Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Xenia33 wiesz mnie cały tydzień pobolewa brzuch i brałam nospę, ale teraz to mnie boli dół brzucha i na przemian lewa strona z prawa, nie wiem co chodzi...? do tego przez ostatnie 2 tygodnie mega wzdecia mam masakra, więc moze też od tego mnie tak boli... Nie wiem co mam myśleć, nie umiem mojego stanu określić, dziś wstałam dopiero po 10tej i nie miałam siły wstać, nie będe się na nic nakręcać ale ogólnie nie czuje się fajnie i te bóle brzucha kojarzą mi się z zeszłym cyklem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a co tu tak cicho od wczoraj???? u mnie nadal brak @, piersi bolą bardziej niż wczoraj brzuch przestał nawet pobolewać, boli tylko jak coś ciężkiego podniosę albo jak się zmęczę ale po chwili już przestaje. Sipp Ty to uważaj na siebie teraz a nie z psem się ciągasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dzisiaj u mnie lepiej, nadal jestem an no-spie, ale nie plamie, sluz jest w normalnym kolorze. meza poinformowalam, ze nie wolno mi sie przemeczac, wiec kapiele psa i inne zajecia gdzie trzeba sie wysilic bedzie sam wykonywal, bo ja nie bede pozniej sie slaniala z bolu. nie wiem jak wysiedze, jeszcze 7 godzin w pracy bo spac mi sie chce tak, ze ledwo oczy trzymam otwarte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie @ przyszła punktualnie. Pisze z komórki bo mi net siadl. Poprawcie mnie proszę w tabelce na 9.08 Cieszę sie Sipp ze już lepiej. Żeby jeszcze tylko Cocacola wyszła na prosta. Katii mam nadzieje ze chociaż do Ciebie nie przyjdzie malpiszon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia będziesz miała super urlop, niczego sobie nie bedziesz szczędziła :) ale z drugiej strony, kurcze czemu ona przyszła @ :( Ja już sama nie wiem co u mnie... zrobiłam dzisiaj test 15 dzień po owulacji i jedna kreska! nawet cień cienia nie ma. A cały czas czuje się przed okresowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Katii będę miała super urlop ;) 9.08 mam termin @ a wyjeżdżam 8.08. :p Pierwszy tydzień z cerata w 35 stopniach ;) jutro idę do gina i najprawdoodobniej zrobie miesiąc przerwy w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- doszukuj sie pozytywow. na urlopie drinki z parasolka, albo palemka, ze termin @ akurat na wywczas to lipnie, a moze popros gina by Ci przesunal np luteina o 2 dni. mnie po luteinie sie cykl z 29 do 27 skrocil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, ja w I trymestrze cierpiałam na śpiączki w pracy... Po powrocie z pracy jadłam obiad na wpół zamkniętych oczach i padałam na twarz. Mąż budził mnie wieczorem tylko po to, żebym zjadła, wykąpała się i "przepakowała". Nie wytrzymałam i poszłam na 3 tygodnie zwolnienia w 3 miesiącu. Wszyscy mówili, że od 4 miesiąca dostanę powera. No i rzeczywiście - teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) No ja dzis mam ta wizyte u gina...@ jeszcze nie ma .. cycuszki bola nic wiecej. kurcze stres mnie lapie przed wizyta. mam na godz 12ta . :) dzis sie dowiedzialam ze moj D wyjezdza w sierpniu zagranice do pracy ,wiec ze staran nici :( teraz nie wyszlo na tescie jedan kreska ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz idę do gina w 2 dniu okresu ;) Pogadam o dwóch możliwościach, bo jeśli nie przerwę starań a zajdą to muszę sobie robić zastrzyki w brzuch i jak się rozbiore do bikini??? Będę miała pokluty brzuch, pomyślą ze mam wscieklizne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik-- ja senna nawet normalnie nie jestem, jedynie w nocy w domu mielismy za goraco, do tego kota cos w dekiel walilo i nie chcialy spac tylko szalaly. do tego podbrzusze dawalo sie we znaki, wiec noc mialam malo spokojuna. w dzien dosypiam tak okolo 2 godzinki a pozniej jest luzik, ale bede sie starala tego nie robic bo pozniej w nocy mam problem by zasnac. xenia-- mnie sie zdazalo isc do gina z @, badac mnie nie badal, ale np kierowal na jakies badania inne ktore trzeba wykonac w pierwszych