Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

świetny ten internet... Przepraszam ale coś zwariowało.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii ja się czuje przedokresowo, niestety... Ale się nie załamuje. Chce już jechać na urlop i nie myśleć o tym całym staraniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja odebrałam wyniki nasienia M i wszystko jest już dobrze oprócz tego, że wystąpiła aglutynacja. NIe mam jak teraz iśc do lekarza, bo jest na urlopie, więc jak któraś wie z czym to się je to proszę o odpowiedź. W ogóle ten lekarz chyba w kulki sobi leci. M był u niego we wtorek i nie raczył mu powiedzieć, że od poniedziałku idzie na urlop i że mam przyjść wcześniej, a rozmawiali i o mnie... Teraz nie będę miała monitoringu. W zasadzie to mnie to, aż tak bardzo nie martwi. Leki brałam. Jak coś urośnie to będzie jak nie to nie. Wole myśleć, że nie urosło i nie wkręcać sobie później niewiadomo czego. Miłego weekendu (ja mam pracujący). Pozdrawiam! Panterka, mnie to nie spotkało, ale wcale Ci się nie dziwie. Dochodź spokojnie do siebie, a forum sobie odpuść na jakiś czas. Chyba, że masz pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia33 a gdzie jedziecie na urlop? :) My nad morzem nadal czekamy na słońce, i pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza lekarka tez miala zadzwonic ale dala ciala, choc dzwonilismy do niej kilka razy :-( Bylam dzis na masazu chinskim i akupunkturze - techniki medycycny chinskiej dla staraczek. Ciekawe doswiadczenie tylko kosztowne. aglutynacja, czyli ze sa posklejane - mowiac najprosciej jak sie da. Ale nie wiem, jak sie to leczy - poszukaj w necie, moze cos znajdziesz sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja tak samo jak Xenia33 czuje sie na okres wiec chyba nici ze staran ale to dopiero pierwszy cykl... cycuszki mnie mocno swedza i bola, i czuje sie rozdrazniona czyli jak przed okresem. no nic .wizyte mam kurcze akurat 11go dzien okresu ..dziewczeta wracajcie do zdrowia i do dobrych humorkow :)pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii-- ja sie czuje ok, zadnych dolegliwosci poza moze bolacymi piersiami. chcialam dzisiaj zrobic bete, ale niestety labolatorium nie wykonuje, jedynie w szpitalu, a szpital pobiera krew od pn do pt, no wiec jednak bede musiala jakas scieme wymyslec na pn mojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Kolejny weekend w szpitalu...w poniedzialek mam miec badania moze w koncu cos sie wyjasni bo jak nie to ja zeswiruje:-( jest mega ciezko...lepsza zla wiedza niz takie zawieszenie w przestrzeni...chcialabym gdzies uciec by zatrzec obraz szpitala, miala byc Bulgaria i mialo byc tak pieknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedna kreska czekam na @. Na urlop jedziemy do Hiszpanii do almerii. Miłego dzionka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu i jak tam z Tobą?? Cisza tu na forum, wszystkie albo bardzo zajęte albo odpoczywają :) wczoraj było przepiękne słońce :) dziś też nie jest źle, godz 7 rano, 21 C' za oknem w cieniu, są chmurki ale jest b.przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)prosze powiedzcie mi jak to jest z ta temp???spada duzo przed owu ???bo ja mam dzis 13 dzien cyklu i spadla o 3 kreski....czyli jutro bedzie owu czy dzis jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Dawno mnie tu nie było bo nie chciałam się nakręcać. Dzisiaj rano robiłam test i wyszła jedna kreska więc czekam na @ niestety znowu się nie udało. My mamy jeszcze tylko dwa miesiące bo we wrześniu mój m już wyjeżdża:( Sipp gratuluję :) i wszystkim innym dziewczyną które zaciążyły :) Xenia jestem z Tobą mi też wyszła jedna głupia kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem wsciekla normalnie temp niska od kilku dni, chyba owu nie bylo i pewnie nie bedzie ehh Zawiedzona- owu prawdopodobnie bedziesz miec jutro jak temp wzrosnie ale warto starac sie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiedzona ja nie mierzę temperatury więc Ci nie pomogę za to jak robisz testy owu to mogę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anvers możesz mi napisać jakie badania hormonów powinnam zrobić ( nie miałam żadnych robionych oprócz tego na różyczkę i toxo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku ja nie mialam zadnych badan robionych wiec nie wiem, ale dziewczyny niektore pisaly cos o tym wiec moze sie doczytasz albo jeszcze ktoras sie odezwie i napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) NICK.........CYKL STARAŃ.....WIEK......DATA NAST @........MIASTO Tygrysek333.......4...........26...........10.07.11...... ....Warmińsko-mazurskie natka89............1............22........ok11.07.11 ..........Starogard anvers..............6............26...........11.07.11... .......Antwerpen Mloda Mama2010..4............26...........12.07.11...........UK Katii82..............2............29...........13.07.11.. .... ...Pomorskie/Trójmiasto ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni świeżynka.........4............30............16.07.11 .........warszawa Ania29.............14............29...........17.07.11... .......Rzeszów Greczen...........14...........29...........21.07.11..... ......wielkopolska AniaMyszula........8...........23...........23.07.11. .........Koszalin Kotomirka.........16...........20...........24.07.11..... ....ok.Bydgoszczy zawiedzona........5...........23............25.07.11. . ......Podkarpacie Maria.D83..........6...........27............28.07.11 ..........Koszalin ewuś90..............1...........21...........27.07.11 ..........