Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja mam totalnego doła :( do tego jeszcze zaczynają się wahania nastrojów (a miałam nadzieje, że po castagnusie będzie lepiej) i albo mi się chce ryczeć albo jestem wściekła na cały świat :( eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- ja sie wlasnie boje, ze po luteinie bede miala takie wahniecia nastrojow. maz ostatnio stwierdzil, ze troche mi sie uspokoily te hustawki odkad biore norprolak, a tu widze, ze przy normowaniu progesteronu moze byc jeszcze ciekawiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś mały zastój się z tymi ciążami zrobił... Ale Juz niedługo Dzień Matki, wiec każda z nas powinna dostać prezent w postaci 2 kresek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Xenia nie martw sie bo pozniej to sie posypia napewno 2 kreseczki :D:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Poza tym z reguły po zastoju zaczyna się sypać :) więc mały zastój przygotuje nas nie tylko na 10 mamę, ale na całą następną dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie zastoj :-o My chyba zapeszylismy, bo mamy przeznaczone miejsce na pokoj dla dziecka :-o Ech, gdyby takie rzeczy dalo sie wiedziec i przewidziec, to bysmy zostali w mniejszym mieszkaniu a tak ja postanowilam uwic gniazdko przed ciaza (zeby sie w ciazy tym nie martwic i nie wysilac) a tu gniazdko jest a ciazy brak :-( Oczywiscie nie bylismy takimi swirami, pokoik stoi pusty, nie urzadzalismy go no ale jest i zawsze mi smutno, kiedy do niego wchodze (sluzy nam poki co za suszarnie) Ja na pewno nie dostane zadnego prezentu na dzien matki w tym roku ani wogole teraz w maju, bo u mnie najwczesniejsze testowanie dopiero za miesiac, wlasnie konczy mi sie @. Zreszta tak jest przynajmniej u polowy z nas, jak widze. Zreszta... niemiecki dzien matki byl wczoraj :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi ucielo kawalek tekstu, wiec uzupelniam: Kinga - ciesze sie, ze @ u Ciebie przyszla. Tak niska beta jak Twoja byla jednoznaczna i tylko by Cie brak @ nakrecal i powodowal nadzieje. Organizm Ci sie oczyscil i juz niedlugo mozesz znow sie brac do roboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana u mnie identycznie - pusty pokój i tylko suszarka z praniem stoi, jak nie mogę wystawić na balkon :) Ale jak tam wchodzę to się uśmiecham ponieważ mieliśmy niezlą jazde z tym pokojem - pomyliła nam babka farby (pigmenty) w sklepie i niby miał byc taki beż - zostawiliśmy je ekipie malującej i poszlismy do pracy. Wracamy - a tu pokój RÓŻOWY taki mocny - kolor BARBIE :D Masakra :) I dawaj szybko przemalowywać - ale byl taki mocny kolor, ze ostatecznie wyszedł pomaranczowy :) i czeka teraz, ale bardziej pasuje pod dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym miesiacu tez jakos doopiero od polowy zaczelo sie sypac, wiec moze w tym tez dopiero sie zacznie. u mnie bol podbrzusza znikl. pojawia sie czasami rano, ale to taki juz bardziej przyjazny niz byl wczesniej. ciagnie niby jak na okres, aler tak cholera wie na co ciagnie. w czwartek, albo w sobote zrobie test, mojej mamy im sa w niedziele, wiec moze zrobie jej prezent;) a co do plci to mnie mama wywrozyla dziewczynke kiedys tam dawno temyu, a ze u nas w domu geny czarownic sa przekazywane to moze byc to prawda. swoje dzieci bezblednie wywrozyla. u nas pokoj przeznaczony na ewentualne dzieci jest na razie jest moim biurem i silownia. maz stwierdzil, ze jak trzeba bedzie go przemeblowac to on sie wypisuje:) a kolor ma jasnej moreli wiec pasuje niby do wszystkiego, bo dodatkami mozna z niego zrobic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - wypisuje czy zapisuje? Mialabys go sama z brzuchem przemeblowywac??? Nasz pokoj jest bialy i tak zostanie, bo jest mikrusienki i z polnocnej strony (poludniowa strona to kuchnia i salon) i kolor by go tylko zmniejszyl i zaciemnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- wypisuje. ale nie dalby mi nawet krzesla stamtad samej wyniesc. lubi sobie pogadac, a ze sprzetu tam nazbieralam i trzeba by go gdzies przeniesc (strych, piwnica) to juz marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos czuje, ze jak zobaczy te oslawione 2 kreski, to bez pytania z marszu wszystko wyrzuci przez okno, zeby tylko dziecku bylo wygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on w sumie ma wieksze cisnienie na dziecko niz ja. ze trafil mi sie mocno wierzacy chlop, to co wieczor sie modli, ostatnio zaczal do Jana Pawla II, uwaza, ze ma to nam pomoc. mnie na szczescie nie zaprasza do wspolnej modlitwy bo skonczylo by sie jak zawsze wymiana zdan mocno podniesionym glosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... ........pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata...........