Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dziękuję mongrana :) Wam życzę tego samego :) ja w trzecim cyklu po laparoskopii już nie popuściłam mężowi, powiedziałam sobie: od stycznia zbieram na in vitro i przy okazji przez 3 tygodnie codziennie "maltretowałam" męża sobą :):):) do dziś nie wierzę, bo to naprawdę niesamowite :) endometrioza to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, chyba sie Twoj nie skarzyl na takie maltretowanie... :-p Zwlaszcza, ze przypieczetowane sukcesem :-D Ja zaliczylam bite 10tygodni ciezkich, calodobowych mdlosci i multum innych antyseksualnych atrakcji i moj sie na pewno stesknil za takim maltretowaniem :-p A jak Ty znosisz ciaze? (mnie sie mdlosci zaczely w 7tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mąż miał ciężko :) o 4 rano wstawał do pracy, wracał o 23, i tak 6 dni w tygodniu, a po tej 23 przez trzy tygodnie codziennie czekająca gotowa żona :) zmęczenie było okropne, za to teraz tęskni :) ciążę znoszę ciężko - wymiotuję od 6 tygodnia, kręci mi się w głowie, do tego psychika - martwię się tak strasznie, że nie daję sobie już rady, boję się okropnie o wszystko, wszystkiego się boję, po nocach nie śpię, bo sobie coś ubzduram. Od dwóch dni czuję się lepiej - nie jest mi już tak niedobrze, tylko lekko, i martwię się, że ustają objawy, więc coś niedobrego się dzieje. Co prawda miałam już tak, że na dwa dni poczułam się lepiej, potem po dwóch dniach zobaczyłam serduszko na usg, czyli mimo że mdłości i wymioty mijały to z dzidzią było ok, ale teraz sobie wmówiłam, że tym razem może tak nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z meza niezly ogier :-D Ale motywacje tez pewnie mial jak trzeba :-D Szarlotka - to normalne, ze sie martwisz! Czytam na forach, ze dziewczyny z calkowicie zdrowa ciaza, bez problemow w przeszlosci, z "wpadki" - tez sie martwia i stresuja. Taki los mamus ;-) Wazne tylko, zebys sie nie martwila zanadto, bo za duzo stresu tez moze szkodzic. Moze powinnas pic herbatki z nagietka? Ponoc dziala przeciwzapalnie i przeciwporonnie. Ja pije. A jaka mialas bete? Im wyzsza, tym gorsze mdlosci, twierdza szwedzcy badacze :-p Ja w 6tc mialam az 10.500! I od 7tc jak mnie wzielo, tak trzymalo do 17tc a i do dzis zdarzy mi sie zwymiotowac (ostatnio w tym tygodniu, jak zobaczylam wlosy w odplywie umywalki ;-) maz musial je szysbko wyciagac, zeby nie bylo powtorki :-p :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, niektorzy twierdza, ze witamina B6 ma zapobiegac wymiotom i mdlosciom. Ale sa tez babeczki, ktorym syntetyczne witaminy tylko pogarszaja sprawe... Rozwiazaniem wydaja... drozdze np. tabletki drozdzowe, ciasto drozdzowe i/lub napoje drozdzowe jak np. kwas chlebowy czy piwo bezalkoholowe (Bavaria ma 0,0% alkoholu, bo fermentacja nastepuje na zimno, alkohol sie nie wytwarza). Ja tam piwkuje od czasu do czasu ;-) Drozdze oddzialywuja na mnie wprost bosko! Na mnie dobrze dzialaly tez banany i cukierki imbirowe. Na poczatku pomagala tez woda z cytryna i cukrem ale potem juz nie. No i buraki - to warzywo ciezarnych! Ma duzo niezbednego zelaza, pomaga na mldosci i zaparcia (a wzdecia to ja mam od samego poczatku ;-) ) A Ty jakich sposobow juz probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja beta dzień po spóźnionym okresie wynosiła 1056, trzy dni po spóźnionym okresie 2188, dalej nie robiłam, chciałam sprawdzić tylko przyrost, ale do 6. tygodnia mogłam dobić do podobnej jak Twoja :) miałam tak, że ciągle mnie mdliło przez dwa tygodnie - dzień i noc, teraz mam tak, że są momenty dobre i złe, dziś też dwa razy wisiałam nad kibelkiem - nie zwymiotowałam tylko dlatego, że nie miałam już czym, ale i tak sobie wmawiam straszne rzeczy - że było ciągle niedobrze, teraz są momenty dobre i mimo że wiem że ciąża ciąży nierówna, tyle przypadków ile organizmów kobiecych, to włosy z głowy rwę prawie ze stresu :( może faktycznie spróbuję tej herbatki :) mąż ogier to teraz jest, jak mi opowiada, jak to się dzieci robi, jak to trzeba trafić w dzień :) a prawda jest taka, że gdyby nie ja to nic sam by nie potrafił wyliczyć :) jak były staranka to padał ze zmęczenia, czasem prosił, żebyśmy przełożyli na jutro, a wtedy ja świeczki w oczach i zaczynałam moją historię o zaawansowanej endometriozie :):):) i nie miał wyjścia, bo nie chciał już tego słuchać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o