Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej Malinowa:)nie zostałaś pominęta:)z tym zachodzeniem razem to właśnie miałam na myśli Ciebie Luśke i siebie:)a jeśli zrozumiałaś to inaczej to sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Tak miło mi się z Wami pisało że nie mogę się oprzeć aby tu nie zaglądać :P Luśka jeszcze nic nie jest przesądzone. Jeśli @ nie ma to jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO luska46............20..........2............18.11.11..... .....Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..... ....Rzeszów BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Bajbajka1986...25...........8.............01.12.11....... ...UK Malinowa1986....25..........7............09.12.11........ ..Warszawa Xenia33...........33...........7............09.12.11..... ....Wrocław staraczka Monisia...23.......6...........12.12.11..........podkarpacie Rybka1991..........20.......długo.........14.12.11....... ...mazowieckie NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska anvers.............26..........7...........25.09.11......... .Antwerpen AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........??? ............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, spokojnie, zartowalam :) widze, ze tabelka sie powieksza i coraz wiecej Staraczek. Oby jak najszybciej przeszly na dol tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, oby :) Ja sie nie nastawiam za specjalnie, chce troche wyluzowac. Wierze, ze Ten Pan na gorze lepiej ode mnie wie co jest dla mnie w tym momencie najlepsze :) Tak wiec staram sie nie myslec o tym, ze MUSZE jak najszybciej zajsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby też:)chociaż może dlatego ten nieudany cykl przeżyłam bo zaczęłam brać tego castagnusa i w necie pisze że dużo kobiet zachodzi w 1 cyklu od brania to i ja miałam cichą nadzieje że zajde..a tu jednak klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei narazie odpuszczam:) Po tak długim czasie starań wcale nie jest az tak trudno nie myśleć...Staram się żyć pełnią zycia i cieszyć się chwilami spędzonymi z moim M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dziś kupię 2 testy i zrobię. Mam nadzieje ze dzisiejszy mylił sie na 100% jutro pewnie znowu wam napiszę jak to u mnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, nie stresuj się. Wiaomo, że z tymi testami to różnie bywa. Oby Twoje wyszły tak jak sobie tego życzysz. Ja to dziś odczuwam dziwne bóle podbrzusza. Właściwie takich jeszcze nie miałam. Odnoszę wrażenie, jakby ktoś mi położył cegłę na brzuchu. Takie uczucie ciężkości. I pojawiło się od wczoraj sporo białego śluzu oraz temp. 37,4 (choć to akurat żadna nowość). Zastanawiam się, czy to przez tą Luteinę? Dzisiaj mam 21 dc. Może któraś z Was coś wie na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Black rossa - luteina jak najbardziej podnosi temperature, moze tez miec wplyw na sluz (aczkolwiek u mnie nie miala). Bole brzucha za to nie maja nic wspolnego z luteina - moze to byc albo wczesny PMS albo... ;-) Na przyszlosc (na ciaze i/lub przyszle cykle) polecalabym jednak luteina dowcipna - wiecej jej i w bardziej przyswajalnej formie dostaje sie tam, gdzie trzeba, no i oszczedza watrabe. Minus jest taki, ze zbedne resztki tabletki wyciekaja ale za to nie ma zadnego smaku - a smak luteiny doustnej w czasie ciazowych mdlosci moze doprowadzic na prawde do maskary :-p Luska - przykro mi, ze przechodzisz teraz takie hustawki niepewnosci. Testy bywaja wadliwe ale tez zdarzaja sie ciaze biochemiczne... Jesli w ciagu kilku najblizszych dni nic sie u Ciebie nie wyjasni - smigaj na bete z krwi. Pomyslnego wyniku zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka luska ciche gratki dla ciebie, trzymam kciuki zeby nastepny test sie nie pomylil a u mnie chyba cos rusza, brazowy sluz wczesniej a teraz powoli sie zabarwia na czerwien, chyba @ dluuuuuuuuuuugo wyczekiwana nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby, anvers! juz najwyzszy czas. Mam nadzieje, ze to ostatni Twoj taki dluuuugi cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana - dzieki za info. No i masz racje co do zmiany postaci Luteiny. :-) Mam jednak cichutka nadzieję, ze to nie PMS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana - dzieki za info. No i masz racje co do zmiany postaci Luteiny. :-) Mam jednak cichutka nadzieję, ze to nie PMS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie cieplutko:) U mnie dziś mrozu nie ma ale gołoledź straszna. O mały włos nie wywinęłam orła idąc do pracy :) Luśka trzymam kciuki:) Pisz zaraz jak tam wynik. Umieram