Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Może i tak wystarczy jeden zabieg, tylko trzeba trafić na "porządną" klinikę, gdzie lekarze sa z powołania i chca naprawde pomoc kobiecie, a nie tylko bestie nastawione na kasę. wiesz byłam ostatnio z synem w super wypasionej klinice laryngologicznej, bo miał katar prawie 2 miesiace- niby super lekarze - zaczęli my wszystko wynajdywać, migdały, chore uszy, straszyć, ze nie będzie słyszał bo wydzielina z nosa opanuje przewody słuchowe - w sumie wydalam ok 3000 zł łącznie z wycięciem migdała - a okazało się ze to alergia na kota. U nas nie ma styczności z kotem ale jakieś dziecko / dzieci mogły przynosić na odzieży do przedszkola.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie widzisz - bo morał jest prosty - każda kobieta , która jest zdeterminowana i pragnie dziecka odda każde pieniądze, ze by się udało - a to niestety niektórzy wykorzystują - nie oszukujmy się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenkaaaaa a u mnie szaro i ponuro a tak tym chciała słoneczka i co naj mniej +15:p wiem jeszcze zima :P a może jak by już wiosna przyszła to z nową energią zabieganiem w okuł świąt po wpadamy wszystkie ja na przykład mam tyle pracy w ogrodzie ze myślałam w tym roku mąż bedzie biegał z taczkami a ja do słoneczka na huśtawce bede sie wylegiwać. och dziewczyny mi też kazano starać sie rok a do piero po tym czasie bedziemy sie martwić dlatego znieniłam przychodnie ale taraz ja zwlekam z wizytą boje sie usłyszeć tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywiście i nie róbmy żadnych badań bo wszędzie naciągają :D najlepiej w ogóle do ginekologa nie chodzić bo przeciez też może nas naciągnąć. Zastanów się kobieto co piszesz jak jest problem to się leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh muj piesio chyba sie rozchorowal kicha i tak jakby kaszel mial, ehh ostatnio mial podobnie i weterynarz dal na robale 3 tyg minelo i znowu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny koniec tematu bo zaczyna sie robic napiecie. A ja jak w tym miesiacu nie zafasolkuje to wybiore sie do innego lekrza:)o ile finanse w tym miesiącu na to pozwola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza22 trzymam kciuki żeby ci wyszło bez żadnych komplikacji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam ze wszędzie... i nie popadajmy w skrajności z ginekologiem....Dobra, rzeczywiście bez sensu barbera, bo Ty jesteś drażliwa w tym temacie, wiec naprawdę przestańmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
U mnie piękna pogoda :) +7 :) właśnie robi się pranko a później z córką na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty barbera wyraziłaś swoje zdanie, ja swoje i obie mamy do tego prawo :) Naprawdę życzę Ci Happy Endu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ale tu się zrobiło gorąco :) Dziewczynki proszę się nie denerwować :* To dla nas nie wskazane.Dzwonili do mnie z pracy mam dzisiaj na test na 16 się stawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyzolka - pieska nigdy nie miałam , nie mam doswiadczenia :) MIlenkaa a co to za testy dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa szczerze to nie mam pojecia jak odpowiedziec na twoje pytanie moze to z powodu tej nadzerki te leki tak dzialaja nie mam pojecia nie mialam nigdy nadzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa to zależy jakie bierzesz leki dopochwowe, Globulki są tak konstruowane żeby powoli sie rozpuszczały i dlatego bierzesz je na noc a następnego dnia musisz nosić podpaskę, bo będzie ta globulka wypływać jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa ja miałam nadzerke ale nigdy nic na nia nie brałam i tez ciezko cos mi na ten temat się wypowiadac :/a test robilas bo juz nie pamietam ktora testowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo możemy czuć bol kiedy zarodek sie zagnieżdża- a to wypada mniej więcej w terminie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Pechowa ja brałam te same tabletki i rano zawsze miałam taka biała wydzieline bo tabletka n ie wchłania się cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechowa, poczekaj kilka dni, to będziesz wiedziała z czym mógł byc związany ten bok - na dwoje babka wróżyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
To bardzo dobre tabletki nie są tanie ale naprawdę dobre ja brałam jedną co drugą noc.A teraz biore ginalgin i mam za tydzień kontrol i wypalanka mnie czeka :/ miałam po porodzie wymrożoną ale ta metoda pomaga na chwile :( i u mnie się nadżerka odnowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×