.Ja po obrządku ,popiję kawkę i lecę do kamieni.Obiad-kartofle ze skwarami i maślanka-pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestem:) Świeżynka super była no nie? :D Wiecie co ja wczoraj mało nie oslepłam:( Cięłam drewno do pieca i jak mi oddało to myślałam że oka nie mam,rozcięłam sobie jak cholera wyglądam jak po mordobiciu,dobrze że chłop za granicą bo ludzie by mówili że mi przylał:) Do lekarza chciałam ale pytali czy widze ,no widzę mówie to mi paniusia z rejestracji zaproponowała za miesiąc wizytę. Za miesiąc to mam ją serdecznie w doopie mówię babie ,i co będzie to bedzie,widzę ale boli jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas pooda przeplatana:(ale zimno nie ma co szukac na dworze:( u mnie dzis ogorkowa na pewno masz ladne kolory pod tym oczkiem,typowo wiosenne no niestety to jest nasza sluzba zdrowia predzej mozna kopyta wycignac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak,kolory są supermodne:) Fioletowe i czerwień albo nawet i purpura:) Aga a gdzie mieszkasz tak w przybliżeniu? Kawały napiszę wieczorem bo obiad lecę gotować teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
To nie do pomyślenia Basiu. Ja na twoim miejscu nie odeszłabym od rejestracji póki by mnie nie wpuścili do lekarza. Mężowi , jak wyrywał drzewa jakiś korzeń uderzył w oko. Niby nic nie było specjalnie widać ale pojechaliśmy do okulisty ( bez skierowania) . Przyjęła nas poza kolejnością jako że z wypadku i skierowała do chirurga okulisty bo okazało się że oko trzeba szyć. Miał 3 szwy na tym białym. Nawet nie wiedziałam że oko można szyć. Nawet odszkodowanie dostał. Całe 160 zl. Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, zimno ,małżonek dziś był po cielaki to znowu będzie zabawa,a ja całe przedpołudnie spędziłam w skarbówce ,też jesteście vatowcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwóch starszych dziadków na ławeczce w parku i przechodzą dwie młode laski. Nagle jeden z dziadków do drugiego: - Podrywamy dupcie? - Eee tam, jeszcze sobie posiedzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Halinko jeśli mogłabyś podać listę roślin objętych dopłatą do zachowania gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, piękny dzionek aż się chce życ. Dziś trochę grabienia trawnika i takie tam wiosenne rzeczy. Basia nie odpuszczaj idź do okulisty bez rejestracji z wypadku przyjmą cię bez kolejki, tam na pewno jakiś krwiak się zrobił a z oczami nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×