Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej dziewczyny,trzymam kciuki za Was by z żołnierzykami bylo ok i za jutrzejszy teścior ja zaraz mykam do pracy,a tak mi sie nie chce, do tego @ która chce mi rozsadzić podbrzusze i to co poniżej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) u mnie @ nadal brak, temp 37,1, z rana mialam jakas dziwna kolke przy jajnikach, karolka chyba mam podobne objawy co ty, gdzie jest moja @????????????ja chce @ juz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, U mnie nadal nic, ale czekam. Dzisiaj dla odmiany boli mnie głowa i mi niedobrze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! co tam u was?? Ja czkam na okres... 2 dni sie spóźnia ale nie robie sobie nadziei bo tak mnie jajniki bolą...!! nie wchodziłam do was ostatnie 2 dni bo szukałam jakiejś sukienki na chrzciny, mąż bedzie chcrzestnym i za tydzień w niedzielę lecimy do jego siostry... i tak nic nie kupiłam , bo nie mogłam się zdecydować... nic mi się w 100 % nie podobało. a jak znalazłam ladą granatową sukienkę to nie mam pomysłu na dodatki! wrrrr... no tyle u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem anvers podobno jak spadają hormony to może boleć łeb. Jutro testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka, cocacola girl dzięki :) My już po :) Z męża jestem dumna straszliwie :) Najlepsze, że magiczny pokój okazał się gabinetem ginekologicznych - zero gazet, zero filmów :) Dobrze, że była przerwa pięciodniowa, to wyszedł po dwóch minutach :) Za dwie godziny wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja od wczoraj mam bol podbrzusza i piersi, wiec nastawiam sie ze dostane niedlugo @. stosunek mam do tego na razie nijaki. dla N nie kupuje prezentow duzo wczesniej, ale dla reszty rodziny kupuje juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam sie za robote, pranie sprzatanie prasowanie, i wiosenne porzadeczki takie heh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik tstu
2 krechy na tescie sa mozliwe mimo braku ciąży gdy: -gdy kobieta przyjmuje leki przeciwdepresyjne -cierpi na chorobe nerek lub tarczycy -jest w okresie okołomenopauzalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywny wynik testu
a na mgłosci to raczej za wczesnie,bo zaczynaja sie ok 6-8 tc. nie wkrecajcie sobie objawow bo tylko blokujecie przyjscie okresu.cala gospodarka hormonalna wam rozlegulowala sie. ja po odstaieniu antykoncepcji hormonalnej mialam bardzo niereguralne miesiaczki.najdluzsza cykl trwal 62 dni.pozniej bylo co 33-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nudy dziś w tej pracy, po prostu muszę być i czuwać jak Pan Bóg..... gdyby nie dzisiejszy dyżur to byłabym juz od wczoraj na wsi u teściów i odpoczywała,a tak zmarnowane godziny ;/ niech mnie stad ktoś zabierze pliiiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzuch mnie cos pobolewa, i zauwazylam rozowe plamki malenkie chyba to jednak @ przybywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Anvers ja wciąż za ciebie trzymam kciuki i z uwagą śledzę twoje losy. Powodzenia. U mnie nic nowego, no poza tym, że wczoraj nie smakowało mi wino, zrobiłam dziś test ciążowy i owulacyjny i oba pokazują bardzo ale to bardzo bledziutką drugą linię - ciekawe, co też to one mogły wykryć, może dzidzia zamieszkała? Na razie nie nakręcam się, tylko tak mi się jakoś radośniej zrobiło. Oba testy wykonuję od czwartku (mam takie malutkie paski, bardzo czułe) wklejam sobie je każdego dnia do notesu i dzięki temu, będę mogła dokładnie określić pojawienie się 2 kreski (jeśli mi szczęście dopisze). Dzisiejsze testy są zdecydowanie różne od poprzednich. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodamamo10 kilka razy juz czytałam ze dziewczyny widziały druga bladziutka kreske i to była ciąża.wiec trzymam kciuki zeby i u ciebie okazało sie ze to ciążą:) no a u mnie to jajniki zaczynaja bolec,piersi tez troszke chwilami sa takie wrazliwe na dotyk,pierwszy raz mi sie to zdarza przed @ zeby piersi mnie bolały ale to pewnie dlatego ze mam pierwszy cykl od dłuzszego czasu bez duphastonu.wiec ja czekam na @ ktora pewnie 14.04 sie pojawi.no i czeka mnie wizyta u ginki ,po wyniki hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a wiecie może dlaczego plemniki są mocniejsze po 3-4-dniowej abstynencji niż po 6-dniowej? Nie rozumiem. Wiem że trzeba co trzy dni się przytulać i wtedy są mocniejsze niż jak co 6 dni. Wiecie może dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde myslalam ze @ sie zaczyna, brzuch mnie przesal pobolewac, a te kilka plamek co sie pojawilo to wiecej nic nie ma, no jajuz nie wie o co chodzi.. ja slyszalam ze przytulajac sie codziennie to plemnikow jest mniej ale sa za to szybsze, ale tez na tyle dojrzale zeby zaplodnic jajeczko, a co do wiekszej ilosci takiej jak co 4 czy 6 dni to jest ich sporo ale niby sa juz stare heh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
anvers- trzymam kciuki za twoje dwie kreski oj coś mi się wydaje że te twoje objawy to ciąże zapowiadają. xenia- to jutro testujemy u mnie ból podbrzusza ustał ale za to sutki z każdym dniem tkliwsze w dotyku anvers- testuj z nami jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj testowalam i nic nie bylo, niesadze zeby za dwa dni kreska sie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Pablinka netoperku, Olcik7777 i barbera bardzo Wam gratuluję :) życzę spokojnej ciąży :) Mam pytanie :) czy jak się jest w ciąży to jest jakiś specyficzny śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku podobno kazda kobieta moze miec inny sluz lub jedna ma a druga nie ma, to juz zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka jak dzisiaj nie padne na ból głowy to jutro zatestuje , ale tak żeby sobie zatestowac bo wiem ze @ przyjdzie. czuje ja z daleka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers i xenia życzę powodzenia w testowaniu :) coś mi się wydaję że barbera przełamała złą passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu ktoś?? Ja siedzę w pracy i szlak mnie trafia bo siedzę i nic nie robię stracone tylko godziny. w czwartek mam dostać @ i tu nic się nie dzieje. Od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch jak na @ i to wszystko. Zawsze tydzień przed bolał mnie bardzo brzuch i cały czas przestawała dzień przed@ piersi mia łam nabrzmiałe i bolące a teraz nic. nie wiem co o tym myśleć chyba pozostało mi tylko czekać do 14:) No i jeszcze mam właśnie śluz taki dziwny jakiś bo zawsze przed @ nie miałam a teraz aż za dużo biały dość lepki. I ogromna ochota na ostre i kwaśne jedzenie :) ale to to też mam przed @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282
Witam. Nie wiem czy trafiłam dobrze w temat,no ale ... Zrobiłam dziś test no i są dwie kreski,jak byk widać. Czułam że tak może być :) jestem w szoku, chce mieć pewność więc zrobie jeszcze jeden test chociaż nie wiem czy jest sens? W pon ide na badanie krwi i do gina... Nie wytrzymam do pon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×