Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

barbera - widze, ze te Twoje przyszle dzieci zarloczne :-p Oby im na zdrowie wyszlo! :-D No my badalismy nasienie jeszcze prezd staraniami. Moj niby podszedl do tego na luzie ale jak sie spytalam, co, jesli jego wyniki beda zle (caly czas powtarzal, ze beda dobre az mnie zezlil tym optymizmem :-p ) to nagle spowaznial i powiedzial grobowym glosem, ze sie... zastrzeli. I ani slowa wiecej. Na szczescie byly w normie. On wogole nie chce rozmawiac co na wypadek, gdybysmy nie mogli miec dzieci :-( U mnie z tego cyklu beda na pewno nici, juz to wodze ale nie idzie na marne, juz wiem, jakie bledy popelnilismy ;-) Jedno mnie tylko martwi: czemu mi tempka nie skoczyla? :-o Szkoda, ze dziewczyny portugalczyka tu nie zaglada, bo ona sie znala niezle na tempkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
ale dziewczyny ponoć śluz po owulacji jest taki sam jak i w ciąży tak jak i przed spodziewanym terminem @ no i w ciązy jest go więcej niż normalnie ale to też nie reguła każda kobieta jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z tym śluzem to nie wiem np jaki mam kolor bo ciągle ładuję sobie luteinę, ale cały czas mam mokro i nie jest ciągnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, dziewczyny, nie zawsze sie da ocenic, czy sluzu jest wiecej czy tyle samo, bo sluz jest w macicy a nie w pochwie i nie da sie nam paluchami wybadac jego ilosci a co najwyzej konsystencje ;-) Dopiero jak wyplywa, wydaje sie, ze jest go duzo. A moze byc go duzo i nie wyplywac :-p :-D Poszukalam troche w necie i znalazlam dobra merytorycznie, moim zdaniem, dyskusje na temat mierzenia temperatury. Jezeli sa wsrod nas jeszcze takie nieuki jak ja, to polecam sie doksztalcic ;-) http://forum.gazeta.pl/forum/w,14906,94014047,,owulacja_stwierdzona_na_usg_ale_brak_skoku_temp_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak myślicie jak sobie zafunduje ten duphaston, czyli sztuczny progesteron to nie schrzanię sobie regularnego cyklu jaki teraz mam i regularnej owulacji??? bo chyba by, się pochlastała wtedy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki kotow moich: WSZYSTKIE ZDROWE!!!!! az mi sie plakac chcialo jak do mnie wet zadzwonil:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przy poniedzialku i taka dobra wiadomosc:D:D:D jeszcze zeby gin mial dobre wiadomosci dla mnie i normalnie upije sie chyba szczesciem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg no to super :) Ciesze się, że z kotkami ok :) wygłaskaj je wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia na ulotce jest napisane, że lek nie zaburza owulacji i leczy też nieregularne cykle. Ale też się obawiałam czy czegoś nie popsuje. Ja zjadłam opakowanie i czuję nadciągającą @, także u mnie chyba nic nie zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg no to super :) Ciesze się, że z kotkami ok :) wygłaskaj je wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg no to super :) Ciesze się, że z kotkami ok :) wygłaskaj je wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dlaczego to się 3 razy wysłało? przepraszam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia na ulotce jest napisane, że lek nie zaburza owulacji i leczy też nieregularne cykle. Ale też się obawiałam czy czegoś nie popsuje. Ja zjadłam opakowanie i czuję nadciągającą @, także u mnie chyba nic nie zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippelsweg ciesze sie ze kotki zdrowiuśkie :) Co to prochów to ja strasznie przeciwna jestem wszelkim takim wynalazkom, ale jak mnie gin postraszył, ze mogłam juz kilkakrotnie taką zapłodnioną kuleczkę popędzić i wypłukać z siebie, bo sie nie mogla zagnieździć, to az mi sie włosy zjeżyły na głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co on oznacza??? nawet jak sie nie jest w ciązy jest taki sam przed @? czyli to normalne?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniMyszula to nic nie oznacza, a raczej oznacza, że albo będzie @ albo dzidzia. Trzymamy kciuki za to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja cały czas mam bóle jakbym miała @ a czasami to nawet mocniej , a patrze w kibelki i nawet kropki :D tylko nospe trzeba brać i po bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Witajcie.Ja w piątek miałam nocke w pracy i koło 22 dostałam takie silne bóle podbrzusza,myślałam ze sie wykoncze.Już kolezanka chciała wołac lekarza. Dziwne,pierwszy raz miałam taki przypadek. Byłam w styczniu u gin i wszystko dobrze z jajnikami. Chyba ze tak silna owulke miałam. eh..wystraszyłam sie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Mamo - mnie najbardziej interesuja informacje, ktore z ziolek nie tylko pomagaja zaciazyc ale i utrzymac ciaze, bo przeciez nie wiemy, kiedy zachodzimy, wiec takich wczesnoporonnych lepiej unikac. Poza tym z tymi ziolami to troche kaszanka, bo na jednej stronie pisza, ze sa rewelacyjne w ciazy a na drugiej, ze ich w ciazy brac kategorycznie niewolno :-o Poza tym troche strach sobie rozregulowac hormony. U mnie jak dotad cykle regularne jak w morde i lepiej niech tak zostanie :-D Po dluzszej analizie doszlam do wniosku, ze najbezpieczeniejszy jest nagietek :-D Mozna sie odwazyc jeszcze z pokrzywa (ale po niej sie siusia i siusia...) Ewentualnie przywrotnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przede wszystkim Sippelsweg cieszę się ogromnie że kotki zdrowe :-D. Usciskaj je mocno... Obok mnie właśnie biegają 2 takie miesięczne bomble i raban robią :-D :-D Ja za to absolutnie nie moge zbliżać się do sklepów bo mnie tak korcilo żeby test kupić, zważywszy ze dziś piersi mi chcą wybuchnąć ;-) ale za to podbrzusze jakoś tak nie fajnie zaczęło mocniej boleć po całym dniu :-( już nie wiem, pewnie @ przylezie..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Barbera zycze Ci zeby sie utrzymaly 2 kreseczki. Ja dziewczyny dostaje juz troche na glowe. Do @ zostal mi jakies 8 dni, ale ciezko to widze. Czuje ze mi sie nie udalo. Zmierzylam dzisiaj rano temperature (choc nie prowadze systemat. pomiarow) i mam 36,8 jak poprzednio. Eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja walczę z obserwacja sluzu i wymyśliłam patent, ze papier toaletowy powinien być czarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to istnieja czarne wkladki? czego to sie mozna od Was dowiedziec :-D Maria - kliknij we wklejonego przeze mnie wczesniej linka o tempreturach to sie dowiesz, ze Twoja tempka jeszcze niczego nie oznacza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×