mdłości, nie mogę być głodna, bo wtedy to tragedia - rwie mnie, a nie mam nic do zwymiotowania. U mnie problem jest większy jak tych mdłości właśnie nie ma, jak są - zniosę wszystko, chociaż mi źle, ale jak nie ma ich, to dochodzi psychika, że ustają i coś się dzieje złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak mnie dopadlo przeziebienie to mi... przeszly mdlosci (na tydzien) a potem wrocily. Juz myslalam, ze dzidzius sie lituje nad mamusia ale ginka sie tylko smiala :-D Ja tez mialam lepsze momenty i sie nimi cieszylam ale jak trwaly za dlugo, to tez zaczynalam schizowac. To normalne ale nie przesadzaj z nerwami, bo od tego moze skoczyc prolaktyna a jak tej za duzo to tez niefajnie. Teoretycznie juz w okolicach 9tc moga mdlosci troche slabnac, wiec sie nie przejmuj. Niebezpieczne moze byc tylko jak nagle wszystkie objawy ustapia na raz, jak nozem ucial. Pamietam jak sie konczyl 12tc i mnie wziely takie mdlosci, ze az mi lzy lecialy i ja tylko patrzylam na zegarek i czekalam az wybije polnoc... Ale po polnocy (pierwsze minuty 13tc) nie bylo lepiej ani o jote :-o Ja po dzis dzien nie moge byc glodna :-p Wkolko cos podjadam, malymi porcjami a jak widze/czuje/slysze cos obrzydliwego od razu bilet do Rygi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak mi pomogłaś tym co napisałaś :):):) tym, że miałaś też przerwy :) mnie to przerwa pół dnia już przeraża, dlatego spróbuję trochę odetchnąć :) euhtyrox nadal bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore euthyrox, luteine, magnez i jakies ziolka od poloznej. Nagietek dosypuje do herbaty rumiankowej na sniadanie :-) Przerwy w mdlosciach ma kazda, inaczej chyba mozna by wyladowac w wariatkowie ;-) A bola Cie piersi? Ciagna pachwiny? Masz zaparcia? Bole glowy? Inne atrakcje? Czesto jest tak, ze jak sie jedna "frajda" konczy, to druga zaczyna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę euthyrox, witaminy i jeszcze duphaston. Nie piersi są w miarę ok, jedynie sutki są dosyć wrażliwe, czasem mniej a czasem bardziej, a w tym momencie to mi głowa pęka :) głowa fakt, pobolewa mnie, albo jest taka "ciężka", pachwiny mnie nie ciągną, brzuch czasem tylko tak "muli" - nie boli tylko taki "mulący" jest :) zaparć też nie mam, nawet siusiu chyba wcale często nie chodzę. czytałam Twój wpis kilka dni temu o ciąży - jak ten stan się postrzega po zajściu, jak się planowało gimnastykę dla ciężarnych, a teraz to najchętniej by się człowiek schował w domu i czekał - podpisuję się pod każdym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety... kazdy trymestr ma plusy i minusy i zawsze sie znajdzie cos, czym sie mozna martwic. Ja mam formalny zakaz wykonywania pracy, zreszta jak widze na forach to gros dziewczyn siedzi przez cala ciaze na L4 i to nie bez powodu. Chociazby taki LEN, ze sie nic nie chce zrobic, czlowiek szybko sie meczy... no nie wysiedzi sie 8 godzin w pracy... I spac to bym mogla i po 12h/dobe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam o tym wozku AnaJ za 12.000 i wpadam w zachwyt: - gigantyczny wybor kolorow - cale DWA (bialy LUB czarny) jako jedna z podstawowych wymienionych zalet - cytuje: "W tylnej części budki kieszonka na drobiazgi" WOW! Lece do banku po kredyt na ten wozek i jeszcze zostawie sprzedawcy napiwek za taka swietna oferte :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRY, to mial byc wpis na innym forum, tylko kliknelam nie w te zakladke co trzeba :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plimka - jakos nie umiem sobie wyobrazic, ze dziecko pomiesci sie machajac raczkami komfortowo w 30 cm :-o To na prawde da rade??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, musze tymczasowo zamknac te strone, bo w kolko sie myle :-( Przepraszam dziewczyny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane, a mianowicie miałam ostatnio następujący problem :/ ostatni okres miałam 25.10, i do tej pory nic (dodam że cykle mam nie regularne) w zeszłym tyg. zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywnie ( druga kreseczka troszkę jaśniejsza ale ewidentnie były) udałam się na badanie i niestety lekarz nie potwierdził ciąży powiedział że nic nie widzi :/ No i się chyba jednak przeliczyłam, bo dzień po wizycie zaczął boleć mnie tak brzuch, że teraz już wiem, że niestety nic nie ma :/ no cóż trudno... smutek jest ale łamać się nie będę. Razem