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ..........Łódź NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO klara1984.............8............27............8.05.11 . .........lubelskie ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???............??? .........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wkurzona :( Dwa dni temu test owu już pokazał drugą kreskę (choć zdecydowanie jaśniejszą od testowej) i miałam nadzieje, że będzie coś z tego, a tu wczoraj i dzisiaj brak kreski... ZNOWU :( więc znów albo nie będzie owu w ogóle, albo pęcherzyk nie pękł :( jakoś wątpię, że jeszcze coś będzie w tym miesiącu :( i teraz czekanie na @ .... nic innego nie robię tylko wiecznie czekam na @... a przez te leki mam ochotę głową w ścianę walnąć :( .... wyć się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin, to jakie Ty masz cykle? Przeciez Ty masz miec @ po mnie a ja owu mam miec dopiero ho-ho i jeszcze pozniej, wiec czemu Ty myslisz, ze masz miec owu juz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ...........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... ........pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata...........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ..........Łódź klara1984...........9............27............7.06.11 . .........lubelskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???............??? .........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was słyszała, albo używa mikroskopu owulacyjnego np. takiego http://allegro.pl/test-mikroskop-owulacyjny-d onna-testy-owulacyjne-i1592760156.html co o Ty sądzicie? A ja od jutra biorę luteine na wywołanie @ bo ta sama nie chce przyjść, a jak już przyjdzie to idę robić badania kóre zaleciła ostatnio gin. Ale dziś piękny dzień, ciesze się że przeprowadziłam się do mojego D. choć mieszka z rodzicami, maja działeczkę na której mogłam sobie dziś troszkę poleniuchować po pracy. Czytałam sobie wpisy z weekendu i widzę że nie tylko ja miałam ostatnio doła. Ja pracuję w przedszkolu w grupie 4 latków i ostatnio widzę że kobieta która ma już 4 dzieci z następnym w ciąży, co chwila któremuś mojemu maluchowi rodzi się rodzeństwo, albo zaraz urodzi, przychodzą te mamy z taki maluszkami. Też bym już chciała swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miewam cykl żadnych w zasadzie. Co miesiąc jest tak jak teraz... koło 10-15 dc zaczynają boleć jajniki i piersi i ogólnie kiepsko, a potem @ i tak nie ma. A w tabelce wpisałam 40 dni, bo zazwyczaj tyle czekam zanim pójdę do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! U mnie cały czas testy owul negatywne. no nie wytrzymam. Strasznie bolą mnie dzisiaj jajniki a najbardziej prawy i czuję się cały czas 'mokra". Jak myślicie może to być owulacja pomimo negatywnych testów? Testy robię o 07.30 może za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzii testy owul powinno sie robic popoludniu a nie z rana, ale mozeliwa jest owu nawet hdzy testy ci nie wykaza, nie na kazda dzialaja testy tak samo, dzialaj tam ostro moze akurat trafisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam tak często jak się da. Może coś będzie z tym naszych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
A ja dziś kupiłam olej z wiesiołka i zaczynam to brać... bierzecie to? Czy to działa, czy nie szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuje ze mi w tym cyklu sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę olej z wiesiołka, ale jakoś nie widzę różnicy - tylko dużo wyprysków po nim dostałam... ale zobaczymy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greczen ja jakies trzy miesiace temu brałam wiesiołka i szczerze mówiąc zadnej zmiany nie bylo totalny brak sluzu plodnego ,ale w tym cyklu znowu wrociłam do wiesiołka no i jakas poprawa jest bo sluz plodny był u mnie widoczny przez dwa dni no ale był,a poza wiesiolkiem biore castagnus i magnez z wit.b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Ja własnie czekam na dobrą nowinę od przyjaciółki, która jak m y wyczekuje 2 kreseczek, jutro ma testować, a to już będzie 3 dzień spóźnienia, a staraja się już hohoho... Fajnie anvers, że masz takie przeczucie, oby sie sprawdziło, ja tez zamierzam myslec tylko pozytywnie i skupic sie na planowaniu wyjazdu wakacyjnego, żyzę powodzenie i samej przyjemności ze starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Dzieki dziewczyny za informacje, ja postanowiłam to spróowac, bo im dłużej sie stramy tym z każdym cyklem śluzu coraz mniej, masakra jakas, chyba mi psycha siada i wszystko blokuje... dlatego dziś ruszyłam z wiesiołkiem... a kiedyś mogłam nażekać wyłącznie na nadmiar sluzu ;) heh... życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×