Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Paula852
Kochane:-*:-* mam na palcu śliczny pierścionek, przy boku wspaniałego mężczyzne tylko jednego małego człowieczka nam do szczęścia brakuje:-* mój ukochany ze łzami w oczach mi dzisiaj powiedział że zrobi wszystko abym została matka:-* Obyśmy wszystkie za rok o tej porze cieszyły się już razem z naszymi małymi cudami:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blindyneczka teraz w święta na pewno rodzina sprawi że nie będziesz o tym myślała.... jak coś to razem wystartujemy i pamiętaj jak nie ma @ to jest nadzieja :-) ja w 2 święto mam monitoring na pewno dam znać co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko nie załamuj się kochana, sama mówiłaś, że niedawno zaczęłas się leczyć. Jeszcze chwila i się uda. Ciesz się rodziną, świętami. Całuję Cię mocno! Paula, super. Gratulacje. Agnieszka,a jak Tyyyy? Masz tego narzeczonego już? :-) I jak Wasz Mikołaj się spisał w ogóle? Bo mój rewelacyjnie :-) dostałam takie prezenty o jakich nie snilam a już na pewno nie o wszystkich na raz ;-) Całuję Was wszystkie mocno! Odpoczywajcie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mam mam było pięknie zanim uklekl to ja już plakłam ale było wzruszenia oh piękny dzień dziewczyny. Paula moje gratulacje :*** Blondyneczka a to nie za szybko na test który dc masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angia
Blondyneczka spokojnie może za szybko nie zalamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Aga ja też już ryczałam zanim mój uklekl:-*:-* później oboje ryczeliśmy:-* jak dzieci:-* U mnie temperatura już w normie, ale ten sluz nadal taki biały, mleczny nie wiem może jakąś infekcje złapałam? No nic czekam do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w dzien testowania byl 26dc przy cyklach 28-29... sluz mam nadal bialy i sutki bolace ale temp szaleje, wczoraj rano 36 po poludniu 36,6 a dzis rano znow 36... nie wiem czy to jest miarodajne ale zazwyczaj spada przed @ i teraz tez tak jest... niestety :-( Dzieki Dziewczyny za dobre slowo ale kurcze tak mi smutno i zal :-( Paula, Aga gratuluje zareczyn wstawcie foto na kafeterie bo jestem ciekawa pierscionkow :-) a Mikolaj sie swietnie spisal u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Blondi szkoda ale wiem co czujesz jak ka miałam nadzieję ostatnio a tu benc dobrze ze mamy siebie :* jak tam dziewuszki co u was taka cisza na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej. Byłam dzisiaj na monitoringu ale przyjął mnie gdzie indziej a nie Lubie badać Sie nagle na innym USG :-( no i jajo jeszcze jest ma 13 mm en do podobno 8 .... nie wiem czy tym wynikom ufać bo niestety ściana blokowała mi nogę i lekarz nie mógł nawet uchwycić czekogolwiek żeby wymiary zrobić.... jade znowu w wtorek ale już normalnie tam gdzie zawsze wiec zobaczymy co z tym jajem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
A ja dzis zobaczyłam sporo krwi na papierze, 20 dc. Idzie owulki albo właśnie trwa:) No nic przytulanki i jeszcze raz przytulanki:) Nie wiem jak u Was dziewczynki ale u mnie wczoraj napadało śniegu i dzis iście świąteczna atmosfera:) kocham białe święta! Nie przejedzcie sie!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Paula gratulacje zareczynowe:-) Blondyneczka nie panikuj na zapas, jeszcze @ przeciez nie zawitala:-) Jestem tak strasznie zmeczona i objedzona po tych dwoch dniach ze ho ho, a to jeszcze nie koniec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzia. Blondyneczka tak mi przykro lecimy dalej razem :* nie smuc się. Jak wstawić foto na kafe wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratuluję pierścionków :) Blondyneczka, przykro mi, że nie dostałaś najbardziej wyczekiwanego prezentu pod choinkę, ale będzie nowy cykl i wkrótce wystartujemy razem. Ciągle czekam,ale przynajmniej podleczyłam się nieco, a głowę zaprzątają mi Święta. Mijają w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze - uwielbiam moich teściów, którzy z przejęciem robią dla mnie bezglutenowe pasztety i pierniczki :) Poza tym zrobiłam bezglutenowe brownie, a mój M jest wniebowzięty prezentem, który ode mnie dostał :) Nawet się nie obżeramy tak bardzo, no i mam postanowienie, że wracam do ćwiczeń od nowego roku :) Buziaki !!! PS. U nas też spadł śnieg, chociaż dopiero wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
