Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

u mnie @ brak z pwodu prawdopdobnego braku owu,dzis temp spadla jeszcze nizej i boli mnie brzuch,moze owu nadejdzie moze nie,szlag by to wszstko trafil, czlowiek sie stara jak moze a tu figa z makiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- brzuch mnie bolal w dniu spodziewanej @, pozniej nie, czasami tylko "ciagnal" no i w sobote w nocy, ale to przedobrzylam i to nie bolal a rozrywal. wzdecie i gazy to ja mam masakryczne, ale biore espumisan i jest lepiej. test wykazal 3 dni po terminie @ 2 kreski. a objawow to nie mam chyba zadnych, no moze po za tym, ze mam nudnosci i nadwrazliwosc na niektore zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi wcale usg nie robil.. zbadal paluszkami ;D no i mowil ze jest twardo a jakby sie cos dzialo to byloby miekko. i tyle. i ze nie moze mi potwierdzic ze na wizyte za 2 tyg mam wpsc ... i pewnie przez stres mi sie @ spozni a ja sie bede filmowala;( wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie tylko piersi mnie bola, brzuch nic , a codo bączkoów to masakra ale nie wiem czym to spodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp to mnie też bolał brzuch w piątek w sobotę i w niedzielę już mniej ale w piątek to tak bolał że myślałam że już przyjdzie @ a teraz cisza. piersi mnie też bolą przy dotyku albo jak wczoraj podbiegła do autobusu to też poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra brzuch to nic nie mow takiii wielki ze szok:) i twardy :) a mi pelno zylek wyskoczylo na piersiach ale mysle ze to wlasnie na @ ... tylko gdzie ona?! ja ogolnie mialam w marcu badania na taryczce i jakis minimalny skok mialam (niby niedoczynnosc)i kurde nie poslzam leczyc tego dalej moze teraz mi sie wszystko rozreguluje przez to wlasnie , a czekac az do wrzesnia na usg taryczy mam czekac. ogolne endok. nic nie zauwazyl jakis tam zmian jedynie suche lokcie to wszystko , ale usg mam wykonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już też zjadłam :) kupiłam w Realu w zamarażarkach mają DORSZ BAŁTYCKI słuchajcie nooo rewelacja, ja jestem z nad morza ale musze przyznać,że jest to bardzo duża konkurencja dla pobliskich przystanii rybnych , w opakowaniu jest 5 szt dość solidnych płatów, pycha :) Tez się położyłam, bo tak mi dzisiaj głowa pęka,że normalnie odlot... Brzuch nadal wydęty, piersi bolą przy dotyku, brzuch narazie przestał. Ale nospę biorę codziennie i piję herbatkę uspakajającą.. Wizytę u gina mam dopiero za 2,5 tyg. W środę albo czwartek zrobię kolejny test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, Tygrysek333, natka89, ada111, Który to u Was dzień po owulacji?? u mnie 15 dzień po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - ciekawe kiedy 3 tabelka przeważy pierwszą.. - chyba juz niedługo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 ja nawet nie licze ale tao koło 12 lub 13 a tak na marginesie to w 25 dniu miałam rózowe plamienia które trwały dwa dni ??? teraz pojawiaja sie tylko czasmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy Wy macie moze pojecie, co sie robi, jesli pecherzyk jest ZA MALY? U mnie one pekaja za wczesnie... No i co w takiej sytuacji? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: czy ruchliwosc plemnikow ma wplyw na plec dziecka, tzn. jesli typ A to chlopiec a typ B dziewczynka? Odebralismy wlasnie wyniki i moj ma 65% typu B a 0% typu A i co teraz? Jak poprawic ich ruchliwosc???? Ilosc plemnikow zwiekszyla mu sie przez dwa lata 10-krotnie, proecnt A i B w sumei wzrosl ale samych A spadl (na rzecz B). Xenia - ile i na co Twoj bierze to Clo? Czy mogloby to poprawic ruchliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monrgana kwas foliowy jest na poprawę budowy, clo jest na zwiększenie plemników, salfazin i l-karnityna i macca na ruchliwość. Z tego co pamiętam z poprzedniego związku. Co do typów a i b to ja już nie pomogę bo nie pamiętam więc nie chcę Cię wprowadzac w błąd. Ja mam 17dzień po owu piersi nadal bolą brzuch już w ogóle nie boli, noi nasze kochane wzdęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana clo poprawi przede wszystkim ilośc i ruchliwosc. Bierze 2 razy dziennie po 1 tabl. Do tego raz dziennie kwas foliowy ale 15 mg, vitamIne E 400 mg oraz 1 tabl L-karnityny i salfazinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wypadalo 28go-29go.06 z testami owul. ale juz sama nie wiem czy wierzyc czyli od28 wypada13ty dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii u mnie owu jeszcze nie bylo, byc moze dzis lub jutro dopiero sie pojawi, zobacze po temp jak bedzie wzrastac to znaczy ze owu byla, brzuch mnie boli caly dzien i zauwazylam sluz plodny, a dzis mam 35dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazuromaniaczka
mongrana ja bym na twoim miejscu udala sie z mezem do androloga nasienia nie da sie od tak poprawic witaminami wiec to po swoim mezu chodz ma slaba ruchliowsc ale iles ta milionów dobrych i zywych pelnikow staramy sie 3 lata a mnie czeka terz badanie na wrogsc sluzu radzilabym udac sie do dobrego androloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie do końca mogę się z Tobą zgodzić pazyromaniaczko. Czytałam trochę na ten temat i dziewczyny piszą, ze po miesiącu brania Clo wyniki lekko drgaja ale po 2 miesiącach jest widoczna poprawa w ilości i ruchliwosci. Wierze, to jednak coś to pomaga. Mongrana mój miał 20 proc typu A i 65 proc typu B i lekarz powiedział ze trzeba to poprawić, bo 20proc tych szybkich to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie okropnie boli brzuch :( jak na @ wziełam nospe ale narazie nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , ja jeszcze nie mam @, jestem 15 dni po owulacji, test negatywny i mam bóle brzucha :( więc pewnie przyjdzie... albo znowu coś u mnie nie tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. No nie pocieszylyscie mnie :-o A skad ja mam wytrzasnac w tej dzikiej dziurze androloga? Pewnie przyjdzie nam znow po calym swiecie za nim jezdzic... Ech, co to za robienie dzieci? gdzie przyjemnosc, gdzie spontan? Wszedzie tylko schody i schody :-( Moj mial plemnikow sporo bo pol miliarda w calym ejakulacie (na 4,8 ml) i tych z prawidlowa budowa tez w normie, tylko tych super szybkich jakos tym razem braklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu lekarz powiedzial, ze syntetyczna l-karnityna jest wysoce niezdrowa i ze ma jej nie tykac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Natka:)a moze @ nie przyjdzie:)badz dobrej mysli:)ja prawdopodobnie wczoraj mialam owu...a starania były tylko w sobote...wiec pewnie znowu nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA 86
U mnie dziś 40dzień cyklu i rano przylazła małpa. Eh a miałam juz lecieć na bete ale nie doleciałam eh//// tak mi smutno miałam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×