dniach cyklu. natka-- skad stres przed wizyta?? xenia-- no podziurawiona to bedzie ciekawei wygladalo. a wolno ci by bylo sie opalac biorac te zastrzyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy można się opalac. Jutro pogadam. Ale jak nie wolno, to dziękuje ... Wtedy już na pewno przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, mnie brzuch bolał przez kilka tygodni. W końcu chyba organizm zaakceptował ciążę i boleć przestało, ale strach był...nie brałam nic na podtrzymanie. Widać dzidzia silna. Nie przemęczaj się. Ja teraz dostałam takiego powera! Ale chyba powinnam przystopować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik mam pytanie do Ciebie :) W pierwszych tygodniach ciąży bolały Cie piersi ??? mnie zaczynają bolec coraz bardziej, już się pogubiłam:( czy to możliwe że mi wczoraj test pokazał jedną kreskę?? zalewa mnie biały śluz i brzuch przestał bolec tylko boli jak się przemęczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik-- ja mam luteine przepisana, bo przed mialam za niski progesteron. a brzuch mnie nie bolal przed sobota, mam nadzieje, ze jak bede wypoczywala duzo to tez mi minie i bedzie ok. tygrysek-- mnie poiersi bola ale tak inaczej niz przed @, i sprawiaja wrazenie takich jakby bardziej wypchanych. no i bola tylko jak je dotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolały strasznie...i długo to trwało....sutki były nie do dotknięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, ja nie badałam żadnyvh hormonów ani przed ciążą ani w trakci. No tylko betke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sip , Olcik a miałyście jeszcze jakieś inne objawy?? się trochę nakręciłam ale czy to jes możliwe że w dzień spodziewanej @ jedna kreska wyszła?? Olcik a Ty jak się czujesz?? pewnie Ci już brzuszek widac ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, nie wiem. Mnie pozytywny test z bladą kreską wyszedł już 5 dni przed terminem miesiączki, ale wiem, że czasem w dniu spodziewanej miesiączki test nie wychodzi,a ciąża jest. Tylko że objawy ciążowe pojawiają się zazwyczaj jak już pracują hormony...Nie wiem...jak się nakręcałam to miałam wszystkie objawy ciąży a testy były negatywne..Jak zaszłam to objawy ciąży pojawiły się dopiero po jakimś czasie od zrobienia testu... Mam spory brzuch jak na 5 miesiac - wszyscy tak przynajmniej mówią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie z objawów to mam tylko brak @ co zdarza mi się raz na rok że się spóźnia. i bolące bardziej niż zwykle piersi a i jeszcze od czasu do czasu zabolą mnie plecy na dole na początku myślałam że to nerki. pomijając fakt że jak się ruszam to puszczam bączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .........16.......Łódź ChceByćMamą.......27............???.............???.... ........???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .........10.......lubelskie Sippelsweg............28............???.............???.. ...........7.......świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres a nie wiem ale przed kazdym lekarzem sie stresuje:) no i ciazy nie potwierdzil ale tez nie wykluczyl ,brac kwas foliowy kazal, dalej brak @... pozostaje mi czekac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)u mnie dzis temp skoczyła o 5 kresek..to chyba juz po owu...ale trzymajcie kciuki:)starania były w sobote:)natka to co ci dokładnie powiedział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E Xenia33.............7...........33............ 9.08.11...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? .........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . .1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .......16.......Łódź ChceByćMamą.......27............???.............???.... .....???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .......10.......lubelskie Sippelsweg............28............???.............???.. ........7.......świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×