dzieki Dziewczyny za dobre slowo, ale mam wisielszy humor i ciesze sie ze juz te.swieta sie skonczyly... narazie czekam,az sie @ pozadnie rozkreci i wkoncu skonczy wtedy moze humor mi wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka w razie co to startujemy razem ja juz nie długo kon że luteinke... a jajo jakby stoi w miejscu co mnie niepokoi.... buziole kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
hej, od 5 dni miałam brązowe plamienia takie jak początki albo koniec okresu, ale brąz. No i od dwóch dni nic. A dwa dni temu powinnam dostać okres ale go nie ma, temp już 15 dzień wyższa, dziś podskoczyła do 37,3 testy niby negatywne (bobotest) bo dwa pink testy jeden strumieniowy a drugi płytkowy po ponad godzinie pokazały drugą kreskę, cieniutką taką ale po takim czasie się nie liczy więc już sama nie wiem. Czy to może być ciąża??? Przed okresem temp zawsze mi spada do 36,89 a tu o. 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Hej dziewczyny:-* ja również zaczynam od nowa, dzisiaj rano miałam robić test a tu mnie zalało:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi moze wcale nie stoi w miejscu, tylko to różnica wynikająca z rożnych sprzętów... A Ty bierzesz luteine? Myślałam ze luteine to bierze sie jak pecherzyki pekna już, bo tak to sie blokuje owulacje... Nie wiem sama, jakieś to dziwne dla mnie... Paula nowy cykl nowe możliwości! Marti ja bym poczekała ze trzy dni i powtórzyła test, możesz miec jeszcze zbyt niski poziom hcg:) trzymam kciuki! U mnie plamienie sie nie powtórzyło, przytulanki trwają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Ja wiem:-* będzie co ma być:-* Aga na którym palcu nosisz swój pierścionek zaręczynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crunczips
Hej dziewczyny Powiem Wam ze tak swiat jeszcze nie miałam - Dopadła mnie grypa jelitowa-cała wczorajsza noc to rzyganie i biegunka..w dzien byłam trup a wieczorem dostałam gorączkę prawie 38,4 - to 6tydz wiec najbardziej podatny czas na czynniki zew :( Mój maż zadzwonił dzis do mojego docelowego ginka i doktor kazał nam byc u siebie o 13stej - umieramy z niepokoju :/ Madzia napisz jak u Ciebie po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka1234
Nitka, ale myślisz że to może być ciąża? Bardzo bym tego chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crunczips właśnie wróciłam z wizyty :) miałam robione USG, na którym zobaczyliśmy pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Gin niby gdzieś tam wypatrzył zarodek, ale powiedział, żeby przyjść za tydzień to już powinno być pięknie widać :) generalnie wizyta przyjemna, ale muszę uzbroić się w cierpliwość jeszcze tydzień i wówczas już ustalimy konkretne działania- badania, dieta itp :) na ten moment jesteśmy w 5-6 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
Crunczips jejku trzymaj się:-* i koniecznie daj znać po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula852
martitka ja uważam tak samo jak nitka powtórz test, lub po prostu zrób sobie betę i będzie wszystko jasne:-* ja osobiście wybrałabym betę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
nitka nie mylisz się :) ale u mnie nic się nie działo długo no i po monitoringu stwierdziliśmy że mam brać już luteine żeby rozpocząć nowy cykl... i jak byłam na monitoringu po 4 dniach jak brałam luteine to okazało się że jest jajo.... Ja nie wiem ale mi się wydaje że luteina pomaga mi normalnie funkcjonować bez niej w moim organizmie totalnie nic się nie dzieje.... szkoda gadać.... ostatnio mi gadał że wydłużymy teraz branie luteiny ... jajo jak nie urośnie to mogę je zaliczyć do kolejnej cysty na jajniku bo mam pco książkowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
crunczips daj znać jak po wizycie może to rzeczywiście zwykły wirus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×