Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość _Pełna nadziei_
Juz jestem dziewczynki. Dzięki że tak czekałyście i trzymałyście kciuki. Jestem po wizycie. Powiedział że to krwawienie to był znak ostrzegawczy,że mój organizm mówi opamiętaj się dziewczyno. Mam 2 prace i mnuuustwo stresow. Dostalam zwolnienie bez gadania i duphaston bo ciąża grozi poronieniem. Mam dużo leżeć i odpoczywać nie stresowac sie i myslec pozytywnie. Powiedzial ze pecherzyk jest ładny okrągły zarowno ten ciazowy jak i zoltkowy. Zarodka nie widac bo jest za wczesnie. Uspokoilam sie. Musze jeszcze włączyc pozytywne myslenie i bedzie ok. Brzuch ciagle pobolewa. Nakrzyczal na mnie ze wie ze ciaza to nie choroba ale ze ja przesadzam i to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Pełna nadziei lepiej nie wracaj już do pracy .... masz mała fasolke musisz dbać o siebie i o nią... odpoczynek i relaks w domu wskazany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
pelna nadziei no to dobrze ze to nic groznego, ale teraz to musisz sie oszczedzac i to bardzo.... teraz juz bedzie wszystko dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Jestem zadowolona ze do niego trafilam fajny facet. W piatek jade na nfz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Pelna nadziei ale mi stracha napędziłaś :( całe szczęście wszystko się dobrze skończyło, teraz tylko musisz mocno dbać o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Pełna nadzieji super bo przecież mamy prawie tak samo termin porodu musisz się oszczędzać ! Ja też mam dwie prace i wiem ze pewnie z którejś zrezygnuje w końcu. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadziei- kamien spadl mi z serca...nastraszylas mnie!! Ja dzis czytalam od rana ale nie pisalam bo nie mialam jak... Ja rowniez dzis bylam na wizycie i....bede miala BLIZNIAKI:):):):):):)¤ Jestem tak szczesliwa ze az brak mi slow..Chodze i rycze:) Brak mi nawet slow by napisac cokolwiek wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Beatrice co za szok :-) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No szok...Chociaz u mnie w rodzinie bywaly bliznieta..Moi rodzicie maja bliznieta, dwie prababcie, ale to chyba co drugie pokolenie idzie, wiec teoretycznie nie powinno trafic na mnie...a jednak:) Lekarz tylko powiedzial mi zemusze sie liczyc z tym ze w ciazach blizniaczych czasem bywa tak ze natura robi naturalna selekcje i w jej wyniku koniec koncow zostaje tylko jeden zarodek...ale poki co sa dwie piekne fasolki.Moja dwa szczescia...:) pisze to i placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Beatrice super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dzieki dziewczynki! Bedzie dobrze. Musi byc. Beatrice woooow!!! Co za wiadomosc! A mialas 2 pecherzyki ciazowe??? Gratulacje mamuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Podwojnie dziekuje...8 tydzien, termin mam na 8 lipca. Byly serduszka ale z tego wszystkiego nie zdazylam sie im przyjrzec..Gapa zapomnialam wziasc zdjecia, wyplakalam sie w rekaw pana doktora:) Teraz mam sie stawiac co dwa tygodnie na wizyte i bardzo sie oszczedzac bo ciaze blizniacze sa zwykle podwyzszonego ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No wlasnie pecherzyk mialam jeden...a tu bach...doktor mi mowi ze sa dwa zarodki:) Pelna nadziei-a Ty teraz masz odpoczywac...i wyjatkowo dbac o siebie...bos mi dzis takiego stracha napedzila ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice a ja jakiego stracha mialam to szok!!! Bede wypoczywac jak najwiecej. Wystraszylam sie na powaznie. Duphaston mi pomoze musi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
No ja Ci sie nie dziwie...bo pewnie tez bym szalala z niepokoju i strachu.Najwazniejsze ze dobrze sie skonczylo... Tak w ogole to z tego wszystkiego zapomnialam powitam nowe forumowiczki i pogratulowac kolejnym mamuśkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei czy jest sens jechać 3 raz w tygodniu do lekarza? Może przełóż wizytę na za tydzień, może będzie już wtedy serduszko :-) BEATRICE o rany ale cudowna wiadomość :-) aż Ci zazdroszczę :-D ale już 8 tydzień? To kiedy Ty miałaś ostatnią @? Na szczęście na wieczór same dobre wieści :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko ja miałam śluz na początku przed terminem @ w każdej ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Gabi w sumie to nie ma sensu Zadzwonie jutro i zapytam czy mozna przelozyc. A jak nie to moze uda mi sie dostac zaswiadczenue o ciazy bo do pracy mi potrzebne no i zapytam co z karta ciazy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi u mnie do @to jeszcze tydzien, a po usg w tamtym tyg to owu byla czw-pt-sobota, gdzies w tych dniach, wiec nie wiem co jest teraz :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi, ostatnia. @ mialam 1.10 . I tak mi wyliczyl lekarz. Wchodze w osmy tdzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei tak się cieszę :) Teraz się oszczędzaj i życzę Tobie i fasolince duużo zdrówka :) Beatrice, no co za wieści! :D cudownie!!!! gratuluję z całego serca. Ja też dziś byłam na wizycie. Nie widać jeszcze serduszka, ale jest zarodek, który ma całe 0,28cm :) Ciąża jest młodsza - z pomiarów wychodzi 5 tydzień i kilka dni. Trochę się martwię, ale tak już chyba będzie do końca życia ;) No i po raz kolejny lekarka zasugerowała zwolnienie lekarskie tym bardziej, że od kilku dni mam z rana takie ćmienie w podbrzuszu jak na @ i powiedziała, ze tak nie powinno być i zwiększyła dawkę luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×