Żory Madzii22............6...........22...........28.07.11.. . ......Wielkopolska Pechowa............4...........22.............3.08.11.... . ....śląsk gosia 34............6............34............ 3.08.11...........O-E NICK........CYKL STARAŃ....WIEK....W OCZEKIWANIU NA @.....MIASTO Xenia33.............6...........33............ 9.07.11...........Wrocław BlackRosssa........8...........27.............7.07.11.. . ......Rzeszów Panterka1981.....5............29.............???.... ...........małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ...PO KTÓRYM CYKLU.....MIASTO pablinka...............27.........25.11.11.......???. .........3.........MANCHESTER Katie84................27.........30.11.11.......???.... ......5.........Kraków olcik777...............26.........04.12.11.......???.... ......5.........Małopolska barbera...............29..........8.12.11...dziewczynka ...długo....wielkopolska nietoperek333.......28..........8.12.11........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........11.12.11........???.... . ....7.........małopolska Karolka8512..........25 ........18.12.11 .......???...........3........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........24.12.11........???......... .4.........gdańsk Ira1....................27........25.01.12........???. .........6.........UK moniaa_aa............23........26.01.12........???..... .....1.........wielkopolska kozza..................27........12.02.12.........??? ..........3........okolice Łodz vixwoman.............25........21.02.12.........???...... . ...1........śląsk cocacolagirl..........26............???.............???.. .........16.......Łódź ChceByćMamą.......27............???.............???.... ........???.......UK klara1984.............27............???.............???.. .........10.......lubelskie Sippelsweg............28............???.............???.. ...........7.......świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie jeszcze @ nie zawitala. Czekam. Co do hormonów to ważne jest żeby lekarz określił w kt dniu cyklu powinnas zrobic. Na pewno prolakryna, progesteron, LH, TSH, FSH, Estradiol. Mi tez zlecił testosteron. Katii jak się czujesz? Cocacola uciekaj z tego szpitala bo Cię wykoncza psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wczoraj wieczorem mialam lekko zarozowiony sluz i bol podbrzusza, ze myslalam, ze padne. dzisiaj rano tez lekkie zabarwieie bylo, w sumie to zauwazylam tylko na papierze, bo na wkladce nic nie ma. ale schiza mam. zastanawiam sie czy moglo to byc od kapieli psa, bo musialam sie z nim troche poszarpac, a wazy 25 kg a sily ma jak tur. nadal mnie pobolewa podbrzusze tak okresowo i zastanawiam sie co to moze byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp jakby się nasililo to jedz do szpitala. A teraz dużo lez i weź nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp ja tez bym radzila wziasc nospe jak bardzo boli, i zadnych prac ciezkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola - a nie mozesz sie wypisac ze szpitala i tylko lezec w domu, pod telefonem? Daleko masz do tego szpitala? Czasem szpital moze bardziej zaszkodzic niz pomoc... Ja przez tydzien po operacji w szpitalu slablam z kazdym dniem - beznadziejne jedzenie, warunki, atmosfera a przede wszystkim mozna tam sfiksowac, w domu zas z godziny na godzine mi sie poprawialo. Sipp - a to Ty nie wiesz, ze kobietom dzwiganie szkodzi, zwlaszcza ciezarnym kobietom? Nie sadze, zeby pies Ci zaszkodzil (moja wazy 20 kg i tez jest silna jak zaraza i nie raz sie z nia szarpalam wiec wiem jaki to rodzaj wysilku) ale lepiej dmuchac na zimne i sie oszczedzac maksymalnie! Sport i aktywnosc fizyczna tylko taka, jaka sluzy ciazy, np. plywanie, joga (sa specjalne cwiczenia dla ciezarnych), ZADNEGO podnoszenia. Lez, wez nospe i/lub pojedz do szpitala (moze masz progesteron mimo lekow za niski i trzebaby zwiekszyc dawke?). A! Magnez jest dobry - bole moga byc tez od niedoboru magnezu. DBAJ o siebie! Oby wszystko bylo dobrze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, sam ból podbrzusza to jeszcze nic strasznego...a z tym zabarwionym śluzem może Ci się wydawało...Najważniejsze to spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wczoraj sie staralam to wystarczy????kurde bo dzis nie mam jak....tygrysku robie testy owu:)11 dnai cyklu byl juz pozytywny a dzis mam 13 dzien.ale jakos sie nie nastawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nigdy temperatur anie spada przed owu a rosnie dopiero 2 dni po owu, czyli kiedy juz nie ma czego zapladniac - wg. moich lekarzy to jest normalne. Tzn. temperatura przed owu moze ale nie musi spasc, natomiast kiedy wzrasta to juz za pozno na zaplodnienie (dlatego testy owu sa lepsze, temperatura nadaje sie co najwyzej do monitorowania ogolnego przebiegu cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×