z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dziś ponuro i pochmurno. Ala za to wczoraj sobie pospacerowałam z psiakiem w cudnym słońcu. :) U mnie dalsze oczekiwania na "brak @" :) Do terminu zostało 7 dni. Wiecie co... zastanowiło mnie dziś pewne zdarzenie. Zrobiłam sobie śniadanko. Chlebek z moim ulubionym serkiem topionym. Ugryzłam i ... fuuu gorzkie i bez innego smaku. Sprawdziłam datę, ale serek świeżutki. Dopiero po kilku kęsach to uczucie goryczy zmalało, ale pozostało. Więc od razu przetestowałam inne produkty i też niestety najbardziej czuję gorzki smak (wydobywam go nawet z krówek ;) ). No i jeszcze jedno - rano po za temp 37,8 (ale to na pewno przez Luteinę) zauważyłam na prawej brodawce kilka kropelek płynu... Wiem, że taki wyciek może być oznaką wysokiego poziomu prolaktyny, ale moj jest w normie. Podobno moja mama też tak miala na samym początku ciąży. Ale wiem też, że to może być przez stres itd. Ale trzymajcie kciuki, zeby to jednak było to o czym tak wszystkie marzymy... :) Na test to zupełnie za wcześnie, więc pozostaje mi czekać, cierpliwie... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze testu nie robilam. Poczekam moze @ mnie lubi i przyjdzie oby nie. Mam dziwnie w brzuchu co chwila gdzieś mnie ukluje sutki mnie bolą żadnego sluzu nie mam tylko czuje jakby mi cos ciągle leciało i takie mokro. Zobaczymy do wieczora. Dam wam znac co z tym. Jeśli nie dostanę dziś to w poniedziałek pewnie zrobię test chyba ze podkusi mnie prędzej. Dobrze ze jutro dzien trochę zajęty bo najpierw z psem musze do fryzjera jechać a potem moze do teściów. Nie wiem co mój zaplanuje. Ja znów caly dzien w pracy dobrze ze wczoraj nagotowałam zupy to dziś mam obiad z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka podziwiam Cię :) Masz naprawdę anielską cierpliwość...Mam nadzieję że to jednak fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie jak dotąd cisza. Przeważnie @ przychodzila z rana a teraz nic. Do wieczora daje jej czas a jak nie to niech sie wypcha na najbliższe 9 miesięcy bd miala nowego przyjaciela w brzuszku lub przyjaciółkę. Znając mnie to pewnie jutro test zrobię z rana o ile znowu zdążę go rozpakowac zanim sie wysiusiam do kibelka tak właśnie zrobilam dzisiaj i na głos powiedziałam w sumie to przypomniałam sobie ze test miałam zrobić. A moze to jakiś znak żebym go nie robiła. Ale w każdym bądź razie czekam... Dobrze ze mam książkę to siedzie i czytam caly czas. Takze nie myślę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka luska - napewno ci sie uda, czekaj cierpliwie u mnie sprawa wyglada tak: dzis znowu brazowy sluz taki plodny, niktkowaty troszke, kluje mnie przy prawym jajniku i boli brzuch po trochu jak na @ ale nie przyszla, nigdy nie mialam zadnych plamien przed @, to cos zdarza mi sie pierwszy raz, i tez odczuwam uczucie jakby mi bylo mokro, masakra, ja to sie mam, ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to kłuje w pachwinie i czasami w brzuchu no i mokro tez mam. Jutro chyba zrobię test bo podejrzewam ze nie wytrzymam do poniedziałku. Ja to jestem. Sama nie wiem. Jeszcze 2 godziny w pracy nie wiem jak to zniosę jestem padnieta i śpiącą. A w domu bd o 19. Jest strasznie zimno na dworzu a ja dziś zapomniałam rękawiczek :-( zmarzną mi lapiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, luska, jesli dobrze zrozumialam, to nie wykazala sie cierpliwoscia ale skleroza przy porannym siusianiu ;-) Ale to moze lepiej, im pozniejszy test, tym wiarygodniejszy. Zycze dwoch kreseczek i sledze dalsze newsy - oby same pomyslne :-) Anvers - a jaki to jest sluz, taki jak to przyslowiowe bialko kurzego jajka? Bo jesli pojawia sie taki sluz to oznacza spadek progesteronu (co moze poprzedzac @ ) ale jesli taki lepki ale nieciagnacy, to nie oznacza on wtedy nic jednoznacznego. Jak Ci sie przez weekend @ nie rozbuja to przyjdzie Ci sprawdzic co sie tam u Ciebie dzieje. Oj, Ty to sie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana - ten sluz to jak wlasnie bialko kurzego jaja, lepki nie jest napewno, tylko ja nigdy tak nie mialam, no moze castagnus tak namieszal? moze @ przyjdzie jeszcze, brzuch mnie pobolewa wlasnie na nia, a jak nie przyjdzie @ to co wtedy moze to oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz TAKI sluz, to lepiej, zeby @ jednak przyszla... Ja taki sluz mialam przed poronieniem. Dlatego jezeliby to byla ciaza musialabys natychmiast suplementowac progesteron, zanim byloby za pozno... A zeby to zrobic, musialabys wiedziec, czy zaszlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej @ brak.... Ciekawe co z tego będzie mam nadzieję że jedno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×