Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość elizbatet ela
Witam!Kolejny dzień pustki na koncie i szlag mnie trafia jak mówią w telewizji ,że dopłaty wpływają milionami na konta rolników.Których się pytam bo z moich znajomych niewielu dostało a reszta wszystko na kredyt a i tego nam dawać nie chcą.To ma być ta kraina szczęśliwości obiecana przed wyborami?Nie ma szczęścia ,jest tylko zgryzota i codzienna walka o przetrwanie a oni i tak nas mają gdzieś.Może chodzi o to byśmy tą ziemię oddawali tym obszarowcom lub na państwo i będą mieli z nami spokój?Mam dość i w banku też mnie mają dość!Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas dziś -21 ale my już powoli przywykli wczoraj było -11 to ciepełko nie damy się wymrozić a ztymi stłuczkami to pięknie ładnie jak się polisę podpisuje jak mi się obora spaliła to się pluli że przecież posadzka została , szkoda gadać . trzymajcie się ciepło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
unas dzisiaj minus 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co tu takie pustkowie aż wieje arktycznym chłodem:((( Mam pytanko czy któraś z was oglądała w sobote KUCHENNE REWOLUCJE z Magnuszewa?Robili tam taką niby zapiekankę w garnku kamieniaczku i zapiekali w piecu. Pani Gessler nazwała to POLNY GARNEK LETNI ,może któraś z was zna może ten przepis bo danie było łatwe szybkie i na pewno smaczne, dodawała tam mięso mielone , ziemniaki , jabłko i jeszcze jakiś gęsty sos a na wierzch pomidorka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam witam dzisiaj ciepełko -5 i śnieg to dopiero przyjemna zima w sobotę byliśmy na zabawie super się ubawiłam jak nigdy w życiu a tu niedługo kończy się karnawał ,pączusi trzeba piec bo tłusty czwartek niebawem. za dopłatą nawet nie zaglądam na konto po co się wkurzać jutro sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z zachodniopomorskiego
czesc dziewczyny !!1 czy macie może sprawdzony przepis na pączuszki. Mamy wielkie ocieplenie -1. Mam nadzieje że stopnieje śnieg i dopłaty szybko teraz dotrą na wasze konta. Moje choć przez chwilę było uzupełnione to teraz topnieje razem ze śniegiem. To jakaś straszna masakra jaka drożyżna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam konto i co 000 jutro piekę pączki żeby na tłusty czwartek od rana były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja walentynkę dostałam jedną dopłatę rolnośrodwiskową adziś po południu będę piekła pączki śnieg zaczął padać i mróz zelżał ale wieje i wraz zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest zasypało was bo mnie tak ale jeszcze łapię zasięg dec.16.01 kasy nie ma Gabi odezwij się czy wszystko u ciebie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
oj tak Haniu zasypało i to nie zle mam dość odśnieżania podwórka a podwórko spore,niby jest +3 stopnie ale jest zimno,jutro zabawa :)człowiek choć na chwilkę się oderwie od tej szarej rzeczywistości pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani.troche mnie nie bylo najpierw troche remontow potem maly zachorowal a na koncu wymienialam internet i nie moglam pare dni dojsc do ladu!! no ja jakos sie kulam ale jest ciezko i czuje sie jak wieloryb:)a gdzie tu do maja!!ale najprawdopodobniej bedzie dziewczynka wiec szczescie nie zna granic!!ale co tam byle bylo zdrowe!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kamień z serca Gabi jesteś wreszcie kochana spokoju i radości w oczekiwaniu ci życzę .a na dworze wody ogrom wszystko stopniało i błotko się zrobiło Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej co słychać Gabi szczęścia życzę w oczekiwaniu na ślicznośći :):):):)a gdzie Iwonka z Basią się podziały .Wiecie co odbiło naszemu psu ponieważ sąsiada mamy takiego chamskiego że szok jego 3 psy przeszły przez płot i pogryzły naszego psinę a ten z bólu zaczął na nas się rzucać i siedzi teraz w klatce na świnie starego pogryzł mi mało twarzy nie zmasakrował byliśmy wcześniej u inspektora powiatowego weterynarza żeby go uśpić ale ten mądrala powiedział że nic nie mogą zrobić bo pies nie pogryzł jeszcze nikogo jak pogryzie to dopiero się wezmą za to .W niedzielę pojechałam z mężem na pogotowie i zgłosiliśmy że pies go pogryzł z pogotowia pójdzie pisemko do sanepidu i dopiero do inspektoriatu weterynaryjnego pojebane ale cóż i kwaratanna 15 dni muszę go trzymać na obserwacji i go uśpią ale w tym jebniętym kraju to na prawie są zwierzęta nie ludzie powini zrobić unijną konstytucję dla zwierząt a pro po zwierząt u nas chodzą sprawdzają w jakich warunkach żyją psy i u nas też byli z tvn byli też eh Buziaczki i Pozdrawiam di sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Zapomniałam dodać że wpuściliśmy psa do stodoły to mało jej nie rozniósł skubany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś dobermana i rzucił się na syna a potem na męża i jak weterynarz to zobaczył to nie robił problemu i go uśpił ale cóż mamy głupkowate przepisy dopiero jak się coś stanie to interweniują. Pa kasy nie ma na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy któraś z Pań ma przepis na roladę z kurczaka z żółtym serem?Oczywiście dziś Środa Popielcowa post,ale chciąlabym ją zrobić na święta.