Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja to w ogóle jestem nie ogarnięta... Nie mierze temperatury, ani nie sprawdzam śluzu. Nie wiem nawet o co w tym chodzi, bo nigdy się tym nie interesowałam... Lekarz na USG sprawdza mi, czy mam owu czy nie... Ale może jakby mi któraś wytłumaczyła po ludzko o co chodzi to w tym miesiącu bym spróbowała skoro lekarz kazał przyjść dopiero za miesiąc... Sama bym mogła podziałać... A teraz dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka,ja tak samo jak Ty :/ :) Obiecuje sobie,co jakiś czas że zaczne obserwacje,ale jakos mi nie idzie :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet sobie tego nie obiecywałam. Po prostu nie wpadłam na pomysł, żeby to robić. Trzymałam się ściśle zaleceń lekarza, który nie wspominał nic o obserwacji... Ale w tym miesiącu mam zamiar sobie po prostu odpuścić i nie obserwować kalendarza, ani siebie. Możliwe, że nie będę wchodziła na forum, by zapomnieć o jakichkolwiek staraniach. Looz blues i sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mierzę temp codziennie, więc może się na coś przydam i opiszę. Temp. należy mierzyć rano, zaraz po przebudzeniu i przed wstaniem, najlepiej o tej samej porze. Ja mierzę o 6.30 rano, bo tak mnie moje dziecię co do minuty budzi, termometr mam pod ręką, zajmuje to niecałą minutę. Najlepiej sobie kupić taki specjalny termometr z 2 miejscami po przecinku, elektroniczny, co by nie mieć wątpliwości. Ja kupiłam na stronie amazon.com specjalny term. owulacyjny - tak go nazwali, ale niczym szczególnym się nie różni, oprócz tego, że jest dokładny. Aha temp. najlepiej mierzyć w pochwie. Zazwyczaj zaraz po okresie jest niska, a zaraz po jajeczkowaniu podnosi się o przynajmniej 0.2 stopnia i potem przed okresem spada, a jak nie spada i jest około 37 to możliwa jest ciąża (oczywiście jeśli brak okresu). Ja sobie to wszystko zapisuję na kompie, mam taki program i wszystko elegancko widać razem z wykresem itd, dawałam już kiedyś nazwę tego darmowego programiku, ale było małe zainteresowanie, więc podam jeszcze raz jak ktoś będzie chciał. A ja znowu płakałam oglądając program o dzieciach z deformacjami głowy, które przechodziły operacje, by im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet sobie tego nie obiecywałam. Po prostu nie wpadłam na pomysł, żeby to robić. Trzymałam się ściśle zaleceń lekarza, który nie wspominał nic o obserwacji... Ale w tym miesiącu mam zamiar sobie po prostu odpuścić i nie obserwować kalendarza, ani siebie. Możliwe, że nie będę wchodziła na forum, by zapomnieć o jakichkolwiek staraniach. Looz blues i sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, mam taka refleksje na koniec dnia, ze co z tego ze jest wszystko idealnie, jest sluz plodny, jest owulacja potwierdzona testem a nastepnie wizyta u lekarza, jest seks w odpowiednim czasie, w miare spokojny tryb zycia a i tak @ nadchodzi. Masakra. Zycie jest dziwne. Dobranoc dziewczyny, milych snow. Ide spaci czerkac na ta młpe, moze mnie jutro wreszcie zaszczyci swoim przybyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja byłam dziś u lekarza, fajna babka, pierwszy raz do niej poszłam. Zbadała mnie powiedziała że wszystko w porządku, że nie mam zapalenia ani nadrzerki, ale ciąży też nie :(. Zaniepokoiła się moimi nieregularnymi @ i dała badania, jak również badania pod ciążę-np.na różyczkę i te inne. Może znajdzie przyczynę tych moich zwariowanych @ i będzie mi łatwiej zajść w ciąże. barbera super że maluszki sobie zdrowo rosną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo! ja juz po badaniach, teraz na wyniki poczekam do 15, i jutro do gina z wynikami. kobieta pobierajaca mi krew, jak zwykle mnie pociela i wyglada moja zyla jak u narkomana, no ale tak mam w 99 przypadkach na 100 pobierabnia krwi. od rana brzuch mnie pobolewa na @, a termin mam za 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mongrana sprawdzałam maści na opryszczkę - i wszędzie piszą ze stosować jesli korzyści dla matki przeważają ryzyko dla płodu- czy coś w tym stylu - no i niestety zwątpiłam. Poczytałam trochę w necie i opryszczka jest niebezpieczna, jeśli przeniesiemy wirus na narządy płciowe. A ja myje ręce po każdym dotknięciu do buzi, tez ze względu na Mlodego (a w ciąży raczej nie jestem, ale gdyby zdarzył sie cud - owu tak sie przesunęła, ze jednak mogłabym zajsc w ciaze od tego jednego razu, to bym sobie potem plula w brode, ze w 4 tygodniu, kiedy formują się juz narządy, posmarowałam sie jakimś shitem :) ) Sipp ja mam 6 dni do @ - i tez juz brzuch mnie muli na @ i do tego cycuchy bolą... Ehhh super urodzinki - cycki bolą, Alergia mnie dobija i jeszcze na wardze mega strup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- najlepszego z okazji urodzinek!! duzo zdrowka i spokoju i szybkiego zafasolkowania:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnie bole na @ zaczynaja sie najczesciej na gora 2 dni przed, a nie na 8. piersi to mnie trakl bola, ze bym sobie z przyjemnoscia je odciela. a sa tak gorace, ze grzeja cala gornaczesc ciala... do tego sa wieksze i nie mieszcza mis ei w najwiekszym staniku. a maz wczoraj stwierdzil, ze tak duzych to jeszcze nie mialam... jak tak ma wygladac kolejne 8 dni to ja dziekuje ja postoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Sipp 😘 mąż zadowolony pewnie i niech wykorzystuje te 8 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- boi sie dotknac bo