Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Jej Kasia ales stracha narobila, dobrze, ze juz wszystko w porzadku. Teraz to faktycznie wypoczywaj. A co do usg i wieku dziecka to moze mieli leprzy sprzet a moze maly nadrobil. Troche zamieszania ale pewnie wyjasni sie na wizycie. Dobrze, ze wrocilas i jestes juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia cieszę się że już wszystko oki i trzymam kciuki za Ciebie żeby cały czas było ok :) Mysza ja już dawno czuję ruchy w każdej pozycji nawet jak stoję :P w szczególności lubi mnie kopać jak stoję przy garach jestem głodna i obiad robię :D:D:D Mój mężuś i synek tez się bawią z dzidzią w brzuchu hehe synek to był zdziwiony w pierwszej chwili jak go braciszek pokopał ale teraz bardzo mu sie podoba i mówi że kocha brzuszek :D zobaczymy jak bedzie w teori jak brzuszka zabraknie a bedzie mała dzidzia ;P Ja juz jutro do gina na 12 :P ciekawe co mi powie ciekawego :P ja sie zawsze stresuje przed wizytą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, cieszę się że u was wszystko wporządku i nasze maluszki rosną. U mnie też ok. Ostatnio byłam jedynie trochę przeziębiona ale już dochodzę do siebie. W czwartek miałam wizytę u gina, dostałam skierowanie na badania w tym glukozę. Dzidzia rośnie, rusza się coraz częściej. Ogólnie u mnie bez zmian czyli dobrze. Pozdrawiam i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Kasia nie zazdroszcze przeżyc, ale najważniejsze ze wszystko ok :) My dziś byliśmy u naszej gin wszystko u nas dobrze a Mały tak nadrabia, że termin znowu przesunięty, tym razem na 1 lipca ;) Też dostałam skierowanie na glukoze, dziś miałam okazję poobserwować dwie ciężarówki po glukozie i masakra: jedna wisiała na mężu bo tak ją zemdliło, a druga patrzyła w sufit skupiając się na tym żeby nie puścić ;) Daria ja tez przed każda wizyta chodze po ścianach ;) a co do ruchów to wczoraj podczas kąpieli pierwszy raz zobaczyłam jak sie brzuszek rusza od kuksańców Młego :D cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell81 To się ładnie kuruj :) Ciekawa jestem czy ja dostane na glukozę bo przy pierwszej ciaży wogóle nie miałam robionej :P ale czy dostane pewnie się okaże jutro :P Dotek normalnie jestem Ciekawa jak to jutro będzie :P tak sobie myślę że gin mógł by zrobić usg z okazji Dnia Kobiet hihihih :D:D:D A co do ruszania się dzidzi to dopiero początek zobaczysz pózniej jak będzie noga odstawać i ci jeżdzić po brzuchu to dopiero widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja mam to szczescie ze usg mam przy każdej wizycie :) a mocniejszych ruchów juz nie moge sie doczekac choc pewnie bede miała tego dosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fakt bylam troche przerazona ale wewnętrznie czułam że będzie wszystko ok. Nie wiem czemu ale wiedziałam ze sie poprawi:) W szpitalu połozne kazały mi mierzyć ile na godzinie czuje ruchy dziecka. nie myślałam wczesniej ze tak czesto mnie kopie hihi Teraz zostało mi mega oszczędzanie nie ma przelewek nie chce cala ciąze leżeć w szpitalu. Jedzenie nawet dobre ale chyba dla osób na diecie. Dziś na śniadanie miałam 1 parówke i 3 małe kanapki:/ gdyby mnie nie dokarmiał mąż to pewnie bym schudła więcej bo narazie przez 5 dni waga prawie mi spadła o 2 kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotek ja na początku ciązy miałam co wizytę a teraz mam co drugą a chodze na NFZ , a ty chyba prywatnie chodzisz jak masz na każdej??? Kasia z tymi ruchami że już kazała liczyć to dziwne, bo nie musisz czuć jeszcze ich regularnie liczyć się dopiero powinno od 28-29 tygodnia dopiero, a co do jedzenia to ja bym chyba z głodu Tam padła :D:D:D a że straciłaś 2 kilo nie przejmuj się jeszcze to na końcu nadrobisz razy 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem własnie dario bo nawet na tej kartce pisze ze powinno sie liczyc od 30 tygodnia, no ale liczyłam zeby nie było że olałam:D Jedzenie było dobre ale w takich ilościach ze koszmar. Ale co tam teraz w domu nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczatka :) wide, ze wkoncu sie cos dzieje i fajnie :) Kasia czasami to mysle, ze jedzenie w szpitalu jest dla tych ciezko chorych bez apetytu ;) To co piszecie o ruchach dziecka jest calkiem nowe dla mnie bo nie wiedzialam, ze puzniej musza byc regularne. No i to o czym Daria wspomniala to warto zapisywac takie "wyczyny" bo dzieci lubia takie rzeczy wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny;)No terazjuz moge właczyc sie spokojnie i regularnie do dyskusji;) Super ze u was wporzadku,choc widze ze Kasia miala male komplikacje ale juz jest ok:) Ja juz jestem po przeprowadzce,leze w lozku z zapaleniem oskrzeli,przez to ciągłe ganianie i wogole;( Bylabym w szpitalu ale poza tym ze nie bylo miejsc to lekarz-skurwiel ze juz tak brzydko napisze sory dziewczyny ale taka prawda-stwierdzil ze nie wymagam hospitalizacji bo jestem TYLKO przeziebiona!!!!Kiedy ja mam problemy z płucami i min,2 razy w roku mam zapalenie oskrzeli,w tym jedno spazmatyczne.Normalnie sie dusiłam,niewielki wysiłek sprawial ścisk i ból w płucach i kaszel jak u gruzlika!! Teraz mam inhalator i juz moge normalnie oddychac.Mam 2 tygodnie zwolnienia i antybiotyk.Wiecie to strach byc samemu w domu z takimi dusznosciami zwłaszcza w nocy...;( Mam nadzieje ze szybko mi to minie... WSZYSSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku modliszka to przekichane miec takie problemy, jeszcze teraz gdy jestes w ciązy przeciez taki kaszel moze powodować skurcze:/ Wspólczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka dobrze, ze juz po przeprowadzce ale nie dobrze, ze jestes chora :( Nie ma nic gorszego niz choroba w ciazy :( Daria jak wrocisz od gina to daj znac jak maluszek. Ja sie juz nie moge doczekac jutra a wizyta dopiero na 15 ... chyba zwariuje do tego czasu z ciekawosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zapisałam na usg 21 marca wtedy bedzie moj Mąz i sie wszystkiego dowiemy;) Juz nie moge sie doczekać:):):) Mysza no nie jest ciekawie,zwłaszcza ze boje sie o te skurcze tak jak napisała Kasia,ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka pamietaj, ze te skurcze moga byc ale nie musza moze skonczy sie tylko na tych Brakstona-hiksa (czy jak to tam sie pisze ;) ) a jak lezysz to wypoczywasz wiec powinno byc dobrze. dziewczyno to musisz miec cierpliwosc i samo zaparcie, ze dopiero 21 marca ;) Dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez dostalyscie takiej energii do wszystkiego? bo nie wiem jak to wytlumaczyc sloncem czy ciaza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90 będzie dobrze Tylko musisz leżeć i się kurować :) i Cieszę się że już częściej będziesz z Nami pisać :D 321Mysza Byłam u gina ale nie miałam dzisiaj usg bede miała dopiero 29 marca :P żadnego rozwarcia ani nic nie mam wszystko oki , oddawałam dzisiaj mocz i krew mi pobierali zobaczymy jak badania wyjdą :p A synuś w brzuszku dzisiaj chyba na bezsennośc Cierpi bo od 7 rano cały czas się kręci do teraz z krótkimi przerwami :D:D:D a najbardziej sie kręci jak jedziemy samochodem hihih To jutro się dowiemy co Nasza Mysza ma tzn "zgadnij Kotku co mam w środku " :D:D:D Kasia no może wywoływac skurcze ale musimy być optymistkami :P I JA RÓWNIEŻ ŻYCZE WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj umarła moja babcia.... Jestem załamana, staram się nie płakać i nie denerwować, aby Igor był spokojny, choć to jest trudne. Chciałabym się Was poradzić, bo się trochę martwię- czy iść do lekarza, aby sprawdził czy wszystko ok ? Podkreślam, że mały się rusza i to bardzo, więc chyba wszystko w porządku, jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate bardzo ci wspolczuje...nie powiem, ze bedzie dobrze ale powiem, ze moze byc lepiej. Co do lekarza to jesli ma cie to uspokoic to idz nie zaskodzi a ty bedziesz pewniejsza. Kochana sciskam cie mocno i przesylam buziaki :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate i jak masz ochote plakac to placz nie trzymaj tych emocji w sobie. I nie martw sie o Igorka bo on wie, ze