Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Blondyneczka js tez poprzedni cykl mialam taki ze mnie bolalo caly czas i rez bslam sie ze to zapalenie ale kolejny juz jest spoko. Dla pewności mozesz isc do gina ale ja osobiście bym poczekala do @ chyba ze tak mocno boli ze nie możesz wytrzymać. Iczozord ja tez ostatnio pierwszy raz zrobilam testy owu ale dopiero w 16 dc i wyszla mi blada kreska a w 17 jeszcze bladsza wiec pewnie bylo juz po owilce zobaczymy w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy zdążymy z moim P złapać owulację. Jutro wyjeżdża a dziś badałam szyjke i zamknieta i twarda:/ Wczoraj była otwarta ale to po przytulaniu więc pewnie nasienie tak na nią podziałało. Eh :( Smutasuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa oliwia
no ja nawet nie mam jak działać bo mojego M niema :( a jajnik dzisiaj juz nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę ze na forum *****aż miło. Ja dzisiaj w końcu do gin. Martwię się co mi powie. Nie dość że pierwsza wizyta, to na dodatek wczoraj zaczęłam nieznacznie plamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord teoretycznie jestem 9 dni od owu, a nie robie testu bo prawdopodobnie do @ jeszcze tydzien, sama nie wiem bo owu byla wczesniej, a co do temparatury to jest mierzona popoludniu,a pozatym wyczytalam ze przy zapaleniu jajnikow tez jest wyzsza temperatura, a nawet gorączka powyzej 38stopni... boshe po co ja czytam te wszystkie rzeczy, tylko mnie stresują... ### Oliwia dziewczyny mają racje, sluz bialy jest nieplodny ### magda wg mnie to za wczesnie na testowanie, @ma byc w czwarek za tydzien... a pozatym nie nastawiam sie kompletnie bo brudze :( agnieszka nie boli az tak bardzo a dzisiaj nawet nospy nie bralam bo jest okej, ale martwi mnie to brudzenie :/ ### własnie zmierzylam temp, i nadal 37... a moja podstawowa temp to 36,4 wiec troche sie martwie:/ ale w sumie to w ciagu dnia mierzone a nie rano wiec nie biore pod uwage... a gin mam jutro , i jak juz sie umówilam to juz pojde, i odrazu dam Wam znac co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kciukasy trzymamy :) Ja kompletnie nie kumam mojej szyjki macicy :p Wczoraj była otwarta mega i miekka - myślę PŁODNOŚĆ!!! Dziś rano badam i twarda i zamknięta :/ Także boje sie, że nie zdążymy zahaczyć o dni płodne :/ śluzu mam mało - tak jak po okresie obserwowałam duzo tak teraz nic (jest taki lekko ciagnąco - lepki ale mało) i już mi euforia z powodu wiesiołka przeszła ;-) eh :( Nie chcę czekać kolejnego miesiąca, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord mozliwe ze wczoraj mialas te dni albo poprstu szyjka na chwile zrobila sie twarda, za nią sie nie nadązy, wiem jak to jest u mnie, wszystko na nią moze wpłynąc dlatego sie nie sugeruj sie az tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko to Ty masz jak ja ;) 9 dni po owu i trochę do @. U mnie cykle 30 dniowe ale ja.. nie nastawiam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, racja! Jeszcze mam dzisiaj i jutro cały dzień do działania, może pływaki dają radę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord może owulke mialas wczoraj dlatego dzis twarda albo tak sie dzieje u ciebie tuz przed nia :) Blondyneczka to dawaj jutro znac koniecznie co ci powiedzial lekarz :) Ja biore wiesiołka od 3 dni narazie nic jakoś nie wpłynął na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac napewno:) a co do tego wisiolka to wydaje mi sie ze trzeba go brac conajmniej miesiac zeby zauwazyc roznice, bo 3dni to jednak za malo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko niestety nic nie zauważyłam. Nic, a nic... więc za jakiś czas, kilka kolejnych cykli może przyjdą 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno owulacji nie miałam bo temp. niska, ale może jednak się uda eh eh :P Jednak w ciążę nie zachodzimy tylko w dniu owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
