Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

werbenka... po prawej stronie na górze masz moje konto Nic nie wpisujesz tylko ksywke i hasło i ewentualnie stopkę.I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbenka...
SP - czyżbyśmy cię ściągnęły myślami... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiedziałem,że na świecie jest tylu kretynów, dopóki nie zacząłem korzystać z internetu " Stanisław Lem Ha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, o tak to fajna sentencja :D, ja cos podobnego przeżyłam rok temu, jak miałam daleki wyjazd z Polakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :) tak źle było? Werbenka od razu lepiej, mała czarna jest bardzo twarzowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, dzięki - nie zamierzałam po prostu tak regularnie tu bywać... A tu proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie che tu się uważać za jakieś wyżyny intelektu ;)...ale szczerze powiem, że na prawdę byłam zaskoczona, bo po prostu sporo sytuacji było jak z głupich sitcomów....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy sobie pogadajcie o starych Polakach :) Mój czas już się skończył. fanfaron - idziemy do kuchni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo, dużo masz okien do umycia? ;) Ja też powinnam umyć, ale na pewno nie w ten mróz :D, pewnie do połowy marca się zjedzie zanim umyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mam tego mycia, ale w myśl twojego dzisiejszego hedonizmu nie będę :) nadrobie zaległości w czytaniu albo pobycze się albo nic nie bede robiła :) nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to ma takie zrywy do większej roboty, że potrafię dużo przez dzień, dwa zrobić, ale tak na codzień np. sprzątać, to uznaje że nie ma sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z kolei tak, że jak już sobie wysprzątam pięknie, natychmiast robi mi się jakiś nieporządek, jakieś książki, gazety, ubrania mi się ciągle przewijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×