Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

blondyneczka ale Ty przecież wiesz że bete za wcześnie zrobiłaś :) Nie chcęmówić, że napenwo jesteśwciaży alemyślę, żenawet jakbyś była tomogła wtedy wyjśćnegatywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was dziewczyny kiedy mam czas no ostatnio cały czas plazuje trzeba korzystać ze slonca :-) Zdzisia szkoda ze @ przyszla a mialam nadzieje ze bedzie kolejna ciezaroweczka. Kto bedzie testowal niedlugo bo juz się pogubilam w tych wpisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord no ja wiem ze teoretycznie moglam zrobic za wczesnie, ale tak mi sie wydaje ze gdyby cos bylo to by drgnela... jeszcze we wtorek to wierzylam ze za wczesnie ale dzis jakos wydaje mi sie ze beta sie nie mylila... no nic ,czekamy do @... a tak wogole to nic sie nie dzieje, no moze oprócz tych bolących piersi od kilku dni... sluz mam bialy ale to tak jak zawsze, temp nie mierze wiec nie wiem... no ale racje musze Ci przyznac ze jesli chodzi o wiarygodnosc tej bety to w tym momencie jest ona pod znakiem zapytania ... a ja nie testuje, czekam na @,najpozniej powinna byc w srode... zatestuje gdyby jakims cudem nie przyszla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
hej Bohaterki!! Czytam, czytam i mocno trzymam kciuki za Was. Blondyneczka i iczozord przez Was połamię sobie kciuki! Tak bardzo Wam dopinguję! Zdzisia upijcie się za następny cykl! I w końcu się uda. Iczozord co za firmę otwierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka testuję w nd rano bo wyjeżdżam z koleżankami z pracy na kilka dni w góry i muszę wiedzieć czy mogę imprezy zakrapiać :P No blondyneczka jeteśmy typowymi przykłądami wahań nastrojów:) Wszystko się wyjaśni za kilka dni :) Kika - dziękuję :) Otwieram gabinet logopedyczno - psychologiczny- poradnictwo dla dzieci plus szkolenia umiejętności wychowawczych dla rodziców (jestem w tym naprawdę dobra:P) Prowadziłam też skzolenia z zakresu wykorzystania muzyki klasycznej i tańca w pracy z dziećmi więc myślę, że i to wykorzystam :) Dziękujeza kciukasy :D Mam nadzieję, że się jednak opłacą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2014
Hej dziewczyny. Ja już nie muszę testować bo dziś rano przyszła @ ale mimo, że dotąd nie myślałam o ciąży to teraz jakoś trochę żal, że to jednak nie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D blondyneczka dla mnie to będzie największa radość jak się Wam uda! Wtedy sama sobie walne ze szczęścia kosmetyczkę :D Iczozord mów w jakim mieście żeby można było polecać!! Super! gratuluje odwagi i życzę samych sukcesów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camila szkoda... 3maj sie iczozord to ja czekam w ndz rano na dobre wieści :D kika teraz jak ta kosmetyczka wchodzi w gre to juz musi sie udac haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camilla przykro mi :( Ale nowy cykl to nowa szansa, jesteśmy z Tobą! :) Kika mam działalność w Zabrzu więc pewnie obejmę cały śląsk - Katowice, Gliwice i okolice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilla szkoda przykro mi :-( Iczozord trzymam kciuki za ciebie i blondyneczke. lecę do fruzjera czas ogarnąć swoje wlosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aga:) ale u mnie wlasnie zauwazylam jasno brązową plamke na wkladce wiec okres idzie, dodatkowo pojawiaja sie takie skurcze co są podaczas @... ale musze ją troszke opóźnic zeby w nast cyklu moj maz wyrobil sie wrocic na płodne dni... mam nadzieje ze zaczeka do srody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,zazwyczaj mam,ok 2dni wczesniej, tylko zauwazylam ze po tym costagnusie skrócil mi sie cykl do 26dni, bo owulka jest wczesniej, a com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanowiło mnie, że już cośtam plamisz a okresu spodziewasz się w środę. Gdybyś tak długo plamiła to byłby niedobrze. Ale w takim razie okres powinnaś dostać jeszcze przed końcem tygodnia? Czy może w ogóle tej plamki nie liczysz jako plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek będzie 28dzien cyklu ale poprzedni cykl byl 26dniowy i prawdopodobnie ten tez tak bedzie bo owulacja jest wczesniej a druga faze mam zawsze min 14dni i tak zazwyczaj dostaje okres ale tak bym chciala zeby sie tym razem wydłuzyla bo by moj M sie moze na nast owulke wyrobil , ale tak liczac od owulki to @ powinna byc ndz/pon... ale jak narazie czysto, ta plamka byla ciemny bez-jasny braz, takie nie wiadomo co albo ja mam problem z oczami :P a kiedys plamilam tydzien przed @ bo mialam niski progesteron ale łykam duphaston i juz nie plamie tak dlugo tylko dzien/dwa przed okresem... a teraz na papierze mam sluz kremowy... no wiec nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku oby się udało! Ale wiesz, skoro po castangusie masz taki ładny śluzpłodny to plemniki mogąprzeżyć :) Myślisz, że by się załapały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze boje sie ze moj M przyjedzie po owulce bo jakby byl kilka dni przed to jeszcze by byla szansa bo fakt sluz fajny i on łyka witaminy wiec ma tez żołnierzyki mocniejsze :) ale jak @ przyjdzie w ndz/pon to nie wiem czy moj M sie wyrobi :/ no ale pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Dziewczyny Ja już nie trybie z tymi temp. Przy cyklu 21-dniowym. 