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam witam co tak cicho dopłaty na koncie nie ma przeczytajcie artykuł z gazety wyborczej JAK SYN MINISTRA SAWICKIEGO WETERYNARZEM ZOSTAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z zachodniopomorskiego
witam wszystki!!! wiosna , wiosna...... wkrótce poniesiemy marzanne i wygonimy zime co spowoduje że w pole trzeba bedzie wyjechać!!! ale za co.... świeta za pasem i taką roladę może też bym zrobiła. Może któraś z was ma :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto? wszyscy dostali już kasę?pogoda piękna to prawda ale żeby już wcale nie wchodzić na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no faktycznie wieje pustkami na naszej stronce!!! hania kasa juz dawno wydana:( a tu teraz same podwyzki:( podatek u nas prawie 100% do gory:(wczoraj przyszlo pismo z krus-u o nowych zasadach platnosci wiec tez nie bedzie juz tak kolorowo o reszci co drozeja nie wspomne bo szkoda nerwow!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 246
Witam jest przedwiośnie ale u mnie bocian się pospieszył i w sobotę przyniósł mi wnusia byłam przy narodzinach a ważył 4 050 Gabi jak ty i twoja niunia się czujecie a dopłat też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju gratulacje!!!kawal dzieciatka!! najwazniejsze ze zdrowe:) a ja zalezy od dnia. raz moge gory przenosic a na nastepny dzien nie mam sily mojemu maluchowi zrobic sniadania do szkoly!! ale juz do maja blizej niz dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z zachodniopomorskiego
Maju ja również gratuluje i życze szybkiego powrotu do domu. Maleństwo super duże ale najważniejsze że zdrowe :):):):) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje Gabi wypoczywaj i poleguj moja synowa nic nie robiła wypoczywała ile tylko mogła j jeszcze mam wnusie która ma 8 miesięcy to mam parę Gabi a jak twoja teściowa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no oprocz tego ze nic nie robi:(to ok!!! ja zapieprzam 110m chalupy na kolanach a ona 16m swojego pokoju z grubsza posprzata i czyta ksiazki czekajac na obiad!!ale mam to w d...e przyzwyczilam sie i staram sie nie denerwowac!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Gabi współczuję ci bardzo, że masz taką "pomocną rękę" w domu ale nie poddawaj się. Jest takie mądre przysłowie "CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI" więc ja życzę ci dużo cierpliwości i siły. Gdzie sie wszystkie podziałyście !!!!! Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochane Gabi współczuję Ci ja też tak mam jak ty :):) doskonale Cię rozumiem Serdeńko .Aneciu znalazłaś się hehheheh a myślałam ze masz nas dość heh ;):):) co słychać Kochane Dziewczyny Żyjecie u nas podatek nie aż tak bardzo zdrożał ale zdrożał a o krusie wcale nie wspomnę mamy ponad 8 ha przeliczeniowych ale co powiedzą Ci co mają ponad 50 ha i więcej przeliczeniowych chcą nas udupić !!!!!!a propo nam już 60 pisklaków wyszło i teraz zielononóżki się wylęgają w inkubatorze ;):) już cena jajek zleciała 10 zł :):) Buziam Was Wszystkich Serdecznie i do sklkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani dopłata weszła dziś na konto a do tego mój mąż ma jutro urodziny a pojutrze imieniny., trzeba coś upiec może dacie jakiś fajny przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam was KOCHANIUTKIE!!!!!Nie mam komputera,rozpitolił się,czekam na dopłaty,to se kupię,chyba prędzej to zreperuję stary.Nie mogłam się powstrzymać i jestem u swoi sąsiadeczki i korzystam z komputera jej wnuka.Dziewczyny dzis byłam w powiatowej-decyzja będzie w poniedziałek,tylko kasy teraz wyglądać.Na kwietnia może cusik będzie.Gabi-rybko-nie wkurzaj się,olej to ciepłym moczem,nie warto psuć se nerwa padliną.Pozdrawiam was wszystkie.Jutro też mi pozwolili przyjść na kompa-haha-tylko rano,jak wnusio będzie jeszcze spał.Do jutra!Trzymajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×