No to jeszcze dni plodnych nie mam ... Ciekawe kiedy przyjda ... Ech a temperatury mialam nie mierzyc w tym cyllu ale chyba jutro zmierze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczko dziekuje za slowo otuchy ale juz dzisiaj w poludnie kiepsko sis poczulam. gardlo, ogolne rozbicie i dreszcze. wieczorem spalam przy uchylonym oknie i pewnie zawialo mnie ;-( mam nadzieje ze nie skonczy sie w lozku z lekami. 3mam kciuki dziewczynki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie piszą o tym wiesiołku - niektóre kobiety widzą wynik natychmiastwy, niektóre wcale :/ Ja pod 2-3 dniach czułam wyraźne skurczemacicy, takie ciągnące i nieprzyjemne ale przeszły mi i już nie wróciły. A teraz sama nie wiem, jakoś ostatnio trudniej mi interpretować własny organizm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwa
nie ma owu ;< temperatura 36,5 ech teraz znowu zacznę mierzyć temperaturę i ciśnienia dostane ... ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiii27
Hej Ja implantacji jako takiej raczej nie czulam.... Za to czulam skurcze jak na okres a potem duza ilosc bialego sluzu,bolace piersi od samej owulacji do konca.... No i brak miesiaczki potem i dwa pozytywne testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka mnie tez cos rozkłada gardło mnie boli lekki katar i ogólne zmęczenie. Oliwia mize nic straconego z ta owulka czasem jest tak ze jest a nam się wydaje ze nie ma. Nie mierz tempki bo znowu się nakrecisz! Dla mnie to malo miarodajne na temp moze duzo roznych czynnikow dzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Zmierzylam wczoraj 36.4 dzisiaj 36.6 ale juz nie mierze mam w nosie yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka czekamy na pozytywne informacje:-) A jak u reszty? Ktoras szykuje sie do testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
aga ja całą noc z dreszczami a wstałam mokra jak szczurek :( gardło dokucza niemiłosiernie...to chyba ta zmienna pogoda. Oliwia nie mierz...po co się denerwować? Magda u mnie 5 dni do @ ale w tym cyklu nie testuje, licze jednak na dziewczyny że pokażą Nam swoje 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka - ouch - to kuruj się :/ Ja testuję ale testami owulacyjnymi :P Dziś wyszła kreska wyraźniejsza ale wciąż jaśniejsza niż kontrolna... A mój P Wyjeżdża dziś po południu... Ale pozytywne jest to że szyjka jest dziś mega wysoko, ledwo ją dosięgam, także może pływacy przetrwają do owulacji :p A jak nie to... przywieziemy sobie może bobasa z Wiednia bo akurat mniej więcej na owulację tam będziemy ;-) U mnie pogoda jak pod psem :/ A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Paskudna...zimno, leje i nieprzyjemnie :/ a kilka dni temu latałam na krótki rękawek i teraz mam skutki.... Ja się zastanawiam czy żołnierze mojego TŻ są dobrej jakości, bo wstrzelamy się w owu a tu nic.. i nic... no ale nie mogę go przekonać do badania, więc muszę odpuścić albo liczyć na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie... no i w zasadzie jedyne co sie dowiedzialam to że nie ma zadnego zapalenia... no ale tez nie dowiedzialam sie co to moze byc, a na bol mam łykac nospe:/ przebadala mnie az mnie wszystko boli teraz i powiedziala ze wszystko jest wporzadku... skaknka wiem jak to jest bo ja tez mojego nie moglam przekonac do badan ale sie udalo :) chyba z pól roku go męczylam az wkoncu zrobil, ale od rezerwacji wizyty o niczym innym nie mógl myslec i tak sie stresowal ze szok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to dobrze ze nie wykazalo nic zlego! Moze to jednak fasolka? U mnie pogoda nawet ladna świeci sloneczko i jest jakies 9 st w weekend chce myc okna w domu tylko zeby pogoda sie utrzymala. To bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no w sumie sie ciesze ze nic zlego i ze nie mam znow jakiegos antybiotyku... ale w sumie nadal nie wiem co sie dzieje... moze to na zmiane chormonów czy cos... no bo skoro fizycznie wszystko okej no to przestaje sie martwic:p u mnie pogoda okropna , mimo ze nawet cieplo bo ponad 10 jest to pada deszcze:/ ja za okna biore sie w nast tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×