jestes smutna i musisz sie wyplakac, jesli ci to pomoze to jemu tez. Daria zebys nie mowila, ze sie od Kasi zarazilam nic nie pisaniem ;) wizyte mam no 15 i jak sie okaze, ze widac kotka w srodku to nie wytrzymam i obdzwonie rodzine wiec zanim dopadne kompa moze byc 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate bardz wspólczuje ale mysle ze takie emocje nie szkodza dziecku az tak bardzo, ja na poczatku roku tez duzo plakałam bo zmarł nagle mój chrzestny i z dzidzisiem jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate bardzo Ci współczuję :*:*:* nie wstrzymuj emocji wkońcu dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebny tez stres smutek i złośc a nie tylko te dobre emocje więc sie nie martw na zapas :) A babcia będzie teraz nad wami czuwać z góry Więc już teraz Napewno będzie dobrze Przy Takiej opiece :* Mysza czekamy na wieści czekamy może jednak klątwe chłopaków przełamiesz :D jako pierwsza a modliszka jako druga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Modliszka ostatnia nasza deska ratunku ;) bo my mamy SYNKA :D :D :D Myslalam, ze sie nie uciesze a jednak mam ochote skakac z radosci :D Maz jest dumny jak paw ;) i powiedzial, ze teraz to mi wszystko wolno bo urodze mu syna ;P ale juz zapowiedzial starania o dziewczynke :D Synek ma 23 cm i wazy 470g i jest slodki bo niesmialy prawie cale usg zaslanial buzke raczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM agabell81........29.............01.07...........chłopiec ........Zach.Pom. kate1238........25............03.07...........chłopiec ..... Małopolska Daria poznań....21...........07.07............chłopiec........Wi elkopolska Dotek.............26.............07.07..........chłopiec ......Tarnów modliszka 90.....21............09.07...........?................Dolny śląsk 321Mysza........25...........16.07...........chlopiec.... ....Niemcy kasia_k26........27............16.07......chłopiec...... .. ......Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza Gratulacje Synusia :D:D:D Ja tu dzisiaj jak na szpilkach siedziałam taka ciekawa byłam :P To faktycznie modliszka ostatnią deską ratunku dla płci żeńskiej hahaha Więc teraz siedzimy Wszystkie jak na szpilach i czekamy na USG modliszki :D:D:D A tak pozatym dobrze że Tyle chłopaków bo tak kobiet ogółem jest więcej hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robimy zakłady. Co będzię u Modliszki! Ja obstawiam chłopaka, a wy? Modliszka a ty jak czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell ja Obstawiam Dziewczynke bo nie chce mi się wierzyć że chociaż jednej rodzynki nie będzie :D podaję fajny link http://fotosister.eu/ :D:D:D OBSTAWIAMY CO MODLISZKA MA W BRZUSZKU :p CHŁOPIEC........ \....... DZIEWCZYNKA agabell81...........\.......Daria Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
WITAJCIE MOJE DROGIE!!!!!!! MAM PYTANIE BRALYSCIE LUTEINE ?JA DZIS DOSTALAM JA OD GINEKOLOGA I MARTWIE SIE CO DZIECKIEM BEDZIE JESTEM W 22 TYGODNIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezka luteina jest na podtrzymanie ciazy a dziecku nie szkodzi. Nie martw sie tylko odpoczywaj i oszczedzaj sie ile mozesz a bedzie dobrze. CHŁOPIEC........ \....... DZIEWCZYNKA agabell81...........\.......Daria Poznań 321Mysza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka27
To mnie pocieszyłas . Boje się strasznie bo to jest moje pierwsze dziecko bardzo chce to dziecko i nie wyobrazam sobie by mogło byc cos nie tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczyny;) Kate wyrazy wspólczucia......... O prosze jakie tu zakłady idą heheh Mysza gratulacje:):):) Nio kurde to faktycznie tylko we mnie nadzieja hihihi;) Mój mężulek jest utwierdzony w przekonaniu że to bedzie dziewczynka,taka mała modliszka:)Jejuuu....a to jeszcze tyle czasu,no ale razem musimy jakoś wytrzymać hehehe Agabell czuje sie juz znacznie lepiej,nie dysze juz jak bym miala atak astmy;) heh Mam jeszcze kaszel gruzliczki ale to juz wszystko sie odrywa i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×