Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

wita ada :) ja mam jeszcze 7 dni do @ i nawet nie łudzę się że nie przyjdzie bo już mnie pobolewa brzuch tak więc czekam na złośnicę :) Jeszcze dziś się dowiedziałam że od poniedziałku już nie mam pracy heh a teraz każdy grosz potrzebny przed tym ślubem ale chyba już mam coś innego zadzwonią do mnie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za powtorki wczesniejsz net cos mi sie zbuntowal, no mam zamiar poczekac jeszcze kilka dni i wtedy dopiero, ale juz dzis zakupilam 2 testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo nam bylo SOLIDATE i tobie tez powodzonka w staraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap solidap miło było szkoda że z nami nie zostałaś anvers witam 🌼 ja tez mam w domu kilka testów bo jak kupowałam termometr to dostałam 10 ciążowych i 10 owulacyjnych :) i czasem wkurzam się że je mam w domu bo okropnie kusi mnie by je zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno kusza, w poprzednich cyklach skusilam sie na kilka ale nic nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i później człowiek się wkurza na 1 krechę i zły że zrobił test :P A z pracą tutaj pracuje przez agencje pracy jeszcze nie udało mi się załapać nigdzie na kontrakt i po prostu w fabryce w której pracowałam już nie potrzebują ludzi z agencji i muszę szukać czegoś nowego ;/ może uda mi się załapać tam gdzie pracuje mój M bo tam teraz u nich potrzebują ale znowu dzwonienie proszenie załatwianie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, szkoda ze tak wyszlo, ale trzymam kciuki za nowa robotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na zakupy jutro to przyjęcie niespodzianka dla kuzynki trzeba kupić coś do jedzenia :) nie chce mi się okropni najchętniej bym dale spać poszła będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA testów juz nie robie wole sie nie dołować ani sobie nie wmawiać ze może test ale wyszedł co bedzie to bedzie ale jakos licze ze teraz w marcu @ sie nie pojawi fajnie by bylo córeczka ma w marcu urodzinki to akurat prezencik by był dal niej miała by prezent mojego aniolka bo dwóch dniach jej urodzin nasz aniolek mial przyjśc na swiat a tak się nie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze tak sie stalo, ale miejmy nadzieje ze tym razem sie uda i coreczka bedzie miala braciszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje bo juz duża jest a tak starsznie kocha dzieci jak leci reklama w telewizji z dziecmi malymi to podchodzi i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe dzieci sa takie slodkie i kochane, daja tyle radosci nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) Ada witaj :) a co mi tam,jednak wpisze date @ do tabelki,chyba moge??? NICK.......CYKL STARAŃ........WIEK......DATA NAST @......MIASTO ada111..........4.................23.............06.03.11 .... ......SZCZECIN anvers...........3.................26.........niewiadomo. .......ANTWERPEN pablinka.........2.................27........18.02.11.... ....MANCHESTER *Juliette*........1.................23................... ........WROCŁAW monia_aa......3/przerwa.......23........22.02.11.......... ..OK/KALISZA Nikea82..........28...............28........1.03.11... ..........ŚLĄSKIE a mnie nic ciekawego,w końcu piątek :) Pablinka przykro mi,że tak wyszło z pracą :( Sodalite powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie mozemy od czasu do czasu odwiedzic 😘😘😘 Matki i przyszłe matki nieciumkające 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak jest ze kobiety pragnace dziecka nie moga zajsc w ciaze szybciej lub wogole, a kobiety ktore zachodza-usuwaja lub porzucaja, oddaja dziecko??? dlaczego swiat jest taki niesprawiedliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na tym się zastanawiam dalczego życie jest takie nie sprawiedliwe :( opowiem ci coś pare miesiecy temu poznałam pewno dziewczynę i od razu myślałam że ja chyba zabije miala rocznego malucha córeczkę tak ja zle traktowała nie przytulała a gdy mala weszla pod stół uderzyła się w główkę to ta głupia jedza zaczeła ją szarpać i mówiła do nie " co ty kurwa sobie myslisz ze ja bede cie przytulała do jasnej cholery wypierdalaj do ojca " myslalam