Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

pani_biedronkowa czyli jesteśmy w tym samym dniu cyklu u mnie dzisiaj też 25 ale ja to chyba będę miała cykle 30 dniowe piszę chyba bo jeszcze biorę tabletki na wyregulowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mnie jakas kolka tak z boku bardziej do srodka zlapala, brzuch mam jakis taki jak balon a zarazem ciezki, sutki swedza, boze jakas dziwna sprawa ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers to faktycznie nieciekawie :( bardzo Ci współczuje tych dolegliwości :( dzisiaj czytałam dużo o krwawieniu implantacyjnym... myślicie, że mogło wystąpić w 16 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak, ze w dzisiajszych czasach wszystko jest mozliwe wiec i plamienia tez mozliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, coś w tym jest :) ale w takim razie u Ciebie też wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy swiat oszalal, wszystko jest tak jak nie trzeba, ajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers biedna jesteś :( ciężko walczyć z tymi wahaniami hormonów :( a robiłaś już jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula dzięki :) ale wiesz są kobiety co przeżyły dużo więcej ode mnie. Gosiu witaj :) udanego odpoczynku,oderwiesz sie troche co,odpoczniesz :) powodzenia dziewczynki i duuużo cierpliwości życze,nie traćcie nadzieii :) każda z nasz zobaczy dwie kreski na teście i urodzi zdrowe dzięciątko :) prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja byłam u lekarki, prawdopodobnie obejdzie się bez zabiegu chociaz tyule szczescia mam ;/ wyć mi sie chce bo wspomnienia powróciły dlaczego ja i tak dalej... mam zrobić jeszcze kilka badań może coś wyjaśnia bo przyczyny w sumie nie ma, chociaz bylam podziebiona i strszny kaszel miałam mogła to być przyczyna monia mnie lekarka powiedziała żeby poczekać 3 miesiace chciałabym już macica była wielkości ok 7 tygodnia ale ciąża malutka to czemu kazała mi odczekać, popadne chyba w jakis obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusqabdg
Hej dziewczyny :) Chcialabym zaczac sie starac o dzidziusia tylko neiwiem ile powinnam poczekac od odstawienia tabletek ? teraz mam 7dniowa przerwe i juz wiecej tabletek nie bede brac. Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja zależy od lekarza. Ja wyniki badań miałam ok i lekarz pozwolił. A i tak sie nie udało. Przyczyny raczej nie poznasz,możesz jedynie myśleś że to lub to. Ale pewności nie ma. Nie masz co sie obwiniać. Widzisz u mojego malucha serduszko wolno biło,miałam plamienia,dostałam tabletki,po tyg lepiej a po dwóch serduszko już nie biło :( podejrzewam,że to prze to że byłam u dentysty ale odsuwam tą myśl od siebie. Widocznie tak miało być. Wierz mi,że ja myśle tak że lepiej teraz na początku a nie jakbym czuła ruchy lub co najgorsze miała urodzić martwe :( choć i tak czułam pustke w sobie jak sie obudziłam z narkozy. Gdybyśmy miały patrzeć co nam i naszemu maluchowi może zagrozić to nie mogłybyśmy sie z domu ruszać. Smutne ale prawdziwe. Trzymaj sie Kochana,mam nadzieje,że masz wsparcie w rodzinie. Ja miałam średnie. Czasem nawet teraz płacze po kątach choć mineło tyle czasu. eh życie :( jeśli chcesz pytaj jeszcze o co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że można się wyżalić, w rodzinie mam wsparcie, nie mówiłam znajomym i może to mnie dodatkowo przytłacza, wogóle to już było dobrze ale dziś jakoś wrócił żal, po tej wizycie, a Ty nadal starasz się zajść w ciąże? długo już próbujecie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja wtedy udało nam sie w drugim cyklu. Wiedziałam kiedy mam owu i wystarczyły 3 przytulanka i ciąża była. Po pierwszym @ zaczeliśmy i próbowaliśmy do października lub listopada. Teraz przerwa bo 1 października bierzemy ślub. I mieliśmy zacząc starania teraz w maju,ale chyba jeszcze odłożymy tą decyzje na później. Musze iść do gina i przebadać sie wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) jak tam dziś u Was? Ja po wczorajszej owu dorwałam męża, tak na wszelki wypadek dziś też to zrobię :) Robiłam badanie na tarczycę, czekam na wyniki, bo bardzo możliwe, że to przeszkadza w zajściu. Gin powiedział, że od momentu leków na tarczycę, dajemy sobie trzy-cztery miesiące, jeśli nie zajdę, robimy laparo. Mam coś na jajniku, na szczęście zupełnie niegroźne, ale może utrudniać całą sprawę.Przy okazji usuwania tego, sprawdzimy drożność jajowodów. Cieszę się, że trafiłam na spoko gina, bo staramy się dopiero trzy miesiące i nie muszę czekać roku, żeby zacząć badać wszystko co trzeba. Tak przy okazji, myślałam też że mam problem ze śluzem płodnym, bo mam go zawsze bardzo mało, w ogóle nie zauważałam go jak nie zwracałam uwagi. Muszę się trochę nagimnastykować, żeby w kibelku coś zaobserwować. A wczoraj powiedział mi, że śluz jest bardzo ładny, wręcz idealny, tylko trzeba