Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ale super, powiał ten tydzień optymizmem,dwie dziewczyny zafasolkowaly i to jeszcze ten sam termin porodu będzie,ale czad GrATULACJE nietoperek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam cesarkę, bo po 33 godzinach skurczy co minutę (straszny ból) okazało się, że dzidzia źle leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super prezent :D ale najlepsze jest to ,że wreszcie nie będziemy sami w święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu rozpoczela sie lepsza passa.. moze faktycznie to ta wiosna??? :) tez bym chciala sie pochwalic.. :P ale narazie nie mam czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja pisze mało ale czytam was cały czas,pozatym u mnie nic takiego sie nie działo do tej pory.czekam na badania hormonow i potem zobaczymy co mnie czeka Ale tam do was pytanie bo mam 14dc i mialam dzis niewielkie plamienie i nieduzy bol na dole brzucha(nie jajników)tak jak by ma @ ale to napewno nie to.czy ktoras z was tak miała?tylko nie jest to spowodowane owulacja bo u mnie brak jest owulacji (temp.na rownym poziomie,brak jakiego kolwiek śluzu)a pozaty ostatnie badanie gin wyszło mi ok.to czym moze byc spowodowane takie niewielkie plamienie.?wizyte u gin mam dopiero za tydz.a ciekawi mnie to ,moze ktos tak mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nietoperek- porządnie się spisalas i dobrze ze będziesz dotrzymywac towarzystwa barberze:) ogromne gratulacje !!!!!! :) Aniu mi krwawienia miedzyokresowe kojarzą się tylko z zaburzeniami hormonalnymi. Ostatnio tak miałam ale tylko 3 dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacolagirl a Ty co mnie opuscilas w tym cyklu ??? :p W tamtym czekalysmy na @ w jednym dniu, a teraz sie pospieszylas hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim :-* :-* :-* Strasznie się cieszę że tak szybko ale i boję że będzie tak jak w zeszłym miesiącu. Choć wtedy testy mi nie wychodziły a bete zrobiłam po tygodniu od terminu i była tylko 9, 2 dni później poszło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jak ci na teście wyszło to na pewno masz powyżej 30 bete ja miałam taką bladą po 5 min i beta w ten dzień była 49 :D anvers filmik z bliźniakami boski :D a tamtych strachów nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po cichu to Wam zazdroszczę ;) ja jeszcze tydzień do testowania :o Mam 2 testy ukryte w komodzie i tylko liczę jak mi duphastonu w blistrze ubywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza założycielka Pablinka założyła swój ciazowy topik, wiec już chyba nas opuściła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia nie wiem sama kiedy będę miała okrs, poszłam z obliczeniami za poprzednim cyklem i mi tak wcześnie wyszło,ale może razem będziemy okresować,albo fasolkować, ja nie licze na ten cykl,chyba w ogole na nic nie licze, na pewno zazdroszcze zafasolkowanym jak nie wiem co.... dziś mam 21dc i czasami poczuje podbrzusze i piersi bolą,ale pewnie to na ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to moze lepiej by w tym cyklu nic nie bylo, bo mialam ciezkie zapalenie zatok i nafaszerowano mnie okropnymi lekami,które moglyby miec zly wplyw na fasolinke;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj cichutko z wieczora. Mnie dalej niedobrze, chciałabym już wiedzieć, czy to już to, czy nie. Nie daje mi to spokoju, byle do jutra, znowu będę sprawdzać, spokojnej nocy wszystkim przyszłym mamusiom. U nas w niedziele jest Dzień Matki, mój mąż właśnie zaskoczył, że ja jestem matką, a on nic dla mnie nie ma... Może ja będę mieć pozytywny test w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widzialam ze pablinka zalozyla juz inny topik a nawet jest na kilku, opuscila nas, nie zaglada wogole, chyba nie chce z nami juz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre z nas pewnie wykorzystują swoich facetów w piątkowy wieczór albo świętują z wyniku 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ani jedno ani drugie :( mąż naburmuszony bo coś tam w pracy nie tak, młody u babci a ja już w lozeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajny ten dzień.. Wszystkim Wam życzę 2 kreseczek :-) Ale dowiedzieć się w prima a prilis :-D. W dzień matki to rozumiem. My poszliśmy na spacer a potem na pizze, ale o dziwo jakoś mi nie smakowala ;-) Jutro rano idę na bete. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek - gratuluje!!!!! Ha, krecic nie jest tak latwo, nawet wirtualnie i w prima aprilis :-p :-D Czyli u pablinki sie ciaza potwierdzila? Dajcie link do jej nowego topiku, to chociaz podejrze. Mozna wiec ja jednak dac do drugiej tabelki? Nawet jak nas zdradzila, jak myslicie? Ponoc nagietek jest rewelacyjny dla przeciwdzialania poronieniom - zaleca sie go pic do 5 miesiaca ciazy wlacznie ORAZ przy starankach. Ja go wlasnie kupilam i teraz sacze czytajac Wasze wpisy (tak pozno wracam w piatki z pracy :-o ) W Niemczech Dzien Matki jest dopiero w maju ale nie moge przyswoic kiedy, bo to ruchome swieto, co za durnota, nijak nie da sie zapamietac - jakos w druga niedziele maja czy jakos tak. Polski zwyczaj ze stala data jest bardziej praktyczny :-) Wniosek jednak taki, ze wszedzie dzien matki jest na wiosne :-) A jak Wam wogole minal 1.4? Oszukal Was ktos albo Wy kogos? Ja dzisiaj swojego, ze wracam wczesniejszym pociagiem :-p Latwo sie nabral, wiec tryumf sredni ;-) On mnie nawet nie probowal :-o Ide spac, bo pewnie tu teraz sama siedze w necie. Dobrej nocy wszystkim - naszym mamusiom i nam, staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie opuściłam nie opuściłam :) podczytuje was codziennie :) gratuluje serdecznie wszystkim brzuchatkom i czekam na następne :) mi się udało w 3 cyklu jakis czas temu wam pisałam, wczoraj byłamm u lekarza ciąża bardzo wczesna około 3 tyg od zapłodnienia (chociaż z bety dzisiejszej wynika że 5 tydz ) więc się trochę martwię.Na usg na razie widać tylko pęcherzyk ma 6.6 mm moja czarna kropka :) termin mam wstępnie na 25 listopad ale raczej będzie początek grudnia (ja tam mówię że urodzę 5 w swoje urodziny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×