wtedy że zaraz jej łomot spuszczę a najgorsze jest to że 3 dni temu dowiedziałam się ze znowu jest w ciązy jak się wsciekłam że taka kobieta jak ona wyrodna matka znowu jest w ciąży to jest nie do opisania naprawde ja jestem na zycie zła że ona ma bedzie miała 2 dziecko a ja co ja takiego zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykra sytuacja a uwagi tez nie wypada zwracac bo kazda matka wychowyje jak chce, tylko wlasnie dlaczego takie to niesprawiedliwe? chyba nikt nie potrafi odpowiedziec na to pytanie, widzocznie tak juz mamy zapisane tam u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki moje ja od dawna zastanawiam się dlaczego takie kobiety które nie chcą mają po kilka dzieci, wpadka przecież to dla osób które nie chcą dzieci wyjątkowy pech ile musi się im naraz czynników nałożyć żeby wpaść a my liczymy , zdrowo się odżywiamy łykamy kwas foliowy i świadomie czekamy na macierzyństwo i co i nic ale ja myślę że tam na górze wiedzą co robią i każda doczeka się swojego aniołka w odp dla siebie czasie mimo iż my uważamy że ten czas już nadszedł mam taką historię siora mojej koleżanki Lalka Barbie dosłownie na utrzymaniu rodziców główny cel w życiu solarium i dobry balet i bogaty facet z dobrym autem markowe ciuchy najpiękniejsza i najfajniejsza no masakra zero szkoły nic i wpadła i dziewczyny pierwszą rzeczą jaką powiedziała jak zaszła że co teraz ona nie może na solarium straszne ale w trakcie ciąży zmiana o 180 stopni zupełnie inna dziewczyna nie dawno urodziła wróciła do szkoły i jest naprawdę świetną mamą i tworzą super rodzinkę tak że na górze na pewno wiedzą co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo bym chciala zeby ten czas juz nadszedl,wprost nie moge czasem przestac o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho jaka tu cisza? A u nas przygotowania do imprezy niespodzianki pełną parą :) i jeszcze 6 dni do @ przynajmniej czymś myśli zajmę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, moze pozniej zrobi sie glosniej, zycze udanej imrezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tak na razie po cichu, ale podczytuje was od założenia topiku. Poczytam jeszcze i pewnie się przedstawię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo okokokoko no to powiedz kilka slow o sobie i wklej sie do naszej tabelki jesli masz ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozliwa jest podwojna owulacja w jednym cyklu? jak dziewczyny myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) impreza udana :) i wiecie co byla na tej imprezie ta koleżanka co w ciąży ( ale zrobiła pięknego torta w kształcie motyla super był) i kupiłam dla niej bo znalazłam w Tesco wino bezalkoholowe no i źle się czułam miałam podwyższoną temperaturę i jakoś słabo mi było cały dzień i stwierdziłam że będę z nią bezalkoholowo o zadowolona jestem winko było pyszne smakowało jak takie półwytrawne :) dziś wszyscy chorzy a nam nic nie jest :P za tydzień idziemy na zabawę walentynkową i też sobie to winko kupimy :P a u mnie jeszcze 5 dni do @ ale spodziewam się jej jutro lub we wtorek bo brzuch już pobolewa co chwilę a piersi to jeszcze nigdy takie nie były bolące jak w tym cyklu i szyjka też nisko już heh ;/ Anvers nie wiem czy jest możliwa są takie gdy są bliźniaki dwujajowe ale wtedy dochodzi do uwolnienia dwóch jajeczek w tym samy czasie ale jeśli wyczytujesz z tempki 2 owu to moze również wskazywać na jakieś problemy z progesteronem Witaj okokokoko :) zapraszamy do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 stycznia mialam okres, pod koniec zaobserwowalam po sluzie dni plodne, okresu jak dotad nie dostalam i wczoraj zauwazylam ze znowu mam sluz plodny, dlatego zastanawiam sie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers jeśli masz długie cykle to mało prawdopodobne żeby zaraz po 2 była owulacja i jeśli ostatnia @ była 11 stycznia to naprawdę powinnaś zacząć mierzyć temperaturę albo zrobić testy owu w następnym cyklu żeby spr czy w ogóle masz owulacje bo cykle przedłużają się zazwyczaj przy braku owulacji albo przy problemach z progesteronem mam nadzieję że Ci się uda ale przy takich cyklach możesz mieć problem z zajściem w ciąże ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×