Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

anulinka rób bete, takie nerwy nie są wskazane, jesli nie jestes w ciazy to nerwy mogą CI przesunąc @, jesli jestes to mozesz zaszkodzic sobie i malenstwu :) nie trac czasu tylko idz na bete jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
dobra dziewczyny postaram się jutro podjechać na bete :) dostrzegłam znów cień cienia na dzisiejszym teście więc znów się nakręciłam, jutro się wszystko okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
kurde poczekajcie bo nie chce się otworzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niby cos tam jest ale prawie nie widoczne, byc moze to jest poprostu miejsce na druga kreske bo czasami w testach tak jest... a im bardziej sie przyglądam tym bardziej nic tam nie widze na tym tescie.... zrob bete jutro i dawaj znac, oczywiscie 3mam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
właśnie ja już sama nie wiem :( tak zrobię i dam Wam znać, dziekuje dziewczyny że jesteście bo tak mi łatwiej, na mojego nie mogę liczyć bo mówi że pewnie sobie ubzdurałam bo on nic nie widzi. A ja pewnie tak bardzo chce tą kreskę zobaczyć ze ją widzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
anuulinka ja mam wrazenie ze jest tam cien cienia ale naprawde ledwo widoczny az sama zastanawiam sie czy nie mam zwidow ;-) jednak dla swietego spokoju zrobilabym bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
skakanka właśnie jutro albo pojutrze pojade zrobić :) bo nie wiem czy się jutro wyrobie :) i dam Wam znać czy mamy zwidy czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczełam sie przygladac. Jak odchyliłam ekran laptopa do tyłu to cos tam dostrzegłam. Moze kwestia swiatła na kompie. Na pewno na zywo test widać inaczej i mozesz widziec cień cienia :) Ja dzis mam skonczony 24 dzien cyklu i cisza ;/ Znowu chyba ciotencja sie przesuneła. ciąże wykluczam bo cyce juz nie bolą, za to co jakis czas mam bole @. I znowu chybiłam w owulke... Niech to gęś kopnie. został mi ostatni cykl do działania i niestety 4 miesiące przerwy :(((( Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulinka cośtam widać. Na żywo pewnie widać bardziej, zawsze tak jest. Ja jak robiłam zdjęcie pierwszego testu to na zdjęciu nie było widać NIC a na żywo jednak więc... myślę, że jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
monia ilu dniowe masz cykle? Jeszcze nic straconego jak @ nie ma :) ja też żyje taka nadzieją :) ** iczozord ale taa kreska wyszla po paru godzinach wiec nie mogę też go uznawać za wiarygodny :/ zobaczymy co beta mi pokaże, pewnie jutro mi się nie uda jechać ale w piątek napewno :) może bedzie prezent na walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
hej kochane - ja też dół, NIE MA nadal okresu , ciązy nie ma, biorę leki na wywołanie okresu -echo!! :( Po lekach mam migreny, zawroty głowy i torsje, sennosc, a w pracy stres, - raz byłam w pracy punktualnie na 8.00 bo rano mialam torsje i nie mogłąm wyjsc z domu i na powitanie dostałąm NAGANE od szefa ze mam byc w pracy przez 8.00 a nie o 8.00 ( choc prace o 8 zaczynam), wiec zyje w stresie, koło sie zamyka, biore leki na zbicie prolaktyny- co z tego skoro mam stresy w pracy i zas prolaktyna rośnie.... a ja chyba szybko mamą nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
Pammy to ci współczuje takiego szefa :/ faktycznie stres nie jest dobry do poczęcia dzidzi :( a co za leci bierzesz ze masz takie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pammy to widze ze pracujemy u podobnego szefa:-( a mnie tez praca jest mocno stresujaca:-( a pozniej czlowiek sie dziwi ze prolaktyna taka wysoka. Blondyneczka robilas badania jak u o prolaktynie mowimy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja koleżanka dlugo starala się o dzidziusia - miała bardzo stresującą pracę... Jak zmieniła to już po miesiącu byla w ciąży (wyobraźcie sobie minę nowego szefa który dał jej od razu umowę na czas nieokreślony:PPP) Rozejrzyjcie się za nową pracą, to chyba dla Was najskuteczniejszy środek na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