12 lipca miałam miesiączkę a potem takie skoki temp. 3dc-37.5 4dc-37.4 5dc.-37.7 6dc.-37.4 8dc.-36.8 9dc.-37.1 10dc.-37.4 11dc,12dc,13dc - 37.2 14dc.-37.70 Współżycie było w 11dc., a kiedy własciwie owulacja mogła wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Raczej zmęczona bo dużo pracuję. Ponadto mam jakieś wzdęcia i taki ucisk ciągnący w podbrzuszu, a od wczoraj takie brązowawe upławiki. W poprzednim cyklu też miałam takie wysokie ale nie tak regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia badałas progesteron? ja wiem ze po owulce temp wzrasta i jest w granicach 37 stopni ale Ty momentami masz prawie 38 a to juz prawie gorączka... ja sie nie znam i nie mam pojecia czy to jest normalne... konsultowalas to z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Nie nie badałam progesteronu. Tak naprawdę to jest mój drugi cykl który monituję i czytając Wasze wypowiedzi zauważyłam, że u mnie coś dziwne te temperatury. Tym bardziej że cykl mam krótki, w maju i czerwcu miałam 24, a w lipcu 21. Mam 39 lat i dopiero zaczęłam się starać o bejbe, to ostatni gwizdek jak dla mnie i chcę spróbować. Do gina ide dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to zbadaj progesteron bo brazowe plamienia po owulacji moga oznaczac za niski progesteron, u mnie tak bylo... a co do temperatur to ja sie wogole nie znam... ale zeby takie wysokie byly cały cykl to chyba dziwne, chyba ze masz podstawową taka wysoką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magis
Czesc dziewczyny:)-podczytuje was od dluzszego czasu, jestescie dla mnie ogromnym zrodlem wiedzy i bardzo lubie to forum, bo wspieracie sie nawzajem - lubie czytac ten watek:)- mam nadzieje- ze przyjmiecie mnie do swojego grona?:) O bobasa staramy sie od 2 mc- ale stwierdzilismy z mezem, ze pojdziemy na badania-,ot tak-aby miec pewnosc, ze jestesmy zdrowi, okazalo sie ze jest wszystk ok:)-( tarczyca i sperma meza super)-, kolejny cykl i nic - stwierdzilam, ze moze jednak cos ze mna jest nie tak?:((-.zmienilam gina- okazalo sie, ze mam bardzobdlugie cykle dlugie 1 czesc cyklu- i ze owulacja przypada na 20 dc..- mega pozno:((-,Ale to normalne- i Teraz bede miala sz zyt na srode;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka dziękuję Ci bardzo za opinię, spotkałam się też z opinią, że wysoki progesteron jest przy wyższej temp. Ja mam blade pojęcie na temat tej temp. Pójdę do gina to może się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magis witaj i powodzenia w środe :) Gosiu ja nie wiem jak to jest z tymi temperaturami ale gin napewno cos Ci konkretnego powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia40
Sama jestem ciekawa, ale to wiedzę trzeba mieć jak sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia z tego co widze tonie mialas owulacji. Owulacje stwierdza sie skokiem temperatury ktory poprzedzony jest przez conajmniej 6 nizszych temperatur (z czego najwyzsza z tych szesciu musi byc o co najmniej 0,2 stopnia nizsza od tej ze skoku). Twoja tak wysoka temp może byćnormalna (niektore kobiety mają po prostu zawyżonąlub zanizoną). To moglabys stwierdzic przy dluzszej obserwacji. Jednak niepokojace moze byc powtarzajace sie cykle 21dniowe lub krotsze. Co prawda jesli nie masz owulacji w danym cyklu to akurat taka dluogosc moze sie zdarzyc. To ogolnie dosc skomplikowane :) Lekarz na pewno lepiej to zdiagnozuje i cos zaradzi:) Magis wyluzuj :) Przy idealnych warunkach do zaplodnienia szansepowodzenia wynoszą max 40% . Zajscie w ciaze nie jest wcale takie proste jak sie wydaje :) CHoc oczywiscie cie rozumiemy bo chyba kazda z nas sie zastanawia czemu nie wychodzi po kilkumiesiacach staran a to moze byc zwykla statystyka :) Wspolzyjcie sobie spokojnie wg temperamentu jak to mowi moj gin :) jedzcie (oboje!) kwas foliowy, mozecie jeszcze lykac magnez+b6 i pic olej lniany :) I zobaczysz, wkrotce bedziesz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×