albo warcze albo jecze z bolu, wiec chodzi raczej zly niz zadfowolony. boli mnie nawet chodzenie w staniku, a bez stanika to nie da rady bo by mi sie chyba urwaly (rozmiar mam 75G)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to naprawdę faceci sie oglądają za Tobą ;) . Ja największy rozmiar to miałam w ciązy - 75D, a karmiłam młodego 16mcy i mi wyssał do 75B. A później wróciłam do swojego rozmiaru sprzed ciąży czyli 75C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie boje, ze w ciazy to chyba spadochron bede kupowala coby pomiescil moje piersi. ale w rodzinie po obu stronach raczej wieksze biusty panuja, moze nie tak duze jak moje, ale jednak spore. wiec genetycznie dopstalam duze obciazenie na kregoslup;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 9 tygodniu już byłam zmuszona zamienić moje 75 C na 75 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spadochron... Nie mogę się smiac bo mi strup pęka na wardze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć dziewczynki! Barberka, jeszcze Ci nie gratulowałam że maleństwa się dobrze rozwijają, więc teraz nadrabiam zaległości :) tak sobie myślę, że takie bliźniaki to fajna sprawa :) A czy wiecie, czy te testy Digital Clear Blue można dostać normalnie w aptece, czy trzeba gdzieś zamawiać? chyba się na nie zdecyduję i wypróbuję je w tym cyklu... Sipp.... a Ty masz takie nietypowe dla siebie objawy, w tym cyklu jest szansa, że ty będziesz tą 10? przytulaliście się we właściwym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Xenia!!! Sto lat i gromadki dzieci!!!!!! co najmniej takiej małej drużynki piłkarskiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Kotomirka i chcebyc mamą, ja też nieogarnięta jak wy :) temperatury nie mierzę, bo ja nie potrafię wstawać regularnie codziennie o tej samej porze... a jak jeszcze mam przed wstaniem mierzyć tempkę i to dopochwowo to w ogóle sobie tego nie wyobrażam.... a śluzu po prostu nie potrafię obserwować... więc idę na łatwiznę i ufam testom owu... dlatego tak o nie wypytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Dziekuje za wsparcie.. jestescie kochane... Martwie sie bo nadal nie mam @ boje sie ze mam jakies problemy... :( nigdy w calym swoim zyciu od kad miesiaczkuje nie mialam tak...eh... jak @ nie przyjdzie musze do gina sie wybrac niech oblooka co tam sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Swiezynka, ale z ta druzyna piłkarska to mnie nie strasz, bo bym osiwiała. Juz 2 facetów w domu mi wystarczy ewentualnie może byc jeszcze jeden ale powinnam sie postarać o malą smerfetkę :) zeby byla równowaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- odnosnie spadachronu to wlasnie tak moj tata kiedys stwierdzil jak zobaczyl biustonosdz taki babciowatyu w rozmiarze 85E, stwierdfzil, ze z takim to on by mogl skakac z samolotu... zwatpilysmy z mama, i padlysmy ze smiechu. no i tak zostalo z tym spadachronem. swiezynka-- przytulalismy sie wiec szanse sa, ale sie nie nastawiam, odbiore wyniki i pojde z nimi do gina zobaczymy co powie. barbera-- moj maz tez ma w rodzinie blizniakow i sam jest genetycznie obdarzony "zdolnoscia produkcji" bliznakow, no ale w sumie top od razu dwoje to tak zalatwia sprawe:) bo my w sumie to dwojke chcemy miec:) kinga-- moze mialas cykl bezowulacyjny i dlatego Ci sie wydluza, ja jak mialam bezowu to nawet 42 dni mialam cykl. co do mierzenia temp i obserwacje sluzu to nie prowadze. owsdzem sluz co jakis czas tam ogladam i sprawdzam czy jest rozciagliwy, ale to bardzioej przy owulacji. a z temp. to mimo, ze wstaje na tygodniu zawsze o tej samej porze to w weekend nie wyobrazam sobie obudzic sie o 5:40 zeby sprawdzic temp, okaleczylabym kogios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wpadam tylko powiedziec ze @ przyszla w nocy. W zwiazku z tym czuje sie juz lepiej i czekam na kolejny miesiac pracy:) Kolejna @ 02.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jajnik mi od rana lewy dokucza,bo kłuje :/ witam się z wami 11 dni po stounku :P Nie robiąc sobie żadnej nadziei :P No może lekko miałam wczoraj,po przytoczeniu przez anie wypowiedzi o tym sluzie ;) Fajnie miec tak dwojke za jednym zamachem.Kuzyn meza,ma blizniaczki. maria,szkoda..... xeniu,wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek,a przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń i szybkiego zaciążenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczęta i oby Wasze życzenia się szybko spełniły :) Do zobaczenia wieczorkiem, lecę na miasto :) Mam parę spraw do załatwienia wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniu,ależ prosze bardzo.Ja też musze iśc potem na miasto,a dokładnie do banku bo mam w nim coś do załatwienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Możliwe ze mnie juz nie pamietacie...echh dawno tu byłam Gratuluje tym co się udało :) Xenia33 - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) duzo duzo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń :):) i oczywiscie upragnionego dzieciątka :) Aaa ja jestem w znaku zapytania bo okres mi się spoznia 3 dni i tylko piersi mam powiekszone i napoczatku mnie bolały aa teraz mnie dziwnie swedzą(wiem ze to co napisałam to głupie ale taka jest prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
chcę być mamą, a dlaczego nie masz nadziei? nie trafiliście w owu? czy po prostu wolisz się nie nakręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×