dziewczyny temperatura mi spada, pewnie okres przyjdzie!!! :( załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Hejka Hej Dziewczyny, dawno mnie nie tu u Was nie bylo. Tak ze u mnie juz 12 tydz byłam na badaniach z wykluczeniem wad genetycznych,wszystko jest wspaniale i Dzidziuś prawidłowo się rozwija. Jeszcze miesiąc temu miał 1,3cm a teraz juz 6,5. Na usg bylo widać jak śmiga odbija się wariuje u mnie w brzuszku. Co najlepsze jak schudłam na początku stycznia z braku apetytu tak teraz ważę tyle samo.. I o co w tym chodzi, jem normalnie bez jakiś większych problemów, mdlosci nie mam tylko lekka zgagę tak naprawdę to po wszystkim ;) no i humorku rzecz normalna, mój Partner nie wytrzymuje ze mną, kłócimy się o byle co..ja się niby czepiam. Może trochę prawdy w tym jest no ale wiecie ,,hormonyy,, ;) Blondyneczko jak u Ciebie? Ja nadal liczę ze dołączysz jak najszybciej do grona tych szczęśliwych szczęśliwych i cala reszta Dziewczyn również!!! Pozdrawiam Was Gorąco!;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulinka - tzn? Co to znaczy, że spada? o ile? Gościu - serdeczne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
wczoraj o 2 kreski, dzisiaj o jedną :/ mam 36.6. pomału spada. Nie mierzyłam we wcześniejszych cyklach i nie wiem jak to jest u mnie :( w tym cyklu też nie mierzyłam od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kreski to nie tak dużo, spoko, normalnie może tak być :) Moja kolezanka cały pierwszy trymestr miała niezawysoka temp i własnie neizbyt unormowaną. Więc ta wysoka temp to też nei jakaś reguła, raczej prawidłowośc. Mówię Ci zrobisz bete i nei bedziesz niepotrzebnie sie denerwowac, tylko bedziesz wiedzieć co jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda nie badałam prolaktyny jeszcze bo jakas mnie chyba infekcja dopada, brudze od 2 dni,. zaraz mam wizyte to niech cos radzi:) ### Gosciu 122 super nowinki :) u mnie mąz wyjechal na 2 miesiace wiec teraz mam czas na luz, badania i tak dalej... dziekuje ze 3masz za mnie kciuki, Kochana jestes :* a Ty dbaj o siebie i sie nie przemeczaj a to ze sie czepiasz to jest najwspanialszy objaw zdrowej ciązy :D ### anulinka nie stresuj sie tą temaperturą, zrób bete:) a jedynym objawem jaki mozna brac pod uwage jest brak okresu wiec bądz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuulinka
dzieki dziewczyny za wsparcie :* kochane jesteście. Bete zrobie jutro. Zobacze jeszcze jutro jaka bedzie temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki macie śluz po owulacji? Ja ostatnio zauważyłam u siebie sporą ilość kremowego śluzu. Obecnie jestem w 21 dc, owulację prawdopodobnie miałam w 15 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja mam zawsze po owulacji biały śluz ale on oznacza ze są dni nie płode:)raz jest go wiecej raz mniej, ale slyszalam ze jak sie jest w ciazy to jest duzo wlasnie bialego śluzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrella88
Hej dziewczyny :) Od trzech dni tak źle się czuję, mam bóle w dole brzucha i w okolicy prawego jajnika, piersi są strasznie nabrzmiale a sutków to już w ogóle nie moge się tknąć. Dni płodne były miedzy 11 dc a 14 dc, a od 15 dc mam biały gesty śluz, ale od 3 dni jest go bardzoo dużo. Dziś mam 22 dc, za 7 dni @, nigdy wczesniej nie mialam żadnego z tych objawów przed @. Mam nadzieję że się udało, to juz 6 cykl starań. Jak sądzicie jest szansa? :) Gratuluje tym co juz sie udało :* Anuulinka: coś tam widac taki cień cienia cienia.. Też tak raz mialam ale niestety nie byłam w ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Was dziewczęta. ja od prawie miesiaca mam zjeby od szefa. W, nie sływiązuje sie ze swoich obowiązków a i tak gardzi mną, ubliza ze mało obrotna jestem, ze sobie nie radze - mino ze sobie radze. dzis dodatkowo zdenerwował mnie wspolpracownik. Miał ze mną działac wokol projektu a tym czasem robi co chce, ze na pre słucha moich polecen -generalnie robi mi chyba na złosc. szef potem sie pyta czy mam to i to ,a ja nie mam bo wspolpracownik mi nie dał mimo próśb. I znowu z********** Tez sie lecze na prolaktyne i tez mi zowu podskoczyła chyba bo włosy lecą jak oszalałe i ja mam w ciąze zajsc ?? Masakra :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniasonia83, i Magda88 - dziewczyny, moze niepotzrebnie sie tak stresujemy i obniżamy szanse na naszą płodność, a w pracy nas wycisną jak cytrynę i wezmą kogoś innego na nasze miejsce ... musimy sie wziąć w garść ( razem łatwiej) Anuulinka - biorę od 40 dni bromergon na zbicie prolaktyny i od tygodnia Primolut Nor na sztuczne wywołanie okresu. Juz ponad 63 dni a okresu nie ma.... jak nie dostane w ciagu tygodnia to juz chyba nic nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pammy
to wyzej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×