z narzeczonym bardzo pragniemy dzidziusia więc pozostało nam się starać dalej :) Cieszę się Waszym szczęściem kochane i mocno trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane, a mianowicie miałam ostatnio następujący problem :/ ostatni okres miałam 25.10, i do tej pory nic (dodam że cykle mam nie regularne) w zeszłym tyg. zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywnie ( druga kreseczka troszkę jaśniejsza ale ewidentnie były) udałam się na badanie i niestety lekarz nie potwierdził ciąży powiedział że nic nie widzi :/ No i się chyba jednak przeliczyłam, bo dzień po wizycie zaczął boleć mnie tak brzuch, że teraz już wiem, że niestety nic nie ma :/ no cóż trudno... smutek jest ale łamać się nie będę. Razem z narzeczonym bardzo pragniemy dzidziusia więc pozostało nam się starać dalej :) Cieszę się Waszym szczęściem kochane i mocno trzymam za Was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Nika ja tu czegos nie rozumiem... Od ponad 3 tygodni spoznia Ci sie okres a test jest pozytywny? W ktorym dc bylas u lekarza? Moze bylo za wczesnie? Moim zdaniem powinnas powedrowac znowu do lekarza - albo sie udalo albo dzieje sie cos nie do konca dobrego - w kazdym razie warto sprawdzic. Moze beta z krwi? Pomysl nad czyms ;-) Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.a.b.l.i.n.k.a
niewiem czy wiecie ale załozycielka tego topiku pablinka urodzila:)z calego sreca gratuluje i zycze dzidzi szybkiego powrotu do zdrowia:)bo cos tam złapał biedny po porodzie i ma antybiotyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny tu u Was się wszystko zaczęło wiec musze Wam napisać że 2.12 urodziłam Kubusia :D :D Jest cudownym czupurnym chłopczykiem, docieramy się powoli ale jest coraz fajniej :) Widze że u Was coraz większa dolna tabelka i o to chodziło.. :* Gratuluję wszystkim...:D i nadal trzymam kciuki za pozostałe :* Mongrana Tobie szczególnie bo Ty jeszcze z moich czasów :P :* Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje nietoperku i przesylam moje najszczersze gratulacje :-D Podgladalam juz na grudniowkach, ze urodzilas ale nie chcialam Wam sie wcinac w topik i czekalam, czy pojawisz sie na staraczkach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, dziękuję Wam za opinie odnośnie wyników mojego męża. Badanie było robione w centrum leczenia niepłodności i wyniki interpretował syn profesora, który klinikę zakładał. opinia lekarza była pozytywna...... ale udałam się z tymi wynikami do innego lekarza i powiedział, że jak mąż ma 30 lat i 3% zdrowych plemników w morfologii to nie ma tragedii (ponoć norma jest od 4-20%) kazała, aby mąz pobrał androvit i zaczął jeść więcej warzyw i owoców a powinno się udać ... czyli potwierdził diagnozę poprzedniego lekarza. U mnie z wynikami wszystko ok, jedynie to nie miałam robionej drożność jajowodów, ale to lekarz powiedział, że dopiero po 12 miesiącu starań, a my zaczęliśmy się strać w marcu, więc powiedział, że jak do marca 2012 nie będzie ciąży, to dopiero nas zaprasza..... mąż bierze witamiki, ja kwas foliowy, olejek z wiesiołka na śluz (choc go mam, ale może coś pomoże jeszcze i kupiłam wczoraj witaminki (kompleks witamin) dla kobiet starających się i w ciązy, aby jeszcze troszkę swój organizm przygotować ... i tyle co w tym temacie mogę zrobić... lekarze mówią... czekać :) bo ruch plemników jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke. NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO mycha11986 .... 25..........9............19.,1.2012............Łódź anvers............26..........8........... 30.12.11..... .... .Antwerpen Bajbajka1986... 25..........9.............02.01.12....... ...UK Malinowa1986.....25.........8............03.01.12........ ..Warszawa Ania29............29.........20.............06.01.12..... .....Rzeszów staraczka Monisia...23......7............07.01.12..........podkarpacie Rybka1991.........20.......długo.........16.01.12...... . ...mazowieckie NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczy nka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12.......chł opiec........Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ .UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak to jest, jesli chodzi o schemat temp? Jesli dzisiaj mi sie podniosla, tzn, ze owulacja byla wczoraj? Juz sie autentycznie gubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×