po prostu obejrzeć szyjkę, także przynajmniej tym przestałam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte to trzymam kciuki za tak intensywne starania :D a trafić na początku na dobrego gina to podstawa, fajnie że tobie się udało na takiego konkretnego trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie dzisiaj za oknem ciag dalszy szarej pogody. suka sie zaczela szczenic w nocy, do rana udalo jej sie jedno urodzic, teraz babcia przelela paleczke w obserwowaniu czy nic zlego sie nie dzieje. mloda mama byla tak zaaferowana, ze az milo bylo patrzec, moj maz prawie plakal jak zobaczyl szczeniaczka. i tak zostalam babcia nawet nei bedac matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mam nawet kiedy do Was zajrzeć. Mam remont w domu i nie mam kiedy posiedzieć na kompie. A jak już siądę to staram się nadrobić i przeczytać wszystko. Mi dziś kończy się okres. Więc znowu zaczynam starania. We wtorek idę do ginekologa po skierowanie na podsatwowe badania. W podstawówce miałam problemy z tarczycą i brałam leki więc musze zbadać się ponownie bo może w tym tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg ale super !!! patrząc na cud to rzeczywiście chce się płakać ze wzruszenia :D mi kiedyś kotka rodziła na kolanach to też miałam podobne przeżycie coś pięknego :D gratuluje babciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Znam to ciągłe doszukiwanie się a może to zaszkodziło itd. Ale jak Twoje maleństwo już tak szybko się nie rozwijało tzn. że była to jego wada genetyczna, ponieważ nie ma jeszcze łożyska to masz niewielki wpływ na dziecko. A jeżeli lekarz mówił że lepiej zaczekać to tak powinnaś zrobić. Macica musi wrócić do siebie. Mój lekarz tłumaczył mi to na podstawie szoku termicznego. Najpierw organizm przygotowuje się do ciąży, później nie zdąży dojść do siebie po ciąży i znowu "fundujemy" mu ciążę. Oczywiście może się to udać, ale znam bardzo wiele kobiet z forum, które od razu postarały się i niestety straciły. Oczywiście to nie jest reguła! Są osoby, którym się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobiety, Barbera - trzymam kciuki za Twoje wszystkie przyszłe fasoleczki :) Na pewno się uda !!!! Fistacja- ja tez niestety jestem na liście Aniołkowych Mam. Mi lekarz kazał zaczekać do pierwszej naturalnej miesiączki, porobiłam wszystkie badania i dał mi zielone światło. Mowił ze najlepiej wszystko się regeneruje tak po pół roku. Ja poroniłam w 15 tc,. to był horror i do tej pory śni mi sie to po nocach. Dlatego 2 lata mi zajęło zanim zaczęłam próbować. :( Jak juz pisałam mongranie - u mnie wykryto zespół antykardiolipinowy - czyli w skrócie doszło do mikrozatorów w naczyniach krwionośnych, przez które oddycha i odżywiany jest zarodek. Dlatego teraz po dodatnim teście czekają mnie tez zastrzyki z heparyny drobnocząsteczkowej w brzuch przez całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Xenia ja też robiłam badania na zespół antykardiolipinowy. na szczęście wyniki sa ok. Barbera trzymam kciuki!! miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniłam do kliniki i 4 zapłodniły się na 100 % a 3 czekają do jutra, ale podejrzewam , że nic z nich już nie będzie (chociaż może się mylę i matka natura zrobi psikusa :D)i nastawiam się tylko na te cztery i byleby się ostały jakieś do zamrożenia :D dzięki dziewczyny za wsparcie :D bo sama nie wiem czy to dobry wynik czy zły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juuuuuhuuuuuuu zdecydowałam sie na suknie :D:D:D:D:D:D we wtorek jade umowe podpisać :D:D:D: jupiii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim i nowym :) ajlin- robilam usg co pol roku i cytologie, wszytko bylo ok, kiedys tez mialam tarczyce badana ale tez wporzadku, podejrzewam hormony a dzis to wogole jakos kiepsko sie czuje, zauwazylam sluz plodny bezbarwny taki jak trzeba, zrobilam test owul. i jest kreska ale slabsza, ja chyba nie wytrzymam tyg do wizyty, ah na dodatek kluje mnie przy jajnikach, cholerka z takim organizmem:( barbera- no to w takim razie gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja się dzisiaj fatalnie czuję jestem zmęczona i boli mnie głowa - chyba się przeziębiłam. Na razie nie plamię, ale wczoraj też do południa było ok, a jak poszłam na zajęcia to od nowa zobaczymy jak będzie dzisiaj Brzuch mnie boli jakbym miała @ (tylko o wiele słabiej) czasami mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
witam nowe dziewczyny :) ale duuużo mam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Pisałyście o kwasie foliowym,,, ja byłam u lekarza ogólnego i pytałam o ten kwas foliowy, to mówił, ze można zażywać nawet pół roku przed planowaną ciąża, ja kupiłam sobie Folik ( dostępny bez recepty), i powiedziałam o tym, a lekarka przepisała mi mocniejszy, który jest na receptę i zażywa się go 3 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×