Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ja mialam najopierw badanie prolaktyny z obciazeniem. jak masz podwyzszona prolaktyne to nie ma co robic progesteronu bo jest obnizony przez prolaktyne. z obciazeniem mi kazal zrobic gin, bo bez obciazenia prl moze byc ok, ale w stresie skakac do gory (obciazenie to sztuczny stres). no i u mnie bez obciazenia jest idealna a po obciazeniu wariuje:( wiec szansa na zajscie jest ale bardzo niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie gin chcial przepisac bromergon, ale powiedzialam mu, ze musze byc zdolna do prowadzenia samochodu i ze na cenie az tak strasznie mi nie zalezy, a naczytalam sie ze bromergon raczej zamula na maxa, wiec przepisal mi norprolak. wczoraj wzielam na noc i dzisiaj na luzaka do pracy przyjechalam. owszem wczesniej poczytalam, ze najlepiej zaczac brac siemie lniane na czczo coby oslonic zoladek, wtedy mniej muli. wiec wczoraj przed tab i dzisiaj rano coby zoladek nie zeswirowal jak zwieksze dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
ja rano po śniadaniu wzięlam sobie taką tabletkę na mdłości przeciw wymiotne TORECAN one też są na receptę te tabletki są bardzo dobre na mdłości w ciąży wiem bo sama brałam jak byłam w ciąży z córką no i mi pomagały także polecam dla przyszłych mam które mają mdłości wiem że ten lek jest też w czopkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jakie powinnam zrobic badania, bo w przyszlym tyg wybieram sie do lekarza i musze powiedziec mu jakie badania chce zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers witaj:) ja poszlam do gina z mlekotokiem, nie duzym, no ale jednak jakims, no i z 5 miesiecznym bezskutecznym staraniem sie o baby. zlecil mi badanie prolaktyny z obciazeniem, w razie wysokiego poziomu kazal dorobic badania na mocznik, kreatynine, THC, FT3, FT4 i proby watrobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers bądź dzielna i nie płakuniaj..:-) a może na test jest za wcześnie? Sippelsweg witaj w naszym gronie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem , ze u mnie to stres robi mi duże kuku... ciągle o tym myślę, kiedy co i jak i nie potrafię wyluzować. W lipcu wybieramy sie na Majorkę, ale nawet tego się boje, ze nie będę umiała się z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sippelsweg:) A długo się staracie?? Jeśli już pisałaś to przepraszam ale nie doczytałam się informacji o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie od 5 miesiecy, wczesniej przez 6 miesiecy tez nie bylo antykoncepcji, ale uwazalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia, mnie lekarz powiedzial, ze od stresu mam mlekotok, powiedzial, zebym zwiekszyla dawke magnezu i brala codziennie i zmienila nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u nas już ponad rok a lekarz dalej twierdzi, że jestem jeszcze młoda i nie ma potrzeby robić badania:/ W taki razie owocnych starań Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza-- ja mam niecale 28 lat i powiedzial mi, ze skoro staramy sie od 5 miesiecy to cos jest nie tak skoro nie "zaskoczylismy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja co prawda mam 23 lata, ale pęcherzyki mi nie pękają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza-- ja na Twoim miejscu zmiernilabym lekarza. zwlaszcza jak nie pekaja Ci pecherzyki.moze ten do ktorego teraz chodzisz, uwaza, ze jestes za mloda by byc mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też właśnie mi się wydaje. Poczekam jeszcze kilka dni i jak @ się nie pojawi to planuje się wybrać do innego:) Ten mój ciągle mi powtarza, że nie mogę tyle o tym myśleć, bo wszystko siedzi w psychice. Pewnie ma rację ale jak mi pęcherzyki nie pękają to od samego nie myślenia na pewno nam się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperek watpie ze za wczesnie na test, temp mam nizsze tempki, too pewnie byla @ :( ide sie przewietrzyc na spacer zeby wywialo ze mnie zle mysli ze sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczeta :) witam nowe :) dawno mnie tu nie bylo, bede miala co nadrabiac tymbardziej ze dzis znowu nie bedzie mnie caly dzien :) wizyte u gina mam na 17:30, ciekawe co mi powie teraz jade z moim M do jego mamy Milego dnia Wam zycze :*:*:* a jeszcze cos musze sie pochwalic wczoraj pierwszy raz w zyciu na wlasne oczy widzialam delfiny :D:D:D 4 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki witam nowa, niestety nie dolacze sie do waszej rozmowki bo nie mam na ten temat zielonego pojecia. cocacolagirl 22 lipiec ;p tez na poczatku sama robilam byly sliczne diamenciki itp ale wylala mi sie woda na nie i wszystko splynelo, okazalo sie ze moja laserowka nie radzi sobie z perlowym papierem, no i dupka wyszla, pozniej zamowilam podobne ale to pisalam wam o nich ze mnie w karolka za 3 stowki chcieli zrobic no i co do czego kupilam najzwyklejsze po 80gr za sztuke bo doszlam do wniosku ze i tak pojda po slubie do smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! trzymajcie jutro za mnie kciuki o 12.15 mam punkcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki xenia ale stracha mam bo mam strasznie duży brzuch i mnie boli a to źle wróży bo może wystąpić hiperstymulacja i woda się wtedy zbiera :( a wtedy tylko szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze wszystko się uda, bo Twoje starania powinny być już wynagrodzone :) A mąż to Cie powinien do końca życia na rekach nosić, ze przez jego słabe żołnierzyki musisz tyle przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie... Milo ze do naszego grona coraz wiecej dziewczyn dochodzi...:):):) bedzie wiecej ciezarnych...:):):) Barbera juz trzymam zza ciebie kciuki:):):) do jutra to palce bede miala popuchniete... Ja z M mielismy sie przytulac kolo 20.03 ale juz wczoraj nie wytrzzymalismy i sie stalo... jak myslicie czy plemniczki przez te 5 dni zdarza sie zregenerwoac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny !! :D duża buźka :D xenia masz rację z tym noszeniem na rękach :D ale z drugiej strony tak sobie myślę, że tak samo przyczyna mogłaby być po mojej stronie, więc raczej nie daje mu tego poczuć, ale widzę, że ma wyrzuty biedak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( zalało mnie dzisiaj- nawet nie zdążyłam zatestować. Masakra - tak mocno to nie pamiętam... Chyba jak miałam pierwsze poronienie bylo podobnie...:( CHolerka - czemu?????? Wpiszcie mi datę następnej @ na 12 kwietnia - ok? Dzięki z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze... :P :) fajnie by bylo jakby sie w tym miesiacu nam WKONCU udało..nie musialbym tych badan robic i czekac jak na zbawienie na ich wyniki...ehmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×