Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kreyyzolka ja już zrobiłam tyle testów ze nawet nie mogę policzyć.... I NIDGY kiedy potem dostawałam okres nie wyszedł mi nawet CIEŃ bladej kreski - BLADA KRESKA WYSZLA TYLKO RAZ - i wtedy sie potweirdziło ze jestem w ciazy :D Wiec myślę ze to nie przypadek. Poza tym na niektórych testach piszą, ze blada kreska to tez pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Nareszcie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia zobaczymy za 3 dni termin @ wiec wszystko sie potwierdzi ;p powiem wam ze mam takiego zonka ze nie wiem czy plakac czy sie cieszyc ;p nie sadzilam ze tak szybko zajde ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA KOCHANE JA UCIEKAM SERNIK ZACZĄC ROBIĆ :) BEDE PUZNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane. kreyzolko wieze ze za pare dni ta 2 kreseczka bedzie juz wyrazna.ja tez tak kiedys mialam ale odczyt byl po 2 godz wiec byl nie wazny:/ Kinga moj M tez robil to badanie nasienia. 2 razy przed leczeniem i teraz ostatnio powtarzal. On zalawil sprawe w domu i zawiozl na miejsce wynik byl nastepnego dnia i jedno takie badanie kosztowalo nas 35 zl. w prywatnym gabinecie naszego urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 12 dc i śluz płodnego zero. Pewnie du*a z tego cyklu. Co prawda w sobote byłam na usg i był pecherzyk 13 mm ale co z tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka - głowa do góry - natura sama sie o siebie zatroszczy - a Ty jej tylko trochę pomóż przez parę dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale Kreyyyzolka mnie pozytywnie nastawiła do świata i jeszcze to słońce za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Kreyyzolka ja też chce drugą kreske :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
hehe :) ja dziewczynki ide ogarnąć mieszkanko pędze do sklepiku i biore się za chrusty :P ale bede zaglądać do was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis wczesnie zaczelyscie! Kreyyyyzolka - trzymam kciuki!!!!!! Szalony nick to i szalone wyniki! :-D Ada, mam nadzieje ze sie nie pogneiwasz ale tez Cie namierzylam na nk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czytam wczorajsze posty, bo wczoraj wymiękłam i sie śmieje, ze jednak Anvers Twoją @ Kreyzolka tez zaklęła :) Chciałaś w lipcu, a tu masz.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana jak wcześnie? ;) Ja juz w pracy i telefon chowam pod biurkiem zeby do Was pisać :) A rano to ledwo wstaję, maż mnie wyciąga za nogę z łóżka 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jak kto ale pierwsze wpisy dzisiaj pojawily sie o 5 rano jak widze!!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhaa no ja tez sie zdziwiłam, ze laski spania nie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana nie gniewam sie to dobrze fajnie jest sie poznac od tej drugiej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że ten miesiąc zaczyna być owocny i w końcu któraś z nas zostanie szczęśliwą mamą Gratuluję Kreyyyzolka Tylko jeszcze nie dziękuj żeby nie było tak jak w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada znalazłam i ja:D Kreyyyzolka gratulacje zarażaj jak możesz:d ale dopiero jak się upewnisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kreyzolka,superr.Po cichu już gratuluje :) A za pare dni powtórz test,powinna być mocniejsza. :D No,ale zapewne to zrobisz i o ty wiesz :D Xenia,dziękuje za przywitanie. Grr mnie najbardziej irytuje te czekanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą piękna pogode dziś mam,aż chce się żyć.Tylko wczoraj myślałam,że coś bęzie-fiku miku z mężem,ale wrócil później z pracy i nie chcialam go męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcebyc mamą ja tez wczoraj odpuściłam, ale tak się zastanawiam dzisiaj czy to nie był ostatni dzień na przytulanki... Widze ze jesteś w tabelce przede mną? do którego dnia masz dni płodne? bo ja już zwątpiłam, jakiś dziwny tez moj obecny cykl 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie dziekuje dziewczynki ale to wszystko tak po cichutenku ;p prawie szeptem by nie za peszyc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu,nie patrz na mnie bo moje cykle sa zwariowane.Mam nie regularne okresy i dostaje co 28-33 dni :/ kochalismy się 13 dc ale niewiem czy był płodny dzien,czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokładnie tak samo - 28-33 dni dlatego robiłam testy owulacujne juz 2 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×